33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #17666
    ne érts félre, le a kalappal az akaraterőd előtt, nem semmi a változás, nem sokan tudnák utánad csinálni (lehet én se)!! de a diéta ennél jóval bonyolultabb és több tapasztalatot igényel.
  • dragon11
    #17665
    Diétázással lehet szálkásítani..:)
  • Roger6
    #17664
    Hadd kérdezzem meg (nem támadásként mondom), szerinted mi a diéta lényege? Pár mondatban foglald össze nekem kérlek a lényegét.
  • The Protector
    #17663
    saját hibából tanulva tudnék jó tanácsokat diétákat adni
  • csuszi
    #17662
    "Én 38kilót fogytam 3 éve.Futással és alig ettem.2hónap alatt adtam le"

    inkább ne segíts;)
  • The Protector
    #17661
    az uccsó

    És szívesen segítek fogyózóknak lefogyni,hasznos ötletekkel,tanácsokkal.
  • The Protector
    #17660
    Hy.Lenne egy kérdésem.Én 38kilót fogytam 3 éve.Futással és alig ettem.2hónap alatt adtam le és eléggé elbasztam az egészségem.Most már rendben vagyok minden téren.És most szeretnék egy kis izomzatot.de nem nagy darab lenni hanem nagyon szálkás.És azt hogyan érhetem el h minél szálkásabb legyek de közben izomtömegem is legyen?
    kb összesen 6 hónapja kondizom.Rengeteg felesleges bőr van rajtam de most itt tartok.174cm magas vagyok és 75kiló.Eddig 70kiló voltam de voltam már 66 kiló is csak kondival feljött rám.
    2éve ilyen voltam,107kiló

    lefogyva teljesen 66 kilósan

    És kondizva



  • degenerator
    #17659
    egyszer egy "túra" után 14 kilót fogytam......
  • Eagle16
    #17658
    Hiába oda koncentrálsz, ahonnan nagyon szeretnél fogyni, nem fog menni. Általában onnan fogysz le utoljára, ahova legelőször jön a zsír :)

    Innen válassz, a kezdő tömegnövelős edzések közül valamit, aztán úgyis kialakulnak a kedvenc gyakorlataid, és lesz egy egyedi edzésterved, ami kimondottan neked jó. (ki lehet cserélni a gyakorlatokat, változtatni az ismétlés számon stb.)

    Ahogy alattam is írták, nagyon sokat ne akarj fogyni nagyon rövid idő alatt, megterheli a szervezeted. Gondolkodj hosszabb távlatokban, ennek a sportnak ez egy nagyon fontos része.

    Ha megvan az edzésterv és kitartóan csinálod a - remélhetőleg - helyesen összerakott diétát, akkor sikerrel fogsz járni.
  • sapkafej
    #17657
    bár, ha nagyon dagadt vagy akkor mehet több is elvileg
  • sapkafej
    #17656
    akár 10-től is
    de nem akarsz 2-3 kg-nál többet fogyni 1 hónap alatt
  • Kövesdi A
    #17655
    Sziasztok
    Holnap kezdenék majd járni kondiba , és szeretném ki kérni a tanácsotokat hogy kezdésnek milyen edzés tervel edzek ?
    Régebben jártam már kb fél éve , sajnos felszedtem ez alatt a fél év alatt pár kg most 95kg/179 cm magas vagyok
    Jó lenne kicsit le fogyni ,na meg némi + izom se jönne rosszul
    Leginkább a mellkasra és a combokra szeretnék koncentrálni , fogyást illetően
    Minden tanácsot szívesen fogadok
    egy hónap alatt , kellő edzéssel és diétával menyi súlytól tudnék meg szabadulni ?
  • oliwwer
    #17654
    Én nem erőltetném, nekem is magas a vérnyomásom, ezért nem nyomom. Dobozán is rajta van, hogy magas vérnyomásban szenvedők ne használják. De persze te tudod, majd meglátjuk a tapasztaltabbak mit mondanak.
  • Retsu
    #17653
    Szevasztok! Jövő héten várható 1 kis "béremelés" úgymond, szal áttérek a 100% Whey-re. Amellett kreatin kúrát is akarnék, mivel utoljára tavaly novemberben volt. Csakhogy mostanában sajnos eléggé ingadozik a vérnyomásom(van hogy felugrik 180 környékére), és hát nem tudom hogy próbálkozhatok-e vele hogy alakul szedés alatt, vagy eleve kizárt jelenleg. Mivel 23 vagyok, mindenki nyugtat hogy nem lehet gond belőle, de azért óvatos vagyok ezekkel, mert tényleg nem játék. Mit gondoltok, mehet vagy nem kéne erőltetni?
  • Lőrmester
    #17652
    Hát akkor köszönöm a segítséget.
  • McKenny
    #17651
    Bioboltba találtam, fél kiló volt 290ft.
    Menyi is kell 1G kreatinhoz? 2g dextróz?
  • degenerator
    #17650
    nekem is van egy súlyfeleslegem, de nem olyan rettenetes. csökkenteni akarom a tömegem, és abban bízok, hogy ezáltal jobban tudok majd futni.
  • csuszi
    #17649
    holnap válaszolok este. addig nem, mert se időm, se energiám.
  • degenerator
    #17648
    engem is érdekelne.
  • degenerator
    #17647
    szóval nem adtok tanácsot?
  • csuszi
    #17646
    bekaphatod, nekem még 26 kreditet kell összekalapálnom:)
    úgyhogy marad roger bácsi:)
    én bazd ha stresszelek, fogyok...még jó hogy sose stresszelek:)
  • zotja
    #17645
    Lee Priest Titan 7 dvd je (560 mega körül,de rmvb video fájl,hossszú

