33479
12316971501353788406.png
  • Kövesdi A
    #18146
    Ez részben igaz , bár valaki(k) direkt azokba kötnek bele akin látszik hogy gyúr(nak)
    Amúgy igaz , az hogy valaki tiszta izom , elrettentésképen szolgálhat ,de az nem jelenti azt hogy harci tapasztalata is van
    Pl egy bokszoló vagy egy karatés , hamar padlóra küld ,egy amolyan kigyúrt állatott !
  • FlyHigh
    #18145
    Ez inkább úgy működik, hogy minél nagyobb annál jobban le kell verni. Bejáratnál előttem a sorban, aszongya a kis srác a kidobónak, mekkora melák vagy már, aztán már kapta is, csak azért mert nagy darab volt. De tényleg zárjuk le, ez nem erről szól, ha bunyózni akarnék, tuti nem súlyokat emelnék, hanem mondjuk boxzsákot ütnék-rúgnék. Csak optikára megyek.
  • dragon11
    #18144
    Élve a szóval (Ha ki vagy gyúrva), akkor nem igazán kötnek beléd.. okod sincs a verekedésre.. provokálni meg nem kell.:)
  • MaRee
    #18143
    Szerencsére nincs és soha nem is volt nézeteltérésem a helyi romákkal, tehát nem tudhatom :D De szerintem le is zárhatjuk a témát, még mielőtt előkerül pár náczi és elszabadul itt a pokol
  • FlyHigh
    #18142
    Nem a kihízott fuxosokról beszélek, hanem azokról az igazi szálkás kis vékony higanymozgásúakról.
  • FlyHigh
    #18141
    A romák betalálnak, nem tudom te hol élsz. A meg 100-ból egyszer nem sikerül neki, akkor a másik 5 elintéz úgy is.
  • MaRee
    #18140
    Na jólvan, azért nem minden vékony szálkás tud fejen rúgni, engem már próbáltak párszor, hanyattesés lett a vége, pedig csak 178cm vagyok :D Hirtelen egy jó állas, ha nem fekszik emg akkor egy orros, azt kész, nem kell itt Jackie Chanezni :D
  • FlyHigh
    #18139
    A vékony szálkásak mindig rúgnak, nem ütnek, felesleges kockázat. Akármilyen barom állat lehetsz, a fejed sérülékeny nagyon, és nem is a rúgásnál van az igazi sérülés, hanem az esésnél.
  • FlyHigh
    #18138
    Meg itt nagyon nem is mertek szólni a gyurmás kidobók, főleg ha cigány balhézott, leengedték még a szamurájkardot is. Egyedül a neutronosokba nem mert belekötni senki, mikor jöttek dolgozni régebben vagy bulizni.
  • FlyHigh
    #18137
    Régebben itt a kis szálkás bruce lee filmeken felnőtt romák voltak a gyilkológépek, testmagasságuknál jóval magasabbra tudtak rúgni, nem volt visszaütés ha érted mire gondolok.
  • Kövesdi A
    #18136
    Hát igen kollégám is meg mondta , lehet hogy neki be visznek 3-4 kisebb ütést , de ha ha ő talál be egyszer , annak nem lesz jó vége
  • Roger6
    #18135
    Nagy nagyot esik valóban, de ha betalál, te a temetőbe mész...
  • FlyHigh
    #18134
    Mondjuk azt sohasem értettem, hogy miért él ez így az emberekben, hogy aki ki van gyúrva az már egy gyilkológép, meg biztos kurva erős, meg tud verekedni. Kicsapongó életmódomnak köszönhetően, többnyire azt figyeltem meg, hogy a nagy nagyot esik.
  • FlyHigh
    #18133
    Tipikus kidobó, legalábbis itt többnyire ilyenek. Izompóló, 1 négyzetméteres övcsat, répanaci.
  • Vaxi
    #18132
    ötszáz- ezer grammra gondol szerintem, mellesleg az ezer gramm is sok, pl. hogyha egy 60 kilós megnézi, hisz ennek az embernek, és be is szedi!
  • Tyler1
    #18131
    az a baj, h az ilyenek tartják fenn az "izomagy" sztereotípiát.
  • plck
    #18130
    Biztos vagyok benne hogy direkt csinál hülyét magából mert evvel akar híres lenni vagy valami ilyesmi.
  • Freeeee
    #18129
    Ez zseniális:)) Amikor a rocky zenére mozog:)
  • Kövesdi A
    #18128
    A kenyeres dolog meg ész veszejtő
  • Kövesdi A
    #18127
    Pfffff , hát ezen én is jót röhögtem
    Eleve Ötszázezer gramm szénhidrátot , egy nap nem is bírna be vinni
    Mivel az 650 kg rizs lenne / nap amit megenni lehetetlen /nap
    Nem inkább 500-ra gondolt ?

