33479
12316971501353788406.png
  • jazzy
    #17986
    Jah ez igaz a tanuljuk meg használninak része az is, hogy szűrd ki a hasznosat
  • Panzermeyer
    #17985
    multi pro (scitec), és super vitamin pack (mhn, régen muscle bear)
  • plck
    #17984
    Akkor nem tudom, visszaolvasva tényleg elég...
    Ja eszembe jutott, az nem hogy hány km, de az igen hogy 12 perc alatt 4kör, 10 kor pedig 25 perc alatt.
    Bocsi az előzőért
  • iko
    #17983
    40 km/h az szép teljesítmény 6 percen keresztül főleg, hogy a 100 m világcsúcs átlagsebessége 37,6 km/h. :)
  • Eagle16
    #17982
    Persze, 160 Ft.

    #17981: Daily Vita-Min
  • FlyHigh
    #17981
    Multivitaminból mi az ami jó de olcsóbb? Mondjuk a multi pro és x jó, de elég drága.
  • plck
    #17980
    Tudod a számát?
    UI.:Azért is lefutom:D
  • dragon11
    #17979
    Meg tudod mondani, hogy egy ilyen kiszerelésű(500g) mennyibe kerül?
  • Roy Manson
    #17978
    Szadisták, de ha sikerülne a Guiness-t hívjátok fel.
  • FlyHigh
    #17977
    Az meg a másik, hogy ez heti két nap reggele, nem is mennyiség ez a zsiradék így.
  • FlyHigh
    #17976
    egy, kaját nem dobok ki, kettő, zsírt lehet égetni.
  • Kövesdi A
    #17975
    Hát akkor a sok zsírt is meg eszed , ami a sárgájában van 30 gram sárgájában kb 9 gramm zsír van
    Én külön választom , a zsírra nem tartok igényt !
  • FlyHigh
    #17974
    Én nem szedegetem külön a tojást, 5 tojás durván sok sajt belereszelve és így kisütve.
  • Eagle16
    #17973
    Zabpehely van a LIDL-ben, így néz ki.
    Lenmagolajat nem tudom, nem szoktam venni.

    #17968: igen, sok benne a rost, alacsony a GI-je, azaz hosszú ideig ellát energiával, nem nyomja fel hirtelen a vércukorszinted.

