33479
12316971501353788406.png
  • DaemoonHunter
    #17346
    Reszelt alma a legjobb, szigoruan csak reszelve:)
  • Roger6
    #17345
    Plussz kekszet is szoktak javasolni. Zöldséget tényleg nem hallottam, de nem tartom kizártnak persze.
  • dragon11
    #17344
    Én is csak a főtt krumpli evést ismerem hasmenésre.
  • jazzy
    #17343
    Hát én ilyet még életemben nem hallottam, hogy egyél zöldséget ha hasmenésed van, ha hasmenésed van egyél főtt krumplit én csak ezt ismerem.
  • tenkenorman
    #17342
    van egy 6-6.5 cukrom és azt mondták 5-6 szor kellene ennem keveset, hogy a szénhidrátbevitel egyenletesen osztódjon el. de nem igazán ment. ha valakinek hasmenése van annak mondják egyen zöldséget mert jó rá. a zöldség biztos jóttesz az emésztésnek az tuti.
  • jazzy
    #17341
    Igazából a zöldség nem feltétlen gyorsítja, inkább könnyíti és puhítja, de persze gyorsíthatja is, ami a legjobban gyorsítja az a napi gyakori étkezés mert akkor folyamatosan dolgozik az emésztőrendszered.
  • oliwwer
    #17340
    Nemrégen olvastam edző válaszol-ban hogy a srácnak pont ilyen gondja volt, és bunny a zöldséget mondta, mint megoldást.
  • tenkenorman
    #17339
    azok fogják a székletet.
  • oliwwer
    #17338
    Egyél sok zöldséget. biztos hogy beválik.
  • slime001
    #17337
    Valakinek amúgy van tapasztalata az Adipokill-el kapcsolatban? Az érdekelne, hogy napi 6 tablettánál mennyire erős az energizáló/pörgető hatása. Szeretnék éjszaka normálisan aludni. Vagy annyira nem durva, hogy befolyásolja?
  • tenkenorman
    #17336
    köszi, kipróbálom remélem beválik:)
  • jazzy
    #17335
    A baj azzal van, hogy hiába magyarázod meg miért nem eszel, ha ez a megoldás. Kelj fel 15 perccel hamarabb, feküdj le hamarabb, hogy fel tudj kelni, toljál magadba kaját 1 hétig, 2 hétig, de szerintem 1 hét alatt megszokod, utána úgy ébredsz, hogy a hűtő előtt mászol a földön, és próbálod nyitni.
    Suliba pedig vigyél. Este meg kell csinálni, berakni a hűtőbe 1 kajásba, reggel bedobni a táskába nem több 10 másodpercnél kivéve ha 900 négyzetméteren laksz és fél nap a hűtőig elérni.
    Ha meg elfelejted írd bele indulás előtt 5 percre a telefonodba, hogy RAKD EL A KAJÁT!! és majd ő csörög neked.
    Ismered a mondást, akinek nincs esze, legyen notesze. ( nekem is van :) )
  • tenkenorman
    #17334
    reggel egyszerűen nem bírok enni. ráadásul negyed órával a busz előtt kelek. suliba rendszerint elfelejtek vagy csak simán nem viszek, csak ha 6 óra vagy annál több van. nemtom megszokás. de akkor is nagyon lassú az anyagcserém. pajzsmirigy alul tengésem van .
  • jazzy
    #17333
    De nem azt a szar danonet meg ilyeneket, Pennybe lehet kapni Sissy kefírt, az az egyik legfinomabb és nem kell dupláját fizetned a Danone feliratért..
  • jazzy
    #17332
    Miért nem tudsz többször? Este hazaérsz 15p alatt összedobod a kaját 1 napra, szétosztod 6-8 felé, beledobod ételesbe viheted magaddal.
    Amúgy nekem ha ilyesmi gondjaim vannak, eszek kefírt.
  • tenkenorman
    #17331
    jah meg suliban valamit.
  • tenkenorman
    #17330
    napi kétszer tudok enni, délben meg este.
  • slime001
    #17329
    Kajálj többször egy nap.
  • tenkenorman
    #17328
    csáo. anyagcsere gyorsításra mit ajánlanátok? cytomel-ről hallottam de hátha van jobb is.
