33479
12316971501353788406.png
  • Attila8805
    #31998
    van vmi oldal ahol rangsorolva vannak a kiegeszitok velemenyek alapjan?
    elore is koszi.
  • Smithie
    #31997
    Itt a felvétel.

  • adam46
    #31996
    Milyen jó ez a kis bírói "fedélzeti" kamera. :D
  • Stockbauer33 #31995
  • csuszi
    #31994
    nem.
  • adam46
    #31993
    Ne haragudj, de milyen magyar szó a "nehézsorsú"? Nem inkább nehéz sorsú? Lehet előbb az anyanyelved kellene elsajátítani, utána jöhetne ez a hozzászólás.
  • Riddick21
    #31992
    "eszet"
    A te szinted is kimagasló. Az anyanyelved nem megy, ezt érted, ugye? Nincs egy sorrend amúgy? Először megtanulom kifogástalanul használni az anyanyelvemet, hogy legalább azt a keveset jól el tudjam mondani, amit magamtól arra érdemesnek tartok.
    Teljesen igaza van Bunnynak, amikor szidja a web2-t. MINDENKI nyilatkozni akar, a minimum szint pedig az lett, hogy megértsék, a kívánt gomb lenyomása után megjelenik a karakter a képernyőn. Aki erre rájött, az már fossa is magából a hülyeséget.

    Azt kéne megérteni, hogy Kathi Béla nem pont azon húzta fel magát, hogy valaki ugat a kedvesére. Arra a nőre, aki egyébként (és ez szimpátiától független) és most nyerte meg a BodyFitness kategóriát az európai Arnold Classic-on. Ezek után mennyire életszerű, hogy valaki pont az ő teljesítményét fikázza? Miért pont azét kell, aki nyert? Egyszerű: rosszindulatból. Szóval jó eséllyel ott van Béla kirohanásában az is, hogy ha valaki, aki úgy él, mint ő, úgy áll hozzá a sporthoz, mint ő és annyi mindent letesz az asztalra, az talán nem ezt érdemelné. Azon túl pedig a világ legtermészetesebb dolga, hogy ha valaki beugat a barátnőnknek, akkor azt pofán kell baszni. Lehet polkorrektkedni, meg finomkodni és nyomatni a szöveget arról, hogy mi éri meg és mi nem. Ezzel a hozzáállással jutott oda a világ, ahol most tart. Egy liberális szemétdomb, ahol azzal lehet versenyeket és tehetségkutatókat nyerni, hogy valami deviáns szar vagy, lehetőleg buzi, de a legjobb, ha mellé még nehézsorsú cigány is.

    Hogy kinél hol szakad el a cérna, azt ne a laikus akarja már megmondani. Lehet, hogy Bélánál most telt be a pohár. Ő nem az a fajta ember, aki csak úgy hagyja a dolgokat. Ha az lenne, nem ismernénk a nevét sem. Szóval egyrészről szórakoztató dolog, hogy "háború van" és ő bizony "nem buzi", de ha le akarja tépni a fejét egy kis rosszindulatú köcsögnek, akkor egyből "méltatlan" és "felesleges".
    Ha valaki eljutott idáig az életben, akkor bizonyára el tudja dönteni magától, hogy megéri-e.
    Nem?
  • Sippie
    #31991
    :DDDDD
  • Roger6
    #31990
    A szumó technikában kevésbé kell a lábat használni, szóval nem egészen helyes amit írtál. Majd állj oda felhúzásnál a rúdhoz, aztán húzz fel így, a hátad sokkal jobban dolgozik, pont a terpesz miatt. A terpesz miatt kell kevésbé használni a lábat.
  • Retsu
    #31989
    Hu, nem semmi téma ez gyerekek...Nyilván lehet mondani hogy m őkmár ezt+azt letettek az asztalra,ellentétben a blaabla... De azért tényleg ennek a sportnak a tömegsport jellegét is erősteni kéne, nem csak a bálványimádat, hogy olyan akaroklenni mint ez vagy az! Ebből a szempontból igaza van a srácnak, ő a kultúráltabb-naturál vonalat képviseli ami azért becsülendő szerintem. Mert leh jönni azzal hgy "mit akar ez a noname senki" meg hassonlók..viszont a vassport legjobbjainak értékrendben, viselkedésben is jó példával kell hogy elöl járjanak szvsz! Úgyhogy Jenőnek tényleg respect, magam is meglepődtem milyen kultúráltan fogalmazott(egyáltalán ő írta?)

