33479
12316971501353788406.png
  • FlyHigh
    #18066
    Vízilabdások, úszók, meg a szörfösök egész arányosan tudnak kinézni. Gondoltam rá, hogy így hobbi szinten neki kéne állni úszni.
  • csuszi
    #18065
    photoshop 1965ből? a maiaknak dupla ekkora ereik vannak, úgy hívják a ps-ed hogy kemény edzés ami tágítja az ereket, diéta ami engedi látszani.
  • csuszi
    #18064
    gondolod te 30 alatt:)
  • FlyHigh
    #18063
    Ami a bicepszén megy ér, én olyan átmérőjű slaggal locsolom itthon az udvart kb. De ez kicsit photoshop-os képnek tűnik.
  • FlyHigh
    #18062
    Bicajba az még a fasza, hogy akármi kaját le tudsz vele dolgozni, ha jól csinálod semmi sem rakódik rád akkor sem ha cukorrépával meg fehér kenyérrel eszel egész nap csülökpörköltet. Bár kezdek kényelmesedni, inkább autózok mostanság, bár ez az időnek is betudható.
  • csuszi
    #18061
    nem is nagyok a csöcsei:)

    amúgy közel a 70-hez:


    és nagyon is perfekt a fizikuma a képen is, öregen is.emberi forma? nemtom neked mi az, nekem a görög szobrok annak tűnnek, mert ha még a mai szörnyekre mondanád, akkor egyet kellene hogy értsek, nade a 60-as évek??
    nálam még arnold/zane/franco is ideális a 70-es évekből...
  • Vaxi
    #18060
    és akkor mr. syntholhoz mit szólsz? :DDDDD
  • FlyHigh
    #18059
    Túl izmos, semmi emberi formája sincs, kisujjnyi vastag erek, csont és izom. Ha esetleg valami baj éri és leáll az edzéssel úgy fog kinézni mint egy teleszart búvárruha. Egy férfi legyen deltás, izmos, de ne legyenek már ilyen csöcsei, amit ha ellazít melltartó kell hozzá, meg egy kis húsi sem árt igazából sehová.
  • csuszi
    #18058
    csak évi 5000km bicaj kell, vagy több, alkattól függ.
  • csuszi
    #18057
    szerintem lesz, de ezen nem veszünk össze:)
  • MaRee
    #18056
    Szerintem felesleges ezen vitatkozni, bringázástól sehogy nem lesz olyan combja valakinek, mint testépítő gyakorlatoktól.
  • csuszi
    #18055
    nem nem:)
    azért guggolnak, mert azzal egyszerűbb, gyorsabb, kevésbé monoton stb. nem azért, mert a bringás comb nem tutajos;)
  • MaRee
    #18054
    "Nem is akarok olyan hányingerül kinézni, mit a topcképen a forma."
    Nem is tudnál, ne aggódj :D

    És nem, nem láttam még igazzy bringás combot és vádlit, de ha annyira fejlesztené a biciklizés is a lábat, akkor nem guggolnának a testépítők, hanem bicikliznének :D
  • Vaxi
    #18053
    szerintem sem kell lebecsülni a bicajozást, én speciel rohadtul imádom, és legalább annyira jól esik a bringás fáradtság, mint az edzés utáni :)
  • csuszi
    #18052
    láttál te már igazi bringás combot?:) vádliról nem is beszélve.
    persze nem tingli tangli bringás, hanem igazi bicós.
  • Roger6
    #18051
    "Nem is akarok olyan hányingerül kinézni, mit a topcképen a forma." - jujj... Ezt talán nem kellett volna...
  • FlyHigh
    #18050
    Nem is akarok olyan hányingerül kinézni, mit a topcképen a forma. Bringát élvezetből kell nyomni, fasza kis göröngyös köves fás leejtő pumpálja az adrenalint, meg jól szét tudod baszni vele az ízületeidet, már csak a brutál rázkódás miatt is. Láb az kialakul tőle, meg az alkar is.
  • MaRee
    #18049
    Hát most ha nem edzel lábra, akkor nem fog oda izom feljönni, kész :D A bringázás meg tényleg jó, de nem lesz tőle olyan lábad mint egy 120 kilós guggolástól :D
  • FlyHigh
    #18048
    Igen, hogy konkrétan ott nem szeretném növelni az izomtömeget, csak felsőtesten, hogy arányosabb legyek.
  • MaRee
    #18047
    Nem értem a kérdést, mit számítana?Hogy ha lábra is edzel egy edzés alatt nem csak karra, akkor több fehérjét kell-e bevinned?
  • FlyHigh
    #18046
    Amúgy az számít valami fehérje bevitel szempontjából, hogy én nem edzek a lábamra, fenekemre is csak nagyon lightba? Lenn nagyon masszív vagyok a sok terepbringától, alapból is minden izmom külön látszik és egész nagyok is. Meg kicsit szét is vannak kúrva az ízületeim.
  • iko
    #18045
    ahhoz képest azért a leírásba jó sok minden van:
    Scitec Nutrition Volumass 35 Professional
    Összetétel:

