33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #17826
    Jól beszélsz!

    FlyHigh: "sok mindentől függ, hogy ki mekkora lesz és hogy fejlődik." - hidd el, 70%-ban a helyes táplálkozástól függ. Ha az nincs rendben, ihatsz te naponta ötszörös mennyiségű Volumass-ot is, nem fogsz fejlődni egy dekát sem.
  • SeanJRRussel
    #17825
    Én azt mondom,igaz csak 3 éve edzek nem is jött fel rám csak 20kg szóval lehet h vmit szarul csinálok de nekem a leghosszabb edzésem is 1,5 óra amikor van felhúzás amit nem lehet elkapkodni.Melllesleg ne mondja már nekem senki h lehet bírni a folytonos napi 6 órás edzést...3 nap után kibuksz mint az állat és szarni nem lesz erőd nem h súlyt emelni.Kétlem h fedezi a táplálkozásod a 6 órás edzés alatt elégetett kalóriát.ŐŐŐ és ha te 2X3 órát edzel INTENZÍVEN akkor te vagy a terminátor.3 órát ellehet úgy is tölteni h csacsogok 5 percet a sorozatok közt meg el jópofiskodom az edzést de annak semmi értelme.Szóval egy kamu ember vagy és hiába is mondasz bármit leszarom.Ha nagyképű vagyok nagyképű vagyok de te meg az edzésed egy idióta BAROM!!!
  • FlyHigh
    #17824
    Mondjuk ma sem edzem az tuti, taknyom-nyálam egybefolyik a nyárfa pihéktől, kb semmi erőm.
  • FlyHigh
    #17823
    sok mindentől függ, hogy ki mekkora lesz és hogy fejlődik. Valaki azt mondja, hogy húst hússal + volumass35 pro és tényleg kétajtós szekrény. Valaki méregeti, meg szöszöl a kajával és mégsem a legjobb a fejlődés. Én speciel próbálok figyelni a táplálkozásomra, de vannak rosszabb napjaim, olyankor dupla volumass 35 a nap során, egész jól lehet így is fejlődni, mondjuk én nem azt a vérizzadós edzést nyomom. Én nem tudnám túl komolyan venni, van olyan, hogy ott ragadok a battlefield előtt és elmarad az edzés.
  • Roger6
    #17822
  • hitman55
    #17821
    igaz:D utolag már belátom h hülyeség volt ilyet kérdeznem:D:D:D
  • Roger6
    #17820
    Ha tényleg sok rizst meg húst szoktál zabálni, nem kérdezel ilyen hülyeségeket, hanem tudod, hogy mitől lesz 2-3 kg izom rajtad... Ez saját vélemény.
  • hitman55
    #17819
    Gondoltam hogy a rendes kaja melett nemfog menni, csak hogy milyen kaját. Mert én rizst szoktam zabálni sokat meg húsokat.
  • Roger6
    #17818
    Van fogalmad a helyes testépítő táplálkozásról? Na akkor azt nézd át, és ha az rendben van, jöhet a fehérje (bár gyanítom, hogy mire rendbe rakod a kajádat, már fel is jött a 2-3 kiló).

    Nem tudom, mitől hiszi mindenki, hogy beiszik naponta két fehérje koktélt, aztán már izmos is lesz (nem rád gondoltam személyesen, hanem általánosságban beszélek). Volt aki megkérdezte, hogy edzés nélkül is működik ez? Mondom persze hülyegyerek...
  • hitman55
    #17817
    Hello.

