33479
12316971501353788406.png
  • Retsu
    #17706
    Nem igazán, de az biztos hogy sokkal hosszabb távon történik a kalóriaégetés, mint pl. futásnál.
  • jazzy
    #17705
    ne váltsunk már nők lapjára
  • Kövesdi A
    #17704
    Nem tudtok olyan kalkulátort a neten , amiben pl megadom azt hogy mit csinálok a edzésen (pl fekve nyomás 4*8 x súlyal ) , és ad egy kbra kiszámolt elégetett kalória számot !?
  • kuks
    #17703
    Köszi szépen a segítséget, megnézem :)
  • MaRee
    #17702
    De.
  • plck
    #17701
    Tudtommal az a májvédő cuccost a szteroidok mellé szokták nyomatni v nem?
  • Eagle16
    #17700
    Az "amilyen kaja van itthon" lesz a gond akkor. Ha nincs étrended, az azt jelenti, hogy fogalmad sincs, mennyi szénhidrátot, fehérjét és zsírt eszel...valószínűleg kevés a szénhidrát és azért fogysz. Ha elég szénhidrátot eszel, akkor egyszerűen lehetetlen, hogy súlyt veszíts.
    Itt nézhetsz étrendet viszonyításképp, valami hasonlót kéne összeraknod. Ha nem nézed meg miket eszel és mennyit, akkor esélytelen, hogy hatékonyan növeld a tömeged.
  • csuszi
    #17699
    :D:D
  • MaRee
    #17698
    Fehérjéből ez tökéletes, ha másikat ajánlhatnék akkor Scitec 100% whey protein. Aminoból pedig pl. BCAA-Xpress.
  • Kövesdi A
    #17697
    Elkezdtem edzeni , egyenlőre csak az edző által adott , kezdő edzés tervel
    Hát ez a fájdalmat , régen se szeretem
    Én kb 1 éve fogytam le , 105röl 85re sétával és súlyzós edzéssel , de sajnos abba hagytam fél évre , hát nem vissza mentem 94re

    Fehérje kieg kapcsolatban lenne kérdésem
    Most ezt használom , régebbről maradt még egy kg

    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=2676

    Lassan el fogy , és az lenne a kérdésem , hogy éröl a fehérje kieg mi a véleményetek ?
    Maradjak ennél vagy váltsak ?
    Vagy ha igen , milyen másik fehérje kieg tudtok ajánlani ?

    Előre is kőszónőm a tanácsokat

    Vennék még talán , aminosavat is
    Abból milyet ajánlotok ?
  • kuks
    #17696
    szia!
    étrendem nincsen, naponta 4-5ször szoktam enni,amilyen kaja van itthon. kivéve az elmúlt hetet, mert beteg voltam.
  • jazzy
    #17695
    sziasztok

    - csuszi
    - sean

    roncsolhatja a szervezetet? :)
  • McKenny
    #17694
    egyszer láttam hogy gumicsizmát darálnak parízerbe(havermondtaaki ilyen helyen dolgozott egy darabig)
    szval azt se egyél mert roncsolja a fogadat
  • SeanJRRussel
    #17693
    Igen igen úgyhogy állj le róluk
  • csuszi
    #17692
    bahh 1 perccel megelőztél...
  • csuszi
    #17691
    sziasztok, segítség kellene.
    - globus májkrém
    - trappista sajt
    - fehér kenyér
    - fagyasztott pizza
    - csoki
    roncsolhatják a szervezetet? mert egyik haverom májvédőt vagy mit magyarázott.
    plz help, és ne oltsatok, köszi, jó tornázást!
  • Eagle16
    #17690
    Az esetleg azoknak kell, akik vizsgaidőszak után (előtt, közben...) annyit isznak, hogy egy hétig másnaposak...

    Szerinted ha roncsolnák a szervezeted, legálisan lehetne őket árulni a boltokban?...
  • jazzy
    #17689
    Szia

    Roncsolhatják sajnos, például ha összegyúrod nagyon nagyon erősen, esetleg ólomgolyókkal összekevered aztán sörétes puskából rálövöd haverodra.

    Bár akkor sem tesz jót ha egy nap 4 kiló kreatint intravénásan benyomatsz.

