33479
12316971501353788406.png
  • FlyHigh
    #18267
    Ez sok mindentől függ, szervezet és szervezet között is hatalmas különbségek vannak. Csinálni kell aztán előbb vagy utóbb úgy is alakul.
  • sapkafej
    #18266
    hát oda van az írva
  • Super Saiyan
    #18265
    A jobb oldali mennyi idő kb, normális étellel, meg edzéssel?
  • Vaxi
    #18264
    de ilyet biztos nem gyártanak:

  • SeanJRRussel
    #18263
    Ez így van,pl a body.builder.hu-n uygebár az egész csapat a scitec-et nyomatja és nem csoda h azt veszi mindenki mivel az az egy értelmes magyar site van.Speciel nekem egy csomó fajta fehérjém volt,speciel nekem a biotech nem jött be me sztem se a legjobb egyedül a brutálos fehérjéjével voltam kibékülve de az aminók meg a creatinok....Ahány ember annyi féle termék de pl nekem a scitec 100% Whey e bejött mert ócccsó meg jó.
  • Tyler1
    #18262
    az emberek azt veszik, amit a média elad nekik. mivel mindenhol agyba-főbe van reklámozva a scitec, ezért mindenki azt hiszi h az a csúcskategória, a többi gyártó meg menjen a levesbe...
    tény h elsőosztályú a minősége, de nem az jelenti h pl. a biotechnek rosszabb cucca lenne, sőt van olcsóbb biotech cucc, ami hatásosabb a scitecnél(bár ezt meg embere válogatja).
  • plck
    #18261
    ja és tapasztalatból tudom
  • plck
    #18260
    Én nem azt mondtam hogy szar a Biotech, csak azt hogy szentem szar az a tömegnövelő amit ő vett.
  • FlyHigh
    #18259
    Sctitec-nek elég jó kampánya is van, saját orvosok-kutatók, ők ezt 100%-ig komolyan gondolják és mindent beleadnak. Nem vagyok biztos benne, hogy ők a legjobbak a piacon, de ott vannak mindenhol. Szerintem ez a fejlődés elég megfoghatatlan dolog, hogy mitől, hogyan, mindenkire másképp hat.
  • iko
    #18258
    Igen, magyarországon a Scitec nagyon erősen ott van. Pedig szerintem nem különb a többi cucctól.
  • jazzy
    #18257
    A bioteches termékek egyáltalán nem rosszak külföldön nagyon kedveltek csak magyarországon használják kevésbé.
  • DeerHunter01
    #18256
    megnéztem BodyBuilderen a 2005-ös tömegnövelő toplistát, 39. helyen végzett, annyira rossz azért csak nem lehet :D
  • DeerHunter01
    #18255
    ha bejön , ha nem sokat nem vesztettem.
    annyira nem volt drága.
  • Eagle16
    #18254
    Folyamatosan növeld a mennyiséget és igyál sok vizet.
  • plck
    #18253
    eZ EGY SZAAAAAR:d
  • DeerHunter01
    #18252
    ilyet vettem, csak másfélkilósba ,ízre nagyon jó, eredményt majd meglátjuk :)
  • jazzy
    #18251
    Igen
  • Super Saiyan
    #18250
    Megint a segítségeteket kérem. Olvastam hányszor mennyit kéne ennem. De ez nem megy. Egyszerűen a gyomrom nem képes annyi ételt bevenni. Hogy tudom a gyomrom kitágítani? Egyszerűen annyi, hogy egyre többet eszek?
  • iko
    #18249
    igen egyes népcsoportnak egészen kivételes genetikájuk, van úgy gondolom, az evolúció így akar kompenzálni valamit...
  • Eagle16
    #18248
    Ja, alakul a felsőtestük, csak remélem valaki elmondja majd nekik, hogy lábra is kéne edzeni, mert ennél még nekem is vastagabb combom van :D
  • Tyler1
    #18247
    gettó fekáknak minek koksz? 2 kört futnak meg nyomnak 3 sorozatot, aztán több izomfejlődik mint nekünk 3 hónap alatt.
    ez pontosan genetika dolga, hiába zabálnak zsírosa szarokat, nekik az is a pozitív számlára megy.

