33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #18468
    olvasás =/= megértés nála.
  • Roger6
    #18467
    Ha elolvastad többször is (kétlem), hogy a jó francba jutottál el a tejporhoz???
  • Maszat95
    #18466
    Többszöri elolvás már múltkor megtörtént,most is végigmentem rajta de nem lettem sokkal okosabb.Egyébként ha úgy érzed van elég energiád rám akkor msn-en elmondhatnád hogy szerinted mit hogy kéne csinálnom:)
    Csak ha gondolod:D
  • Vaxi
    #18465
    szia.
    body.builder.hu alapismeretek részét javaslom többszöri átolvasásra!
    és szerintem amig el nem olvastad, hanyagold az edzést. :)
  • Maszat95
    #18464
    Üdv Hölgyeknek/Uraknak meg mindenkiknek!!!
    Most kezdtem el a a testépítést 15 évesen otthon.
    A lenti edzésterv otthoni részét használva.Az edzések közötti 1-1 nap pihenővel.(Tehát 1 nap edzés,1 nap pihi,1nap edzés,1nap pihi...)
    edzésterv
    Lehet-e ennek az edzéstervnek vmi komolyabb eredménye ami izomtömegből való súlygyarapodást eredményezhet belátható időn belül.Az étrendembe renget fehérje dús ételt pakoltam.
    Illetve egy fontos kérdés:
    Olvastam hogy érdemes fogyasztani a különféle instant fehérjeporokat és aminósav tablettákat.De ezek elég drágák.
    Viszont a közértbe lehet olyat kapni hogy "tejpor".A lenti linkben van erről egy kimutatás és igen sok fehérjét tartalmaz.
    http://tejpor.hu/wpc80.html
    Lehet annak eredménye ha inkább ezt "tömném magamba" és nem a fehérjeport mert több ezer forint a különbség.(Ez pár 100 forint).
    Ja és a másik kérdés:
    Az edzések elég húzósak és 25-30 perc alatt fullra lefáradok.Nem baj hogy ez ilyen rövid idő alatt történik meg???Másnapra igen rendes izomláz is jelentkezik.(Ez ugye azt jelenti hogy az izomban idézőjeles sérülést okoztam=hatékony volt az edzés)-Vki szóljon ha rosszul tudom.
    Csak ha betartom a pihit is akkor fél óra edzés nem kevés 2 napra???
  • plck
    #18463
    végülis...
  • Freeeee
    #18462
    Azért is meg fog:)
  • plck
    #18461
    Most éppen folyik az edzés utáni evés=HÁNYINGEEER
    Csuszi ne akarj kisebb lenne...ne felejtsd el hogy ezér keményen megdolgoztál:)
  • MaRee
    #18460
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD fail
  • jazzy
    #18459
    Én nem venném meg ha 3 év alatt 45 karom lenne tőle:D

    Komolyra fordítva a szót próbálj ki egy kisebb kiszerelést és ha beválik veszel nagyobbat ha nem nem. Kinek melyik jön be jobban, vegyél több fajtából kisebbet próbálni.
  • jazzy
    #18458
    masket
    2008-06-02
    na szevasztok nagyon jó cuc 14 évesen keztem ell gyurni 3 éve ezt veszem meg és 45 karom van most 16 éves koromba és abba hagytam me 1 hónapra elmentem nyaralni és nem estem össze semmi

    * A véleményező még nem vásárolt nálunk a termékből, ezt kérjük figyelembe venni a vélemény olvasásakor