    Felhúzás témára visszatérve: Ez nagyon szép teljesítmény kétségkívül. Látszik milyen jól használja a gyerek az erős lábát(1értelmű ezért tolja szumó-stílusban. A normál felhúzásnál azért kicsit nagyobb a tartomány, az erőkar. Nemrég olvastam a tnation-ön 1 cikket, ami szerint bizony a negatív szakasz nem annyira fontos. Bár lehet ez is inkább a nagyon haladóknak szól.
    Idővel bizony mint minden, a sporttudomány is változik. Ugye már vannak lázadók akik próbálnak bizonyítani a Westside-módszer "dogmái" ellen. A végszó szerintem az, hogy 1 bizonyos szint után nem árt változtatni a módszereken, technikákon ha elér a sportoló 1 platót.
  • Panzermeyer
    #31988
    Perszehogy. Milyen hamburgert szeretnél?
    Utoljára szerkesztette: Panzermeyer, 2014.10.11. 20:53:21
  • Sippie
    #31987
    Bölcsész vagy?
  • Panzermeyer
    #31986
    Te jó ég. Egy névtelen Józsika annyit írt egy huszadrangú oldalon, hogy a Vivi kokszol és rosszul edz. Sajnos a felvétel már nem elérhető, így azt nem tudom meghallgatni, de kb el tudom képzelni a leírásokból a tartalmát. Ez vihar a biliben, és tényleg nem volt más, mint a sztereotípiák erősítése. Innen látszik, hogy Bélánk nem túl okos (mondjuk ezt eddig is sejtettem). Amikor az én szakmámat támadják egyfolytában a nem túl okos Józsikák, sokszor én is beírtam volna ezt-azt 1-1 FB hozzászólásra, és sokszor el is kezdtem, de aztán meggondoltam magam, mert végiggondolva nem ért annyit az egész, hogy az ő értelmi szintjükre süllyedve kabarézzak a neten, vagy hisztérikus állapotban felhívjam az illetőt. Egyszerűen csak elraktam magamban a személyt a fejemben egy cimkével a homlokán, hogy "nem túl értelmes", és ennyi.
    Jenő egy igazi úriember, ő viszont most nagyon nagyot nőtt a szememben, és innentől kezdve már nem érdekel, hogy túl széles a dereka. Igazi sportember, a szó minden értelmében. De, ha valaki ezt olvassa, aki illetékes, és akár a pozitív, akár a negatív részekre reagál magában, vagy máshol, az jusson eszébe, hogy én is a számára csak egy huszadrangú Józsika vagyok, és ne én mondjam meg azt, hogy neki vagy másnak mit kell gondolnia magáról, egy hozzátartozójáról, vagy a barátjáról. Tudni kell ezeket a dolgokat fejben a megfelelő helyre rakni. Ennyi.
  • adam46
    #31985
    Oké, Viviennek se adott sok eszet az isten.

    "Es hogy mi a dopping es mit érhetünk el vele?Most sokkot fogtok kapni,de minden élsportoló használja...aaaaa!!!Te jo ég!!!!Sőt,tovább megyek,az edző terembe járok nagy hányada használja!De lehet,amúgy te is használod,mert ha megnézzük a hivatalos listát,az aszpirin,de még a köptető is annak számít,vagy a nagymama vizhajtoja!Na bumm....
    Szoval a nagyi is kokszos!"

