33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #32038
    És őszintén ez a réteg kit érdekel? Aki ennyire ostoba, az csinálja is, ostobákkal ne foglalkozzon senki. Ezeknek nem lesz helyes példakép, mert nekik egyszerűen büdös a munka, csak az eredmény kell.
    Arnold is használt már kémiát 16 évesen, de attól még nem kell, hogy ez példa legyen bármely fiatalnak.
  • Smithie
    #32037
    Nem érted bazz... Összehasonlítja pistike az előtte-utána képet és az jön le neki hogy susta-deka-stana-dana kombót azonnal be kell vinni egyszerre és akkor ő is akkora "ász" lesz mint ez a féreg az előtte képen... A mai fiatalok többségének nem Arnold meg Wolf a példakép, hanem akit mindennap lát a korcs tv csatornákon esténként...
    Utoljára szerkesztette: Smithie, 2014.10.21. 15:43:22
  • DarkHorSe
    #32036
    Es o miota profi? Vagy miota peldaerteku egyaltalan amit o csinal? :D Random celeb szar, aki elkezdett koxolni.
  • Tyler1
    #32035
    Továbbra sem értem mivel mutat rossz példát? Hogy abbahagyta és visszafogyott? Tehát ha már elkezdte, csinálja tovább még ha értelme sincs? Akit ilyen dolgok befolyásolnak, az egyszerűen buta, és nem kell nekik egy BK ahhoz, hogy buta módon is csinálják. Tudni illik nem BK az első ember, aki szteroidhoz nyúlt, ez a sport profi szinten erről szól.
  • DarkHorSe
    #32034
    Megjelent a Támadás 2 dvdn. lehet hogy itt talaltam a linket is? :D
  • Smithie
    #32033
    Mivel? Azzal h rossz példát mutat a "cél a rambó kinézet" egyéneknek, és még véletlenül se akarnak tisztán edzeni mert látják, hogy a berki g@ci mekkorát nőtt tőle...
  • Tyler1
    #32032
    Mivel? :D
    Befejezte a testépítő történetet, nem lett volna értelme maradni a cuccokon. Igazából szar genetikája volt ehhez a sporthoz, ezért ennyire drasztikus a visszaesés.
  • Smithie
    #32031
    Fereg g@ci! Lejaratja ezt a szep sportot...
  • Prince of Máté
    #32030
    Grat neki!

  • DarkHorSe
    #32029
    en az osszeset benyomnam gecó!
  • narancsbokor
    #32028
    ?
    nekem az
  • narancsbokor
    #32027
    és szerintetek ezek közül ár/érték arányban melyik éri meg legjoban?

    -sustanon
    -omnadren 210
    -testosteron enantat

    én az omnadren 210 mellé szavazok
  • Mor3llo
    #32026
    "a cél a rambo kinézet"

    Nem.
  • Riddick21
    #32025
    Sima hülye már nem is lehet? :O
  • veszelka
    #32024
    etetitek itt a trollt, aztán csodálkoztok..
  • Riddick21
    #32023
    Fritz elmondott nagyjából mindent, de ajánlott a Sárga Kapszula c. könyv beszerzése és elolvasása, abból komoly tudást szerezhetsz magadnak a témában. Viszonylag rövid, egy délután alatt végigolvasható, és ha felfogtad, ami benne van, akkor már előrébb jársz, mint a haverjaid 80%-a.
    Abban ott lesz az is, hogy kezdj hozzá és hogyan folytasd.
    Szerintem utána gyere vissza és kérdezz bátran bármit, fognak/fogunk segíteni!
  • 0Fritz0
    #32022
    Először a terem felé indulj, majd a kinai boltban vegyél egy fejkendőt.
    Kész is.

    Ilyen fiatalon inkább a saját súlyoddal végzett gyakorlatokat csináld (fekvőtámasz, felülés, tolódzkodás, húzódzkodás, stb), azok nem basszák szét az izületeidet.
    Az első évben mindenképpen kerüld a nehéz súlyzós edzéseket, hagyd megerősödni a tested a későbbi terhelésre.

    Ha meg türelmetlen vagy akkor adj bele mindent, csak később ne lepődj meg. :)

    Egyél rendesen, a legtöbb amit még pluszban megadhoz vehetsz az némi fehérje, ezen kívül felesleges és tilos mást magadba tömnöd.
    Egyéb kiegészítőket (akár legális, akár koksz) majd elég a természetes növekedésed megállásakor és a tinédzser hormonháztartás lezengése után elkezdeni szedni, már ha van rá igényed.
  • royaljerry
    #32021
    sziasztok elszeretném kezdeni a testépítést 16 éves vagyok merre induljak
    a cél a rambo kinézet
    hellosztok
  • Tyler1
    #32020
    Nem a viselkedéséről volt szó.
  • Stockbauer33 #32019
    Szerinted hányan hagyták abba a kokszolást az ő heroltozása után?

    Milyen helyes irány?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy picsaszájú köcsög ember fröcsögését látják halják h mindenki milyen köcsög meg hülye ő meg osztja az észt h mennyire ott van meg profi

