33479
12316971501353788406.png
  • DarkHorSe
    #31958
    Egy tipikus noname magyar paraszt, lehet kritizalni akarkit, hogyha annak van alapja. Attol hogy random cikkeket irogat az interneten, meg menozik hogy o igy meg ugy natural meg nem lesz mervado a velemenye. Majd ha o is letesz akarmit az asztalra, akkor figyelembe lehet venni a velemenyet. Addig csak egy neten beszologato faszkalap marad, remelem szetbasszak a szajat, nem kar erte. Szerintem igaza van belanak, nem mintha kulonosebben kedvelnem, de a cikkiro is csak ugy allitotta be vivient mintha csak 24/7 agyatlanul koxolna stb
    Utoljára szerkesztette: DarkHorSe, 2014.10.10. 08:47:00
  • adam46
    #31957
    Nekem az a véleményem, hogy kicsit túlkapta Béla a sztorit. Egyértelműen nincsenek hozzászokva a negatív kritikához és ez ilyen módon élik meg. Most akkor minden negatív cikk írót fel fog keresni és megfenyegeti? Ezt nem így működik, el kell fogadni, hogy lesznek negatív jellegűek is. Kicsit magát lejárató stílus volt, de mivel sokan felnéznek rá, így nem fog veszíteni a presztízséből. (Cikk alatt is kivétel nélkül mindegyik rajongója mellette állt ki)
  • oliwwer
    #31956
    Aha, meg a szituról

    Rohadt kíváncsi vagyok, hogy ki mit gondol (komolyan)

    Utoljára szerkesztette: oliwwer, 2014.10.09. 23:16:48
  • adam46
    #31955
    A hangfelvételről? :D
  • oliwwer
    #31954
    Vélemény?
  • adam46
    #31953
    Elvileg az október 7.ei poszt: Itt
  • oliwwer
    #31952
    Most kezdtem el hallgatni. Mi ennek a háttérsztorija?
  • DarkHorSe
    #31951
    bela csajaval nem jo trollkodni :D
  • adam46
    #31950
    Láttátok ezt a videót? Egész kis vita alakult ki miatta a facebookon is. :D

  • hungary27
    #31949
  • Tyler1
    #31948
    1:05 "Hát ilyet még nem basztam!"

    De hogy ezeket a versenyeket minek szervezik? Ismerősöm nyáron indult versenyen először, a Fitbalance-on, top3-ban benne volt, most meg Arnold Classicról jött épp haza. Semmi presztízs értéke nincs már ezeknek a bivalybasznád kupáknak. Nem is hiszem, hogy nemzetközi szabályrendszer lenne érvényes ezekre, tehát kb. házibajnokság.
    Utoljára szerkesztette: Tyler1, 2014.10.09. 12:44:20
  • DarkHorSe
    #31947
    "Hopp elég jó akció ismét Myprotein-en!
    5+20% kedvezmény az új ízekre! 46íz van már Impact Whey-ből Agyam eldobom. Illetve akik félnek a szukralóztól, azoknak most itt vannak a Stevia-s ízek is. (bár sztem nincs baj a szukralózzal sem, ha nem 20g-ot eszel meg belőle naponta)
    Nézzetek körbe!
    Én a csoki-banán ízt ajánlom, bejövős Persze kinek a pap, kinek a paplan...
    http://bit.ly/1sgAcPE
    Vasárnap éjfélig jó a kód
    Első rendeléshez 5%-os bármivel összevonható ajánlókód, amit regisztrációkor lehet megadni: MP470407"


    igy 16-17kra jon ki az 5 kilos izesitett, ami elegge jo :D
    Utoljára szerkesztette: DarkHorSe, 2014.10.09. 12:25:27
  • 0Fritz0
    #31946
    Ezek se a sztereotípiákat mentek oda eloszlatni.
  • oliwwer
    #31945
    Ez olyan kurvakínos volt hogy nem bírtam végignézni
  • veszelka
    #31944
    hogy nem megy szét a háta? mikor valami ehhez hasonló terpeszben csináltam, nekem mindig sajgott a hátam a gyakorlattól...
  • Prince of Máté
    #31943
    Ez most komoly? :D :D :D
  • Roger6
    #31942
    Jézus anyám borogass... Hát ez über kemény

  • Roger6
    #31941
    Szia Retsu, ezer éve!

    Ezzel a ledobással kapcsolatban... Nálunk a teremben van pár arc, aki ugye nagyon hardcore-nak hiszi magát, és amikor 110 kg-al húznak fel, nyögnek mint az állat (hát azmánaztán 3 -3 db tárcsa mindkét ódalon-e), és úgy ejtik le a súlyt, mintha a harmadikról dobnák le az alagsorba, szerintem még rá is tolnak a levegőben lefele menet. Ezektől kicsit ki szoktam akadni (meg persze a súlyt sem képesek elpakolni maguk után). Szóval kurva idegesítő tud lenni.