    Össze illenek Bélával.
  • csuszi
    #31984
  • Roger6
    #31983
    Háháááá, most olvastam Kiss Jenő levelét, max respect.
  • Roger6
    #31982
    ÉN Tomcatet utálom mint a szart, a kezdeményezést imádom, az nem ugyanaz.
  • csuszi
    #31981
    "Viszont fogalmam sincs miért követik az emberek, miért foglalkoznak egyáltalán ilyen szintű tudatlan oldallal,"
    mert halal seggek hozza. le merem fogadni, hogy az emberek 99%nak fingja nincs arrol mi a fasz a ch prot meg zsir nemhogy az aranyokkal foglalkozzon meg asvanyokkal vitaminokkal rosttal meg aerob anaerob hiit edzesben szett orias tri szuper koredzes negativ, teljesen fogalmatlanok. jon egy magabiztos kuruzslo jo pr es mar rohannak is hozza mint a western filmben az indianos faszom tollert a falusi hogy ez megved a viperatol kb.
  • Tyler1
    #31980
    Egyik fél sem jobb. Rettenetes butaságokat ír ő is, ráadásul tényleg nulla szakmai hozzáértéssel. Egyszerű hobbi kondis, aki valamiért örömét leli az ilyen provokatív írásokban. Viszont fogalmam sincs miért követik az emberek, miért foglalkoznak egyáltalán ilyen szintű tudatlan oldallal, köztük olyanok is, mint Béláék. Ezt az egészet úgy át kellett volna lépni mindenkinek, mint egy pocsolyát. Múltkor Toldi Zsuzsi kapcsán robbantott ki hasonló vitát, de az kommentekben kimerült. Egyszerű, az ilyet nem kell lájkolni, nem kell a még nagyobb hírveréssel ráirányítani a figyelmet, és közönség híján nem lázítja a népet. Paraszt szintre lesüllyedni ez miatt meg mindenkinek a saját szegénységi bizonyítványát mutatja, pláne közismert sportemberekét.

    Igazából így is többet törődtem vele, mint amennyire érdekelt. Rosszabbul nem fogok aludni ha feljelentik Kathit, ha elpicsázzák a srácot, viszont hogy hova szélesedett ez a pitiáner botrány, az elgondolkodtató.
  • csuszi
    #31979
    mondjuk a gyerek nmegint tultolta:
    10szer leirta, hogy szemelyes erdekeivel ellentetben bla bla, mekkora arc vagyok hogy leszedem geccciii
    azert meg a vegen kurva elegansan beszol belanak hogy eloember meg makog
    "amikor magasabb érdekeket kell szolgáljunk személyes sérelmeinket félretéve" mekkora felulemelkedo a srac, kurvara isten
    "ezért most nekem kell (megint) okosabbnak lennem" no comment baszdmeg, mindjart elelvez magatol
    "Végezetül pedig annyit, hogy remélem Béla, Vivi, és mindenki, aki körülötted van tanultatok ebből az esetből," a vegezetul meg 30 bekezdes. plusz a nagy nevelo a nagy eszoszto twb... jesszisom abbahagyom ultra gaz ez a gyerek is.

    egy dologra jo volt ez a balhe. kiderult (megint) hogy ez a sport tetszik nem tetszik, mar a jellege miatt is gondolom, tele van onelegult, nagykepu, arrogans gyokerrel.
  • Tyler1
    #31978
    Jenő szerencsére egy intelligens ember, az egész karrierjét és hozzáállását a teljes alázat és szerénység jellemezte. Ő nem szállt be ebbe a kicsinyes civakodásba, csupán azt a sportot próbálja védeni, aminek ő is évtizedek óta az elkötelezettje, szerelmese, képviselője, és amin az ilyen dolgok ejtik a legnagyobb csorbát, amiért még mindig előítélettel tekintenek a sportolóikra (köztük rá is).
    Örülök, hogy ennyi birka közt akadnak még ilyen tiszta jellemek.
  • adam46
    #31977
    Kiss Jenő is beszállt! Már kicsit kételkedem, hogy szívatnak minket, vagy mi történik itt? Komolyan kabaré az egész, tényleg ennyire sértőt írt a srác? :D
  • adam46
    #31976
    Én is néztem, hogy még Molnár Peti is nagyon mellette volt, ami megint csak kicsit meglepő, utolsó reményem Vörös Zoliban van, remélem ő nem süllyedt le a szintjükre. Ilyen Bohos Kornélon, meg Bereczki Krisztiánon már meg sem lepődöm, meg amit a srác linkelt edzés videójuk is kurva nagy gáz, amit a "T" rudas evezésnél leművelnek. Bohos már alig bírja a súlyt, de még rak rá egy-két tárcsat, amibe beleránt 4x0,0034 -et utána meg ha véletlen valaki leszólja, akkor persze te vagy a tudatlan paraszt, aki sose juthat el az ő szintjükre.

