33479
12316971501353788406.png
  • Eagle16
    #18307
    Szerintem is véraláfutás, ha nem fáj, vagy viszket, akkor semmi gond, elmúlik, ártalmatlan.
  • MaRee
    #18306
    Ez véraláfutásnak tűnik, nekem a vállamon szokott lenni.
  • Panzermeyer
    #18305
    Viszketéssel vagy kellemetlen égő érzéssel nem jár?
  • plck
    #18304
    Srácok, lehet hogy ezt már felhoztam de általában melledzésen ilyen foltok jelennek meg a bicepszemen:
    Tehát mitől lehet ez?Előfordulhat hogy vaalmit rosszul csinálok?
  • FlyHigh
    #18303
    most 119-es a mellbőségem, hogy konkrétan az izmot csak tapintani lehet rajta, no nembaj.
  • FlyHigh
    #18302
    Hát nekem 40-es a karom, de pálcikának tűnik, nagy mellkasom van és hátam, mármint csontozatra értem. kb nekem az 50cm-es lenne az arányos, kibaszott sokat kell még dolgozzak, hogy egyáltalán ezt a kezdő formámat utolérjem karral. Profin ha akarnám se tudnám csinálni, olyan vastag lennék amilyen széles.
  • iko
    #18301
    Mi ez a bicepsz fétis egyeseknél, attól hogy röhejesen nagy lesz a bicepszed csak aránytalan leszel. tessék egész testre edzeni 1 évig aztán nézni, hogy mi van lemaradva és arra külön figyelni.
  • SeanJRRussel
    #18300
    ez leginkább bicepsz másodsorban hát,ha rendesen szemből fogsz rúdra nem 2 különállóra mint a képen akkor elsődleges hát másodlagos bicepsz.Ebbe semmi mell nincs.
  • Vaxi
    #18299
    :DDDDD
  • Vaxi
    #18298




    pedig nem volt nehéz megtalálni őket..
  • jazzy
    #18297
    Ezek a rajzok marha jól illusztrálnak de ezt neked kéne eldöntened hogy széles vagy nem a fogás..
    De a felhúzás alapjában véve nem mellizomgyakorlat.
  • jazzy
    #18296
  • Fülüke
    #18295
    Nemhiszem, hogy szélesfogású húzódzkodás,(bár ha mégis az, akkor elnézést a tudatlanságomért) mert ez nem egy rúdon való húzódzkodás, hanem kettő egymással párhuzamosan álló rúd és az között van az ember. Készítettem egy "jobb" rajzot. Szóval a kérdésem még mindig él.
  • immposible
    #18294
    sziasztok. valakitudna nekem gyakorlatokat esetleg képeket mutatni arra hogy rövid idő alatt minnél nagyobb bicepszem legyen?
  • Eagle16
    #18293
    Nyújtja, de gondolom a kérdése arra irányult, hogy építi-e az adott izmot.
    Amúgy én is így szoktam nyújtani melledzés végén, lógok egy kis ideig.
  • csuszi
    #18292
    nyújtja. ideális szettbe építve fekvenyomással.
  • dragon11
    #18291
    jóó, képletesen értve.. csak lehagytam animét..

    télleg félreérthető volt, bocsesz.
  • Eagle16
    #18290
    Ez széles fogású húzódzkodás akar lenni? Mert ha igen, akkor a válasz nem, ez főleg a széles hátizmot építi, a mellhez nincs köze.
  • Fülüke
    #18289
    Üdv!

    Lenne egy kérdésem. Az ilyenfajta testmozgás, húzódzkodás, hatással van a mellizomra?
  • csuszi
    #18288
    vagy x-men
  • csuszi
    #18287
    asszem medúza:)
  • jazzy
    #18286
    Akinek az izma helyén víz van az micsoda?
  • dragon11
    #18285
    Miért is?
  • sapkafej
    #18284
    ne, ilyeneket ne mondj
  • dragon11
    #18283
    Csak az más tészta, hogy neki az izma helyén víz van, neked meg fehérje.. kérdéstelen ki az erősebb.:)
  • plck
    #18282
    Az elején én is így voltam aztán ahogy teltek a hónapok egyre türelmetlenebb lettem és ezután hoztam rendbe a dolgaimat(edzés és kaja terén).Kox-ra visszatérve.Egyik haverom úgy kezdett el edzeni hogy egyből bekoxolt, nem rendesen kúra meg mit tudom én hanem csak annyi hogy minden edzés előtt bevett egy fél tabit.Na most az nekem k*rva szarul esett hogy 2 hónap alatt nagyobb karja lett mint nekem 7 hónap alatt

    UI.:Nem fogok koxolni
  • dragon11
    #18281
    Hát igen. Igazából már 12éves korom óta érdeklődtem, csak akkor semmi kitartásom nem volt. 13éves koromban már sajáttestsúlyos edzéstervem volt, csak lebeszéltek itt a régi kollégák róla.. s abban állapodtunk meg, hogy 14évesen majd elkezdem.:)

    Tehát jóhogy csontról kezdtem 14évesen.:) (Jelenleg is annyi vagyok)

