33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #18548
    C-Vitaminon kívül még van egy vitamin pakkom, és egy ásványianyag pakkom naponta, ez az összes kiegészítő, amit használok. De nekem egyelőre felesleges lenne más, úgy érzem. És amíg így is fejlődök, nem is fogok változtatni rajta, ez biztos.

    Sok sikert, erőt, és kitartást a diétához, ez kemény lesz.
  • csuszi
    #18547
    én ritka tré vagyok, semmi kiegészítő csak c-vitamin:( lassan el is szégyellem magam
  • Roger6
    #18546
    Igen, arra én is majd kíváncsi lennék.
  • csuszi
    #18545
    fogok, jesszum, alig várom:)
  • csuszi
    #18544
    jövő héten szerintem megint ökörködünk a teremben melledzést, aztán youtube poweeeerrrrrrr. de már ez hd lesz, nem tré 0.0012001000x0.00012 felbontás:)
  • oliwwer
    #18543
    Majd egy képet dobhatnál fel a végeredményről.
  • csuszi
    #18542
    addig csinálom, amíg szerelmes nem leszek a tükörképembe - örökké, a mérleget csak azért nézem, hogy ne legyek túl gyors.:) szerintem szept. ig eltart, jó lassan szeretném.
  • csuszi
    #18541
    pffffújjjj de gáz.
  • Roger6
    #18540
    Nekem tiszta a lelkiismeretem, semmit nem tettem. Bízom az SG-ben.

    Cuszi:
    Akkor ezek szerint nagyon jól haladsz a dologgal. Most hogy állsz testsúlyban? És mennyi a cél? Vagy amíg bírod?
  • csuszi
    #18539
    amúgy a vitáról, ha érdekel valakit:
    különc, ha betérsz kvázi újként egy topicba, illik nem balhézni és csinálni a feszkót akár igazad van, akár nem - a sértegetés meg pláne mellőzendő. amúgy roger az ízére írta ha jól tippelem az édes szart, és nem a minőségére, úgyhogy akár magnum, akár premium fehérje, attól az íze édes, és ő jobban szereti a fűszerest. comprende?

    monoton:
    majd jazzy leállítja a dolgot ha akarja, de nem szokta, minek is, egy kis mozgalmasság nem árt. és ne játszd az önkéntes rendőrt, az senkinek nem áll jól.
  • oliwwer
    #18538
    igaz. Már megy az árulkodás modi topikban. :)
  • csuszi
    #18537
    nem is vagyok inaktív, csak hülyéknek nem reagálok. minden egyes hsz.-t elolvasok, csak néha az agyam eldobom, és idő míg megtalálom...:)
    új diéta van napirenden:)
    felemeltem a húst 1kg-ra, túró fél kg, lenmag 100g. és ennyi:) ez elég sok protein, elegendő perfekt zsír, elég kevés ch:) ha bírom lelkileg, miért ne? rost van a lenmagban ezermillió. nyami grill, nyami nyami.
  • Roger6
    #18536
    Be lehet fejezni mind2 oldalróóól??? Mit támadtam én, hogy bejezzek? Olvass vissza, egy rossz szót nem szóltam.

    oliwwwer: igen, van íztelen táplálékkiegészítő, de amikor azt írja, hogy:"Nincs is jobb íz annál, mikor megiszod a turmixod" - nekem logikus, hogy nem íztelen... Tévednék?
  • Monoton
    #18535
    Lehet befejezni mind2 oldalról.
  • oliwwer
    #18534
    Részben mindkettőtöknek igaza van. Van íztelen táplálék kiegészítő, lehet hogy különc erre gondolt, amikor fasz módjára hülyézett le, látatlanban.
  • Roger6
    #18533
    Egy kérdés. Miért sértegetsz? Idejössz, lebutázol, utána nyomoréknak nevezel, és még te vagy felháborodva. Hallgatlak.
  • sapkafej
    #18532
    sztem te most feleslegesen picsogsz. zárjátok mán le
  • Különc
    #18531
    Most gyorsan rákerestem, már 2 éve "bemutatkoztam" a topikban, de itt csak neked számít hogy ki mennyi ideje hol van.

    Vágd magad alatt tovább a fát, barátom
  • Roger6
    #18530
    "nem kell nyomorékul viselkedni" és megint sértegetsz, így nem fogok tudni aludni. Te aztán jól bemutatkoztál itt. Csak így tovább.
  • Különc
    #18529
    Szép dolog az elhivatottság, de egy:
    -nem érdekel
    -attól még ugyanúgy le édes szaroztad a turmixot holott fogalmad sincs mit ittam
    -attól még hogy neked ezek az "édes szarok" a kezdők és a hozzá nem értők tartozékai, nem kell nyomorékul viselkedni

    Értelmetlen, öntelt, nagyképű megfogalmazása a semminek a postod

    ON
  • Roger6
    #18528
    Ja, és a butáért egy "bocsánatot" szívesen fogadnék, tudod, érzékeny a lelki világom.
  • Roger6
    #18527
    Én is úgy látom, ezek az újak nagyon elbánnak velem.