    Azért örülök, hogy Ti túlnyomó részben, nem a Béci féle üresfejű rajongói táborába tartoztok.
  • csuszi
    #31975
    ez nem beszarisag kerdese te kurva okos, hanem intelligenciae.
    1. nem sertegette, hanem leirta hogy szarul edz.
    2. ha ezt irnad a felesegemrol, kolykomrol, akarkimrol, es nem veressel fenyegetlek, hanem szanlak. de kurva bena vagyok...nem verekedek, meg eroskodok telefonon.
    3. meg a vegen megmagyarazod, hogy a verekedes a celravezeto es a normalis.
    4. nem vagyok kozszereplo, o meg igen. meg a vegen megmagyarazod, hogy az a normalis, hogy ha azt irom hogy mekkora balfaszul edz xy sportolo, hogy utana el kezd hivogatni. vagy a baratja... melyik kibaszott bolygon elsz mondd? bar eddig se olvastam toled pont kurva sokat, amivel egyetertenek, de legalabb nem voltal olyan kibebaszott gyoker, hogy kurva magabiztosan szembehugyozz a szellel.
    update: ha ilyet irnanak mondjuk roger federerrol, kepzeld el hogy reagalna. vagy egy vizilabdasrol, hogy legyen kis tesztoszteron az emberben. intelligencia mellett. en faszsagom, hogy hasonlo szintet varok el egy testepitotol. de valszeg arnoldot is kuldtek mar el paran a faszba, es nem hinnem hogy nagyon felvette volna a makogasat a plebsnek. jogos, biztos beszari...
    Utoljára szerkesztette: csuszi, 2014.10.10. 21:29:05
  • Stockbauer33 #31974
    Persze mindenképp elismerve a király de az ő nagyságához nem méltó képek is kerültek fel a fb-ra amit leszedtek de nem szabadott volna kirakni.
  • DarkHorSe
    #31973
    50 evesen, 8x mr olimpiakent, szerintem egesz jol nez ki, plusz iden operaltak a csipojet is ha jol tudom

    Ronnie a tiszta szegyen
  • Stockbauer33 #31972
    Szóbeli fenyegetés garázdaság(pénzbüntetés).Viszont így hogy ez a sudribunko tahó Kati mással v másokkal is megfenyegette így már felhasznál6ó ellene bizonyítékként.

    Sötét a Béla.A sok makett gyúrós köcsög meg egyből ugrik itt aztán nem kokszol senki.Látszik b+.Azért erőlködött ő is az erősember versenyen mert sok vajaskenyeret evett fiatalon. A profiknál meg tiszta szégyen amilyen képek napvilágot láttak mostanában a Coleman-ról.Úgy össze esett a bajnok hogy . ..... nem is írok inkább semmit.