    #17961: ez az étrend függvénye, nem attól lesz diétás mennyiség, hogy 50 vagy 60g-ot eszel csak a 100 helyett.
  • plck
    #17972
    Én meg így is elég lassan fejlődök, mármint nem csak én(remélem)
    Úgy értem, alapból sem egyik napról a másikra megy, nem hogy még jobban lelassítsam
  • plck
    #17971
    Nekem meg a suli miatt, hétfőn 4km-t kell futnom 6 perc alatt.
  • Kövesdi A
    #17970
    Ezért jobb egy átmozgató edzés tervet csinálni , egy két hónapig ,mint bele ugrani a sűrűjébe !
    Lehet hogy a sok gyakorlat miatt nem lesz olyan jó a fejlődés ,de így legalább minden izom fejlődik , még ha lassan is , de inkább lassan fejlőd jönn minthogy le sérüljek
    Nekem egy olyan mint most nálad , hogy nem bírnék lábra állni , a munkám miatt nem lenne jó !
  • plck
    #17969
    Nekem se szokott, ugyanis mint már mondtam ez volt a legeslegelső lábedzésem és szanaszét küldtem
  • Kövesdi A
    #17968
    Jah én általában 2,5ml tejet be rakok a microba 2-3 percre , hozzá adom a zabpelyhet hagyom hogy egy kicsit meg szívja magát , 1-2 perc !
    Majd mehet bele a 30 gramm fehérje , majd össze rázom ,és ki öntöm tányérba
    Ez csak reggelire megy nálam !
    jól tudom hogy a zabpehely a sok rost miatt fogyasztják leginkább ?
    Meg hogy lassan használja fel a szervezet a belőle vett energiát ?
  • Kövesdi A
    #17967
    Zabpelyhet minden normális boltban kapni !
    De pl innen is rendelhetsz zabpehely
    A másikról nem tudok nyilatkozni , nem találkoztam még vele , talán egy bio boltba kéne meg nézni
    Elég speciális cucccnak tünnik szóval indokolt !
  • Vaxi
    #17966
    ti hol kaptok zabpelyhet? :D
    és hogy fogyasztjátok?
    másik: lenolaj? na azt hol? :D és mennyibe kerül :D
  • Kövesdi A
    #17965
    és te mivel fogyasztod , víz ,tej ?
    nálam az a 500 gramm , elég 10 napra
    Tojást , milyen arányban sütőd ? (pl én 6 fehérje 1 sárgája )
    De mostanában gondolkodok , csak fehérjén , bár nem a legfinomabb !
  • FlyHigh
    #17964
    Jah, amit elfelejtettem, csak tejjel eszem a zabpelyhet, kb így ennyi tejet fogyasztok összesen, a többi poros cucchoz mindig vizet keverek.
  • FlyHigh
    #17963
    Nálam az 500 grammos zabpehely 5 munkanap, hajnalba jó az. Hétvégenként tojással indítok, meg mellé tönkölybúza kenyér, akkor van időm ilyenekkel baszkurálni, már ha nem délután ébredek fel egy buli után.
  • Kövesdi A
    #17962
    Én 50et szoktam ,nem tudom hogy ez diétásnak minősül vagy sem
    De szerintem kb ez elég !
    Úgy tudom , tömegelésnél 100 gramm a meg szokott adag ,nem ?
    Igy logikusan gondolva ,ha a felét eszem meg az elég diétás !
    Amúgy ti hogyan és mivel eszitek , tej , víz ?
    Nem tudom , én vizel nem bírom meginni !
  • redbull0304
    #17961
    Reggel hány gramm zabpelyhet tegyek a fehérjémbe? (92kg, diéta)
  • Kövesdi A
    #17960
    Vegyél rá valami sport krémet , és legközelebb edzés végén , kend be vele a lábad ,sokat tud segíteni !
    Amúgy nálam is volt olyan , hogy szinte csak vonszoltam magam , le a terembe
    Pedig ott meg volt a egy nap piheni ,de nem volt mese edzeni kellet !
  • Kövesdi A
    #17959
    Hmmm , nekem amolyan átmozgató edzés tervem van
    Mindig ugyan azt csinálom (mell .váll, hát , bicepsz ,has stb
    Én rá szoktam edzeni az izom lázra , bár azért akkora láb izom lázam nem szokót lenni , hogy rá állni se bírnék !
    Túledzésshez nem igazán volt még szerencsém !
    Amúgy nem tudnám megoldani ,hogy ne edzek rá az izom lázra , mert akkor hetente csak 2 szer vagy csak egyszer tudnék le menni
    Nálam még nem olyan nagy gond ez !
    , mert az elsődleges cél a zsír eltüntetése
    Ha már le ment egy kevés zsír , lehet csinálni külön területre adandóan szét szedet edzést !
  • MaRee
    #17958
    Izomlázra nem edzünk rá, nincs értelme.Kis izmokat (bicepsz, vádli) lehet edzeni egy héten MAX 2*, 2-3 naop pihenővel, nagy izmokat viszont hetente csak egyszer edzünk, amúgy túledzés lesz a vége és nem fogsz nőni sehova.
  • plck
    #17957
    Hogy a faszomba edzek rá mikor járni nembírok?:D:D:D
  • Kövesdi A
    #17956
    2-3 napig fog fájni + izomláz , az amíg a teljes izom regenerálódik az kb egy hét !
    De én azt mondom addig üsd a vasast ameddig meleg , én legalábbis még rá szoktam edzeni az izomlázra !

    Köszönöm a tanácsot
    hát szoktam aludni de max 1-2 órát , de még úgy is fent vagyok 1-2 ig stabilan !
    Én is pont azért eszek este csak gyümölcsöt zöldséget mert azoktól nem fogok hízni , fehérjét pl csirke mellből ilyen étrend mellet nem bírnám anyagilag !