    Egy adag mérete: 100 g | 2 adagolókanál
    Adagok Száma: 12/60

    Adagonként tartalmaz DV %

    Kalória 350 kcal

    Kalória Zsírból 30 kcal

    Zsír 3 g 4%

    abból telített zsírsavak 1 g 5%

    Koleszterin 10 mg 3%

    Nátrium 100 mg 4%

    Kálium 80 mg 2%

    Szénhidrát 45 g 15%

    Élelmi rost 0 g 0%

    Cukor 4 g

    Fehérje 35 g

    Makronutriensek
    35% Fehérje
    45% Szénh.
    3% Zsír
    17% Egyéb
    Kalóriaeloszlás
    40% Fehérje
    51% Szénh.
    8% Zsír
    1% Egyéb


    Vitamin C 50%

    Calcium 11%

    Vitamin E 50%

    Thiamin 50%

    Riboflavin 50%

    Niacin 50%

    Vitamin B6 50%

    Folic Acid 50%

    Vitamin B12 50%

    Biotin 50%

    Pantothenic Acid 50%

    Phosphorus 34%

    Magnesium 24%

    ATTACK multi-vector creatine matrix:
    tricreatine malate, dicreatine malate, MicronTec micronized creatine monohydrate, creatine ethyl ester, creatine orotate. 2500 mg

    G-BOMB multi-vector glutamine matrix:
    acetylated glutamine analogue: N-acetyl-L-glutamine, free form amino acid version: L-glutamine, esterified molecule form: glutamine ethyl ester, stable glutamine dipeptide: L-alanyl-L-glutamine. 1000 mg

    Taurine, taurine ethyl ester 500 mg

    Typical Amino Acid Profile Per Serving:

    L-Alanine 2303 mg

    L-Arginine 1060 mg

    L-Aspartic Acid 4951 mg

    L-Cysteine 1078 mg

    L-Glutamine 8265 mg

    L-Glycine 845 mg

    L-Histidine 796 mg

    L-Isoleucine* 3041 mg

    L-Leucine* 4823 mg

    L-Lysine* 4080 mg

    L-Methionine* 811 mg

    L-Phenylalanine* 1447 mg

    L-Proline 2764 mg

    L-Serine 2252 mg

    L-Threonine* 3297 mg

    L-Tryptophan* 1112 mg

    L-Tyrosine 1358 mg

    L-Valine* 2677 mg

    Taurine 500 mg

    *Essential amino acids
  • MaRee
    #18044
  • Panzermeyer
    #18043
    A VM35 egy nagy átverés hülyegyerekeknek, vagy lustáknak. Ha magad állítod elő, sokkal olcsóbb. Dupla adag fehérje (40g tisztán), szőlőcukor (40-50g), meg 5-10 g kreatin, és még jobb is, mint a fenti termék.
  • plck
    #18042
    Akkor így fog kinézni a turmixom:közvetlenül edzés után cellmass, 15 percre rá 100% whex pro + dextróz
  • Eagle16
    #18041
    Én még nem ettem ilyet, de szerintem a vélemények meg a leírás alapján teljesen jó, főleg hogy milyen jó árban adják. (és magyar termék!)

    plck: jó együtt, de még tegyél hozzá szőlőcukrot is, ha edzés után fogyasztod. Azt gondolom tudod, hogy a Cellmass egy kreatin-etil-észter formula, egy kevés extrával.
  • FlyHigh
    #18040
    Ha fasza fehérjét akarok, akkor ez jónak számít? Ebből edzés után, a többi meg szójafehérjéből, meg persze kajából. El is hagynám a volumasst.
  • plck
    #18039
    Jó és akkor a cellmass és a 100% whey pro jó lene edzés után együtt?
  • jazzy
    #18038
    :D:DD
  • SeanJRRussel
    #18037
    Cellmass és vm35 nem kel együtt.Van ez vagy az.Különben sem vagyok híve az olyan termékeknek mint a vm35 h kretin+ch+protein kombó mert feleslegesen fizetsz a ch ért.Edzésután sima 100% whey pro-t vagy vmi fehérjét kell inni aminek magas a fehérje tartalma és majd félóra múlva vagy 1 órán belül pedig renddesen kajálni amiben ott a ch és megint a fehérje.
  • csuszi
    #18036
    lásd aláírásom
  • csuszi
    #18035
    naaa, ne füllents, basztál a 3. megnézni. pixmanian ritkán árulnak agrárterméket;)
  • Kövesdi A
    #18034
    Kösz nem túdam hogy létezik ilyen termék is
    Nálam a darálóra , ipar búza , kukorica darálókat találta csak meg XD
  • csuszi
    #18033
    mikor tanuljátok meg használni a zinternetet?
  • Kövesdi A
    #18032
    Darálást milyen gépel szokták megoldani ?
    Vagy lehet kapni electromos darálót , vagy van valami egyszerübb otthoni házi praktika is ?
    Pl kis zsákba meg és ütni kalapáccsal

    Egy daráló gép kézi vagy gépi , milyen árban lehet hozzá jutni ?
  • csuszi
    #18031
    ledarálod, túróba vele, én napi 80g.
  • Kövesdi A
    #18030
    Na meg hogy hány grammot érdemes fogyasztani belőle ?
    Sajnos olaj nem volt , a dm ben !
  • Kövesdi A
    #18029
    A dm-ben kaptam lenmagot , általában hogy szokták ez fogyasztani ?
    Így magostul meg enni , nem lenne túl könnyű
  • plck
    #18028
    Most épp V35megy
    Tegyük fel veszek cellmass és még mellé vennék volumass35-öt.Szerintem ez tökéletes edzés utáni turmix lenne nemigaz?
  • jazzy
    #18027
    Kipróbálásra szerintem mindenképp érdemes, mi van, ha neked épp ez jön be..