    :DDDDDDD

    várjunk csak 14+3.. :D
  • inter94
    #18457
    HI all
    kell vmi jó étrendkiegészítő....erről mit gondoltok?
    iiiii
  • plck
    #18456
    Senki nem gondolta hogy nyersen...
  • Freeeee
    #18455
    Én ezt ettem Müzli,és jól bevállt.
  • Vaxi
    #18454
    gondolhatod :D egyébként audio üzenetben kapott választ :D
  • voloume
    #18453
    sziasztok, reggeli ügyben kérdeznélek benneteket, szóval zsírégetést próbálok elérni és az lenne a kérdésem, hogy nézelődtem a metróban a műzlik terén és megdöbbentem, hogy pl a cerbonás kevert bigyókba, amikbe vannak magvak stb több kalória van mint mondjuk egy csokis zabpehelyben, szóval az lenne a kérdésem, hogy mennyi a lenne a normalis reggeli fogyasztas ebből? es először is, hogy miből? melyik a legjobb ? vagy egyáltalán számít-e ?
  • jazzy
    #18452
    válasz?
  • Vaxi
    #18451
    "Hali Bunny. Sokan mondták, lehet hülyeség meg minden, de rákérdezek. Bocs a csunya kifejezésért, de nem tudom jobban kifejezni magam. Ha edzés előtt kivered a farkad, akkor tényleg nehezebb lesz az edzés? a tesztoszteron miatt:) Vagy mittomén reggel kivered, aztán már délbe mész edzeni, minthogy nem utána vernéd ki:P Remélem nem gond a kérdés:) Üdv: Bercy U.i.: Jobbulást a válladnak;)"
  • Tyler1
    #18450
    nyilván nem nyersen gondolta. a tejszínes csirkemell sem olyan, h nyers tejszínt ráb*sszák a csirkemellre.
    egyébként millió verzióba lehet azt enni, én pl. nagyon nem szeretem már a sima szárazra sütöttet.
  • csuszi
    #18449
    én tudom hogy lehetne jobb, de nem vagyok versenyző, és a hasam is szeretem. egyszer fogadásból 7 adag éttermi kaját ettem meg, egy don pepe családi pizza nem téma - ennyit az iszonyat étvágyamról. és ráadásul nem is akarok nagyobb lenni:) sőt jelenleg kisebbítek, 46-os a binyó, és nagyjából minden ehhez arányos. lentebb megyek, súlyban, méretben. remélhetőleg iszonyat szálkásra, napi 60deka csirkecici, 100-130g ch, 50deka túró, 50deka zöldség, kis zab, kis lenmag.
  • Vaxi
    #18448
    rizsre gondolta szerintem.
    én egyébként "nyákosan" szeretem a rizst, tehát mindig tovább főzöm, és akkor nem fojtós. :)
  • plck
    #18447
    Igen fehérjére + ch.!
    A csirkemellre öntsek joghurtot?Ezt te se gondolhatod komolyan
  • Panzermeyer
    #18446
    Csuszi! Csak 3x? :)
    Hát nem tudom... jó láttam, hogy nézel ki, és lehet teljesen máshogyan működsz, de mondjuk az inzulin, mint anabolikus hormon, nem jutott eszedbe? Több evés, több inzulin, több növekedés. Természetesen ha hízol nagyon, akkor nem azt mondom, hogy egyél még rá, de nem termelődök több inzulin, ha ugyanazt a mennyiséget osztanád 4 felé? Bocsánat, ha okoskodom, csak elképedtem a háromszori étkezésen, még ha egyszerre sokat is eszel :)
  • Különc
    #18445
    Úgy próbáld megfőzni h ne legyen csont száraz, vagy önts rá egy kis natúr yoghurtot, nekem bevált
  • jazzy
    #18444
    fehérjére gondolsz?
  • plck
    #18443
    Én úgy vagyok a tömegnövelővel hogy csak edzés után iszom, mivel képtelen vagyok lenyomni a rizst+csirkét edzés után, már az első falattól hányingerem van:S
  • csuszi
    #18442
    én pl ebben nagyon rossz vagyok, csak napi 3szor kajálok, mert különben elhíznék, borzalmas étvágyam van, inkább eszem többet 3szor. de az ideális olyan 5-6. talán egyszer ha nagy leszek eljutok 4ig:)
  • csuszi
    #18441
    nagyon jó az az 1kg hús, toljad, egészséges, finom, nem hízol el tőle, legjobb fehérje, a legkirályabb prémium márkánál is jobb. csak elosztva, napi 3-4 kajára. plusz 2-3 kaja legyen egyéb: túró, cottage, tojás, sov.sajt.
  • MaRee
    #18440
    Én sajnos meg pont fordítva vagyok, reggel nem tudok enni mert ébradés után vagy 2 óráig nem vagyok éhes :)
  • Roger6
    #18439
    Egy reggeli összedobása (szerintem) nem nyűgös, időigényes dolog. De hát ti tudjátok, nekem mindegy. Felkelés után rögtön egy adag turmix OK, mert éhezett a tested x óráig, de azért ne helyettesítsük a szilárd halmazállapotú reggelit vele. Persze ez saját vélemény. Én reggelente kajak éhes vagyok, ha megiszok egy turmixot, az nem segít ezen, ezért én mindig eszek reggelit.
  • FlyHigh
    #18438
    Megenni nem egy nagy dolog egész napra 1 kiló hús körül, össze is sül-fő, kenyér nélkül még azt sem lehet mondani, hogy fullon vagyok mindig, éhes persze sosem vagyok mostanság, meg erőm is van.
  • FlyHigh
    #18437
    Pár hónapja kezdtem csak, alapból is 115 kiló voltam, nekem egy jó 230 gramm fehérjét be kell vinnem, azt meg banánból nem lehet, marad a hús nagyobb mennyiségben, hogy ne kelljen tömegnövizni.
  • lamase
    #18436
    táplálék kiegészítő véleményem szerint nem csodaszer, rendes kaja, értelme viszont van, nem kell pl reggel fáradtan összeütnöd a kaját. akinek van rá pénze csak nyuugodtan
  • Tyler1
    #18435
    1 kiló hús? waddafak... :D vigyázzál mert afrikában éheznek az oroszlánok :)
  • Roger6
    #18434
    Én meg azt mondom, hogy ne csak az első fél évben legyen így, hanem amíg maximálisan nincs rendben az étkezésed. Fél év rövid idő, semmit értelme a tápkiegnek. 1 év után is volt, hogy 1 kiló volt a tömegnövekedésem rendes kajálás mellett. Szerintem így abszolút nincs értelme a tápkiegnek. Húsból egy kiló naponta? Képet rólad, de izibe, hogy tudjam mikortól kell dupláznom a hús mennyiséget! Nekem még messze van az szerintem...
  • FlyHigh
    #18433
    Az elejében nem is kellene oda járjál, maximum multivitért. Van, hogy nem is eszem por formájában semmit napokig, de húsból van hogy megvan a napi egy kilóm. Amúgy a bodybuilderen azt írják, hogy az első fél évben inkább csak kajálni kell mint az atom, nem kell kiegészíteni.
  • plck
    #18432
    Én is szerencsésnek érzem magam, a szemközti tömbbe van a shop
  • dragon11
    #18431
    lol:P
  • oliwwer
    #18430
    Majd fogsz, ha komolyabban nyomod a kondit
  • Különc
    #18429
    Te mit keresel a builder shopban?