33479
12316971501353788406.png
  • FlyHigh
    #18106
    Gondolom az alsó része az írásodnak nekem szól. Én ezt a sportot sohasem szóltam le, elég szarul nézne ki ha lejárnék a terembe de mellet fikáznám azt is amit én csinálok. Jó dolog ez a gyúrás, kicsit figyel magára az ember, egészséges, strapabíró, erős lesz. De tartom azt, hogy ronda a locsolóslag kerületű ér. Meg azért az sem semmi, hogy a testépítők egy része odavan magáért, hogy mekkora spártai, meg férfi, aztán odaáll a teljes alakos tükör elé egy tangában feszíteni.
  • Vaxi
    #18105
    nah:
    "Arnie neve már eddig is számos filmben felmerült, de utoljára csak az arcát adta a Terminator: Megváltáshoz."
    :D bocsmá az off-ért amit okoztam :D
  • Roger6
    #18104
    Van úgy, hogy félreolvassa az ember, vagy nem emlékezik rá. Ismerős.
  • Vaxi
    #18103
    jaja, ő lehetett az.
    egyébként a "géppel csinálták" részt így értettem, azért az még meredek lenne, hogy egész embert ilyen élethűen lemodellezzenek :)
  • Vaxi
    #18102
    na jólvan, úgylátom ebbe belenyúltam rendesen... de egyébként lényegtelen is, a picsa tudja már, hol olvastam a cikket.
  • Eagle16
    #18101
    Most utánanéztem, mert ez nem tudtam, de szerintem ő volt az, tényleg egy kicsit hasonlít.
  • Tyler1
    #18100
    t4-ben sem volt géppel csinálva, az egy fiatal élő srác volt, aki hasonlított rá, max cgi-al adtak neki egy kis Arnie mimikát :)
  • Vaxi
    #18099
    anyám, összekevertem a T3-at T4-gyel... fail.
    szóval a T4-ben volt géppel csinálva, aszerint, amit olvastam... :D
  • SeanJRRussel
    #18098
    T3 ban semmi számítógép nem volt,összehozta a formát.Talán az egyetlen ok amiért nem tud edzeni az a szíve.Már műtötték mert vmi baj volt pontosan már nem emlékszem h mi és mondták az orvosai h ha edz is akkor minimálisan ne bukásig és kis súlyokkal mert ha nagyon megterheli a szívét akkor kampec lesz szegény Svárcinak.Meg 60 felett nem hiszem h 50 karnak kéne lennie,letette már ő az asztalra amit kellett,akinek meg nagy a szája,csinálja meg azt amit ő és akkor magyarázzon.

    A másik,Colemannek abból áll az éleet h eddze szik eddz meg alszik és semmi más.El vagy tévedve te is cseppet.Mikor nyáron készülés van a Mr.Olympiára akkro a abban 2-3 hónapban télleg ennyi a dolga.Off seasonben mit csinál a gyerek,repül össze vissza iylen vendégpózolás olyan szereplés... és azért valljuk be h az is csak fárasztó dolog,magánéleti dolgokról nem is beszélve.Ronnie úgy nyert 3-4 Olympiát h mellette dolgozott rendőrként rendes munkaidőben.Ez egy életforma,ami rengeteg áldozattal jár és energiával és főleg kitartással.

    Speciel én se nagyon lábazok,gugolni egyáltalán, mert bicózok keményen és elég erős,vastag a lábam.Sajna nekem is le volt maradva a felsőtestem, mostanra már úgy ahogy esztétikus lettem.A biciklizés igenis keményen dolgozza a lábat,ki kell próbálni a heygi bringát vagy túrázgatni a hegyekben aztán mikor 15 percig mész hegynek fel már majd szétszakad a lábad...Edzi keményen és nem kell leszólni.A testépítő meg azért nem teker mert hamarabb megvan a gugolás és az ő szintjükön azért lehet h kevés lenne a tekereés amásik meg h ezek az emberek szinte percre bevannak osztva h mikor mit csináljanak.Pontos kaja,pontos edzés még a sex is időre...Azt is tudja mindenki h a bringa cardió edzés és azért kétlem h a etstépítő lábedzés helyett kardiózna,égetné az izmokat mikor nem ezt szeretné.

