33479
12316971501353788406.png
  • tenkenorman
    #17506
    nem sertodtem meg. azert annyira nem volt durva. tulelem valahogy... felesleges volt igy belemenni. muanyag levekrol levontam a kovetkeztetest bar enis igy gondoltam.
    persze mindent ki lehet googlezni. nah joejt mindenkinek
  • jazzy
    #17505
    Hát mert ha 3 évesnél idősebb vagy rájöhetsz, hogy miért szarok ezek. Amúgy nem akadok ki, csak nehezemre esik ekkora baromságokra mosolyogva válaszolni, illetve feltételezem azokról akik eme sportot választják, hogy nem kis fürdőskurvák akik megsértődnek ha valaki nem kicsi mosollyal mondja el a véleményét arról, hogy most aztán akkora baromságot kérdezett mint a ház.
  • tenkenorman
    #17504
    ennyi ise elég lett volna. erre voltam kiváncsi.de eddig bármit kérdeztem kiakadtál rajta XD
  • tenkenorman
    #17503
    Energiaital meg.. nincs elég energiád? Ha nincs ne járj edzeni. Illetve aludj többet. itt senki nem iszik semmit ezekből,
  • jazzy
    #17502
    Azért ez durva mekkora baromságokat tudsz itt kérdezni. Ha akarod idd meg. Tudod, hogy mi az? Tudod, hogy mi van benne? Nagyanyád biztos készségesen megmondja neked. De akár a google is. Akkor bizony rájössz miért ne idd meg.
    Energiaital meg.. nincs elég energiád? Ha nincs ne járj edzeni. Illetve aludj többet. Ennyi nem olyan kurva bonyolult dolog ez.
    Nem hiszem, hogy ebben a témában lehet még szarni spanyol viaszt egy fórumon, pedig már olvasod 1 ideje, itt senki nem iszik semmit ezekből, vajon miért?
  • tenkenorman
    #17501
    megvárom erre mit léptek :D.
    amúgy sosem volt nálunk sem divat a szénsavas üdítő csak ritkán (vasárnap, vagy ünnepnap esetleg) ritkán talán havonta egyszer iszok energia italt, meg azért elég drága is szerintem állandóan azt szlapálni.
    keresztanyám világ életében nagy kólás volt, iszonyat sok kólát iszik, szinte csak azt. két hónapja volt epe kő műtéten, persze nem lehet neki elmagyarázni hogy abba kéne hagynia
  • MaRee
    #17500
    Már szerintem meg lett válaszolva, hogy nincs értelme.És azért ne idd meg mert ne idd meg.Nem kell ezt túlmisztifikálni.Ha a sima savó olyan jó lenne akkor a sportolók azt innák, nem a laboratóriumi körülmények között előállított-szűrt-lófaszlolt steril port.
  • tenkenorman
    #17499
    persze nyílván nem dobnám fel a talpam egy egy energia italtól, senki ne gondolja hogy én soha nem eszek cukrot. de megint itt kötöttünk ki. maradjunk a kérdésnél. van értelme vagy nincs? ill a savót miért ne igyam meg?
  • MaRee
    #17498
    Helyette van benne kátrány meg egyéb kedves anyagok :D Nem ittam kólát kb 5éve de nem is hiányzik. Tudtad, hogy oldja a vízkövet pl? :D Meg a vasszeg pár nap alatt feloldódik benne.
  • tenkenorman
    #17497
    hát a light ban nem igen.
  • MaRee
    #17496
    És a kólában nincs cukor?
  • tenkenorman
    #17495
    én nem igen iszok ilyeneket. max kólát.
  • jazzy
    #17494
    múltkor még cukros voltál nem?
  • MaRee
    #17493
    Aki azt mondja, az hülye.Ennyi erővel a tejport is megehetnéd. A parasztemberek meg parasztemberek voltak, nem testépítők.Ha a testednek edzés után fehérjére van szüksége akkor vegyél a boltban normális tejsavó fehérjét, ilyen idióta házi megoldásokkal felesleges próbálkozni.

