33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #17426
    legyek paraszt?
    inkább mentél volna henteshez...
    de ha már megvetted, szerinted számítanak percek, ki a faszomat érdekel, vedd be, nem ezen múlik egy kieg. eredménye.
  • lamase
    #17425
    #17390 hsz-re van valakinek ötlete?
  • Roger6
    #17424
  • csuszi
    #17423
    dúl a szercsi a fórumon:)
  • Roger6
    #17422
    kiv vok - na most takarodjál innen ki. Nem érdekel, milyen bunkónak tartasz most, egy férfi nekem ne mondjon ilyet: vok. Kérsz egy pink kézitascsit is az edzécsire?
  • tenkenorman
    #17421
    priviben vagy egy másik témában megbeszélhetjük. kiv vok a véleményedre.
  • slime001
    #17420
    Ha a dietetikusod azt javasolja, hogy cukrosként szemetet egyél akkor nálam "lediplomázott". Több hozzáfűzni valóm nincs mert felidegesítem magam ilyeneken.
  • tenkenorman
    #17419
    jah igazad van. nem írok többet más témába vágóan. igazából a pizzás dolog is csak viccnek indult. mind1. majd ha van valami evvel kapcsolatos kérdésem kérdezek.
    azthiszem űzöm, bár még csak pár hete.
  • dragon11
    #17418
    Nem beszólásként, de már tele offoljuk miattad az egész topikot.. biztos hogy űzöd valamelyiket is? Ha nem, akkor fáradj ki kérlek.
  • tenkenorman
    #17417
    és fitness:D
  • plck
    #17416
    Jólvan tenke elhisszük hogy cukros vagy meg hogy értesz hozzá de ezt testépítő fórum és nem...érted?!
    Itt azt mondják ami a testépítéshez szükséges.Én már azt se tudom miről van szó
  • tenkenorman
    #17415
    stevia
  • tenkenorman
    #17414
    igazad van, nagyon sok káros is van, de ez a régiekre vonatkozik (pl szaharin) van egy jó és teljesen természetes édesítőszerünk, mindjárt kirohanok megnézem mi a neve.
  • tenkenorman
    #17413
    A három fehér méreg, só, cukor, liszt
  • csuszi
    #17412
    17410-11
  • tenkenorman
    #17411
    mondjatok fasza érveket ha úgygondoljátok nincs igazam, és megkérdezem. ha azt mondja jó akkor be fogom tartani. mellesleg 4 különböző dietetikus van a tatabányán mikor ki ér rá, és kb ugyan azt mondták, néha már unalmas. reggelire egy szelet kenyeret / zsemlét, valami gyümölcsöt (nem szőlőt és banánt) meg teát, esetleg tejet néha javasolnak. ebéd az ebéd, de ezt úgyis tudjátok, kaja előtt elvileg enni kell. aztán uzsonna kábé a reggelihez hasonlít, meg vacsora. ez napi 5. ha jól számolom.
    amúgy egészséges, vagy sem szeretem a pirítóst. amikor meg valaki nyavajog hogy fúúj ebben a tejáábaan éddesítő szer van. az marhára idegesítő. szerintem ésre sem lehet venni a különbséget (csak a fasza lötty-re reagálva)
  • tenkenorman
    #17410
    nem én nem értek mindenhez jól. de annak jobban hiszek aki ebből diplomázott. évente két háromszor megyünk dietetikushoz és ő úgytom faszám elmondja. ennyit értek hozzá. 6éve vagyok cukros, ehhez az egyhez legalább érthetek?
    wikipédia szerint 5000 éve ismerik a kenyeret. azóta egy páran felnőttek úgy hogy ették. de milenne ha normálisan folytatnánk a beszélgetést pro/kontra.
  • plck
    #17409
    A Tenke ilyen...mindenhez jól ért;):D

    igaz Tenk?:O
  • csuszi
    #17408
    semmi gáz ha valaki hülye a táplálkozáshoz /& edzéshez /& egyébhez, csak legalább ne hinné hogy kurvára ért hozzá...
    no offence de úgyis magára veszi a sok birka...
  • csuszi
    #17407
    ki beszélt itt ch mentességről? mert én csak annyit írtam, hogy ha napi 120at kell tolnod (amúgy ez baromság cukrosság ide vagy oda), akkor vajon azt a 120at miért is fasza löttyel és király pirítóssal csinálod?? amúgy magyarázza már el nekem valaki, a pirítós miért jobb mint a sima kenyér? csak úgy kérdem, mi történik a kenyérrel? mert szerintem csak vizet veszít, a benne lévő tápanyagok elillannak?:):) még rosszabb baszod, mert kisebb, ergo éhesebb lesz az ember utána, mint a sima kenyér után.

