33479
12316971501353788406.png
  • McKenny
    #17626
    egy próbát...
  • MaRee
    #17625
    Teszkó?
  • McKenny
    #17624
    Dextrózt hol tudok venni Balassagyarmat és Salgótarján között?
    Remélem lakik vki erre fele:)
  • Viktorr
    #17623
    Köszi!
  • MaRee
    #17622
    Pl csigás oldalemelés.Alulra akasztod a fogókát és úgy húzod oldalra.De szabad súllyal sokkal jobb.
  • Viktorr
    #17621
    Sziasztok!

    Kábeles gépen(#17571) lehet vállra edzeni,ha igen hogyan?

    Köszönöm!
  • jazzy
    #17620
    Sem előtte sem utána nem a legcélszerűbb, jobb ha reggel csinálod a kardiót.

    Ha csak edzésnél tudod megoldani akkor inkább utána csinálnám. Bár kérdés hogy kardióra vagy aerobra gondolsz..
  • MaRee
    #17619
    Persze mindkét eset ok, ha előtte csinálod akkor nagyon jó bemelegítésnek de viszont ne nagyon öld meg magad mert az edzésre semmi erőd nem fog maradni.
  • MaRee
    #17618
    Gyökér vagyok, ELŐTTE nem utáéna.Korán van még
  • MaRee
    #17617
    Én utána ajánlom.De sose értettem mi értelme súlyzózni meg közbe kardiózni, elég könnyen leszedi rólad az izmot.
  • Louis Cyphre
    #17616
    Súlyzós edzés elött vagy után kell a kardió?

    Köszönöm a választ.
  • Roger6
    #17615
  • sapkafej
    #17614
    :DDD

    hát én két-három 20-30 mp-s szakasz után már megrohadok. lehet én a teljes erőmön felül tekerek? :D

    jamiro... csak így tovább!
  • csuszi
    #17613
    hát hogyne:) sőt, ha sprintelnél akkor se menne a pulzusod 100felé, te ilyen superman vagy:)
  • Jamirofan89
    #17612
    épp ez az,hogy tekerhetek teljes erőből nem igazán emeli meg a pulzusom.fél óra után kezd fárasztó lenni.ugrókötelezni szerettem volna,de arra meg azt írták h leginkább a glüközt használom el és nem a zsírt égetem vele.vagy mi.pedig 1 hét után nagyon megnövelte az energiaszintem noha percenként meg kell állnom mert olyan megerőltető.
  • sapkafej
    #17611
    rossz címzett
  • sapkafej
    #17610
    lehet ha közben recskáznál is, felmenne 100 fölé a pulzusod
    (nem elég jó pulzusmérésnek az, hogy érzed hogy majd lefordulsz a bicikliről?)
  • Jamirofan89
    #17609
    örülök ha mosolyt tudok csalni az emberek arcára:D
  • Tyler1
    #17608
    nekem küldtek egyszer próbaadagot belőle, sztem rohadt finom :D
  • csuszi
    #17607
    :D nincs az az isten hogy ha valaki hiitel ne akasztaná ki a pulzusát az égbe. de jamiro-tól megszoktuk a hasonló szintet:)
  • sapkafej
    #17606
    úgy volt hogy tömegelsz, mostmeg már egyből fogyizol?
    a szobabicikli mérője mutatja a pulzosod? mert sztem az kamu, az enyém se méri rendesen
  • Jamirofan89
    #17605
    hehe.én is megküldöm a szoba biciklit reggeli kardióként :D úgy negyed órát.fél perc tempós,fél perc lassú [HIIT] bárhogy tekerek nem sikerül a pulzust 100 fölé emelnem,ezért beiktattam (a biztonság kedvéért)hasprést és fekvőtámaszból-guggolás-ugrást.Na meg ugrókötélt csak az meg már anaerob.1 perc után már meg kell állnom levegőért kapkodni :o
    reggel csak egy adag whey-t tolok be tejjel keverve.2 hét alatt minusz 1 kiló.lehet helytelenül edzek vagy a diéta szar.
  • oliwwer
    #17604
    tejjel is szar?
  • center86
    #17603
    tegnap vettem 5kg-os scitec 100% whey protein professiont. nem volt csokis, így csokis mogyorósat vettem. hiba volt :D
  • iko
    #17602
    Köszönöm a tanácsokat. Most kipróbáltam a fekvenyomást 2 db egykezessel. Így nincs gond úgyhogy áttértem erre.
  • MaRee
    #17601
    :D :D Én is múlthéten kezdtem el aerob gyanánt tekerni, a szobabicikli már kruva unalmas volt.
  • jazzy
    #17600
    az évi 4 km nekem is megvan
  • csuszi
    #17599
    és mostanában heti 1-2 alkalommal edzek, csak hogy hergeljem a kedélyeket, bőven elég, igaz nekem a láb nem kell, évi 4-5000km bringa mellett.
  • csuszi
    #17598
    én 8 éve nem tolok mást csak fehérjét vitamin pakkot és c-ét. többiben nem hiszek, hot blood pl kipróbáltam, 1. edzés tényleg jobb volt, azóta nuku. nem placebo, gondolom pörgető, de szervezet megszokja.
  • Roger6
    #17597
    Hát az edzés minősége elég sok mindentől függ. Mit ettem előtte nap, aznap, mi történt a munkahelyen, milyen kedvem van. Ha minden szarul sült el, alig aludtam, rosszul kajáltam, akkor aztán jöhet bármilyen energizáló/pörgető akármi, szarul fog menni. Tehát neked valószínű összejött sok dolog, ezért pörögtél, és nem a glutamintól.