    Köszönöm szépen kedves Különc, hogy megkérsz arra, hogy ne látogassam ezt a topikot többet, de azért hadd érveljek kicsit mégis magam mellett. Nos, először másfél-két évvel ezelőtt jöttem ide ebbe a topicba, hogy magamba szívjam azt a rengeteg tudást, amit az itt író, és élő emberek felhalmoztak az idők során. Rengeteg segítséget kaptam itt, és sokan még mindig itt vannak a régiek közül (bár Csuszi kicsit inaktív mostanában, de ez talán a nyárnak is betudható - pedig kíváncsi lennék, hol tart a diétájába ). Legfőképpen táplálkozás terén szorultam tanácsokra / segítségre, és meg is kaptam ezeket. Ennek eredménye lett, hogy az első évben közel tíz kiló tömeget szedtem fel (nem izom, mint ahogy azt sokan gondolják a tömegnövekedéstől...), mert betartottam a tanácsokat, amit adtak. Közben utánaolvastam egy-két dolognak, bújtam a netet (munkám során akad rá idő néha), és sokat tanultam erről a sportról, és mostanában veszem a bátorságot, és néha segítek is embereknek, bízva abban, hogy jót, s jól cselekszem. ű
    Van itt szerintem pár régi motoros, aki láthatta, hogy mennyit fejlődtem "tudás" szintjén az elmúlt időszakban, és bizonyíthatja, hogy nem beszélek hülyeségeket.

    Nos, szerintem maradok a topicban, ha nem bántom meg őfelségedet. Megbeszéltük? Köszi.

    A másik dolog. Minden tömegnövelőnek és fehérjének ÉDES az íze. Attól, hogy nagyon buta embernek nevezel, még így van. És én kurvára nem vagyok édesszájú, ezért írtam, hogy nekem pl. nem finom sem a tömegnövelő, sem a fehérje. Nem a magnumfagyidról beszélt itt senki, hanem az édes táplálékkiegészítőkről. Látom, ez nem jött át, bízom benne, hogy nem az intelligencia hányadosod alacsony mivolta miatt, hanem egyszerűen tegyük fel: elolvastad, vagy nem gondoltad át.

    És a harmadik dolog. A régiek tudják, hogy én szikla szilárdan vallom azt, hogy amíg nincs rendben a kajád 90%-ban, teljesen felesleges táplálékkiegészítőt fogyasztani. Tudom, a teremben, meg a haveroknak jó mutogatni a különféle cégek által kreált modernebbnél modernebb külsejű, és designos shaker-t, de azért megkérdezném tőled is? Kajával hogy állsz? Persze, tudom. 100%. Mindenki ezt mondja, és bevág egy turmixot...

    THINK ABOUT IT
  • jazzy
    #18526
    Ki vagy rakva apám
  • Különc
    #18525
    "utálom az ilyen édes szarokat."

    Te nagyon buta ember vagy, kérlek ne látogasd ezt a topikot többet.
  • Roger6
    #18524
    És az nem édes, igazad van...
  • Különc
    #18523
    Nem túró rudit szoktam enni magnumfagylalttal hanem turmixot, tudod...
  • Roger6
    #18522
    Valahogy a csirkemellnek számomra milliószor jobb íze van, utálom az ilyen édes szarokat.
  • Különc
    #18521
    Nincs is jobb íz annál, mikor megiszod a turmixod a shakerből majd utána kiöblíted vízzel azt ami benne maradt (mert én nem hagyom kárba) ...

    Hmmmmmm, nyami
  • plck
    #18520
    Arnii<3:D
  • MaRee
    #18519
    Én meg ma, tegnap meg gyros, azelőtt palacsinta!:D Az ektomorf alkat előnyei .D
  • plck
    #18518
    Megelőztél:P
    Köszi szépen.
  • plck
    #18517
    Ugye nem Pumping Iron mert azt már láttam és nagyon szívesen megnéznék még1et:)
    És sztem a könyvét is elolvasom...
  • Eagle16
    #18516
    Itt van, meg is nézheted rögtön: link

    Semmi komoly, csak 20 perces, de elalvás előtt pont jó volt :)
  • Különc
    #18515
    XXI. század c. műsorban volt a múlt héten, én csalódtam abban a riportban, nem volt nagyon magasröptű szerintem.
  • plck
    #18514
    "Múltkor volt egy dokumentumfilm az életéről..."

    Címe?

    Ja és képzeljétek tegnap pizzáztam
  • Különc
    #18513
    Ám nekem is az első dolgom volt elvenni a sót, a napi só bevitelem kimerül a Figo pisis ásványvízben
  • Vaxi
    #18512
    tehetsz egy szívességet :)
  • Különc
    #18511
    A szálkakirály
  • Vaxi
    #18510
    ehh, én absz. nem használok sót főzéshez, csak amikor nagyon muszáj.
    tészta és rizs főzéséhez szoktam a vízbe tenni egy kávéskanállal.
    hülyét is kapnék a sok sótól
  • Vaxi
    #18509
    #18508 ehhez hozzátéve, hogy a szimmetria kb. elérhetetlen, hiszen nem egyformák az izmok. szóval nem kell kétségbe esni :)