    Tudom Grabó h te natur nyomod és be is jön ahogy hozzá álsz a testépítéshez de bárcsak mindenki olyan lénne mint te
  • DarkHorSe
    #31971
    Milyen beszari pocsok vagytok jezusom :D persze majd biztos hagyni fogom, hogy az eletem parjarol akarki rosszat irjon es ocsarolja egy forumon (foleg ha az eletet tette fel erre), mi az hogy nem kell hogy alapja legyen a kritikanak, meg hogy meg kell koszonni, ne farasszal mar :D Majd enis elkezdem fikazni a feleseged/baratnod/gyereked hogy nezd mar milyen tulsulyos okadek akarki, biztos tul hulye ahhoz hogy normalisan egyen azt utana majd koszond mar meg legyszives.
  • csuszi
    #31970
    borzaszto. az osszes aki ilyet ir, ilyen ertekek menten mozog, es csak ebbol ert o is. hulye tuskok. tisztara mint a videki diszkoban a kibaszott kopasz kidobo, meg a sok idiota gyoker a pultnal csordaba verodve az izompoloban. mondjuk en vagyok a fasz, fasznak kepzeltem, hogy ertelmesek. nem tudom miert, ilyen arcok ugrottak be es tarsitottam a magyarokhoz meg a tobbihez is, mint franco meg arnold meg zane oszt mar a lokdosodo kai meg phil a merce...my bad.
    "Álljanak ki Béla mellett, ha 1000 éve ismerik vagy elismerik oké"
    hat en ezzel nem ertek egyet. minel nagyobb baratom valaki, annal hamarabb allitom le es mosom meg a fejet - persze nem nyilvanosan, de nyilvanosan meg nem allok igy oda egy ilyen dologhoz. igaz, van egy mondas, madarat tollarol... nem veletlen ezek a baratai.
  • Tyler1
    #31969
    Egyébként Béla agressziója mellett rengeteg ismert nevű sportoló, testépítésben érdekelt személy állt ki, ami megint csak megdöbbentő számomra.
    Azzal helyeselni Béla viselkedését publikus fórumokon, hogy "Még finom voltál Béci! Én azonnal megkerestem volna, és félholtra verem." - és hasonló kommentek - legalább annyira csalódást keltő lehet, mint ez az egész ügy. Álljanak ki Béla mellett, ha 1000 éve ismerik vagy elismerik oké, de legalább hangot ne adnának ennek ilyen stílusban nyílt keretek közt.
    Utoljára szerkesztette: Tyler1, 2014.10.10. 15:14:44
  • csuszi
    #31968
    "hogy az átlag magyar kondi/testépítő társadalom mennyire beszűkült látókörű, buta, egyszerű csorda"
    nem. helyesen:
    hogy az átlag magyar mennyire beszűkült látókörű, buta, egyszerű csorda.
    hihetetlen szervilisek. en meg a lazadast szeretem, az ellentmondast, a kuloncseget, az onallosagot, es hogy ne legyen az ember behodolo. rossz orszagba szulettem lehet :) az hab a tortan, hogy keptelenek felallitani magukban az analogiat, mirol is szol az egesz. meg ertelmesen kommunikalni. tiszta gyalog galopp boszorkanyegetes. vagy masik monthy, ti MIND EGYENISEGEK vagytok :D
    hiaba na, zsenik 30 evvel ezelott is tudtak mi a szitu :)
  • Tyler1
    #31967
    Egyértelműen nem képes tolerálni a negatívumot a személyisége, amit a köré épített mérhetetlen kultusz formált át. Hogy Béla hogy reagálta azt a szitut az egy dolog, de hogy ennyi vak ember legyen a rajongói táborában, az jobban meglepett.
    Hogy állhatnak ki ilyen viselkedési forma mellett az emberek? Ami ráadásul teljesen megalapozatlan, mert a srác tudtommal semmi becsületsértő dolgot nem írt, se nem rágalmazta O.V.-t semmivel, pusztán egy hozzá nem értő, szubjektív véleményt formált meg.
    Bár engem teljesen hidegen hagy a kettejük problémája, nem állok egyik mellé sem, de itt nem kizárólag Béla viselkedése szolgáltat alapot a sztereotípiáknak, mert az megint bebizonyosodott, hogy az átlag magyar kondi/testépítő társadalom mennyire beszűkült látókörű, buta, egyszerű csorda. Mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy beálltak pont ugyanabba a sorba, mint a TWB-s srác.
  • csuszi
    #31966
    nem relevans, engem hot nem erdekel, hogy a gyerek elerne e valamit a rendorsegen vagy nem. :)
    engem csak az lepett meg, hogy bela ilyen valojaban... bunny nem lepett meg, hozta a szokasost. a kolyok meg nem szimpatikus, igazi provokator, olyan tomcat szeru (tudom, itt paran szeretik - te is, pedig hot ugyanez) - ertelmes ember, aki allandoan kihuzza a gyufat, meg a tuzzel jatszik, masokat hergel. neeee, ne gyere azzal hog yigaza van :D. az is olyan, mint egy atlag magyar politikus, volt o mar antiszemita, rasszista, anarchista, most eppen bunuldozo - biznisz nem mas, meg exhibicionizmus, imadjak az "alattvalok". valaki train with brainben utazik, valaki tolvajkergetoben :)
    Utoljára szerkesztette: csuszi, 2014.10.10. 14:01:04
  • Roger6
    #31965
    Amúgy nekem meg az fordult meg a fejemben, hogy valójában közölte-e Bélával, hogy rögzíti-e a beszélgetést, ugyanis a beleegyezése nélkül ezt nem tehetné meg. Szóval ha ilyen feljelentést tesz ellene, akkor saját magát húzná skatulyába.

