33479
12316971501353788406.png
  • McKenny
    #18387
    képet
  • McKenny
    #18386
  • Super Saiyan
    #18385
    Help pls. Meghülyült az érrendszerem. Ha elkezdek edzeni a kezembe kijön a 28as karimra 5db 2 centi vastag ér... Nem fog ez szétrobbanni, vagymi? xD Mert azt vettem észre, h fél éve edzek, és 28asnál megállt a kezem, de az ereim nőnek. Na ezt hogy lehetne megfordítani? xD
  • Vaxi
    #18384
    na igen, bár nem kell letölteni semmit, a teljes cikk elérhető regi után, egyértelmű, hogy regisztrációhoz kötik az egészet, teljesen érthető okok miatt. :)
  • Tyler1
    #18383
    én csak youtube-on követem figyelemmel, nem szeretem az ilyen "regeljél hogy letölthesd" oldalakat :)
  • Vaxi
    #18382
    én megértettem a szöveg elolvasása után. el is mondja kb. minden videóban, hogy olvasd el a szöveges részt. :)
  • Tyler1
    #18381
    ja, nagyon szakszerűen próbálja elmagyarázni, ami nem biztos h baj, de Bunny ezt 3 mondatba paraszt módon elmagyarázza a leghülyébbnek is. amúgy szimpatikus a csávó, mert látszik h tudja is h miről beszél, csak ha egy kezdő megnézi, tényleg lóf*szt se fog leszűrni belőle.
  • McKenny
    #18380
    én múlthéten nyomtattam ki egyszerre a 10.ig,jó cucc.
  • Vaxi
    #18379
    ott van az írásos anyag, abban mindent elmagyaráz. én eddig a 6.-ig olvastam el, és nagyon sokat megtudtam belőle :)
  • McKenny
    #18378
    utána tudsz olvasni
  • SeanJRRussel
    #18377
    Ezzel a gyerekkel az a baj h nagyon én se értem h miről beszél nem hogy egy amatőr.Hétköznapi nyelven kéne nyomni nem ilyen hiper szupr szaknyelven.
  • Avrack
    #18376
    Az rendben van^^
    De baz nem hiszem el, hogy ezt le lehet nyelni egészben, ráadásul ugye egymás után 3-at, bár lehet hogy csak megszokás kérdése:D
    Az ST 2300-at is próbáltad?
  • Roger6
    #18375
    Én nem próbáltam sok féle aminosavat, de amiket próbáltam, az mindegyik bazi nagy. Bár nem volt probléma a lenyelésével. Kajád rendben van-e?
  • Avrack
    #18374
    Tudna valaki nekem olyan aminosavat ajánlani amit viszonylag kisméretű tablettában/kapszulában lehet bevenni?
    Most vettem egy Biotech Amino ST 2300-at, de akkorák ezek a tabletták, hogy egyben le se merem nyelni, félbevágva meg nagyon vág az éle
  • Roger6
    #18373
    Érdekes dolgokat mond szerintem:

    Ha nem lenne jó a videó: link
  • McKenny
    #18372
    majdnem
  • SeanJRRussel
    #18371
    Akkor kin?Szomszéd asszonyon??
  • McKenny
    #18370
    eddig igy csináltam ahogy mondod....nem rajtam mulik.
  • jazzy
    #18369
    Ha teheted egyél többet, az étrendkiegészítő nevében is benne van, hogy kiegészít, a fele-fele az már nem teljesen kiegészítés.
    70-30 már jobb arány ha tudsz 1 étkezést rakj be 1 turmixot vegyél ki.
  • Eagle16
    #18368
    Én mindig azt olvastam mindenhol, hogy max. a felét lehet bevinni kiegészítőkből.
  • McKenny
    #18367
    Van vmi szabály\előirás azzal kapcsoltaba hogy a fehérjebevitelnek hány százalékát szabad étrendkiegészítővel bevinni?
    Mostanába közel a felét abból viszem be, van ezzel vmi gond?
  • SeanJRRussel
    #18366
    * NO-Xplode
  • SeanJRRussel
    #18365
    No-explode nak nézz utána bsn termék.
  • TOMARGUS
    #18364
    Sziasztok.
    Keresek NO ellátást biztosító újféle anyagot, Hot Blood és Big Bang kipróbálva, most valami újat szeretnék. Jó volna ha mind egy designer creatin, mind egy NO forrás szerepét betöltené, lehetőleg carnitin nel. Létezik ilyen? Hogy "üt" is és hosszan is tart, "megizzaszt"? Vagy jelenleg Big Bang ebből a legfejlettebb? Csak közismert gyártók terméke érdekelne.
  • Roger6
    #18363
    Én meg győri vagyok, és nem vidéki. Ennyi.
