33479
12316971501353788406.png
  • jazzy
    #17466
    Mindenképpen jó, ha veszel valami multivitamin pakkot. Menj be egy testépítő vagy fitness boltba és kérd ki az eladó tanácsát, hogy valamiféle multivitamint szeretnél. A legjobb ha a multi mellé veszel C vitamint is.
    Én most Dymatize Nutrition Multivitamint szedek és Scitectől C 1100at.
  • Viktorr
    #17465
    Értem,csak több helyen is olvastam,hogy kezdésnek egy tömegnövelő vagy fehérje+vitamin csomag ajánlott.
  • dragon11
    #17464
    Kezdőknek szerintem nem kell még.:] egyél zöldséget/gyümölcsöt.:D
  • tenkenorman
    #17463
    sárgarépát, zöldséget, gyümölcsöt. ha már kérdezed.
  • Viktorr
    #17462
    Sziasztok!

    Kezdő testépítéshez milyen vitamincsomagot ajánlotok?
  • dragon11
    #17461
    Ahhoz, hogy látható legyen hogy dolgoztál.:)
  • csuszi
    #17460
    1év? mihez?:):)
  • dragon11
    #17459
    1év azért elég, de valóban.. 2év már nagyon látványos.
  • SeanJRRussel
    #17458
    3 év kell ahoz de legalább kettő h télleg látszódjon h igenis van valami nem csak zsír.De én segghülye vagyok meg csak arcoskodok itt nem is értek semmihez majd megmondják mások...
  • Freeeee
    #17457
    Persze hogy nem:) Akartam is írni,de gondoltam hogy egyértelmü.
  • csuszi
    #17456
    hát neki se ettől lett ilyen mellizma:)
    de azért kajálja be szépen a sok otthoni edző.
  • Roger6
    #17455
    Bocs a reklámért, szerintem érdemes lesz nézni: videjó.
  • MaRee
    #17454
    Nincsen olyan edzésterv, amivel 12 hónap alatt profi izmokat lehet növeszteni :) Főleg nem súlyzó nélküli gyakorlatokkal, bár ez inkább genetika kérdése, de 12 hónap az még normális táplálkozás és teermben edzés mellett is szinte semmi ebben a sportban.
  • Danus16
    #17453
    nem pont.

    valami részletesen kidolgozott terv volt, hónapokra és napokra lebontva.
    Csak eltűnt a gépről, pedig megvolt.
  • SeanJRRussel
    #17452
    Amihez nem kell gép azok a szabadsúlyos gyakorlatok.BBTV-n volt is vmelyik részben ilyesmi h mutagattak gyakorlatokat otthoni edzőknek.Scooby gyerek meg nagyon jókat mond de kimondottan kezdőknek szóló,én nem próbáltam őket mert terembe járok de jónak tűnnek.
  • Freeeee
    #17451
    Talán rá gondolsz?

    Scooby
  • Danus16
    #17450
    Hello!

    egyszer találtam valami tök jó edzéstervet amit nem is tudom kialkalmazott, és 12 hónap alatt olyan profi izmokat lehet növeszteni vele hogy ihaj.
    Nem volt benn sok gép, inkább fekvőtámaszok, felülések, egykezes súlyzó stb...
    Nem tudjátok, melyik edzésterv az?

    Vagy nem tudtok valami olyan kipróbált híres edzéstervet, ami minél rövidebb, fokozatosan erősít és elejéről kezd és nem kellenek hozzá gépek?
  • plck
    #17449
    ez a kanalas...:D
  • sapkafej
    #17448
    én a romlott kajákra esküszöm, rohadt banán, aludttej, stb
    :D
  • dragon11
    #17447
    Egyre jobb a topik színvonala esküszöm.:D
  • MEdievil
    #17446
    Szerintem egy nagy adag hashajtóval és erőspaprikával kezd az felgyorsítja az anyagcserét!
  • Stelk0
    #17445
    hallottam h van gyerekeknek olyan köptető ami gyorsítja a fehérje színtézist, elég sokan szedik, nem tudja valaki mi a neve
  • MEdievil
    #17444
    Valaki problémázott régebben, hogy "nincs semmi téma" és túl nagy a nyugalom a topikban. Megérdemelné hogy kiskanállal verjük agyon :)

    Amúgy pedig a legfőbb törvény a józan ész! Néha nem ártana használni...
  • plck
    #17443
  • lamase
    #17442
    Szerintem amíg a géped teljesítményével faszagyerekeskedsz húzzál te a gecibe, pláne ha azt se tudod miről van szó. Éh gyomorra, majd lefekvés előtt ez van rá írva. Különböző szituációk, mint pl a reggeli edzés, amikor ugye felkelsz éh gyomorra beveszed a kiegészítőt, aztán mész edzeni. De ugye edzés előtt nem árt ha eszik valamit az ember, de ferike ugye ezt neked nem kell magyaráznom. Hidd el vannak itt nálad okosabbak is, és most fogd vissza magad, a trágár stílust meg a suliba gyakorold ne itt. Úgy gondolom a többségünk elég intelligens ahhoz hogy az általad használt stílus hányingert váltson ki.
  • SeanJRRussel
    #17441
    A szemem kifolyt mire végigolvastam ezt a sok faszságot

    Aki meg nem ide való mennyen már a retkes faszba...Minden tápkiegre rá van írva h mikor kell fogyazstani stb...
  • lamase
    #17440
    Adhatsz tanácsot, mert nem azt kérdeztem hogy kell edzeni, hanem azt hogy mégis hogyan kellene ezt a kiegészítőt szedni, hátha van valaki aki jó biológiából vagy akármiből ami ehhez kapcsolódik.
  • Rash87
    #17439
    Én se tudtam,de valóban kurva nehéz volt beírni a keresőbe...majdnem ott is maradtam
  • plck
    #17438
    mi a franc az a placebo?
  • Roger6
    #17437
    Igazad van. A különbség, hogy én magát a fogalmat közelítettem meg (placebó HATÁS), te pedig miértjét, amitől kialakul.