    Más. Már az eszemet sem tudom, mikor használtam tápkieget utoljára, lehet visszatérek jövő hónaptól megint egy fél évre hozzájuk, ha látom az eredményét. Ha meg nem, maradok a jól megszokott kajánál, csak kicsit megnövelt adagban. Na azt még nem tudom, hogyan fog belém férni...
  • TVelvet
    #17596
    erősen kétlem, hogy csupán a tudat miatt ment annyira jól az edzés :)
  • csuszi
    #17595
    most elbasztad a placeboját, tönkretetted az életét:)
  • Roger6
    #17594
    Na ez a tökéletes meghatározása a placebonak.
  • TVelvet
    #17593
    Nem tudom, nálam volt pörgető hatása az első néhány alkalomkor, én csak a tapasztalatot írtam le.
  • Roger6
    #17592
    Abszolút nem pörget. Csak glutamin, és kész.
  • Tmac
    #17591
    Mivel nincs szerkesztés ezért csak így külön megy:

    A két dolog amit meg említesz azok a felszívódást segítik, scitec oldaláról idézve

    "Bioperine

    A Bioperine az amerikai Sabinsa cég szabadalmaztatott, standardizált feketebors kivonata (Piper nigrum L vagy Piper longum L), amely növeli a hatóanyagok abszorpcióját. A Bioperine az egyetlen olyan szabadalmazott piperin forma, amelynek segítségével növelhető a tápanyagok felszívódása és így biológiai hasznosulása. A Bioperine egyik kifejezetten javasolt felhasználási módja az aminosavakkal történő együtt alkalmazás.

    Naringin

    A naringin egy bioflavonoid, amelyeket egyébként Szent-Györgyi Albert fedezett fel (P-vitamin néven). A grapefruitból és egyéb citrusfélékből nyert naringinnek számtalan pozitív tulajdonsága van, de most itt a legfontosabb az, hogy ez is egy olyan anyag, ami más hatóanyagokkal szinkronban alkalmazva azok hatását felerősíti (vagy kisebb adagjukkal érhető el ugyanaz az eredmény), mivel a felszívódás folyamata során a lebomlásuk szintjét csökkenti, vagyis jobb arányú felszívódást, nagyobb biológiai értéket eredményez. Mindezt bizonyos enzimek gátlásával éri el."
  • Tmac
    #17590
    G-Bomb csak glutamin semmi pörgető/stimuláns nincs benne...
  • TVelvet
    #17589
    Nem csak glutamin, ez tuti, van benne olyan anyag mint ami a hotblood-ban, és/vagy az attack!-ban is van. (Nargirin, Bioperine) Ilyen felpörgető cucc.
  • Eagle16
    #17588
    A G-Bomb-ban csak glutamin van és felszívódás fokozók. Annyiban más, hogy glutamine matrix -ot tartalmaz, vagyis többféle, különböző kötésben lévő glutamint tartalmaz.
  • TVelvet
    #17587
    g-bomba minden más is van nem csak glutamin.