  • Vaxi
    #18362
    nemtudom, hogy jól csinálom-e, de én edzés után mindig olyan szintű megérdemelt fáradtságot érzek, hogy hihetetlen. gyakorlatok között előfordul, hogy üvöltök, annyira "fáj" [ pl. tricepsz letolásnál ], de az a kellemes fájdalom utána, és az érzés, hogy feszülnek az "izmok": megfizethetetlen. hasonlót érzek egy kiadós bringázás után is.
    ilyenkor érzem igazán, hogy szánalmas voltam, amíg kifogásokat kerestem, és cigiztem. lehet, hogy rosszul csinálom, amit csinálok, hiszen zöldfülű vagyok, de lelkesnek lelkes vagyok =)
  • Kövesdi A
    #18361
    Meg jegyzem , én is vidéki vagyok ,bár már városban élek
  • Kövesdi A
    #18360
    Mint ahogy az ország jó rész
    Magyarországon mindenki aki nem budapesti , mind vidéki
    Nekem váll edzés útán ,szoktak ilyen kis piros csíkok , keletkezni a vállamon
    De úgy tűnnek el ahogy jönnek , nálam inkább a mell és a váll közt lévő területnél látszódnak nagyon ezek a bőr szakadások ( nem tudom a hivatalos nevét az izomnak ) Ezeket mivel lehet vissza szorítani ?
    Hallottam már olyat hogy nivea-val vagy más testápoló krémmel érdemes kenegetni
    Ez a modsszer menyire használ ?

  • dragon11
    #18359
    dettó és én még mindig vidéki vagyok:D:D:D
  • plck
    #18358
    Hát akkor te nem edzesz elég keményen hidd el.
    Én 16 évig vidéki voltam(most17vagyok) és én is végeztem rengeteg fizikai munkát és hozzá vagyok szokva a terheléshez de azért eléggé be szoktam szarni edzésen utána pedig egy élő hulla vagyok
  • plck
    #18357
    Nem egy napon.És igen én is erre gondoltam előszőr hogy rosszul csinálom:(
  • redbull0304
    #18356
    Hát pedig ez elég nagy gond... Hacsak nem egy napon csinálod a mellezést és a bicepszezést! Tényleg hajszálrepedésnek tűnik, nekem is ilyen szokott lenni a hátam egy hardcore hátazás után. Mellezésnél nem szabadna ilyen terhelést kapnia a bicepszednek, azaz valószínű NAGYON szabálytalanul csinálod a gyakorlatokat, és rengeteget dolgozol bicepszből.
  • FlyHigh
    #18355
    Én ezen a kitartáson mindig röhögök, komolyan mondom én nem is mertem ennek a teljes mélységében belegondolni, hogy milyen lecsó emberek vannak. Itt napi egy óráról van szó, nem szénbányában kell dolgozni félhomályban, rossz levegőben. Bár én vidéki vagyok és mindig kellett végezzek valami fizikai munkát is, szóval nekem ez csak egy dolog, hogy nyúzom magamat egy órán keresztül, ennyitől nem szarom össze magamat. A fejlődés meg amúgy is ösztönöz, nekem nem kell más.
  • iko
    #18354
    kiakasztani is lehet, de a hátad mögött fogod úgy, hogy egy kéz lent, egy kéz fent akkor, az sem kell. Mint a nyak mögül egy kezes tricepsz úgy működik. Ha meg ki tudod akasztani rendesen, szinte az összes csigás gyakorlatot meg lehet csinálni vele. Na majd piacra dobom az Expander 2000 edzéstervet és jó sokat keresek vele :D.
  • dragon11
    #18353
    Sztem ha konditerembe jársz jobban jársz, már maga a feeling is jó, meg a kitartásod is szinten tartja.:D
  • FlyHigh
    #18352
    Ha be tudod akasztani, stb, megfelelően stimulálod az izmokat és eszel mellé rendesen, akkor pedig növekszik az izom. Nem feltétlenül kellenek milliós gépek, persze egyszerűbb, meg kötöttebb, meg kényelmesebb azokon edzeni. Gondolkodom rajta, hogy beruházok egy pár cuccra és kész, itthon nincsenek cigányok, meg hányinger szagú 2 ajtós szekrények.
  • Vaxi
    #18351
    ha be tudod akasztani az egyik végét, akkor mint a köteles nyújtás :DDD
  • Tyler1
    #18350
    bemelegítésnek nagyon jó, én is szoktam használni. bár tricepszre nem tudom h lehet vele dolgozni, de mell és váll melegítésre nagyon jó nekem súlyok elött :)
  • plck
    #18349
    Anyukádnak van egy lépcsőző gépe talán?Nembiztos?
  • iko
    #18348
    Ott azért genetika inkább számít. Fehér ember így nem néz ki csak játszótéri edzéssel.