    Energia italok sajnos engem nem pörgetnek hanem inkább beálmosodok tőlük :D Ha pörögni akarsz edzés közben akkor Hot Blood :)
  • tenkenorman
    #17492
    jóh. elnéztem a az adatokat. 203kj van 100ml monsterben.
  • tenkenorman
    #17491
    azt mondják marha egészséges. a paraszt emberek régen itták.
    amúgy az energia italokról mi a véleményetek? csak most a monster kapcsán amit nem rég kezdtek árulni. láttam olyat, most tökmindegy hol, kit. aki konditerembe egy energia italt vitt.
    érdemes?
    egyébként megdöbbentő hogy 250ml ben van 2500KJ energia és fél litert adnak.
  • MaRee
    #17490
    Viccen kívül amúgy meg ne idd!
  • tenkenorman
    #17489
    :D
  • MaRee
    #17488
    Szorj bele homokot is, ugy olyan lesz mint a feherjepor!
  • jazzy
    #17487
    idd meg
  • tenkenorman
    #17486
    mamám csinált túrót, és vagy 2 liter savót férretett. akkor megigyam:D? ez most komoly kérdés volt
  • plck
    #17485
    Az akkor úgy
  • MaRee
    #17484
    Tejsavo
  • plck
    #17483
    Jó azt látom én is, csak azt nem hogy ez milyen típusú fehérje
  • Tibi7
    #17482
    Értem. köszi
  • MaRee
    #17481
    Lenmagolaj: elősegíti a regenerálódást és a zsírégetést
    Brokkoli: sok féle vitamint tartalmas(A,C,béta-karotin, stb) és ha jól tudom emésztés segítő hatása van.
  • MaRee
    #17480
    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=4811
  • Tibi7
    #17479
    Kérdezném hogy sokfelé látom hogy sok brokkolit esznek. Na most én kalória táblázatból azt látom, hogy a tartalmazott tápanyag alapján nem kehet valami különleges zöldség. Akkor mégis miért? A másik pedig a lenolaj. Látom azt is elég sokan fogyasztanak. Ezek miért jók végül is?
  • SeanJRRussel
    #17478
    tömegnövelő...35% fehérje 5x% ch vmi iylesmi...
  • plck
    #17477
    És ez a Vm35 100% tejsavófehérje, vagy sem?
  • DeerHunter01
    #17476
    köszi a válaszokat.
  • MaRee
    #17475
    Tömegnöveléshez kell az a szénhidrát.Plusz van benne kreatin, taurin...
  • SeanJRRussel
    #17474
    100% Whey Pro-t vegyél,nem is túl drága,nagyon jó kieg és a szénhidrátért felesleges + ban fizetni...
  • MaRee
    #17473
    Vm35 midnenképp jobb.
  • DeerHunter01
    #17472
    erről vélemény? vagy inkább volumass 35 ?
  • MaRee
    #17471
    Volumass 35öt ajánlanám szintén Scitectől, nálam bejött :) Vagy ha olcsóbb kell akkor Cytogen termékek.
  • lamase
    #17470
    kell hát, multi-xet én is tudom ajánlani, kezdésnek meg mehet valami magas fehérjetartalmú de mindenképpen olcsóbb kiegészítő.
  • Viktorr
    #17469
    Akkor jóltudtam,hogy kell a vitamin. Köszönöm szépen a megerősítést :)
  • MEdievil
    #17468
    Istenem.. miért kell dezinformálni? Ez valami kényszer?

    Pár ezerszer már átbeszéltük a topikban még is mennyire fontosak a vitaminok! Egy átlagembernek is nem hogy annak aki elkezdene sportolni!

    Igazából azt nézd hogy mi van benne. Cvitaminból a por alakban 400g-os kiszerelés például verhetetlen az multi mellé is mindenképp ajánlott.
    Ha olcsón kell talán vita-X v. Daily Vita-Min mehetne például. Meg majd ajánlanak a többiek is.
  • MaRee
    #17467
    Aki azt mondja hogy kezdő testépítőnek nem kell multivitamin, az buta.
    Multi X-et ajánlom a Scitec Nutritiontől.