    Az eresedésre csak anynit h ha akárki nagyon lefogy akkor ugyan olyan eres lesz a karja ha edzett előtte ha enm mert eltűnik a zsír és látszódni fognak a dolgok.Persze nem olyan mértékben lesznek nagyok az erei mint egy testépítőnek de azért ezt gusztustalannak mondani...Akinek nem tetszik az ne nézze vagy mennyen sakkozni,attól maximum az agya eresedik,jobb esetben agyvérzést is kap és nem kell itt hallgatni a hülyeségét.

    Sajna télleg igaz az,hogy sokan betévednek ide és osztják azt észt,mikor fingjuk sincs semmiről.Persze mi itt páran akik itt vagyunk kis ideje,nem egy éve toljuk,pláne csuszi v jaddz, nem tudunk semmit csak mondjuk h egyetek csirkét csirkével stb...Először mindenkinek tisztába kellen lenni az alapokkal és utána ugatni.Ameddig ki se próbálta a sportot vagy 3X volt életében súly közelében addig kuss.
  • Roger6
    #18097
    Rosszul tudod, inkább olvass: Hogyan készült fel Arni bácsi a T3-ra. - Lehet olvasgatni.
  • FlyHigh
    #18096
    Nem gondoltam volna, hogy létezik ekkora ember mint azon a 65-ös képen, tök photoshop-nak tűnik, de elhiszem. Én egy jót röhögtem rajta, hát mondom ilyen odi faszságot csak egy szeplős kis 12 éves tud összeszerkeszteni. De akkor ezek szerin ez tényleg megcsinálta magával, úgy néz ki pont mint mikor valaki sok kukoricáét eszik és utána szarik egy nagyot.
  • Vaxi
    #18095
    A T3-ban úgy tudom, hogy számítógéppel oldották meg, hogy ott legyen.
    Ha belegondolsz, kormányzóként hogy szerepelhetne már egy ilyen filmben? :D
    egyébként zsírozom, hogy a kép készítője egy csöppet fogyatékos, de hát ilyenek az emberek.
  • csuszi
    #18094
    vagy csak azt bazdmeg, hogy mindenkit lehet úgy fényképezni hogy cefet szarul néz ki.
    arról már nem is beszélve, hogy az általad felhozott photoshop (egy 65-ös képnél...) igen képzeld birtokában van a bulvármédiának.
  • FlyHigh
    #18093
    Én csak annyit jeleztem, hogy a T3 óta is elég jól összement. Elég lett volna a kép készítőjének a T3-as képpel összehasonlítani, mert ugye azt akarja szemléltetni, hogy mennyire össze tudott esni.
  • FlyHigh
    #18092
    Lemértem tegnap a combomat életembe először, 3 hete már nem bringáztam, lett egy pici felesleg a belső felén, de feszesre húztam a centit, így lett 60cm a kerülete. Én 192cm vagyok, szóval hosszú combjaim vannak, nekem ez elég.
  • csuszi
    #18091
    rühellem ha arra célozgatnak hogy hazudok, 31-32 évesen szerinted berakom a csuklóm a centi és a lábam közé, vagy simán hazudós vagyok?
  • Roger6
    #18090
    Igen, pontosan 100 kg volt. Megmondanád nekem, hogy minek kéne egy kormányzónak body builder testtel rendelkeznie? Nincs szüksége rá, több időt akar a családjának szentelni, esetleg ezzel a munkával nincs ideje rá. Kész. Most mit kell ezt túlragozni. 7 év alatt bizony durván le lehet fogyni, ha nem tartja magát az ember. Mindent elért ebben a sportban, minek bizonyítson még most is?
  • FlyHigh
    #18089
    Azért a terminátor 3 nem olyan régi film, azét ennél a now képnél jóval nagyobb darab volt ott, ahhoz képest is meg van zuhanva, nem hogy a testépítő formájához képest.
  • FlyHigh
    #18088
    Komolyan nem tudom, hogy hogy is írjam már le, nekem nem tetszik, rosszul vagyok tőle. Valakinek meg a tetoválások nem tetszenek, nekem meg igen minden mennyiségben, ez ilyen. Attól még kondizhatok, hogy nem akarok így kinézni, nekem a figura negyed izma elég lenne.
  • Roger6
    #18087
    De bazemg, a két kép között van 40 év különbség, nem vágom, mi értelme van a két kép összehasonlításának? (ezt a kép szerkesztőjétől szívesen megkérdezném).
  • MaRee
    #18086
    Arnold egy kibaszott LEGENDA, aki fikázza az cask valami nyomorék irigy girnyó lehet :P
  • Vaxi
    #18085
    én ennek a képnek a készítőjét nézném meg azért, és megkérdezném, hogy ő meg tudná-e csinálni azt az edzést, amit arnold csinált..
  • dragon11
    #18084
    Jahok:)