    "baszki, rengeteg ilyen dolog van, akkor mindet hívjuk placebonak" - igen, az mind placebo - szerintem.

    Én csak annyit írtam, hogy segít a bandázs, egyfajta önbizalmat, erőt ad, én ezt hívom placebo-nak. Valószínűleg falsul, mint a mellékelt ábra mutatja.
  • csuszi
    #17436
    a placebo, hogy azt hiszed hogy x dolgot szedsz, használ - de valójában az víz, vagy vitamin vagy valami ami semmit nem segít, ha Te tudod hogy az a bandázs azért segít, mert mittomén, akkor az fanatizálás, ennyi erővel amikor pofán basszák az erőemelőt az is placebo.
    és a placebo, az egy alacsonyabb szintű pozitív hatás, mindig a legelső szint a kieg.ek között.
    vizet iszik, 0%-os eredmény,
    placebo x%
    valami más, x+!!!!!%
    sose jobb, mint amiről hiszed hogy szeded. ergo, haszontalan, vagy szedj/egyed azt amiről hiszed hogy eszed, vagy ne szedj semmit. ennél érthetőbben nem tudom leírni, miért haszontalan a placebo...

    "a fogalom értelmét veszíti, ebben igazad van, de segít, hajt, ösztönöz" - baszki, rengeteg ilyen dolog van, akkor mindet hívjuk placebonak? segít a bandázs, elhiszem, de az nem placebo, hanem fanatizálás, vagy rutin, vagy mentális segítség. de ez nem menti fel a placebot a haszontalanság alól. tehát konkrétan, ha ő szed gh-maxot, és azért segít mert hisz benne (ergo placebo), akkor inkább bassza el a pénzét olyanra, ami igazából is segít, nem CSAK placebo.
  • Roger6
    #17435
    "1. ha valamiről tudjuk hogy placebo, akkor az onnantól nem placebo." - a fogalom értelmét veszíti, ebben igazad van, de segít, hajt, ösztönöz. Attól hogy már nem "placebo" fogalom szerint, mégis ad plusszt. Úgy érzed - és EZ a placebo.
  • csuszi
    #17434
    1. ha valamiről tudjuk hogy placebo, akkor az onnantól nem placebo.
    2. a placebo nem egy mellékletes pozitív hatás, hanem önálló, vagyis ha épp placebot "használunk", akkor ahelyett lehetne nem placebo, ami jobb, hatásosabb.
    3. ha neked 49-es a karod, én nem adhatok neked tanácsot.
    4. mindettől függetlenül a 17427-es hsz. még mindig áll a kérdésedre, hit, placebo ide vagy oda.
  • lamase
    #17433
    Én is komolyan mondtam. Van ilyen, és ezzel semmi probléma.
  • Roger6
    #17432
    Mielőtt félreérted, én komolyan mondtam. Tényleg segít (nekem).
  • lamase
    #17431
    igyvan, ez is számit
  • Roger6
    #17430
    "valamibe hinni kell, és ha a hit elég ahhoz hogy valaki fejlődjön akkor már megérte. szerintem." - ez a placebo hatás. Teljesen jó. Én feltekerem a csukló bandázsom, és erősebbnek hiszem magam. Bejött - tényleg.
  • lamase
    #17429
    régen is szedtem, elég nagy erőnövekedést értem el és gyorsabb fejlődést mint azelött, csak nemrég járok reggelente edzeni. 42es karomra 1 év alatt, ezalatt 7 dobozzal elfogyasztotam jött még 7 centi. És mi van ha haszontalan? Mármint nem serkenti? Kit érdekel, valamibe hinni kell, és ha a hit elég ahhoz hogy valaki fejlődjön akkor már megérte. szerintem.
  • Roger6
    #17428
    Ne haragudj, én nem próbáltam, hülyeséget meg nem akarok írni. De gondolom jó, ahogy írtad. :)
  • csuszi
    #17427
    sport egyik véglete
    Formula-1
    másik véglet
    testépítés - alakformálás
    egyikben számít minden ezred, minden centi, minden nap, minden óra, minden gramm.
    másikban kutyát nem érdekli, ha egyik edzésen 3 centivel arrébb fogod a súlyt, lentebb fekszel, később kelsz, hamarabb eszel, kevesebbet, többet. évek, évtizedek. ezt a kettőt nem összekeverni és bedőlni a sok kieg. reklámnak, és centiliterre mérni a kreatinhoz a vizet, óramű pontossággal beszedni a vitaminpakkot vagy a sok semmire sem jó hülyeséget. ez az amibe a 70-80% beleszalad.