    Hogyan ajánljátok a fehérje szedésést hogy egy kis izomtömeg is feljöjjön nem sok kb 2-3 kg. előre kössz
    nitro pure goldot fehérjém van.

    előre kösz
  • TVelvet
    #17816
    hát én ha még 1x jelentkeznék a zrinyire, én csak futnék, semmi más, de mivel utálok futni, ezért ez nem fordulhat elő :)
  • jazzy
    #17815
    Én mint már leírtam valami gyengébbet szednék a helyedben ha nincs pénzed ahogy írtad.
    Én most ilyet szedek, 60 adag nem 30 és olcsóbb.
    Meg mellé még C vitamint. Persze van ami nincs benne, nekem elég, nem szoktam beteg lenni, nem vagyok fáradékony, a multi-x -től sem voltam jobban..
  • Roger6
    #17814
    Te csak irigykedsz rá, mint én, hogy ennyi ideje van (meg ennyi esze)! De már mondtam, felesleges rá szót pocsékolni. Ha az alapjaival nincs tisztában, csak csinálja a hülyeséget, akkor hadd csinálja.
  • MaRee
    #17813
    Ez nem az én tanácsom, hanem ezek alapszabályok a testépítésben, nyugodtan nézz utána a bodybuilder.hu-n vagy a tesztoszteron.hu-n.Amit te csinálsz az előbb-utóbb (inkább előbb) túledzéshez vezet majd, és az nem hogy gátolja a fejlődésedet, hanem veszíteni fogsz a meglévő izomtömegedből is.
    A testépítés nem arról szól, hogy addig edzel amíg bírod, én is bírnék pl mellezni 3 órán keresztül, DE NINCS ÉRTELME.Nem attól fogsz fejlődni, hogy napi 10 órát lent vergődsz a teremben.Az edzés ebben a sportban kb 30%-ot tesz, ki a többi KAJA + PIHENÉS! Tehát akárhogy is nézzük, hülyeség amit csinálsz.Vannak jól bevált módszerek és irányelvek ahogy évek óta edzenek a sportolók, azkoat kell követni.
  • Kövesdi A
    #17812
    Hát ha a francia idegen légióba készülsz , akkor jól készülsz oda
    Kis hazánk seregébe , nem hiszem hogy kéne ilyen szintű edzés !

    Multi vitaminból , melyiket ajánlanátok ?
    Multi-X
    Multi-Pro Pak
    Monster 100 Pak

    Személyes véleményeket, tapasztalatokat egyes készítményekkel kapcsolatban , is szívesen várok

    Diétában , ha egy nap 4(+1reggeli zabpehely) étkezés van , menyi rizst ajánlotok /étkezés ?
    Ugyan ezt a csirkénél is ?
    Vagy van esetleg valami forma arány amit lehet alkalmazni ?
    Pl 1/3hoz vagy hasonló, vagy egyáltalán 3 óra alatt , a szervezet menyi fehérjét szénhidrátot tud feldolgozni , hogy ne menjen +ba a cucc !

  • MEdievil
    #17811
    És gondolom meg sem fordul a fejedben hogy valamit ésszel csinálj? Igaz minek elfordítani a kilincset ha be is lehet törni az ajtót..
    Biztos a társaság irigy rád amiért heti 30 órát töltesz a teremben véletlenül sem azzal van probléma hogy halván gőzöd sincs hogy mit kellene csinálni és teszem azt utána nézni az alapoknak és megérteni hogyan is működik az emberi szervezet.
  • totahun
    #17810
    Köszi a tanácsodat , biztosan nagyon hasznos. De nekem 1 óra az nagyon kevés. Említettem, hogy nem edzek tudatosan, nem használok edzéstervet. Sosem számoltam miből mennyit csinálok , addig csínálom amíg bírom.
  • totahun
    #17809
    Nem kamu! 1 éve járok konditerembe és 2 hete kezdtem el ezt a heti 5x6 óra edzést. Nem foglak győzködni, hogy hidd el. A lényeg, hogy most így edzek. Tudják ezt nagyon jól azok is akik rendszeresen ott látnak teremben szinte egész nap. De vannak olyanok is akik irigykednek arra, hogy most ennyi időt tudok az edzésre fordítani, lehet Te is ezek közé az irigyek közé tartozol. De ha itt ilyen segítőkész a társaság mint Te akkor biztosan jobban járok ha a Body.Builder fórumát választom.

