33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #18226
    meguntam:)
  • SeanJRRussel
    #18225
    Egy kérdés a régiekhez,ti si meguntátok a sok hülyeséget/válaszolgatást vagy csak nem olvassátok a topikot???
  • Roger6
    #18224
    Az igazi hc terem. :)
  • Gladiator
    #18223
    Jo, akkor aerob. De nem ez volt a kerdes, hanem hogy a red shottal tobbet artok-e, mint hasznalok.

    "A zsír diátánál megy le" - biztos akkor is, de aerob edzesnel is, es nekem a bicikli az, mert tuti nem megy 130 fele a pulzusom csak neha par masodpercre.
  • MaRee
    #18222
    Most akkor te tömeget növelsz?Ha igen, akkor mitől kéne elfogynia a zsírnak?A zsír diátánál megy le, és diétában nem iszunk Jumbot.
    Zsírégetéshez aerob edzést kell végezni, nem kardiót, és nincs oylan hogy innen meg onnan külön jön le a zsír.
    Ismét ajánlom az ezerszer emlegetett alapismereteket. :)
  • Gladiator
    #18221
    Helo

    Egy olyan kerdesem lenne, hogy en alapjaban veve vekony vagyok, de van egy (szamomra) eleg kemeny zsirreteg a hasamon, meg a csipomon, sot, mintha a bordamon is lenne:D Hetente 3x gyurok, sokat biciklizek (ami tudom, hogy tomegnoveles melle nem a legjobb, de szeretek, ugyhogy ez van), Jumbot iszok es naponta legalabb egyszer eszek csirket. Az izmaim azok lassan de biztosan fejlodnek, viszont a hasamrol azt a rohadt zsirt nem tudom eltuntetni. Szerintetek ha szednek minden biciklizes elott red shotot (asszem ez a neve az L-Karnitin cuccnak), akkor mindenhonnan fogynek, vagy csak az uszogumim fogyna el? Nagyon nem vagyok zsiros sehol mashol, de gondolom nem 100% izom a combom sem...

    Tenyleg eleg sok kardiot csinalok, meg probalok rendesen enni, de sehogy sem akar eltunni a zsir, ugyhogy kene egy kis segitseg:D
  • lord nihilus
    #18220
    :ASD_:AS_D:AS_D:AS:D:ASD:A:SD:AS
  • sapkafej
    #18219
    :DDD ez kirva jó!
  • Vaxi
    #18218
    istenem....
  • plck
    #18217
    köszi szépen..sima lesz
  • Eagle16
    #18216
    MicronTec
    vagy ha nincs rá annyi pénzed, akkor jó a sima is.
  • plck
    #18215
    8hónapja edzek.Kaja és edzés tökéletesen rendben van;)
  • MEdievil
    #18214
    Neked minek még kreatin? Egyrészt még csak most kezdtél edzeni nemrég másrészt nem hinném hogy minden más már rendben lenne kaja és edzés terén. Majd 1-2 év komoly edzés után esetleg el lehet gondolkodni rajta de addig fölösleges szvsz.
  • plck
    #18213
    Lemondtam a CELLMASS-ról.kérdésem az lenne hogy milyen Creatin-t ajánlanátok, midnenképpen monohidrát és lehetőleg a Scitec-től.