    http://hotfile.com/dl/40305013/d2bd7d4/Bodybuilding_-_TITANS_7_-_LEE_PRIEST.crc.html

    http://hotfile.com/dl/40310180/792b574/Bodybuilding_-_TITANS_7_-_LEE_PRIEST.001.html

    http://hotfile.com/dl/40417748/5e46937/Bodybuilding_-_TITANS_7_-_LEE_PRIEST.002.html

    http://hotfile.com/dl/40422228/a207f4d/Bodybuilding_-_TITANS_7_-_LEE_PRIEST.003.html


    letöltöd a 4 fájlt,egy mappába rakod az egészet és, Total commander fájl menü/fájlegyesítés és KÉSZ :)
  • jazzy
    #17644
    ja és annyit zabálok a sok stressz miatt az állat úgyhogy dagadt vagyok :D
    Úgyhogy diétázni is kell majd, fuck.
  • jazzy
    #17643
    Rád bíznám most, az elmúlt időszakban 6 zhn vagyok túl, 40 oldal szakdogán (és ezt még csinosítgatom hétvégén), emellett meló, jövőhéten 2 szakvizsga, most azonnal megyek és szombatig alszok.
  • Roger6
    #17642
    zsír
  • csuszi
    #17641
    " de ha Roger idetéved majd osztja neked az észt..."
    nem negatív felhangú. osszad csak, hátha ragad is rájuk valami.
  • Roger6
    #17640
    ", de ha Roger idetéved majd osztja neked az észt.." - tényleg osztani szoktam az észt?
  • csuszi
    #17639
    kibaszott kedves, segítőkész kedvemben vagyok:
    egyiket sem.
    többit jazzy-re hagyom, de ha Roger idetéved majd osztja neked az észt...
    ha nagyon mindenki leszar, este válaszolok. de szerintem örömmel fognak lebaszni:)
  • Lőrmester
    #17638
    Üdvözletem. Szeptember végén lesz egy felmérő tesztem, addig le kellene adnom a feleslegem. 195 centi vagyok, és kb 115-116 kiló. fekvőtámaszozással, felüléssel, biciklizéssel, és futással oldanám meg a dolog mozgásbeli részét.

    A kérdés: perfect fatlosst, vagy fat attack reformot ajánlotok inkább? a cél, hogy lemenjek 100 kiló alá, szóval olyan 15-17 kilótól tervezek megszabadulni.
  • Roger6
    #17637
    Váóó, rájöttél miért írtam...
  • csuszi
    #17636
    na majd megnézem,
  • zotja
    #17635
    http://hotfile.com/dl/40245612/7188eea/Body_kajk.doc.html

    gyűjtöttem pár pöpec receptet..Bodys kaják ;)

    tömegnövelős,diétás,hal ételek..jó párat megcsináltunk már belőle.finik voltak és hasznosak :P
  • MaRee
    #17634
    Dextróz = szőlőcukor.
  • Roger6
    #17633
    Szerintem meg vegyetek szőlőcukrot, oszt kész. Bár én semmilyen cukrot nem fogyasztok, még kreatinhoz sem...
  • oliwwer
    #17632
    Nálunk lehet kapni a gyógyszertárban. Biztos hogy nálatok is lehet, mert egy 2000 fős faluban lakom.
  • McKenny
    #17631
    sparba nem volt. (eladót is megkérdztem)
  • zotja
    #17630
    http://hotfile.com/dl/40186211/95466e5/x-files.zip.html


    X files magyarul..aki tudja miről szól és érdekli akkor töltse :)
  • McKenny
    #17629
    most be vagyok spajzolva rendesen és csak arra lenne szükségem.
    de mivel nem ingyenes a kiszálitás ilyen kis értékbe ezért nem veszek.
    (érdekes hogy kinából 3 dolláros mütyűrkét ingyen kiszálitották, 3 hét alatt)
  • Tyler1
    #17628
    ha van Spar akk ott keresd, én teszkóba nem találtam.
  • MaRee
    #17627
    Végülis ez csak szőlőcukor, tehát jó eséllyel lehet kapni :) De ha nincsen végképp akor shop.builderen kb 500ft-ért kapsz egy kilót.