    délelőtti edzésem: 08:00tól-11:00ig
    délután pedig: 13:00tól-16:00ig van
  • Tyler1
    #17808
    Svárci edzett 6 órát a katonaságnál 18 évesen, illetve Sly a Rambo 4-re. mindenki más aki annyit edz, az vagy hazudik, vagy nem normális!
  • Roger6
    #17807
    Szerintem kamu gyerek, nem ér meg több mondatot pazarolni rá...
  • MaRee
    #17806
    Ezt ugye te sem gondolod komolyan?
    Ha nem vicc akkor: napi 1 óra edzés BŐVEN elég, egy nap csak egy, maximum két testrészre edzünk, nagy izmokat egy héten csak egyszer, kicsiket maxmimum 2*.Nagy izmokra csinálsz 3-5 gyakorlatokat, kicsikre 2-3, 4 sorozattal, 8-10 ismétléssel.
    Ha a hadseregbe készülsz oda gondolom állóképesség kell, nem mellizom, szóval kardió edzést csinálj egy héten pár alkalommal(futás, stb), de ez sokban gátolni fogja az izom növekedést.
    6 óra edzés, te jó isten.......
  • totahun
    #17805
    súlyokban kb.

    mellezés fekve padon: 80 kg-al
    vállazás: két kezes súlyzóval 2x25 kg
    bicepsz: rúddal 40 kg , 2kezes súlyzóval 2x 20kg
    láb: lábgépen 25kg és 5 km futás 30 perc alatt
    has: 500 felülés

    hogy miből mennyit csinálok azt nem tudom , mert nem számolom. de általában 100 körül van mind.
  • totahun
    #17804
    Napi 6 óra edzés az elfogadható ?

    Étkezésem az abból áll ami otthon van.

    Délelőtt 3 óra edzés ( mell , váll , hát , bicepsz , tricepsz , láb )
    Délután 3 óra edzés (mell , váll, bicepsz, , has , láb )

    amúgy a hadseregbe készülök és most lesz a felvételim. Nem akarok kisülni , így Tőletek, a mesterektől kérek tanácsot.
  • Freeeee
    #17803
    Tányér eltolás:)
  • SeanJRRussel
    #17802
    Keményen kell edzeni olyan súllyal amilyet bírsz és hayni ezt a nagyismétlés szám kis súllyal.Én minden gyakorlatomat 8-12 ismétlés között csinálnék 4-5 sorozattal.Ha fogyni akarsz akkor pedig diéta+aerob,anékül semmit nem fogsz fogyni.
    (Ha csinálod a nagyismétlés kicsi súly akkor max azt a kevés izmodat égeted ami rajtad van és nem nagyon fogsz fejlődni.)
  • MaRee
    #17801
    Alapvető tévhit ez, hogy a kis súly nagy ismétlés szálkásít.Ha csökkentesz a súlyból, izmot vesztesz, nem a zsírt égeted :D
  • Kövesdi A
    #17800
    Unokatesóm szerinte se
    Bár ez a cikk , konkrétan mást ír
    Metabolikus edzésnek nevezik , csak kíváncsi lettem volna , hogy mi is az igazság
    Edzés kis súly nagy súly

    "
  • sapkafej
    #17799
    tudom, csak "vicceskedek"

    a másikra majd válaszolnak, lusta vagyok!

    na jó, nem jó a kis súly nagy ismétlés semmire sem
  • Kövesdi A
    #17798
    Bocs az heti 3-4 alkalom akart lenni 4/3mad
    Ahogy a munka helyem engedi (biztonsági-őr vagyok) ,általában kijön minden hétre a 3 nap fixre ,ezen még nem voltam
    Sajnos el kaptam , egy vírusos náthát és nem akartam megosztani a többiekkel , de holnap már megyek már jól vagyok

    Amúgy zsír égetésre/alakformálásra melyiket ajánljátok jobban , kis súly nagy ismétlés szám pl fekvenyomás 5 sz 12-15 ism 20-30 kg
    Vagy nagy súly kis ismétlés szám pl 4 sz 6-8 ism 40-50 kg ?
  • sapkafej
    #17797
    á, gempa, remélem, lefogysz és aztán úgy kigyúrod magad mint az állat, ilyen szellemi színvonallal te is csak erősíteni fogod a "kigyúrt állat" közhelyt

    sok sikert (úgyse fogysz le háhá)
  • sapkafej
    #17796
    csak 1,3333-szor mész le egy héten? az nem vmi sok
  • jazzy
    #17795
    Sokkal egyszerűbb ha felgyújtod magad attól jobban ég a zsír. Ne is strapáld magad az ide írással köszi.