    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2014.10.17. 19:13:33
  • Tyler1
    #32018
    Nem a koksz ellen harcol, saját maga alatt senki nem vágja a fát, inkább prevenciós jelleggel próbál helyes irányt mutatni annak a nagy átlagnak, aki full hülye ehhez a sporthoz is, és tudás nélkül akarják, vagy tolják tele magukat minden szarral, pedig se edzeni, se étkezni nem tudnak helyesen.
  • Neoncsoves
    #32017
    Nem értem mit kell azon fennakadni, hogy anno koxolt. Lemész bármelyik terembe, kb. minden 4. ember koxol vagy koxolt. Ahova én járok/jártam, volt egy nagydarab srác, nem volt szálkás, de volt rajta izom bőven. Mindig úgy gondoltam, hogy hasonló formát hosszú évek alatt el tudok érni én is. Erre azt hallottam, hogy az egyik ismerősömmel beszélgetett az étrendjéről, meg hogy mióta eddz, és hogy már bánja, hogy koxolt és már abbahagyta fél éve. Hány ilyen ember járhat le nap mint a nap terembe és sosem derül ki, vagy csak hosszú idő után, hogy nyomta a koxot magába mint a csirkerizst...
  • DarkHorSe
    #32016
    En igy is eleg meno vagyok
  • Roger6
    #32015
    Teljesen egyetértek veled, sokkal hitelesebb így egy ember.
  • Riddick21
    #32014
    Nekem hitelesebb valaki, aki letette a koxot, drogot, alkoholt, akármit, mint valaki, aki csak kívülről pofázik bele ebbe az egészbe és van valamilyen véleménye, ami mögött semmiféle gyakorlati háttér nincs, csak egy egyszerű vélemény, amit bárki le tud hozni.
    Bunny koxolt, nem büszke rá, sőt. De abbahagyta nagyon régen és azóta nyíltan szembe is megy ezzel az iránnyal.
    Valaki meg tudná magyarázni, hogy aki valaha koxolt, az miért hiteltelen, ha később rájött ennek a hátulütőire és amúgy szakemberként azóta a kox ellen harcol?
    A Bálint gyerekhez meg csak annyit, hogy érdekes módon egyetlen kérdésre nem tudott válaszolni: ha először puncsolva jön oda valami facebook hülyeséggel, akkor utána hogyan tud egyből szidalmazásba fordulni Bunny - amúgy tényleg paraszt - reakcióját olvasva? Milyen ember az ilyen? Mert azt tudjuk, hogy Bunny milyen ember, de nem is csinál titkot belőle. Viszont legalább következetes.
  • Roger6
    #32013
    Nem, hanem viselkedésmódra. Esetleg ha még többet káromkodnál, akkor menőbb lennél még egy fokkal.
  • DarkHorSe
    #32012
    Mert nem birom a koxos meg a drogos embereket? Ahogy gondolod.
  • Roger6
    #32011
    Hehe, hasonló vagy Bunny-hoz, nagyon is. :)
  • DarkHorSe
    #32010
    Szeritenm a drogosok is hulladek gecik
  • Roger6
    #32009
    Én egy dolgot megjegyeznék a Bunny-val kapcsolatban. Mert ugye a fröcsögés az meg mindig, hogy Bunny koxolt, ezért mekkora szar, hogy most meg kajak ellene van (megjegyzem, Bunny szerintem is paraszt, csak amit tesz a sportért, a közösségért, az szimpatikus).

    Dr. Csernus mekkora király, mert ő drogos volt, leszokott, és a drog ellen szólal fel. Ugye? Nagykirály. Bunny, koxolt, abbahagyta, szar. Azért kicsit hitelesebben tud így beszélni a dolgokról, mintha nem próbálta volna, mégis (gondolom az agyszint miatt) leszólják emiatt.

    Megvan?
  • DarkHorSe
    #32008
    Jo hat bunny alap koxos vadparaszt, aki kelloen jo szarul is nez ki hozza. VIszont a tudasa elismeresre melto, bar attol hogy paraszt marad :D
  • Prince of Máté
    #32007
    Szánalom, amit a Nyúl művel.
    A Bálint gyerek jószándékkal írt neki egy üzenetet, erre meg lehet nézni mit kapott... és bunny vergődik. Én se hagynám magam, ha valaki ok nélkül belémkötne.
    A "rajongótáborról" meg el lehet mondani, hogy ugyanolyan papucsok, mint Kathi Béláé. Meg se próbálnak gondolkodni, hogy ki kezdeményezte ezt a szócsatát, miért fajult el ide a helyzet. Persze biztosan sokan írnak neki üzenetet, hogy saját magát égeti, csak azt nem teszi ki.
    Kathi Béla után újabb csalódás, ezúttal Bunnyban. Kár, pedig mindkettőjük példakép. (volt?)
  • adam46
    #32006
    Szánalmas mind a kettő viselkedése. Bunny is írja, hogy leszarja az ilyen kis buzi gyerekeket, persze... Pár napja másról sem szól a az edző válaszol rovat, csak hogy szidják egymást.
  • Roger6
    #32005
    Véletlenül beleolvastam a builder Edző Válaszol rovatába, ahol Bunny kontra Balint91 van. Én ennyi káromkodást egész évben nem olvastam eddig, mint ott 5 perc alatt. Mentem gyónni. Vagy inkább hagymát pucolni a páchoz. Igen, inkább ez lesz...
  • Smithie
    #32004
    Zippy
  • Bazsalusz
    #32003
    Szevasztok kakaóscsigazabálók! :)

    Hol lehet meghallgatni azt a "beszélgetést".Már mindenhonnan törölték. :(
  • Panzermeyer
    #32002
    Ez csak a felajánlott ajándék, ami elé a kis pipát tudod tenni, hogy kéred-e. Most egy egész doboz Multi Pro Plust dobott nekem. Nem rossz ajándék.
  • Prince of Máté
    #32001
    Hogy szól ez az akció? Mert én csak az 5%-os kedvezményüket látom
  • Panzermeyer
    #32000
    Oké, egy egész doboz. Hm, nem rossz!
  • Panzermeyer
    #31999
    Rendelt mostanában a sárga oldalról valaki? Mit akar az jelenteni, hogy ajándékba adnak Multi Pro Plust? 1 tasak, 2-3 tasak, vagy egy egész doboz? (Na ezt az utolsót azért kötve hiszem, de hátha mégis... )