33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #18347
    Ott vannak a gettó gyúrós fekák,azok se nagyon láttak termet eddig és elég jól néznek ki.Persze van benne genetika is de azé nah...
  • iko
    #18346
    Elővettem egy régi expandert, és meglepően sok gyakorlatot tudtam elvégezni vele különböző izomcsoportokra. Nem mondom, hogy ettől tud nőni ez ember de ha rendesen csinálja egész jól megmozgatja az izmokat és erősít is szerintem. Pl. tricepszre olyat csináltam ami talán még a súlyzós edzésnél is jobban éreztem. Szal ha nincs semmi és nem tudsz terembe menni, egy expander és a saját testsúlyos gyakorlatokkal elég jól karban lehet tartani az izomzatot.
  • Vaxi
    #18345
    bicajozni legalább annyira jó érzés, mint edzeni :)
    [szvsz]
  • jazzy
    #18344
    Vagy csak simán sétálj napi 1 órát és diétázz.
  • FlyHigh
    #18343
    Akkor már inkább igazi bringát, főleg ha van a közelben normális levegő.
  • MaRee
    #18342
    Zsírégetésre aerobot végzünk, nem kardiót.És szerntem nem jó, vegyél egy szobabiciklit vagy egy ellipszis trénert.
  • UltraZord
    #18341
    jónapot

    itthon szoktam edzegetni és a hasamra nem gondoltam eddig, pocakos vagyok

    anyámnak van egy lépcsőző gépe (talán), taposgatni kell vele

    ez jó kardiónak hasra ?(nem a kockákért hanem hogy csökkenjen)
  • jazzy
    #18340
    Akkor korrigálom. Jobb kezes vagyok és a jobb kezemen nagyobb az izom.
  • Roger6
    #18339
    Nem az erőről volt szó, hanem az izom formájáról. Nekem a bal erősebb (bal kezes vagyok), mégis a jobb bicepszem nagyobb.
  • jazzy
    #18338
    Nekem pont fordítva. Jobb kezes vagyok és a bal kezem gyengébb.
  • Roger6
    #18337
    Nekem is így van, csak én meg bal kezes vagyok.
  • plck
    #18336
    zárójelbezárva:@
  • plck
    #18335
    perszehogynem...midnig koncentrálok mindenre:)(próbálok
  • jazzy
    #18334
    Igen valamilyen szinten segít de meg kell próbálni minél inkább érezni a mellizmodat ez nagyon fontos, nem mondtam hogy emiatt van, de nem vesztesz vele semmit ha esetleg még jobban megpróbálsz koncentrálni a mellizmodra.
  • sapkafej
    #18333
    ééés kezdődik!
  • Tyler1
    #18332
    nehezen? :D nézz meg pár kútfúró telepen, vagy bányákban dolgozó embereket, kezünk 45 alatt nem létezik :) aztán ott megy a sör meg a "leszarom a fehérje mennyiséget" kaja.
    mondjuk hozzájárul, h az ilyenek nem nagyon zsirosodnak a napi 8 óra megfeszített munkába.
  • plck
    #18331
    oké de most vegyük példának a tárogatást ülve gépen.na most azt nemlehet ugy csinálni szerintem hogy ne feszítsem be a bicepszzem:D
  • FlyHigh
    #18330
    Nálatok is úgy van, hogy amelyik kezetekkel nyúltok mindenért azon kicsit kisebb az izomzat? Jobb kezes vagyok és kicsit vékonykább az izomzatom rajta, pedig egyformán edzem.
  • MaRee
    #18329
    Nem tudom mennyit eszik, de nem eszik extra adagokat semmiből, emellé még le is issza magát minden héten, mégis fejlődik.Mocskos jó genetikája van, irigylem is érte :)
  • FlyHigh
    #18328
    Ő pl akkor 3-4X-es fehérjét eszik a 2X-es helyett?
  • MaRee
    #18327
    Nehezen, de tudnak.Van egy haverom ő egy kőtelepen dolgozik, napi több tonnát kell lapátolnia, és emelett edz, de jól néz ki :) Végülis emberfüggő, én biztos nem bírnék.
  • FlyHigh
    #18326
    A nehéz fizikai munkát végzők tudnak testet építeni?
  • jazzy
    #18325
    Ez jó jele lehet annak, hogy mellből kell dolgozni nem karból
  • plck
    #18324
    okéoké de beszarás hogy mellezésnél jön ki mindig:D
  • SeanJRRussel
    #18323
    Megerőlteted nagyon és azért kijön,nekem némely bicepsz gyakorlatnál volt iylen az alkarom teteje,a véna környékén.
  • dragon11
    #18322
    Bakker..