    kösz=)
  • MaRee
    #18083
    Ezeknek a sportolóknak a nagyrésze már több mitn 10 éve edz, RENGETEGET esznek, 1 kiló csirkemell az lófasz, emellett rengeteg táplálékkiegészítő, na meg persze szteroidok, amikről senki nem szeret beszélni, de egyértelmű a dolog :) Youtubeon van egy sok részes film Ronnie Coleman életéről, na neki tényleg csak annyi egy napja hogy eszik, edz, eszik, eszik, eszik, eszik és eszik, alszik, eszik és kezdődik előről :D
  • dragon11
    #18082
    Jó, ez hülye kérdés lesz.. de Ők mennyit edzettek és mindennapi étrendjükben 1kiló csirkemellfilé volt, vagy mi hogy ekkorák lettek és ilyen szálkásak is egyben?(Nem szeretnék ilyen lenni, csak érdekel)

    :)
  • MaRee
    #18081
    Jay Cutler combja 76 cm.
  • iko
    #18080
    Ne is mond, alig tudok leállni, 2-3 csík tejsavó és repülők.
  • iko
    #18079
    A naturál edzel nincs az az isten, hogy annyira izmos legyél, hogy az már ne legyen esztétikus.
  • jazzy
    #18078
    Ehhez te aztán biztos kibaszottul értesz amikor 1 hete még itt kérdeztél balfaszságokat most meg leoltod a testépítő történelem egyik legnagyobb alakját, gondolkodjál már el kicsit.
  • Vaxi
    #18077
    ezt a porozást úgy mondtad, mintha valami narkó lenne :DDD
  • FlyHigh
    #18076
    hát véleményem szerint van baj, meg nekem is persze.
  • plck
    #18075
    oké oké én csak azon háborodtam fel hogy ő itt fölöttem egy hányinger
  • FlyHigh
    #18074
    De ettől még egy helyre járunk és nagyjából egyformákat eszünk. Porozunk, stb.
  • Vaxi
    #18073
    nem kell vitatkozni ezen, mindenkinek egyéni célja van, és egyéni oka, hogy edz. :)
  • plck
    #18072
    Ja és még annyit hogy akárki akármit mond hogy ilyen undorító olyan undorító stb...
    Nekem anyám mondta hogy a testépítők(nemstrandfazon hanem mint pl.:ők)nem igazán tetszenek a nőknek.Tehát a lényeg az hogy anyámnak is megmondtam hogy k**vára leszarom, persze nem ilyen kifejezéssel!
  • csuszi
    #18071
    :D
    volt mát 75ös lábam, nulla guggolással. és én csak kocabringás vagyok.
    haragszunk azokra, akik betévednek ide és osztják az észt a gyúrásról, kajálásról (joggal), ne legyünk szűklátókörűek, "mi" meg hülyék vagyunk a bringához.;)
  • plck
    #18070
    céljuk*
  • plck
    #18069
    Ez vagy te(nemleszólás).Egyeseknek (mint pl. nekem) az a céjuk, hogy minnél nagyobbak legyenek.Én bármit képes vagyok feladni ezért!!Nekem ez az álmom neked az...Kinek a pap kinek a paplan
  • FlyHigh
    #18068
    Én így beállítottam egy méretet a lábra, jó formája van. ki is van varrva az egyik vádlim, nem szeretném tönkre vágni, meg még tervezek is egy halom mintát ide-oda lábra. Felsőtestemet arányba hozom, aztán onnantól már csak így megtartom kondizással.
  • Eagle16
    #18067
    Nem mindenkinek a strandfazon a cél...lábra meg edzeni kell, mert teljesen más az, ha guggolsz, vagy ha biciklizel.

    Én még nem láttam kerékpárost 75-ös combokkal...nem is igazán lehetne összehasonlítani a két dolgot szerintem.