33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #17866
    Mért lenne káros? Van aki 1kg/hetet mond hallottam már 0,5kg/hétről is de pl én 3 hét alatt 8kg fogytam és megmaradt az erőszintem.Semmi bajom nem lett,tény h ha rengeteget fogysz rövid idő alatt az nem tesz jót a szervezetednek de 1kg az még semmi.
  • Kövesdi A
    #17865
    Milyen módszert használsz a diétádhoz ?
    Hogy sikerült fogynod 7 hét alatt 10 kg ?
    Asszem 1 kg nál több fogyás / hét az káros nem ?
  • iko
    #17864
    7 hete diétázom, 84 kg-ról lementem 74 kg-ra de alhas tájékán még mindig fedett vagyok. Azt hiszem mire előjönnek a kockák elfogyok. Bár erőben nem nagyon van változás. 70 alá szerintem már nem megyek, bár előző diétánál 77 kg-ról 66 kg-ig mentem le. Legközelebb valószínűleg ésszel kell tömegelni :)
  • akyyy
    #17863
    Még mindig eladó az éves fitness bérletem ami ide szól.
    SG-snek 35k. az ár, de fent van vaterán is:D
  • FlyHigh
    #17862
    Így van. Kétlem azt is, hogy bizottság ül össze, hogy megállapítsák ki mennyire szálkás, szimmetrikus, stb. Karjuk köré csavarják a centit, aztán akinek nagyobb, az lesz a dutyi réme. Ismerek egyetlen olyan embert aki szúrival 6 hónap alatt terminátor lett, most már nem olyan nagy darab és a feje búbján nem nő a haja. Egyenlőre még olcsón megúszta, aztán ki tudja, hogy vajon gyereke lehet e majd később.
  • Tyler1
    #17861
    nyilván nem szálkás az a 60-as kéz(ha létezik akkora). a börtönkaja, egy szénhidrátbomba, szóval értem én hogy szép nagyok, koksztól meg aztán főleg. nem kell ott fehérje h vki nagy legyen.
  • redbull0304
    #17860
    Én 183cm/95kg vagyok és így néz ki egynapi kajám: 500-600g csirkemellfilé, 1/2kg fagyasztott zöldség a hús mellé, hogy lecsússzon, valami szemét, hogy a szénhidrátmennyiség is meglegyen pl 10kifli, plusz 4shaker Cytogen Whey Pro. Jah és mindennap, a testednek nincs olyan, hogy hétvége és akkor nem kell a kajamennyiség.
  • redbull0304
    #17859
    Már lassan egy hete beteg vagyok, bujkál bennem valami vírus. Állandó szédülés és fejfájás, torokfájás, néha-néha be is lázasodom. Remélem most már hamarosan elmúlik mert így edzeni se tudok, elég szarul érzem így magamat a börömben... :/
  • redbull0304
    #17858
    Nem nagyon értem, hogy egy 60as karral rendelkező ember (gondolom minium 100kg), hogy tud "börtönkoszton" megfelelő mennyiségű fehérjét bevinni... Gondolom nem kapnak napi 1kg csirkét semelyik börtönbe. VM35-től nem lesz senkinek 60as karja, 60as kart még koksszal is nehéz elérni! Úgyhogy kicsit meseszagúnak érzem ezt a sztorit! :)
  • Roger6
    #17857
    Szerinted mi a halált csinálnak odabent? Ott még a koxhoz is simán hozzá lehet jutni, egy továbbképző a börtön, semmi más.
    "Amíg kinn volt, csak néha evett, " - igen, amikor hetente eszébe jutott egyszer, nem? Annyira rossz szöveg ez, hagyjuk. A semmiből nem lesz semmi, ez tény. Megvannak az alapfeltételei az izomnövekedésnek, és ha azok teljesülnek, akkor növekszik az izom, ez ilyen egyszerű. Nem eszel - nem lesz izmod. Kox = hülye vagy. Hát így röviden ennyi.
  • MaRee
    #17856
    Végülis egész nap annyi tennivalójuk van hogy esznek, edzenek, meg fetrengenek, szóval könnyebb dolguk van :D És néhány börtönben elég jó a koszt is.
  • FlyHigh
    #17855
    Haverom öccse éppen csücsül, már 2 éve, börtönkoszton 60-as karja van. Amíg kinn volt, csak néha evett, mikor éppen kapott, most hogy benn van akkora állat lett. Nem hiszem, hogy volumassra költene/cserélne. Én nem tudom, hogy ki hogy csinálja ott benn, de valahogy kétszer akkora emberek jönnek ki 3-4 év után.
  • MaRee
    #17854
    110kg-hoz minimum 220 gramm fehérje kéne, ez a padló.Hát én eszek egy nap 120at és még 80 kiló se vagyok :D
  • Roger6
    #17853
    "10 körül 2 kakaós csiga" - durr bele, hadd szóljon! Nekem mindegy ki hogyan étkezik, hidd el. Sőt, mindenki tudja hogyan kell, csak nem érti, miért nincs tömegnövekedése, pedig ő aztán eszik. Hájóvan, egyél csak barátom, ahogy érzed (ezt nem rád értem, hanem az ominózus esetre).
    De egy biztos: megfelelő mennyiségű fehérje nélkül TE NEM FOGSZ IZMOSODNI. (ezt erre írtam: "Mindenki szerint fejlődik az izomzatom" - hidd el, csak jópofiznak.)

