33479
12316971501353788406.png
  • Viktorr
    #17586
    Értem,de azt olvastam a glutaminnal kapcsolatban,hogy nagy része elveszik a belekben,így nem igazán érvényesül.Glutamin kapcsán érdemes egy G-Bomb-al próbálkozni?
  • SeanJRRussel
    #17585
    Mind a kettő ajánlott mivel az izom 60% glutamin a BCAA pedig a katabolizmus ellen jó szóval együtt az igazi.Mellesleg a glutamin kell az agynak a beleknek,sejteknek stb...
  • Viktorr
    #17584
    Amonisavakkal kapcsolatban lenne egy kérdésem,hogy melyik a jobb pl glutamin avgy bcaa stb illetve melyik fejti ki legjobban a hatását?
  • MaRee
    #17583
    Jah, a wheypróban vannak emésztést segítő enzimek is.
  • SeanJRRussel
    #17582
    Én nem mondtam h a Cytogen kikészíti csak azt h a scitec féle tuti nem mert azt használom.
  • Avrack
    #17581
    Ha ég és szúr a vállad akkor nagy valószínűséggel valamilyen gyulladásos probléma, próbálj meg valamilyen gyulladás csökkentő krémet kipróbálni és a gyakorlat előtt mindenképpen melegíts be rendesen. Egyébként ha kimondottan csak fekvenyomásnál és semmilyen más gyakorlátnál nem fáj a vallád akkor lehet, hogy a technikáddal van probléma.
  • jazzy
    #17580
    Csak az esetleges félreértések tisztázása miatt írtam a dolgot. Én Cytogenen éltem évekig, azért szar kategóriába nem sorolnám, ami kikészíti a beled meg ilyen dumák.

    (megint pont szegény SeanJR-től idéztem szegény letargiába fog esni! )
  • csuszi
    #17579
    én is tudom, írtam olyat hogy nem?:)
    a skodat is a vw, attól még a skoda rosszabb;) nem beszélve az audiról.
  • jazzy
    #17578
    Amúgymeg a Cytogent is a Scitec gyártja.
  • Eagle16
    #17577
    Próbáld meg szélesebben, szűkebben fogni a rudat. Az is lehet, hogy nagyon elöl van a könyököd, erre is figyelj. Ha tökéletes a technikád és még mindig fáj, akkor egyszerűen ne csináld, próbáld meg egykezesekkel esetleg.
  • MaRee
    #17576
    Alapszabály hogy ne csinálj olyan gyakorlatot ami fáj!!!! Nekem vállazásnál van ez, kurvára tud fájni, még pina súlyokkal is sajnos ezért hanyagolom a vállazást :( Ha mindenképp csinálni akkor nagyon alaposan melegíts be fekvenyomás előtt, és szerintem inkább használj kisebb súlyt nagyon lassan magas ismétlésszámmal. De mondom én nem ajánlom, az én szenvedésemnek anno ízületi gyulladás lett a vége.
  • McKenny
    #17575
    úgy is éreznéd
  • iko
    #17574
    Diéta 2 hete, 84kg ról lementem 81 kg-ra. A reggeli kardiótól jobban is érzem magam :D.
    Más: rohadtul ég, szúr a jobb vállam fekvenyomásnál. Valahol ott ahol a vál és a bicesz izom tapad. 50kg-val is szenvedek. Mit csináljak?
  • SeanJRRussel
    #17573
    Scitecet vennék a jelyedben.Az biztos h nem készíti ki a beled meg minőségi...
  • MaRee
    #17572
    Ha jól látom akkor azzal tárogatni kell, és igen az mellre megy.
  • Viktorr
    #17571
  • Viktorr
    #17570
  • Viktorr
    #17569


    Hello! A képen benyilaztam azt a fogókát,ha azzal csinálom az is mellre megy ?
  • Viktorr
    #17568
    Ez eszemben sem volt...

    Köszi az infót !
  • csuszi
    #17567
    nem. a scitec elvileg jobb minőség, finomabb, jobb felszívódás, magasabb fehérjetartalom. drágább, de csak végösszegben, ha kiszámolod grammra, cytogen drágább. csak eddig a többség nem jut el.
  • MaRee
    #17566
    Attól még ugyan olyan a hatása.
  • csuszi
    #17565
    nem. a cytogen drágább fehérjegrammra lebontva.
  • MaRee
    #17564
    Igen.
  • Viktorr
    #17563
    Sziasztok!

    Fehérjét szeretnék venni,két termék között vacilálok: az egyik a Scitec 100% Whey Protein Professional a másik a Cytogen féle Whey Pro.

    A Cytogen jóval olcsóbb,de ugyan oylan a hatása mint a Scitecnek?
  • Danny1987
    #17562
    Szerintem a volumass gazdaságosabb lenne?
    100g 35 g fehérje ch 45g 60 adag

    Ha annyira kell a ch akkor pufirizs vagy szőlőcukor.

    Bár az isomassban több kreatin van.

    Számold ki hogy protein+szőlőcukor+kreatin nem jön-e ki olcsóbban.

  • plck
    #17561
    Aztmondják az egyik legjobb.Ilyet fogok venni csak még kicsit spórolni kell.Ja és kár hogy csak 4.5kg-os kiszerelésben van
  • Eagle16
    #17560
    Ez egy elég jó tömegnövelő, 42%-a tiszta fehérje, a szénhidrát nagyon kis része cukor. Drága, de van is benne anyag.
  • plck
    #17559
    ..azon kívűl hogy drága
  • DeerHunter01
    #17558
    köszi a korrekt választ.
    és rogernek is :)
  • Balazs15
    #17557
    büdöset fingasz töle de azon kivül semmi:)
  • plck
    #17556
    IsoMass Xtreme Gainer

    Vélemény...?
  • akyyy
    #17555
    na nem érdekel senkit? ide szólna:
    http://www.griffsquash.hu/
  • Roger6
    #17554
    Nyáron tej + banán + vaníliás fehérje kombót nyomattam jégkockával. Az valami isteni volt. Azóta leszoktam a tejről, bár minden reggel eszek banánt. Van, amit azért eszünk/iszunk, mert finomak, ezen a szinten (nálam) bőven beleférne még a napi pár dl tej is, de a 4-5 l víz mellé már nem kívánom.
  • jazzy
    #17553
    Tej: Amit a boltban kapsz nem tej, vizezett zsíros szar. Ugyan finom, én is szeretem, igyad ha szereted, csak lehetőleg ne túl gyakran. Víz.

    Banán: A banán finom. Rohadt sok benne a cukor, vannak nála sokkal jobb gyümölcsök. Szintén inkább ritkán.

    Tojás: Nyers tojás = szalmonella, szalmonellát pedig hadd ne fejtsem ki mennyire szar. Amúgy tojás jó, de sütve, főzve, nyersen NE!

    Ha nem vagy hízékony nem lesz bajod ha megeszed megiszod őket, bajod amúgy se max hízol, de ezek nem minőségi tápanyagok. Tehát az " Edzés előtti, utáni, akármikori " Turmixhoz nem jók.
  • Roger6
    #17552
    Szerintem egész nyugodtan válaszoltak ahhoz képest, mennyi idióta talál ide az idióta megnyilvánulásaival mostanában.
  • DeerHunter01
    #17551
    azért nem kell leharapni a fejem :)
  • Roger6
    #17550
    Remélem megsütöd előtte a tojást, és úgy turmixolod bele...
  • MaRee
    #17549
    Tejet sem érdemes amúgy inni, nem vagy te kiscica.
  • MaRee
    #17548
  • jazzy
    #17547
    #17541