    Természetesen kiszámoltam, hogy a mennyibe kerülne a helyes étrend naponta.. 1100Ftra jönne ki, s ezt sajnos nem tudom megteremteni. Igazából keveset is eszek, de látni a fejlődést, mert nő a karom.. nem csak szálkásodik.:)

    Talán ha 16elmúltam és diákmelózhatok (nyáron meg szorgalmi időszakban is) akkor talán már el tudom intézni az anyagiakat is.:)

    Semmiképpen nem fogom abbahagyni, mert szeretek edzeni. Így is növök, csak nem olyan gyorsan.:)
  • plck
    #18280
    Nekemse kéne 61-es, olyan 55-56os elég lenne:D
  • FlyHigh
    #18279
    Egy normál izomzatot szimpla kajálással is el lehet érni. De csak éppen annyit amennyit a szervezeted még megenged ennyi kajálás mellett, 29-es karbol ítélve kb csontról kezdted, ezért a fejlődés, ami így mellesleg nem is a leggyorsabb és hamar vége is szakad. Rendes kajával sokkal hatékonyabb leszel.
  • dragon11
    #18278
    Ezt meg tudom ígérni, hogy nem fog előfordulni.:)

    Elég kitartó vagyok.. minden helyes étrend nélkül nyomom és azért látni az eredményét..

    29es karral kezdtem, 5hónap kitartó edzéssel 32es lett.

    Ismétlem, helyes étrend nélkül.. és még keveset is eszek.:)

    Van türelmem, elég kitartó leszek. Nem azért edzek, hogy 61es karom legyen, hanem azért mert elsősorban szeretem és szeretnék erős is lenni.:)
  • csuszi
    #18277
    sajnos benned is megvan ez a vonulat, ki is nézem hogy valamibe beleszaladsz, reméljük egy kevéssé káros anyag lesz, kevéssé káros forrásból, és legalább pár év múlva, ne a kamasz szervezeted baszd széjjel.
  • dragon11
    #18276
    A türelmetlen nagyon jó szempont.
  • csuszi
    #18275
    többségnél mind a 4 jelentkezik. úgy tippem szerint a 99%-nál:)
  • Vaxi
    #18274
    jó, az utolsó 3-nak van rá emberi magyarázata [ igaz az élsportot soha nem tartottam egy igazán jó dolognak, bármilyen sportban ] de az, hogy valaki lusta és türelmetlen, na az már odabaszós.
  • csuszi
    #18273
    van egy pár ok, nagyon kevés az indokolt.
    - önbizalomhiányos
    - hülye
    - lusta
    - türelmetlen
    indokolt:
    - élsportoló
    - öreg
    - beteg/sérült
    természetesen az utóbbi 3-nak is csak akkor van értelme, ha az illetőnek van elég pénze, tapasztalata, vagy hozzáértő embere és forrása. és ezek jelen fórum olvasói között egyik sem valósul meg, meg úgy általában az emberek 99.9999999%-nál sem.
  • Vaxi
    #18272
    nem nagyon fogom fel miért akar valaki kokszolni.
  • csuszi
    #18271
    őszinte leszek, hátha az segít, mert akik kokszban gondolkodik, az úgyis kipróbálja. nincs olyan koksz, ami diétában értelmes szinten segítene, ami segítene borzalmasan káros, maradandóan nyúl bele a szervezetbe. marad a csirke zöldség kombó, de az higgye el mindenki, kurvára hatásos:)
    ui.: akik kokszokat javasolnak neked, vagy érdekeltek (dealer) vagy vettek egy dealertől, aki átbaszta őket ott ahol lehet, és terjesztik a baromságot. ja és veszed a winit, ami úgysem az. és szükséged sincs rá.
  • jazzy
    #18270
    Felejtsük el a szteroidokat, akik javasolják azoknak a javaslatait is jobb ha elfelejted örökre..
    Egyébként már elkezdtél edzeni és diétázni? Ha még nem kezdtél el akkor nincs hozzá szükséged segítségre, csak el kell kezdeni.
    Ha már elkezdted és nem haladsz, akkor írj étrendet és hogy edzésként mit csinálsz, először azt kell átnézni.
  • FlyHigh
    #18269
    Nekem pl az MHN-t is ajánlották, vettem egy három kilós 100%-os tejsavó fehérjét 11ezerét, ízre elég trutyi, bár szerintem az összes ilyen por az, de legalább olcsó és tényleg állati fehérje.
  • voloume
    #18268
    sziasztok egy egyszerű kérdésem lenne, hogy zsírégetéshez szeretnék valami "segítséget" elkezdeni szedni és azt szeretném megkérdezni, hogy ha asztmás vagyok, akkor esetleg lehetnek e az ilyen szereknek különösebb mellékhatásai emiatt

    segítség alatt egyébként még nem tudom mit értek.. többen javasolták winit, mások lehurrogtak miatta, szóval nem tudom

    de szívesen várom a ti tanácsaitokat

    ui.: nem kellenek az olyan hszek,hogy magától nem fogja lehozni rólad a tömeget stb, tudom, nem vagyok hülye, normalis edzés és diéta melett akarom elkezdeni szedni