33479
12316971501353788406.png
  • DeerHunter01
    #17546
    banán,tej,tojás, ebből állna.

    lehet nevetni ha hülye vagyok :)
  • Roger6
    #17545
    Te! Most komolyan, írd le, mi lesz a turmixban ide szépen a fórumra! Tessék.
  • DeerHunter01
    #17544
    de :D
    félreértetem.
  • jazzy
    #17543
    és akkor már nem nyers a tojás?
  • DeerHunter01
    #17542
    akkor meg mellé vágok bele egy kis banánt is.
  • jazzy
    #17541
    tojást nyersen soha nem érdemes inni.
  • DeerHunter01
    #17540
    edzés előtt érdemes egy turmixot meginni?
    tojás+tej.

    aztán edzés után meg jöhet a tömegnövelő.
  • csuszi
    #17539
    kifogás:D
  • akyyy
    #17538
    nincs annyi péntzem hogy felutazzak pestre amikor kedvem tartja, kb 15ezer lenne egy odavissza út:)
  • Roger6
    #17537
  • sapkafej
    #17536
    nincs ideje a sok xboxozás miatt
  • Roger6
    #17535
    Szerintem használd ki csak te, jó lesz az!
  • akyyy
    #17534
    Van egy nekem felesleges budapesti fitnes bérletem, egy éves, sztem átvételtől számít, nem érdekel valakit? vagy esetleg valami ismerős, akinek el tudná adni :) mennyit érhet?
  • oliwwer
    #17533
    csak egy ötlet volt
  • MEdievil
    #17532
    Amikor linkelünk nekik személyre szólóan akármit akkor sem olvassák el pláne nem ha csak ki van rakva faq-ba. Akit tényleg érdekel az megtalálja amúgy is és ha azután látszik hogy nem ért valamit akkor szoktunk segíteni. Akkor szakad el a cérna amikor az ilyenek (pl. Tenke) alapfogalmakkal sincsen tisztában és nem is érdekli de azért dezinformál ill. okoskodik és jobban tudja.
  • jazzy
    #17531
    Nem fognak és ezért nem tettem és nem is akarom kitenni, akkor méginkább flame lenne belőle, hogy nem olvas. Nem fog. Az ember lusta olvasni, látod 2 hszt sem olvasnak vissza sokan, nemhogy 3 oldal alapismeretet.
  • oliwwer
    #17530
    Jaja, tényleg nagyon jó. Én is itt szoktam olvasgatni.

    Azon gondolkoztam, hogy mivel ezek a hülye kérdések egyre több vitát szülnek, ki lehetne tenni a bannerba egy ilyen linket, vagy mondjuk body-builder alapismereteket egy olyan szöveggel, hogy mielőtt kérdeznél, olvass, köcsög. Vagy valami ilyesmi.
  • jazzy
    #17529
    nem csodálkozok rajta néha engem is kiver a víz
  • jazzy
    #17528
    Ha meg tudod oldani, hogy nagymaminak anyukának akárkinek kell a sárgája sütibe ideoda. Ha nem akkor azért ne dobd ki inkább edd meg reggel annyira nem cink az ha nem versenydiétázol.
  • Eagle16
    #17527
    Mehet a tojás, de a zsír miatt ne rakd bele az összes sárgáját szerintem.
    Tehát ha 5 tojást eszel, abból csak 2 legyen egész, a maradéknak csak a fehérje részét edd meg.
  • MaRee
    #17526
    Na akkor most egy láma kérdés: diétában mehet a tojás?Csak mert néha reggelire rántottát tolok, de kezdek átállni a tonhalra(csak ugye nem ehet minden nap azt az ember, amúgy se vagyok oda érte)
  • MaRee
    #17525
    Igazad van, bocsi :) Tényleg mehet 4-5.
  • lamase
    #17524
    jumbo professional + tepertőskenyér
  • Eagle16
    #17523
    Az a 3 lehet 5 is nyugodtan. 3-tól nem fog hízni, főleg ha nehezen jön rá a tömeg. A többivel egyetértek.
  • MaRee
    #17522
    Szerintem azon nincs mit vitatkozni hogy a kóla szar.És még cévitamin sincs benne :)

    #17513

    Állj rá a 3g/tskg(testsúlykg) szénhidrátra és a 2g/tskg fehérjére.
    Persze nem kenyérből meg túrórudiból kell fedezni ezeket.Pl csirkemell + rizs napi 5-6 étkezésre felosztva.Zsíros szarokat meg csokit felejtsd el(húhúhú de jól esne most ez nekem, épp diétázom :D), izmot akarsz építeni nem zsírt.
  • Tyler1
    #17521
    ezt a sok hülyeséget hagyjuk már h mit mar le a sok szar üditő. bazmeg rakjál bele a citromsavba akármit, aztán az is szarrá mar mindent, mégis a legfontosabb c-vitamin forrás. de ez a szemét emberi test nem is gondolnád mennyire szívós és ellenálló, a gyomorsavval egy egész ifát szétlehetne rohasztani, aztán mégis alapvető része az emberi testnek.