    Amúgy szerintetek van értelme fehérje kiegészítőt szedni , ha a normál átrendel nem viszek be meg felelő menyiségül fehérjét
    Csak mert sajnos szűkös a költségvetés , nincs havi +17000 pora ,inkább csirke mellet vennék belőle
    Mert elvileg a normál étrend az első nem ?
  • Eagle16
    #17955
    Első lábedzés után nekem is ez volt :D
    Ne izgulj, már csak pár nap és elmúlik
  • Eagle16
    #17954
    Nem, a második verzió sokkal jobb. Te egész éjszaka ébren vagy, tápanyag kell a testednek. Este 6 után sokan csak fehérjét isznak, vagy zöldséget esznek a hús mellé, mert ők utána aludni mennek, nem úgy mint te.

    ToM1113: ne a kalóriát számold, hanem a szénhidrátot és a fehérjét. Neked kéne minimum 120g fehérje és ~ 300g szénhidrát. De ez is le van írva a belinkelt alapismeretekben.
  • plck
    #17953
    Srácok gáz van...ugye írtam hogy lábaztam tök jó volt stb:D:D
    csak annyi a probléma hogy annyira fáj a vádlim hogy nemvagyok képes lerakni a sarkamat a földre mert olyan mintha szét akarna szakadni és csak lábujjhegyen tudok járni
  • Vaxi
    #17952
    javaslok még 1 oldalt:
    http://www.sportika.eu/sportika-tv/
    regisztrálj, és hozzáférsz a cikkekhez. kezd nyilván az elsővel, és olvasd végig amit oda leírtak. nagyon hosszú, viszont mindent elmagyaráz, amit tudni kell.
  • Kövesdi A
    #17951
    A testsúly növelése - tömegnövelés

    Egy testépítőnek, aki izomtömegét növelni szeretné, és heti 3-6 alkalommal végez súlyzós edzéseket, átlagosan napi 52-60 kalóriára van szüksége ehhez testsúlykilogrammonként.

    Ennek a tudatában , már könnyen ki lehet számolni , hogy neked mennyi kcal van is szükséged egy nap !


    Nekem az lenne a kérdésem , a diétával kapcsolatban olvastam valahol ,hogy a 18 óra után nem enni rossz modszer föleg ha sokáig ébren van az ember
    Nos akkor én ugye bár munkában 24 óránát ébren vagyok
    És idáig így étkeztem 6óra 9 óra 12 óra 15 óra 18 óra aztán már csak éjfélkor egy alma és legközelebb már csak váltás előtt 5 kor kaja
    De akkor ezek szerint ez így rossz volna ?
    Inkább igy kéne étkeznem 6-9-12-15-18-21-24-3-6 óra ?
    vagy ez már túl sok lenne ?
    Vagy jó a idáig meg szokót idő beosztás is ?
  • ToM1113
    #17950
    Kipróbáltam az ajánlott oldalon a Napi Kalóriabevitel Kalkulátort.

    Az a gond, hogy nem tudom hogy mennyi lenne az a napi bevitel, ami jó lenne.

    Sajnos amikor meg kellett adni hogy miből hány grammot szeretnék enni, ott is csak tippeltem, mert fogalmam sincs hogy körülbelül mennyi az ideális.

    Azt tudom hogy lehetőleg minnél több étkezést kellene beiktatni, és hogy sok húsfélét ( csirke, pulyka, halak, marhahús) és hogy rengeteg szénhidrátot kellene enni.

    Napi 4-5 étkezésre gondoltam.

    De a mennyiség kiszámításában akadnak gondjaim.
  • Kövesdi A
    #17949
    Lehet táplálék kiegészítő nélkül is fejlődni , csak többet kell enni + lassabban szívódik fel !

    Otthon edzés , ha tudsz valahol huzzodszkodni stb akkor megoldható !
    De szerintem , ha lejárnál terembe , egyszerűbb lenne minden az ottani edző tudna adni tanácsokat stb végül is azért van ő részben hogy segítsen !
    Sokan munka mellet csinálják ,ami azért valjúk be fárasztóbb mint a suli
  • Kövesdi A
    #17948
    Táplálék kiegészítő vel , pl fehérje por 30 gramm ,kb 9,0 dgk ram csirke mellnek felel meg , a benne lévő fehérje mennyiség !
    De jókat írt Vaxi a body.builder.hu-n meg a hasonló oldalakon sok hasznos információt lehet lelni , én is leginkább innen a meg onnan lesem el a trükköket !
  • ToM1113
    #17947
    Elsősorban az lenne a célom hogy 10-15 kilóval nehezebb legyek, és lehetőleg izom legyen az.