    Amúgy amiket olvastam itt róla , meg ahogy láttam a videóban , elégé szánalmas ez az ember !
  • Tyler1
    #18126
    Ötszázezer gramm szénhidrát naponta" - ezt komolyan gondolja, rohadjak meg!


    hát ránézésre nem hogy komolyan gondolja, hanem be is tolja :D:D persze csakis sima krumpliból!!!
  • Eagle16
    #18125
    A kenyeres résznél már megnyugodtam, hogy csak poénból mond hülyeségeket, de aztán rájöttem hogy nem...
  • Roger6
    #18124
    Na ezen összehugyoztam magam: "AnatorP70 a legjobb szer (milyen szerről beszél ez???). Egy hét alatt 5 kiló izmost szedtem fel magamra TISZTÁN úgy, hogy közben 4 cm-t karcsúsodtam". áááááá, valaki lőjön már le! A karate videóját különösen ajánlom, az valami eszméletlen!
  • Vaxi
    #18123
    sajnos nem fogsz. a súlyzók összekoccintásától azonnal megsemmisülnek az izmaid :(
    egyébként fogadok, hogy nem viszel be ötszázezer gramm CH-t naponta.
    hogy akarsz így fejlődni?:DDDDD
  • MaRee
    #18122



    Én direkt összekoccantom a súlyokat, most akkor nem fogok fejlődni? XD
  • Roger6
    #18121
    Megtaláltam Vörös Zoli utódját. Egyszerűen zseniális az ember...
    "Nagyon fontos a szénhidrát. Ötszázezer gramm szénhidrát naponta" - ezt komolyan gondolja, rohadjak meg!
    "Lehetőleg rizs, vagy krumpli, de nem a sült krumpli, hanem a sima krumpli." vágom én, nem a krumpli, hanem a krumpli! Egyértelmű.
    "Legjobb tömegnövelő, amit 3 szelet kenyérrel érdemes bevenni" ennyi.
    "Ferde padon fogunk egy kézzel fekvenyomni" én kurvára vártam, de nem csinálta.
    "Nagyon fontos, ne koccanjanak a súlyok" - hát erre nem tudok mit írni. Egy szar vagyok, mert néha összeérnek? Vagy mi van má?!
    "Bicepsz: teljesen nyújtsd ki a karod, és lassan csináld" - értem én, ez rendben is van, de miért mondja a videón, ha kurvára nem úgy csinálja?!
    Ááá geci, ezek a videók kikészítenek! Fenomenális a csávó, egyszerűen FENOMENÁLIS!
    "Hát hölgyeim, készítettem Önöknek egy edzésprogramot, mert már sokan kérték" - gondolom ezrével írtak neki. Ezt a lúzert... Ja, és a legjobb edzésterv hölgyeknek: " az egyik az a kardio edzés, a másik a farizom erősítő IZOM" - ez ám az edzésterv vazzeg! Beszarok rajtaaaaa!!!