    nekem volt pár roma oszt.társam, akik soha nem gyúrtak, nem ettek csirkét, sem tömegnövelő cuccokat, csak ami volt a hűtőben, és olyan szálkás izomzatuk volt, hogy a fagerendát eltörtem volna rajtuk :D
  • FlyHigh
    #18246
    Gondolom rendesen kajálnak, ott is lehet csirkét kapni, stb. Ők pl nem hiszem, hogy koxoznának.
  • MaRee
    #18244
    Na azért a fekák genetikája kicsit más, meg gondolhatod hogy nem hot dogtól meg hamburgertől akkorák :)
  • sapkafej
    #18243
    a tömegnövelés nem diéta? csak hogy folytassam a gecizés-hullámot :D
  • FlyHigh
    #18242
    meg azok a játszótéri afrok is elég kemények akik a saját testüket használják súlyzónak.
  • FlyHigh
    #18241
    Azért odabasz ahogy kinéz, pedig nincsenek milliós gépeik. Tök kamu duma ez amit a bodybuilderen is nyomatnak, hogy csak a teremben lehetsz eredményes, meg a másik hülye duma, hogy otthoni gyúrással hamar holtpontra jutsz. A fekve nyomás a felsőtest legalapabb gyakorlata és kurva mindegy, hogy egy rúdon fékdobok vannak vagy gumiborítású méregdrága súlyok, egyensúlyba legyen a két oldal és kész.
  • SeanJRRussel
    #18240
    Roger,Jazzy,MEdievil,Csuszi Dettó ugyan így vagyok és a véleményem is hasonló
  • Roger6
    #18239
    Ennyi. Hülyeséget kérdezel, erre másokat sértegetsz.
  • jazzy
    #18238
    Arról, hogy kedvesen kérdez valaki, aztán ha kap egy választ a kérdésére amit nem ért akkor közli, hogy nem ez volt a kérdés, aztán pedig azt, hogy idióta gyúrósok mekkora gecik.
    Mert a sztereotípia benne van és ha nem válaszolsz neki nagyon kedvesen akkor bizony sértő vagy. Ugyanez mástól nem sértő, de a gyúrós az bizony izomagyú.
  • MEdievil
    #18237
    Na most nézzünk két példát: (semmi támadás vagy személyes)

    plck 2 hónapja még olyanokat kérdezet amiből világosan látszott hogy még az alapismeretekkel sem volt tisztában. Most hiába mondasz neki bármit, hogy teljesen fölöslegesen dobja ki a pénzét kreatinra amikor nincs szüksége rá. Még ő van megsértődve hogy 8 hónap (amiből max 2 igaz ha azóta tényleg úgy csinálja mint a nagy könyvben meg van írva) edzés után valaki kétségbe vonja a szükségességét.

    Gladiator kapott egy teljesen korrekt választ de szintén neki áll feljebb arra nem is gondol hogy teszem azt a kérdése a hülyeség és hiába az L-karitin tömegeléskor akkor sem fog megszabadulni a zsírtól.


    Szóval még is miről beszélünk?
  • Vaxi
    #18236
    én azt javaslom, hogy döntsd el, hogy mit szeretnél, ha úgy döntesz, hogy zsírt égetsz, akkor hagyd a jumbot, igyál whey prof-ot, csökkentsd a CH-t és akkor mehet a karnitin, edzés + aerob.
    [ nem tudom egyébként, hogy jókat mondok-e, borzasztóan zöldfülű vagyok a témában, ha hülyeséget mondok, javítsatok ki!! ]
  • Gladiator
    #18235
    Ok, akkor nem szedem. Köszi.
  • Vaxi
    #18234
    egyébként az l-karnitinnak diéta mellett van igazán hatása, a jumbo meg nem éppen a diéta kelléke :)
  • Vaxi
    #18233
    pardon :)
  • jazzy
    #18232
    igen
  • Gladiator
    #18231
    Annyira nem fontos. Egy kurva egyszerűt kérdeztem, de a sok übergyurma nem tudta megmondani, hogy igen, vagy nem
  • Vaxi
    #18230
    az alapismeretek elolvasásán kívül javaslom még neked ezt:
    http://www.sportika.eu/sportika-tv/
    regelsz egy fél perc alatt, és eléred a cikkeket.
    érdemes elolvasni, hosszú ugyan, de nagyon jó cikkek [ szvsz ] és sok kérdésre választ kapsz.
  • Vaxi
    #18229
    halál ez az idő, azt hittem ma edzés közben, hogy elfolyok az izzadtságtól :D
    mondjuk nem bánom, inkább ez, mint az esős hideg fosszar..
  • Roger6
    #18228
    Nézd Sean, én olvasom (bár nem vagyok sem régi, sem testépítő). Tömegnövelő + zsírt akarnak égetni. Most erre mit mondjak?
  • csuszi
    #18227
    majd ha nagyképű, egoista, önelégült úri kedvem úgy hozza, válaszolok. :)