  • FlyHigh
    #17852
    Esztétikus testről is valószínű, hogy más a definíciónk. Mert nekem az ürge a topicban már abszolút nem esztétikus. Én csak szeretnék kicsit izmosodi és ennyi, ami felé viszont jól haladok, nem szeretnék én ebből életformát csinálni magamnak. Számomra vállalható energiát-odafigyelést fektetek bele, ezért cserébe izmosodom kicsit, nem szól ez többről. Amúgy nagyon lassú az anyagcserém ha ez számít valamit a "testépítésemben".
  • Eagle16
    #17851
    Ebben egyetértek veled. Az emberek nagy része nem is szokott reggelizni, pedig a legfontosabb étkezés az lenne, helyette cigi+kávé...csodálatos.

    Szerintem ha a tükörben azt látod, hogy jó irányba haladsz, akkor semmi gond nincs. Attól nem fogsz elsorvadni, ha néha kevesebb fehérjét eszel meg, én sem tudok mindig jól kajálni, de törekszem rá.
  • FlyHigh
    #17850
    Ez a mai volt, írtam, hogy vannak szarabb napok. Holnap már sajttal töltött csirkemell lesz rizibizivel. Amúgy még így is jobban táplálkozom sajnos mint az emberek nagy százaléka, nem véletlenül nincs állóképesség, egy laza szellő miatt rögtön a fél ország ágynak esik.
  • Eagle16
    #17849
    :D

    FlyHigh: Ezt te írtad lentebb: "Étrendem elég fasza"

    Ez enyhén szólva is túlzás. Kakaóscsigával meg palacsintával még senki sem épített föl esztétikus testet.
  • sapkafej
    #17848
    gecc! én is feszesebbre akarok hízni! segítsetek
  • FlyHigh
    #17847
    Nem reng rajtam a háj sehol, feszesebbre vagyok hízva, van hátam meg mindenem, egy kis pocim van és ennyi, 192cm magas vagyok. 110 kilón állok, nem mozog már egy éve kb.
  • Eagle16
    #17846
    Ha nem ilyen étrended lenne, akkor csak húsos lennél és nem zsíros :D
    100g alatt vagy az biztos, a te súlyodhoz ez nagyon kevés.
    A súlyod hogy áll? Nő vagy csökken?

