33479
12316971501353788406.png
  • MaRee
    #18026
    Volumass 35-tel jobban jársz.
  • plck
    #18025
    Sokáig kitart ha nem fogyasztod:D

    Sean szerinted érdemes lenne befektetni a CELLMASS-ba?
  • ToM1113
    #18024
    Az ilyen táplálék kiegészítők, tömegnövelők, milyen árban vannak, és meddig tartanak ki?

    Mire kell figyelni vásárláskor? stb
  • MaRee
    #18023
    Nem lesz jó, ne beszléjünk már hülyeségeket! Nem kell csirkemellet csirkemellel enni, de ha tele zabálod magad krumplistésztával vagy körömpörkölttel, hogy fogod megenni mellé még a szükséges fehérje mennyiséget? Vajaskenyértől meg szalámis szendvicstől sem lehet nőni.

    Vegyél pl tonhal konzervet, az Atlantik márkájút ajánlom, emellé még mehet a csirke a nap foylamán, túró, sajt, meg persze fehérje vagy tömegnövelő turmix.Sokat lehet trükközni meg kombinálni a kajákkal, nem kell minden nap ugyan azt enni.
  • SeanJRRussel
    #18022
    Nem lesz azzal baj,jó oda a rakott krumpli csak legyen meg a fehérjéd is.
  • ToM1113
    #18021
    Értelek, de mindennap nem lesz otthon csikemellfilé csirkemellfilé hátán, költséges is lenne, meg 1 hét után meg is unnám.

    Nem árt a változatosság.

    De tény hogy figyelni kell mit is eszem majd.
  • MaRee
    #18020
    Ha végigolvastad az alapismereteket, akkor az alap tömegnövelő étrendet is látnod kellett, abban meg ha jól emlékszem nem írnak sehol rakottkrumplit :D
    Most nem azért mndom, ha csak az van akkor egyed azt, de ilyen kajáktól ne számíts érdemi fejlődésre.
  • ToM1113
    #18019
    Miért is? :D

  • MaRee
    #18018
    A rakottkrumplit rosszul gondoltad :D
  • ToM1113
    #18017
    Sziasztok!

    Nemrég írtam ha még emlékeztek, hogy kezdeni kéne valamit magammal mert magasságomhoz képest nagyon vékony srác vagyok.

    Többen is ajánlottátok hogy nézelődjek szét a body.builder -oldalon.

    Itt olvasgattam az alapismeretek részt, majd rátaláltam arra ami nekem kelleni fog szerintem.


    http://body.builder.hu/edzestervek_reszletes.htm4?id=1

    Ez az Alap Tömegnövelő edzésterv.
    Ma már elvégeztem a hétfőre való edzést.
    A lábazást eléggé érzem is, a mellet nem annyira, bár a 3. sorozat végén már eléggé kifáradtam.

    Nemsokára megyek enni egy jóadag rakottkrumplit :)

    Szerdán pedig jön a hát-váll....

    Ha valamit rosszul írtam vagy gondolok, örölnék ha jeleznétek :)
  • Tibi7
    #18016
    köszi. akkor veszek egy üveg lenolajat, aztán meglátjuk milyen hatása lesz.
  • FlyHigh
    #18015
    scitec soypro-hoz mit szóltok mint plusz fehérje porhoz a többi mellé? Állítólag működik és egy részét a fehérjének jó szójafehérjéből bevinni. 6500g 14700ft, ami egész jó, egy adag 28,5g, ebből a fehérje 20g. Szerintem kipróbálom, egy évre elég vazze.
  • MaRee
    #18014
    Mert mibaj van a kreatinnal?
  • Kövesdi A
    #18013
    Én nem igazán támogatom a kreatin használatát , inkább valami normális fehérje kell helyette
  • SeanJRRussel
    #18012
    Tescoba van herbária bolt.Ott pl van HIDEGEN sajtolt lenmagolaj nem is annyira drága.Abból 1-2 evőkanálnyi egy nap és már az is vmi.Az íze kicsit brutál de hozzá lehet szokni.Ha nem akarod inni akkor vedd meg természetes formájában és úgy fogyaszd.Van még kevés mogyoróban,dióban stb...

    Cellmass de azé igazán nem tart semeddig utána járni kedves plck.
  • Tibi7
    #18011
    Én viszont inkább adokaz ide betérők tapasztalataira....
  • jazzy
    #18010
    Ezt mondtam pár hszel lejjebb, mondott 2 alternatívát, te megkeresed mik azok elolvasod és keresel még mást ami hasonló tulajdonságokkal bír. Tanuljunk már meg létezni.
  • Tibi7
    #18009
    Akkor máshogy kérdem. Van még valami amivel érdemes próbálkozni?
  • plck
    #18008
    Ez a BSN Cell Mass mit tud?
  • SeanJRRussel
    #18007
    A lenmag meg az olaj nem elég alternatív?
  • Tibi7
    #18006
    Hali! Esszenciális zsírsavakat ti miből viszitek be? Olvastam hogy a lenmag, meg lenolaj elég jó, de kiváncsi lennék alternatív lehetőségekre is. Köszi!
  • SeanJRRussel
    #18005
    Nálunk Tiszaújvárosban 3900 a havi diák
  • jazzy
    #18004
    Írjál rám msnen és megdumáljuk, amúgy a Bástya egy kalap szar lett, úgyhogy a Bázis fölött lévőbe, az ára attól függ, van ami csak délelőttre szól, az olcsóbb, van egész napos, meg mittudomén milyen van még, árat nem tudok fejből.
  • Eagle16
    #18003
    Turmixgépben, mert ennyi cuccot nem lehetne összekeverni csak kézzel.