    Nem fogunk neked szteroidot ajánlani, baszd tönkre magad ha akarod.
  • MaRee
    #17794
    Az uszas speciel nem jo aerobnak, de a tobbivel egyetertek.hagyd a picsaba a szteroidokat, max legalis zsiregetot hasznalj.
  • Tyler1
    #17793
    ezt most nem értem. ha leszarod h mit gondolunk akk miért kérdezel? úgyis azt csinálod amit akarsz nem??
    szteroid a hülyéknek való, zsírégetésre meg teljesen alkamatlan. ha fogyni akarsz akkor diétázz, egyél normálisan, és mozogj sokat(úszás, futás, gyaloglás).
  • márfoglaltnick
    #17792
    185 cm körül
    110-15 kg körül vagyok most
  • Kövesdi A
    #17791
    Na meg milyen magas ?
    Azért ezt a kettőt , jó lett volna h a megadod
    Tudom hogy mondtad, de egy szerűen nem tudom magamban tartani , ne a szteroidokra meg a zsírégetőkre támaszkodj
    Kemény munkával le lehet fogyni , nekem is sikerült múlt évben , 15töl meg szabadul 4 hónap alatt , figyelni kell az étkezésre és mellete edzeni (aerob edzés súlyzós edzés)
    Szerintem ennél egyszerűbb , és tisztább módszer nincs !
  • redbull0304
    #17790
    Hány kg vagy?
  • márfoglaltnick
    #17789
    sziasztok,
    most előre leszögezném, hogy nem vagyok kíváncsi senkinek a véleményére azzal kapcsolatban, hogy szerinte ez okos döntés-e vagy ilyesmik

    szóval van rajtam 20kg körüli súlyfelesleg és ettől szeretnék megszabadulni. Volt pár hónapja egy komolyabb próbálkozás, amikor 7-8kg ment le.

    szóval szeretnék most már komolyan átalakulni, mert nem tetszek magamnak és épp testben épp lépek -> szar testben szar lélek

    na és arra lennék kíváncsi, hogy tudnátok e nekem mondani, valami komolyabb zsírégetőt vagy esetleg szteroidot

    próbáltam régebben l-karnitin,hca,króm tabletta meg ilyesmik, de szerintem nem volt sok hatásuk

    szteroidra azért gondoltam (én eddig azt hittem, hogy csak izom növelésre jó), mert most 2 ismerősöm is szálkásít stanával és nem tudom, hogy pl egy ilyen kúra megfelelő diétával és edzéssel rám hogyan hatna

    válaszaitokat előre is köszönöm
    ui.:ha csak azt akarod leírni, hogy ezek a dolgok rosszak meg ilyesmik, akkor elárulom, hogy nem érdekel, szóval kíméljétek meg magatokat a felesleges írástól
  • Kövesdi A
    #17788
    elírtam nem 5 perc 10 perc
  • Kövesdi A
    #17787
    Onnan tudom hogy 2,5szersére dagad , hogy 5 szőr főztem meg 1dkg rizs és eböl jött az átlag 2,5
    Bár a víz menyiségén , és a főzési időn is múlik én 5 percig főzöm kb 2,5 cm teres vízben , és ha most jönne honnan tudom menyi a lábosban a 2,5 cmter , egyszerű kiszámolom
    Tudom nagyon elvetemült vagyok , meg hogy nyilván sok a szabadidőm az ilyen hülyeségekre

    De ha valami foglalkoztat /érdekelell még ha totálisan hülyeség és csak idő vesztegetés , addig agyalok rajta míg csak nem meg csinálom , hogy tudam azt a dolgot