    én nem védek semmilyen cukros szar löttyöt, én pl. csak ásványvizet iszok, de nem kell mindent elhinni amit az Aktívban lát az ember :) azt sokkal kevesebben veszik figyelembe h olyan kajákat esznek ami televan mindenféle tartósítóval, adalékanyaggal, ízfokozóval, amelyek olyan szintetikus anyagok, amit nem biztos h a gyomor olyan könnyen feldolgoz, sőt...
  • csuszi
    #17520
    alatta is mennyi hasznos cikk van te jó isten. az én időmben ez lett volna a kánaán, maradt a saját bőrünkön tapasztalat, meg a drága enciklopédiák, könyvek, szopások. itt meg bénáznak a fiatalok, ahogy az öreg clint mondta a gran torinoban:
    "mi bajuk a mai fiataloknak?"

    :D:D
  • csuszi
    #17519
    ez egy nagyon jó cikk.
  • csuszi
    #17518
    :D:D:D már késő, a csávónak vége van:)

    "Megnyitott témák: 2010. 04. 14. - -Gyúrás- "
    :D:D
  • oliwwer
    #17517
    olvass
  • img
    #17516
    Jovan hát LOw vok, de azért jolenne ha segítenétek,
    ja és bocs hogy nem olvastam vissza.
  • Roger6
    #17515
    Zsíros ételek - rossz
    ha ebből sokat eszel - rossz
    Ha hányingerig eszel - rossz
    Csoki - rossz

    Ezeken sürgősen változtatnod kell. Sajnos még melózom, de ha hazaértem, megpróbálok segíteni.
  • Roger6
    #17514
    Jujjujjj-jujj... ezt a hsz-ed meg ne lássák a többiek.
  • img
    #17513
    kösz,
    jameg eztis akartam kérdezni: Mit egyek hogy hízzak? miből mennyit..
    mert minden nap nagyanyáméknál kajálok, sok magyaros, zsíros ételt eszek, direkt sokat eszek, van mikor már hányingerem van, de mégse tok hízni.
    Mondjuk, 1 héten 2 tábla csoki, meg hetente tojás reggeli.

    de nemtom vmi génes téma lehet meg nagyon sokat nöttem is
    176cm vagyok, de szentem g_ci sovány.(58kg)
  • DeerHunter01
    #17512
    ezen az oldalon volt leirva :DDD
    #17472
  • img
    #17511
    az energiaitalos témához hozzászólva:
    Szívritmus zavart okoz.,a kóla, meg csontritkulást , meg elvonja a csontoktól a Kálciumot, amcsiba a tömény változatával mossák a beton balesetekkor, mert maró hatása van , pl tegyél egy 2 le esbe egy Alumínium kiskanalat, 1 hét alatt eltűnik benne ( kipróbáltuk), vagy tegyél bele egy "fogat" az tis szétmarja.

    előző üzenetemre, örülnék ha "majd" válaszolnátok, nem akarok visszaolvasni 432432 oldalt, meg szentem akkor sem találnék rá választ, szall aki tud ez ügyben vmit Pls irjon.
  • Roger6
    #17510
    Ha rizs + csirkétől nem tudsz hízni, akkor valamit rosszul csinálsz. Ezek táplálékkiegészítők = kiegészítik a kajádat. De önmagukban nem fognak sikert hozni. Sajnálom, ha elkeserítettelek, biztosan rendben van a kajád (vagy mégsem?), de ettől csak magában nem fogsz hízni.
  • img
    #17509
    hello
    Volumass 35
    Erröl mi a véleményetek? evvel kezdenék gyúrni, mert nemtok hízni,
    hogyan szedjem, mekkora adagokban, hogyan csökkentsem majd az adagokat,
    Hogyan csináljam hogy megis maradjon, és meddig??
  • SeanJRRussel
    #17508
    Pár napja kissé nyersvoltam nekem is állt a...... de leszarom,csináljon a sok hülye azt amit jónak lát és ennyi.
  • csuszi
    #17507
    ez kész bazdmeg:)