    Amúgy meg nem érdekel a vita kicsit sem.
  • csuszi
    #31964
    bunny mar nem eloszor zuhant a szememben azzal, hogy nem all ki a velemenye mellett, mert magaban nagyon is tudja hogy bela a hunyo, de hat osszezar. mindig kikelt a zart, kekveru testepitoelet ellen, ami magyarorszagon van, meg a vilagon mindenhol, mivel egy retegsport, igy rogton kialakul a falusi legkor, es pont ugyanazt prezentalja, csak mar o a falu kisbiraja.
    velosen: elvtelen. nem azt nezi mit mond, hanem hogy ki. nem azt nezi mit csinal, hanem ki. tiszta politikus lett, meg dollarpapa. csak o nem a parlamentben osztja az eszt, hanem a sarga oldalon, az az o szemetdombja.
    irhatnam ra is azt, amit par politikusra. vajon mit szolna a 25 eves bunny, ha latna a mait?
  • oliwwer
    #31963
    Pontosan ugyan ez a véleményen, kösz hogy megfogalmaztad, meg spóroltál nekem pár percet.

    A srácnak volt igaza, azt ír amit akar, mégha faszság is. A gyerek gyökér, az 100, a kokszos hülyeségeivel, de intelligensen érvelt béla ellen, - aki ugyanúgy nagyot zuhant most az én szememben is. Egy olyan ember, aki vállalja, hogy közszereplő, annak bírni kell a kritikát, nem holmiféle szarosgyereket fenyegetni telefonon, meg a szüleit.

    Bunny meg a Béla nagy haverok, azért azt megnézném, hogy Bunny hogy küld el a kurvaanyámba, ha megkérdezném, hogy mit szól a háromórás lábedzésemhez. Bezzeg ha ő szidja a másikat, akkor mindenki egyetért, és jár a tisztelet, holott 6x annyival trágárabbul fogalmazza meg a mondandóját, mint ez a srác. És akkor jön az érv- "Na igen, de bunny már letett valamit az asztalra" - tökre nem releváns, az még nem jogosít fel arra, hogy így beszélj, és ez Bécire is igaz, hiába nagy név az országban, meg sok mindent elért ebben a sportban, a hírnevévvel ez is vele jár, nem csak a villogóvaku a vörösszőnyegen, ahogy a srác is mondta.