  • plck
    #17327
    én meg nem értem:D:D
  • SeanJRRussel
    #17326
    NNem rossz bár az 1. kommentel nem értek egyet.
  • Jamirofan89
    #17325
    Ez fasza szerintem.Csak angol,de az nem gond.
  • Jamirofan89
    #17324
    Tanácskoztam Sean-al és szerinte is előbb szálkásítanom kéne,de ez megint egy kényes dolog.
    Az egyik helyen azt írják aerob edzések a másikon HIT a harmadikon "emelj kis súlyokkal és sok ismétléssel".
    A diétán is sok múlik.Az oké,hogy napi 6-8 étkezés az meg van.Sok fehérje és kevés szénhidrát,de mi van ha a szénhidrát meg túl kevés? A fehérjét égetem el a zsír helyett.
    Van fennt neten étrendről és edzésről szóló szálkásítós cikk?
    (amúgy a napi étrendben van zabpehely porral,rízs,párolt csirke,paprika,répa,zöldbab.ezeket be is tartom nem csalok.és 3-3,5 liter víz)
    Lényeg,hogy fingom sincs mennyire kell csökkenteni a szénhidrátot és hogy nekem kell kitapasztalnom majd a megfelelő mennyiséget vagy van vmi kalkulátor?
  • csuszi
    #17323
    ferdenyomás, én a 35-40 fok környékére mondom az ideálisat.
  • csuszi
    #17322
    vagy inkább emberi ruhatárat venni;):)
  • plck
    #17321
    2X6 akart lenni.És kőkemény 60 kg vagyok
  • iko
    #17320
    Na bakker már 83 kg vagyok :). Erőben jót tesz egy kicsi felesleg, de sajnos a ruháim már nem nagyon bírják. Munkához rendes ruhát kell hordjak, ami elég sok költséget jelentene mindent lecserélni (65kg-san is ezeket hordtam :D). Szóval még 1-2 hét aztán muszáj lesz diétázni. :(
  • kukoricaa
    #17319
    Melyik gyakorlat a legjobb a mell felső részére ( kulcscsont alá ) ?
  • csuszi
    #17318
    minden idők legnagyobb sportolója;):)
    és thx.
  • dragon11
    #17317
    klassz a logód csuszi;-)
  • Tyler1
    #17316
    diéta! edzhetsz akárhogy ha közben nyomod a kolbászokat kacsazsírral. több fehérje, kevesebb szénhidrát, minimális zsír.
  • csuszi
    #17315
    látom jön a tavasz...
  • isi
    #17314
    Sziasztok!
    Kezdő kondiba járó vagyok még nincs 1 hete hogy vettem bérletet. Minden olyan edzés után amit igénybe veszi a vállat, tricepszet vagy a bicepszet, érzem hogy nagyon megerőltettem és megdolgoztattam ezeket az izmokat és van hogy felemelni is alig bírom őket. Na igen az első alkalom után éreztem azokat a jó kis szúrós fájdalmakat másnap, de mostmár csak azt érzem, hogy megvoltak erőltetve, de a fájdalom elmarad vagyis azaz izomláz féleség mi lehet a gond? Több súllyal próbálkoztam ennyi idő után, de sajnos nem jó mert nem jönnek össze a szériák...
  • fook
    #17313
    köszönöm szépen :) Szerintetek hogyan kellene edzenem , hogyha a fogyás és szálkásodás lenne a cél ?:)
  • csuszi
    #17312

    kivétel ha 2x6 akart lenni:)
  • Jamirofan89
    #17311
    Köszönöm! Így már világos,hogy kell csinálni. :)
  • SeanJRRussel
    #17310
    6X2 es ismétles agyatlan hülyeség...minimum 6 ismétlés legyen már mert 2 től semmi nem fog fejlődni...
  • oliwwer
    #17309
    súlyodtól függ.
  • plck
    #17308
    Halljátok, az ugy megfelelő fejlődés ha 5 hónapja csinálom és 65Kg kiment 6X2szer:D:D
    Majd most pénteken kipróbálom mennyi a plafon
  • plck
    #17307
    Én is így nyomom