    Köfi:)
  • plck
    #18212
    Én inkább a Scitec Nutrition mellett állok
  • Vaxi
    #18211
    én is szerencsés voltam, akármennyit ehettem nem jött rám semmi :D
    jazzy tudja, hogy milyen giliszta voltam. aztán hiphop felszaladtam 70 kilóra. nem is akarok belőle fogyni, sőt még örülnék pár kilónak, csak mostmár kicsit odafigyelek a kajálásra. persze azért a néhai pizzasör kombó játszik nálam :)
  • iko
    #18210
    Ha én nehezen híznék folyton ennék sok sok szénhidrátot, muffinokat, pizzát, zsíroskenyeret, csoki, gyümölcs, süti, jégkrém, kolbász, virsli, sültkrumpli, lángos, spagettit, elefántborjút. (Diétában 10 hete... 84 kgról 72 kgra és még tart...)
  • Tibi7
    #18209
    Én is rohadt nehezen hízok, de eddig akár mivel próbálkoztam, a kaja jött ki győztesen:)
  • MaRee
    #18208
    A nehezen hízóknak(mint pl én) érdemes.
  • Tibi7
    #18207
    Ez is igaz, de szerintem akkor is felesleges tömegnövelőt venni... sajnos én már tanultam belőle.
  • DeerHunter01
    #18206
    Miskolc. :)
  • MaRee
    #18205
    Vagy csak normális tömegnövelőt kell venni, amiben nem cukorból van a szénhidrát.
  • Tibi7
    #18204
    Kezdőnek elég. Nekem is volt, sikerült is hiznom tőle. DE!!! Szerintem mint minden más tömegnövelő, elég felesleges. Nekem nem sikerült közel sem az 5 kilót letolni, mert a fogaim szinte állandóan fájtak a rohadt sok cukortól. Pedig nem egyba-főbe ittam. Szóval inkább fehérjét vegyél, annak kegyetlen jó íze van (bioteches), a szénhidrátot meg old meg mással...
  • Vaxi
    #18203
    "Az evés nem segít"
    De. Az evés segít. Csak nem a megfelelő módon kajálsz.
    javaslom a body.builder.hu alapismeretek rovatát!
    Naponta 4-6-8 étkezés legalább, ami teljes értékű: tehát tartalmaz megfelelő mennyiségű szénhidrátot és fehérjét. neked összesen 120g fehérje és 180-240g szénhidrát kell naponta.
    Ja! és természetesen súlyzós edzés, ha nem akarsz zsírosodni.
    A tömegnövelők pedig táplálék kiegészítők, nem narkó, nem krétapor, nem ebola vírus, tehát nem veszélyes egyik sem [ feltéve, hogy nem vagy allergiás az egyes anyagokra ].
    A fent említett weboldalon sok kérdésedre választ kapsz!
  • Super Saiyan
    #18202
    Sziasztok, segítségeteket kérem. :) 16 éves vagyok és 60 kiló... 180 centire... Az evés nem segít, 1 dekát nemtok hízni. Nem tudtok vki tömegnövelőt, ami az én koromban se veszélyes, és működik? Köszi előre is
  • Vaxi
    #18201
    szeged? :)
  • DeerHunter01
    #18200
    Sziasztok.
    Ma jártam a plázába (nem túl gyakori dolog) és ráakadtam egy BioTech boltra :D
    Keresgettem itt a topicba is hozzászólásokat a márkáról,de valaki azt írta hogy jó, valaki hogy szar.
    Ismerőseim közül valaki mondta hogy annyit ér mint a Nesquik kakaópor, valaki meg hogy hatásos. :D
    Most legyél okos..
    Tőletek megkérdezem hátha volt már vele dolgotok: Mennyire megbízható a cucc ?
    Elsősorban tömegnövelőjére vagyok kiváncsi, egy kezdőnek elég ?
  • jazzy
    #18199
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • SeanJRRussel
    #18198
    szar vagy.Nálunk nincs francia rúd úgy hajtottam hirtelen felindulásból kettőt majd a 25 ös tárcsából nyújtottam egy fazsa rudat
  • iko
    #18197
    Én meg beszpídelve mentem egyszer és edzés közben elgörbítettem a fekvenyomó rudat. Guggoláshoz nem is használtam állványt, feldobtam a súlyt és aláálltam. 300 kg-nál beszakadt a padló azt hazamentem.
  • dragon11
    #18196
  • Vaxi
    #18195
    én múltkor beheroinoztam magam edzés előtt, és megguggoltam kétszer annyival, mint Kathi Béla (452.5 kg)!
  • Eagle16
    #18194
    Ez nagyon szép, de én inkább levegővel töltöm meg a tüdőmet, nem füsttel, mert nem arra való.
  • dronkZero
    #18193
    http://drogriporter.hu/mediamonitor/testepites
  • dragon11
    #18192
    Köszi:)
  • iko
    #18191
    ha szigorúan a hatékonyságot vesszük alapul a válasz:
    Jó szűk gatyót kell felvenni azt biztos kitőccse a combod. :)

    Amúgy ha most kezded akkor guggolás alap.
  • dragon11
    #18190
    Jogos, bocs..

    köszi szépen.
  • MEdievil
    #18189
    Fekvenyomással!


    Szerintem elég régen motoszkálsz már a topikban és láttad az ezerszer belinkelt alapismereteket. Meg aztán ott a google is mint barát. De rendben legyen kezdésnek mondjuk guggolással és vádlizással kezdhetnéd.
  • dragon11
    #18188
    Egy kérdés srácok.:)

    Lábat hogyan tudnám edzeni..?
    A cél az lenne, hogy kitöltse a combom a rövidnadrágot és kerek vádli.:]

    köszi.:)
  • plck
    #18187
    A sakkhoz nem kell tüdő:D