    Mennyi szolnoki :) Én a Thököly útra járok, nincs nagy választék sajnos :(
    Oda 4400Ft a havi diákbérlet, ami korlátlan alkalomra szól. A felnőtt talán 6000 körül van, de nem biztos.
  • Vaxi
    #18002
    jazzy te szolnokon hol szoktál edzeni? mennyi oda a havi bérlet?
    valószínű, hogy a júliust otthon töltöm, és jó lenne egy edzőpartner, ha bevállalnál egy kezdő gilisztát edzőtársnak
  • Vaxi
    #18001
    jah egyébként voltam ma a lidlben, - aki még nem rendelkezik vele annak mondom - fél kiló zabpehely 159 forint, a müzliknél van. nagyon finom, én most estére eszegettem kicsit joghurttal. laktató a dög :D
  • Vaxi
    #18000
    szó szerint összeturmixolod? [ kézi mixer turmixgép stb ]
    vagy csak a shakerben összerázod?:)
  • SeanJRRussel
    #17999
    Én nyomtam negyed kiló túrót lefekvés előtt és télleg fasza.Másabb leszel reggel úgy érzed h az izmaid a helyén vannak nem csak puha plöttyedt szar leszel,csak ajánlani tudom én is.

    Akinek van egy kis pénze próbálja ki a BSN Cell Mass-át.Jó cucc.
  • Eagle16
    #17998
    Ja igen, még ezt akartam leírni, hogy ha épp van itthon túró, akkor azt is beleturmixolom :D Ilyen krémes állagú, de iható cucc lesz belőle, estére tökéletes.
  • Eagle16
    #17997
    Málnás-csokissal :)

    Belerakok mindent a turmixba (zabpehely, fehérje, 2dl tej, 2dl víz), összeturmixolom és megiszom shakerből. Ez a reggelim minden nap.

    Az edés utáni turmixom megy csak vízzel, ott nem játszadozok a tejjel, mikor kell a gyors felszívódás a fehérje és a kreatin miatt is.
  • jazzy
    #17996
    Aki nem diétázik és tényleg nem bírja megenni így vízzel a zabpelyhet az nem gáz ha itt sovány tejben oldja fel sokkal tartalmasabbnak hat tőle az egész.

    Este pedig egyetek valami krémes sovány túrót + kis zsírtartalmú natúr joghurtot + fehérjét összekeverve, fasza.
  • Vaxi
    #17995
    köszi :)
    a port azt egyértelműnek tartottam, a márkára lennék még kíváncsi :)
  • jazzy
    #17994
    Fehérjepor + víz, ezzel felöntöd a zabpelyhet és dobálhatsz bele gyümölcsöt pl
  • Vaxi
    #17993
    milyen fehérjével? és hogy? beturmixolod tejbe [ vagy vízbe ] a fehérjét, és azzal öntöd föl a cuccot?
  • Vaxi
    #17992
    corában néztem, de nem láttam =(
    majd még szétnézek a többi helyen is, hátha találok valami bio boltot :) kösz a tippet, meg az árat!
  • dragon11
    #17991
    Értem! Köszi.

    Holnap benézek a Lidlbe és veszek 1 csomaggal, kipróbálom.:]
  • Eagle16
    #17990
    3 nap.

    Reggelire szoktam enni 100g-ot fehérjével, meg még estefelé 50-75g-ot, attól függően, hogy eleget ettem-e aznap. Jól bírja a gyomrom, régebben 250g is lecsúszott belőle naponta, csokis fehérjével én nem tudom megunni.
  • dragon11
    #17989
    S Neked meddig elég az 500g-os kiszerelés? 1hét?
  • Kövesdi A
    #17988
    nem is kell kidobni a sárgáját , én be rakom egy pohárba , aztán majd jó lesz valamire !
    Igen aki vékony annak biztos nem számít az a kis zsír , de én szeretnék fogyni, most vagyok 91 szeretnék lenni 80 kg !
    azért 3 tojásnál már kb 30 gramm zsír nem hiányzik, kb az egész napi zsír bevitelemnek a 150% lenne szóval nem mindegy !
  • jazzy
    #17987
    Lenmagolajat ilyen vital, bio, herbal boltokban tudsz a legkönnyebben beszerezni, bár előfordulhat, hogy a nagyobb bevásárlóközpontokban is tartanak, bár szolnokon nem.

    Én régebben a Tesco bejáratánál lévő kisboltból vettem ott volt egy Herbal shop, de sajnos elköltözött, azóta nem tudok ilyen helyről, Szegeden egészen biztos vagyok benne, hogy van ilyen bolt.

    Az ára pedig ilyen 1200-1500 körül forint mozog ami elég egy jó ideig nem egy drága dolog.