    Na OFF vége sry, többet nem írok, mert már könnyesre röhögtem magam.
  • plck
    #18120
    A T4-re visszatérve én is olvastam valahol, vagy láttam nem tudom hogy számgéppel csinálták namind1:D
    Jac Cutler-re visszatérve pedig itt a kedvenc videóm amibe ő szerepel:JayCutler
  • FlyHigh
    #18119
    Ráadásul különösen ronda "izomzat" alakul ki tőle.
  • Vaxi
    #18118
    ha a véráramba jut a synthol, könnyen belehalhat az illető.
    orbitális fogyatékos baromagyú az amelyik ilyet csinál magával...
  • MaRee
    #18117
    Én jutubon néztem valami videót, ott úgy emlékszem kidobta, de hát ha nem akkor ez mégjobb, megérdemlik :D
  • Tyler1
    #18116
    nem dobja ki magából a szervezet. kb 30-40%-át lebontja, a maradék meg szépen bassza szét továbbra is a testet. rámegy a szívre, vesére, stb...
    nem hiába lehet belehalni, mint ahogy ©arèevnek majdnem sikerült is.
  • Eagle16
    #18115
    Az nem tanga, hanem póznadrág. Nézz mindkettőről egy képet és kiderül a különbség. Ezeket csak versenyeken szokták felvenni és annak is megvan az oka, hogy miért ezt veszik föl és nem farmernadrágot...
  • MaRee
    #18114
    Ebben semmi fasza, az ilyet csinál az egy elmebeteg idióta faszkalap. Ez és ez szintén synthol.Ez egy olaj szerű anyag, csak befecskendezik az izomba és ilyen lesz, hát nagyszerű :D Egy idő után persze kidobja a szervezet magából és rosszabb lesz mint volt, ugyan az a helyzet mint a gyökerekkel akik vazelint nyomnak a farkukba.
  • FlyHigh
    #18113
    Ahha és ebben mi a fasza? Nem terheli meg kurvára a szervezetet a használata?
  • MaRee
    #18112
    Ez nem izom, egy synthol nevű szer van a kajába injekciózva, attól néz ki így.
  • FlyHigh
    #18111
    Elsőre nem tűnik izomnak, bár ahogy lassan megszokom tőletek, itt minden képen az van photoshop nélkül, stb. Szóval ha formára mész, akkor gondolom ez neked sem tetszik, rohadjak meg nincs bicepsz formája.
  • Roger6
    #18110
    Valami olyan szinten nem érdekesek ezek a számok, hogy hihetetlen. Persze, fontos az átmérő sokaknak, de valahogy engem a forma mindig jobban érdekelt. A kidolgozottság, az esztétika, ezek fontosak. Ennek függvényében az átmérő jelentősége erősen redukálódott számomra.

    Itt az átmérő, tessék.
  • FlyHigh
    #18109
    Lemértem a vádlimat is, sok ideje nem dolgoztattam meg, így 44-es.
  • FlyHigh
    #18108
    Hát az én felsőtestemen még nincs annyi izom, hogy legyen mit nézegetni rajta, valahol mindig izomlázam van. Nekem konkrétan az arányaimmal van a bajom, 60-as comb mellé ilyen pálcika 38,5-es felkarom van. Majd javul.
  • Roger6
    #18107
    "Meg azért az sem semmi, hogy a testépítők egy része odavan magáért, hogy mekkora spártai, meg férfi, aztán odaáll a teljes alakos tükör elé egy tangában feszíteni."

    Hát én nem vagyok oda magamért, különben nem edzenék ennyit. A tükör elég is odaállok, és nézem az izmaimat, több okból.
    1., a tükörben látom, hogy az adott gyakorlatot helyesen végzem-e, így növelve hatékonyságot
    2., nekem plusz erőt ad, ha látom, hogy dolgoznak az "izmaim", és mégjobban meghajtom az adott szériát.
    3., igen, bár így 80 kilósan nincsenek nagy izmaim, de bizony szeretem látni, ahogy fejlődök, és nagyon tetszik a dolog. Motivál. Ez visz előre.

    Itt többen tudják, hogy 68 kilós voltam, amikor először fogtam vasat a kezembe. Nem tartom magam hardcore gyúrónak, teljesen átlagos sportember vagyok, a kajámra próbálok a lehetőségeimhez mérten figyelni. Igen, bűnözök, nincs meg mindig a fél kiló csirkemell, és mostanában a rizs sem megy annyira, mint régebben. De hihetetlen érzés volt ráálni a mérlegre, és látni: 80.0 kg. Tudod? Akkora erőt adtam kvázi magamnak, mintha megnyertem volna valami versenyt. (placebo? ) És LÁTOM magamon a különbséget, érted? Láttam magam 68-72-76 és most, 80 kilósan is. Ezért nézem a tükröt, és ezért tudok még plussz sorozatokat csinálni.

    Nem mondom, hogy minden ember ezért nézi magát, de hidd el, sokan vannak még így, mint én...