    Nade a lényeg.

    Egyik ismerősöm, akivel egy teremben edzünk, most lett magyar bajnok, 305 kg felhúzás, 185 kg fekvenyomás, 322.5 kg guggolással. A videóját szerettem volna belinkelni, de azt írta, hogy nincs fent youtube-on, így csak facebook-os linket tudok adni, nem tudom meg tudjátok-e nézni: FB videó.

    Nem tudom látszik-e, hogy a 305 kg-ot úgy teszi le, mint a tojást. Nem, nincs előírva ez szabályba, hogy így kell letenni. Edzéseken sem dobálja a súlyt, és a negatív szakaszt is használja, nem is kicsit. Szóval van értelme, jó hogy van! Használd ki a negatív szakaszt mindig! Efelől ne legyenek kétségeitek, a negatív szakasz igenis hasznos erőnövelésben is.
  • Retsu
    #31940
    Üdv újra mindenkinek!
    Ha elsődleges az erő, szerintem nem muszáj nagyon kontrolláltan felhúzni. Persze szabályosság fontos, de pl. új meglátások szerint a negatív szakaszban nincs sok értelme lassúzni... Ez persze nem feltétlen jelent hogy ejtsd le :D Csak tényleg el kell gondolkozni van.e értelme a lassú visszaengedéseknek.

    olliwer: Válaszoltam!
  • mike77
    #31939
    Ha így erőnövelő az nagyon jó, nem vagyok épp elégedett a felhúzásommal. Az biztos, hogy így nehezebb volt, majd kiköptem a belem a folyamatoshoz képest Akkor majd váltogatom őket. Köszi!
  • 0Fritz0
    #31938
    Lerakni inkább erőnövelő gyakorlat, mivel így megszűnik az izomfeszülés és ezáltal nehezebb a felhúzás.
    Amikor megállítod a föld felett, akkor folyamatosan feszülnek az izmaid és ez hatékonyabb az izomépítéshez.
    Csinálhatod felváltva is, nincs kőbe vésve.
  • mike77
    #31937
    Nem. Csinálsz egy rendes teljes felhúzást és lerakod. Aztán jön a következő. És ezt megismétled 8 x. Nem magasítóról hanem földről.
  • Roger6
    #31936
    Magasítóról szoktunk húzni, de nem megállítani a felénél. Amúgy az alsó részben a normális technikával a lábad dolgozik, szóval attól nem fog vastagodni a derekad, ez egészen biztos. Szumós technika már más tészta, de ott meg nem nagyon látni magasítóról húzást.
  • adam46
    #31935
    Igen, az is egy bevett technika, hogy nem rakod le a súlyt, hanem a talajtól pár centire megállítod és húzod tovább. Ha jól tudom ez inkább a body-s vonalnak jobb, nem vastagítja a derekat, bár lehet, hogy hülyeséget beszélek.
  • Roger6
    #31934
    Miért, a felénél meg szoktad állítani? Vagy hogy?
  • mike77
    #31933
    Sziasztok!
    Felhúzást hasznos-e úgy csinálni, hogy minden emelés után lerakom a súlyt?
  • Prince of Máté
    #31932
    Mindig ilyen témájú hsz-ei vannak...
  • oliwwer
    #31931
    Ez troll?
  • The Protector
    #31930
    5ezer
  • The Protector
    #31929
    Hali.%ezerért vinné egy ipse,oda is adnám neki ennyiért de ha kell innen vkinek ugyan annyiért szívesebben adnám sg-s emberkének.Vkit érdekel.
  • Roger6
    #31928
    Ohh, köszönöm a tippet! Meg is találtam.
  • Tyler1
    #31927
    Szedd le az sg bővítményt böngészőre, azzal lehet.
  • Roger6
    #31926
    Lehet tiltani felhasználót, hogy ne lássam a hozzászólásait?
  • balintk
    #31925
    Valaki tud jó ár/érték arányban lévő növényi fehérjét? Eddig Scitec 100% profot nyomtam, de most kipróbálnám a növényit, mert állítólag "jobb", "egészségesebb" stb.
  • The Protector
    #31924
    Erről lenne szó.


    Utoljára szerkesztette: The Protector, 2014.09.25. 15:07:00
  • The Protector
    #31923
    Adok kedvezményt sg-seknek.19 a boltban és oda adom neked 8ért.
  • Sippie
    #31922
    mennyit enged a feléből? :D
  • StephenKing
    #31921
    Pont ilyet keresek, mennyire olcsón adod?
  • The Protector
    #31920
    Valakinek nem kell eladó Robust minuszos kétfunkciós haspad olcsón?
  • Tyler1
    #31919
    Jó írás.
    Hobbi szinten még mindig a zsírdisznósodás a menő, pedig ott veszíti célját az egész sport.