    Egyébként ha úgy szeded ahogy kell, nem.
  • csuszi
    #17688
  • skate00
    #17687
    hello
    ezek a Cretin,Volumass... Roncsolhatják a szervezetet?
    mert egyik haverom vmi Májvédőt vagy mit magyarázott.
  • Eagle16
    #17686
    Pedig ha nem voltál zsíros, akkor valamit nem jól csinálsz.
    Elsőre azt mondom, hogy írd le az étrendedet (remélem van). Majdnem biztos, hogy nem eszel eleget.
  • kuks
    #17685
    :D pont ez a gondom :D
  • oliwwer
    #17684
    :D:D milyen kondi ez hogy fogy a bicepszed?D:
  • kuks
    #17683
    :)
    a cél, hogy azért erősebb legyek, és arányosabban nézzek ki.
    pl bicepszről lement majdnem 1,5 cm :(
  • McKenny
    #17682
    ami lement biztos zsír volt szval örülj neki
    azokkal a súlyokkal még sok mindent lehet csinálni nem csak bicpeszre
    igaz én se vok régebben az iparban mint te
    3 hónap alatt 58ról 65re (fehérje,volumas,kreatin,vitamin)
    hehe ugyan anyit változott a mindkettőnk súllya
  • sapkafej
    #17681
    ajaj
  • kuks
    #17680
    Sziasztok!
    Körülbelül 4 hónapja kezdtem el itthon edzeni, főleg felsőtestre. van 2db 10 kilós súlyzóm, egy rudam, és húzódzkodó rudam is. A célom az, hogy feltornásszam a testsúlyomat, és erősebb is legyek.
    Amikor elkezdtem edzeni 79 kiló voltam, most pedig 72 :(
    amiket szoktam csinálni:
    húzodszkodás 5-6*6
    bicepszre 5-6*10
    és persze hasazni is szoktam, arra nem túlsokat, 5*20akat szoktam.
    Az edzések mellett sokkal többet eszem, mint előtte, mégis fogytam. valami tanács?
    nem szeretnék porokat használni.

    Előre is köszönöm!
  • degenerator
    #17679
    Egyrészt én is tudok válaszolni.

    Másrészt közel sem volt az nyolcvan. Max néha a farönkcipeléstől tűnt annyinak.

    No meg betévedt az ember olyankor a kukoricásba is, és konzerv is volt az elején. Kicsit jereváni rádió, nem?:)
  • Lőrmester
    #17678
    négy hét, és azt etted, amit találtál az erdőben, vagy levadásztál, napi 60-80 km-es menetekkel. régi szép idők:)
  • Retsu
    #17677
    Ha kezdő vagy akkor várható h fejlődsz akármitől, nyilván a kalóriabeviteltől is függ, de általában megindul a fejlődés rendesen. Most azt így precízen kiszámolni mekkora kart akarsz :)Ne félj h túl nagyra nől, azért az nem úgy megy. Különben is, semmi gond nincs a 42es karral ha vkinek az van.

    Továbbra is várom a véleményeket kreatin kúrával kapcsolatosan, megkockáztathatom-e(persze káros következmények nélkül) ha van úgy hogy 180ra felmegy a vérnyomásom?
  • dragon11
    #17676
    Most szálkásítani szeretnék.. megnézem, hogy úgy hogyan néz ki a karom..:S
    tömegnövelni viszont hogyan kell helyesen?
  • Tibi7
    #17675
    Ugyan nem engem kérdeztél, de akkor javaslom hogy tömegnövelj...
  • dragon11
    #17674
    Ez a lényeg.:)

    Btw, kérdeznék egyet már tőled, mint profitól.

    Én vagyok a 14éves.. most szálkásítok.. szálkásítás alatt nem várható a karom növekedése? Jelenleg 30as karom van.. nem szeretnék 42es kart, mert nem vagyok 18éves.. de örülnék egy 35-36osnak.:)
  • Eagle16
    #17673
    Az igen, hány hetes túra volt és miért nem ettél közben? :D
  • Roger6
    #17672
    3 hónap alatt nem is lehet beleszokni, hogy legyen miből kiesned (ez saját vélemény). De értem, amit mondasz, nem kötözködöm, csak vicces tényleg.
  • dragon11
    #17671
    3hónapja teremben.. OKÉÉ tudom hogy ez most vicces lett.. de úgy "szinten", hogy ne essek ki a ritmusból.. mert nehéz visszaszokni.:)
  • oliwwer
    #17670
    mióta edzel, hogy "csak szinten tartasz" ? :D ne haragudj de ez olyan viccesen hangzott:D
  • dragon11
    #17669
    Én sem voltam 1,5 hete edzeni.. csak szinten tartok..:S nah majd holnap..
  • SeanJRRussel
    #17668
    Múlt hét szerdán voltam utoljára edzeni és nem is megyek majd csak most pénteken talán az érettségi miatt...Már minden bajom van meg érzem h gyengülök talán fogyok is majd de hát nah,nem tud mit tenni az ember
  • riddick669
    #17667
    zsírégetés