    jó hogy elmondtad, én sem tudtam!

    wá, tudatlan vagyok.:(
  • Tyler1
    #18321
    váá hogy lehet ilyen csöcsökkel élni... van 18-20 éves a srác ránézésre és már szétbaszta magát.
    amúgy jót röhögtem a táncon, azért az kemény :D
  • Roger6
    #18320
    Ezt a videót már régebben is láttam, hát akkor is... De a hsz-ek. A legjobb. És tényleg mindenki ért ehhez a sporthoz, ahogy kiderül.

    Sajnos (nem a videóhoz tartozik) lassan már ott tartok, hogy a C-Vitamint sem merem elővenni a táskából... De a legjobb a vitaminpakk, mivel abban van egy csomó vitamin, és amikor ránézett a dobozra egyik srác a teremben: "te is kokszolsz?". Igen, hülyegyerek.
  • iko
    #18319
    Nem az a kérdés, hogy mi a baj a testével, hanem, hogy a szemével mi van. Nem látja, hogy röhejesen néz ki?
  • Vaxi
    #18318
    na megvan a best!!!!
    "Kox + táplálékkiegészítő = 1 napiszar poszt"

    tehát táplálékkiegészítő = instant izom!
    eddig nem tudtam!
  • Vaxi
    #18317
    jah, van pár ember, aki felhozza azt is, hogy aki edz, az biztos tanulatlan. általában az elsős kis gyökerek defektje ez, akik egész nap pizzát zabálnak [ persze apuci pénzén ], gépeznek, és basznak tanulni, de a pofájuk nagy, hogy ők bizony egyetemisták (pedig nem egy nagy dolog annak lenni, sokat kell ugyan teljesíteni, de megoldható).
  • csuszi
    #18316
    sok okos hsz. megint adja. nem hiszem hogy van még sport amihez ennyire mindenki ért, és mindenki hülye. legalább a focihoz minimálisan ért az átlagparaszt...
  • Vaxi
    #18315
    synthol
  • Smicy2
    #18314
    kicsit off, de muszáj megosztanom:

    http://www.napiszar.com/video/2010/06/14/napi-kocsog-12/

  • Fülüke
    #18313
    Köszönöm!
  • dragon11
    #18312
    Kezdetnek nem rossz!:)

    Én 14vagyok, 65kg és 32es a karom.:D
  • plck
    #18311
    Én nem tudom hányas a karom esetleg képet tudnék berakni de nem akarok.

    17 éves vagyok és 8-9hónapja edzek(pontosan nem tudom)
    DE vehetjük úgy is hogy csak 2 hónapja mivel addig csak hobbiszint volt néha lejártam stb...+ a kaja sem volt rendben ettem összevissza minden szart
  • plck
    #18310
    Tudom hogy elmúlik ez már vagy a 10. és nem is félek meg semmi csak kiváncsi lennék hogy mitől jön elő:D
  • SeanJRRussel
    #18309
    Semmi bajod nem lesz tőle,szimpla véraláfutás el si múlik 1-2 nap alatt..
  • dragon11
    #18308
    Egy kicsit hülye kérdés, de pörögne a topik.;p

    Mondja meg mindenki hanyas a karja az életkora és a testsúlya mellett.:-) +mióta edz.