    attól hogy cukros vagy, attól még a minőségi ételek fogalma rád ugyanúgy vonatkozik, de tőlem toljad bazzeg a kenyeret teát sajtot...
  • tenkenorman
    #17406
    ki beszélt itt ch mentes étrendről? a 120at azért még betarthatom? az alá nem megyek az tuti. így is csomószor megszegem már.
  • csuszi
    #17405
    mert a pirítós és a tea az aztán ch mentes és egészséges.
  • tenkenorman
    #17404
    különben meg nemtudom miért háborogsz. cukros vagyok, nem ehetek azt amit akarok és amikor akarom. 120g szénhidrátból kell napi ötször táplálkoznom ami 24 / kajálás. sokminden nem fér ám bele.
  • tenkenorman
    #17403
    god, meg ne öljj márr
  • Roger6
    #17402
    "ált ilyenkor eszek két szelet sajtot, pirítóst, teával" - edzés után ez a kajád???!!! Te úristen... Na jó, én befejeztem, -fav pár napra a topik. Ti meg olvassatok vissza pár oldalt a táplálkozásról. Vagy minek is, úgysem fogjátok fel/értitek meg/vagy egyszerűen leszarjátok. Akkor minek vagytok itt???

    Naviszonhallásra, én most elmegyek aludni, de előtte megfőzök két csomag rizst, és sütök kb. 500 gr csirkemellet. Igen persze, a kutyámnak, nem nekem...
  • tenkenorman
    #17401
    nemtudom, edzés után mindig olyan éhes leszek hogy feltudnék falni egy lovat. ált ilyenkor eszek két szelet sajtot, pirítóst, teával most azonban nem bírtam. és ilyenkor úgy érzem hogy feleslegesen dolgoztam aznap.
  • Roger6
    #17400
    Igen, ha éppen egy testépítő versenyre készülsz, akkor inkább el se indulj rajta... Ja, hogy csak hobbiból csinálod? Akkor miért kérdezel hülyeséget?
  • tenkenorman
    #17399
    :D
  • plck
    #17398
    aj tenke már megint ittvagy?:D:D:D
  • tenkenorman
    #17397
    én most megettem egy pizzát:S baj?
  • dragon11
    #17396
    Nekem volt már izomlázam rá, de elég kellemetlen.. szerintem semmiképp nem jobb, sőőt.. lehet gátolja a fejlődést ha túledzed magad..
  • slime001
    #17395
    Érdekes a bicepszemben nekem se szokott izomláz lenni, viszont az összes többi izomcsoportomban igen.
  • dragon11
    #17394
  • SeanJRRussel
    #17393
    gondolom van számítógéped szal szépn kössél le róla minent vedd a kezedbe amjd indulj el vele.2 kézzel fogod a 2 végéd mászkálsz vele egy 10 percet és utána garantált h a karod majd le akar szakad 5 napig.Csak próbáld ki tetszeni fog...
  • csuszi
    #17392
    nekem is mindig van.
  • plck
    #17391
    Hát nemtudom, kicsit régebben néztem Vörös Zoli kisfilmet(Támadás:P)
    ÉS azthiszem abba mondta hogy neki a mai napig vannak izomlázai.
    Meg mondta hogy...mind1nemtudmmár:DLusta vagyok belenézni, meg nemsokára megyek edzésre enni kell.
    NaPacsi
  • lamase
    #17390
    GH-maxot próbálta valaki? Most vásároltam be belőle, még sose használtam, első négy tablettát edzés elött éhgyomorra kell bevenni. Ha én mondjuk reggel edzek, akkor ezt hogy oldom meg? fél órával evés elött beveszem az úgy jó?
  • dragon11
    #17389
    Szerintem az csak jó, ha nincs izomlázad.. mert nem edzetted túl magad.:)
  • slime001
    #17388
    Nem baj ha nincs izomlázad.
  • Sequoyah
    #17387
    Érdekes céljaid vannak az edzéssel:)
    Ha fájdalmat szeretnél, vágj bele egy kést...