    Ha nagyon kezdő vagy, akkor ilyen kajálás mellett is tudsz fejlődni, de ez később már nem így lesz.
  • FlyHigh
    #17845
    élelmiszerek dobozáról számolgattam össze.
    pl ma egész napra:
    reggel 5 tömött túrós palacsinta
    10 körül 2 kakaós csiga
    délben egy nagy tányér spagetti darált hússal meg sajttal
    most uzsizom a tönkölybúza kenyeret zöldségekkel
    estére meg még egyszer előkerül a spagetti
    Ehhez szokott még jönni a volumass35 heti 5 napon(35g fehérje).
    Kb szerinted ez mennyi fehérje?
  • Roger6
    #17844
    60-80 gr szerintem is kevés még szintentartáshoz is, nem lehet, hogy te elszámolsz valamit (nem számolsz bele valamit)? Főleg 110 kilósan kevés a 60-80 gr. Csak kérdezem.
  • FlyHigh
    #17843
    Ahogy számolgatom itt, hétköznaponként 60-80 gramm fehérjét tudok bevinni, hétvégén többet a húzósabb kaják miatt. Mindenki szerint fejlődik az izomzatom, pedig a bodybuilder szerint majdnem leépülök.
  • FlyHigh
    #17842
    Srácok!
    Megnéztem a fehérjeszükségletemet a bodybuilderen és a 110kg-hoz, hogy ezt a súlyt megtartsam 77gramm fehérjét kell bevigyek naponta. Ezt most hogy érti, ahhoz, hogy izomtömeg fejlődjön nem elég kevesebb nekem? Én nem egy kigyúrt 110kg-os vagyok, inkább ilyen húsos-zsíros vagyok.
  • Roger6
    #17841
    Szia!

    Sportika.eu a weblap címe, regisztrálni kell (1 perc az egész), és utána a letölthető videók között találod magát a videót, és írásos anyagot is. Szerintem elég jól össze van szedve, és nincs felesleges duma (írás) benne.
  • MaRee
    #17840
    Akkor bodybuilder.hu-n az alapismeretek rovat, meg a BB.TV néhány részében van szó a főzőcskézésről, profiktól.
  • Kövesdi A
    #17839
    Engem leginkább a helyes étrend összeállítása érdekelne , amit a videóban említ is , hogy már szó volt róla !
    Próbálok helyesen étkezni m, 3óránként enni, zöldség , gyümölcs csirke , rizs stb
    De jó lenne egy haladótól is hallani a dolgokat !
  • MaRee
    #17838
    pl tesztoszteron.hu-n nagyon sok cikk van, mindenféle témában.
  • Kövesdi A
    #17837
    Érdekes volt a videó , a többi (esetlegesen az írásos anyag ) hol érhető el ?
    Ha tudnál adni egy linket , az nagyon hasznos lehetne !
  • Roger6
    #17836
    No, ezt a részt belinkelem, mert szerintem itt (is) fontos dolgokról van szó benne (többi rész is ott van a felhasználónál).

    Tehát táplálékkiegészítés:


    Ha rossz lenne a link: videó.

    És itt a piramis (érdemes tanulmányozni):
  • SeanJRRussel
    #17835
    Csupán évek kérdése
  • FlyHigh
    #17834
    Mindegy maradok ennél, 6kilós prot megveszem 22-ért, egy hónapban edzek kb 20 napot, 2kg elég egy hónapra, nem is horror így már. Elkezdem szedni még a multi prot és így akkor meg is vagyok. Étrendem elég fasza, szóval valami esztétikus testet csak össze tudok dobni.
  • MaRee
    #17833
    Na ezt azért kicsit leegyszerűsítetted
  • oliwwer
    #17832
    egy normálisabb fehérje, meg egy zacskó dextróz.
  • FlyHigh
    #17831
    Melyikek azok a készítmények amik olyan összetevőjűek mint a volumass35, de olcsóbbak?
  • Eagle16
    #17830
    Jó, de inkább Multi-Pro, mert több minden van benne és már olcsóbb is.
  • MaRee
    #17829
    Multi-X tökéletes!
  • FlyHigh
    #17828
    Én meg ilyen feszesebb macis testalaktatú vagyok, szóval nekem egyenlőre úgy nőnek az izmaim, hogy súlyban lefelé megyek.
  • FlyHigh
    #17827
    Ez így van persze, írtam is, hogy én figyelek rá, de gondolom nem csak nekem vannak néha táplálkozás szempontjából rosszabb napjaim. Mondjuk mostanában van egy kis tavaszi fáradtságom, szerintem nekem is rá kellene állnom a multivitaminokra, tuti hiányos vagyok azért van ez. Multi-X jónak számít?