    A lényeg, hogy ezt nem így kellett volna lereagálni.
    Utoljára szerkesztette: oliwwer, 2014.10.10. 13:43:48
  • csuszi
    #31962
    nem kell hogy alapja legyen. a kritikat meg kell koszonni, akar jogos, akar nem. max magadban mosolyogsz. ehhez kell tartas, esz, magabiztossag meg ilyenek. de ez a jol irtak lentebb kisiskolas szint nagyon gaz. es nem attol kisiskolas, hogy ugyse veri meg, mert nem veri, se nem attol, hogy a baratnojet vedi, akinek meggorbult a haja, hanem ha meg is verne is felnott ember nem ilyenben gondolkozik. mi ez baszdmeg kidobo, meg kopasz bmw szint? fux a nyakban meg tarsai? es a szegyen az, hogy aki erot akar alkalmazni egy noname huszkiloson, az maga is csak ebbol ert, lejon belole az is, mennyibe nezi a kis krampuszokat akik korbeugraljak a mindennapokban a termekben. mert pont egy ilyen kiskrampusz a gyerek is, nagyobb szajjal meg egy fb lappal.
  • csuszi
    #31961
    hatalmasat csalodtam. ertelmes ember nem elkaplak kocsog jelleggel vitatkozik. az egyetlen ami felirhato kb szamlajara pozitivumkent, hogy erzodott igazsagaban bantva erzi magat, beporgott, hogy ok segitenek masoknak stb stb es masok hogy merik kritizalni oket.
    a gyerek ertelmes, latszik hogy ertelmisegi csaladbol szarmazo kolyok, aki osszeszedetten mondja a dolgait, ezerszer intelligensebben mint bela,
    DE
    provokal, arrogans, nagykepu, tultolta az onfenyezest, par posztjaba beleolvastam, hirtelen azt hitte, hogy a rajongoi kozott barmit megengedhet maganak. oszt beleszaladt kb faszsagaba. kulon gaz a fraudi elszolas, hogy
    "Ez alapján már önmagában is tehetnék feljelentést Kathi Béla ellen, de mivel nekem nem ez a célom, hogy egy ilyen miatt plusz időtöltést adjak magamnak és neki is" - maganak, az van elol, az a lenyeg. erted, nem a nagyvonalusag, hogy hagyja a picsaba, bela is lenyugodott meg stb es peace, hanem nem basz el idot...
    a kisfaszkalapnak volt igaza, bela ritka alpari volt (es megmondom oszinten ezzel vegkepp leirta magat nalam, nem mintha fajna ez neki :) - az az igazi sztereotip faszkalapot hozta, aki ellen kuzd az atlag kondis, es szvsz szerintem sajnos ilyen is), de az arnyaltabb dolgokbol azert lejon hogy a gyerek egy ritka nagy gyoker... megerdemeltek egymast, ket kakas osszeakadt.
    ja es nagyvonalusag, szerenyseg, alazat, na az egyikben sincs. ezek pedig fontos erenyek...
    de kiraly van vegre szerkesztes? :D
    update: kb rajongoi meg hozzak a buta fasz szintet. vitaban nem relevans se az hogy bela mit ert el, sem az hogy a gyerek mekkora noname, sem az hogy bela jol edz vagy sem, sem az hogy a gyereknek igaza van vagy sem. mert a vita nem errol szolt, hanem hogy jogaban all e egy noname senkinek, hogy leirja a velemenyet egy elsportolorol. - johogy. inditok egy blogot, leirom hogy lebron james egy pozor fasz, oszt varom hogy hivjon. ha olvasna se hivna. igaza volt a koloknek. bela kozszereplo, kritika eri. es kocc nem szamit hogy jogos, igaz vagy sem. turni kell. plane nem fenyegetni osszeszedetlen mondatokkal meg megverlek megtalallak gyokerseggel. hat ez nivon aluli. tenyleg borzasztoan tre. sg trollszint.
    Utoljára szerkesztette: csuszi, 2014.10.10. 13:29:29
  • Gaba94
    #31960
    aerob edzés után is mehet a dextróz?

    DarkHorSe: köszi a myprotein-es infót ;)
  • adam46
    #31959
    Igen ez is egy meglátás, de most érted, nem hiszem, hogy olyan nagy látogatottsága lenne az oldalának, hogy ez emberek ezreiben azt a szemléletet fogja mutatni, hogy ők csak kokszosok. Vagy bárki is lenézné Bélát meg Vivient azon cikke után. Tehát, ha egy index írta volna az egészet, akkor azt mondom, hogy oké jogos a felháborodás, de most egy ilyen kis senki miatt ilyen szegénységi bizonyítványt kiállítani magáról, az elég nagy butaság. Sokat van képernyőn Béla és konkrétan én nem hittem volna, hogy ilyen kisiskolás szinten mozog. Ilyen szinten, ezeket ki kéne nevetni és tovább lépni.