33479
12316971501353788406.png
  • slime001
    #18588
    Ti a fejlődéssel hogy vagytok? Én 15 évesen kezdtem el edzeni, most leszek 17 és kb másfél éve edzek. Elég régóta stagnálok és alig-alig tudok emelni a súlyokon és nem is nagyon növök. Persze ahhoz képest mióta elkezdtem elég sokat változtam, de mint ha egy szinten leragadtam volna. Kaja nincs 100%-osan rendben, de amíg nem élek külön ez nem is lesz másképp. Ti észrevesztek magatokon változást mondjuk 1-2 hónap elteltével? És a súlyokat milyen gyakran szoktátok növelni? Nekem pl a fekvenyomás nagyon szarul megy.
  • Roger6
    #18587
    Ja értem, így már világos. És sajnálattal hallom egyben...
  • csuszi
    #18586
    "Az 1999-ben elfogadott drogtörvény szankcionálta a teljesítményfokozó szerek használatát, és két év börtönbüntetéssel fenyegette mind a terjesztőket, mind a használókat. A jogszabály azonban alkotmányossági aggályokat vetett fel, az Alkotmánybíróság döntése értelmében visszavonták."
  • csuszi
    #18585
    én inkább hiszek az alkotmánybíróságnak ami megsemmisítette alkotmányossági aggályokra hivatkozóan azt a törvényt, ami a szteroidokat illegálisnak minősítette. a szteroidok nem illegálisak. jobb ha elhiszed:)
  • Tyler1
    #18584
    nem nevezném fogyatékosoknak őket. az ember, agytérfogatának növekedésével mindinkább a könyebb utat választotta a cél felé. legyen az sport, háború, vagy akármi. csak sajnos ennek az ára a naívitás, amely elhiteti velük, h a könnyebb mindig jobb.
  • MaRee
    #18583
    Sajnos erre szarnak a rendőrök meg mindenki, a városomban van egy fickó akinek egy egész raktárnyi cucca van, ő lát el itt mindenkit, meg a környező településeket, már évek óta.
  • MaRee
    #18582
    Én is visszamásztam ma a terembe így nemtudom hány hét kihagyás után, szerencsére se erőt se izmot nem vesztettem, leglábbis nem vettem észre.Az egyetlen bajom hogy utálok melegben edzeni, légkondi meg nincs, csak egy rossz ventillátor :D
  • Roger6
    #18581
    Na utánanéztem.

    "Az illegális szteroidok mindenhova eljutnak

    Persze jobb lenne, ha senki sem venné igénybe ezt az utat, de mivel a szteroidok tiltott készítmények, ezért csak így lehet hozzájutni. Az már más kérdés, hogy egyáltalán valaki miért kezdi el szedni ezeket a készítményeket. De amíg ez a helyzet áll fenn, addig sokan szerzik be feketén a szteroidokat."
  • csuszi
    #18580
    a dopping nem illegális Magyarországon. csak ha élsportban nyomod, de akkor se a dopping, hanem a csalás maga, jogtalan előny.
  • Vaxi
    #18579
    mert az emberek fogyatékosok, és 1 nap alatt arnold-féle testalkatot szeretnének, de a munka büdös, így maradnak ezek.
  • oliwwer
    #18578
    Sajnos nagyon sok buta ember van. Grat a 80 kg-hoz.
    Én ma méretkőztem; edzés, kaja, tejsavófehérje, pihenés, vitamin rendben, és lejött rólam másfél kiló. Kevés lehet a szénhidrát vagy nem tudom de már elegem van hogy egész nap eszek, és fogyok.
  • Roger6
    #18577
    SRY, ez most kicsit hosszabb lesz.

    Na eljött az idő, 1 év 2 hónap után, hogy megtaláltak az okos emberek engem a teremben (ennyi ideje vagyok a mostani teremben). Kérdezték, hogy kell-e holland deka, mert az elsőt segítenek beadni, és ingyenes is, aztán utána tárgyalunk... Hát... Elküldtem őket hogy is mondjam... haza, és mondtam, hogy akkor jöjjenek vissza, hogy ha tudnak filézett csirkemellet 1.000 Ft alatt. Hazafele nem mondom, rendesen paráztam, mert 2-3 elég szép nagy emberkével volt a srác, és csúnyán néztek rám kifele menet a teremből, de semmi gond nem történt szerencsére. Meg remélem nem is lesz.

    Node, mivel kb. fogalmam sem volt, mi az említett dolog, utánanéztem. Engem őszintén szólva mellbe vágott, és sokkolt, hogy az emberek bizonyos fórumokon milyen kendőzetlenül írják, hogy miket-hogyan szednek, meg minden. És a legtöbb ilyen dolog illegális. Hihetetlen...

    Pár érdekes írást bemásolnék, aztán a házigazda törli, ha nem látja helyénvalónak a dolgokat:

    „Futkos a hideg a hátamon és melegem van egyszerre,forgolódok,sehogy sem jó az alvás.
    Bizseregnek a golyóim is,mint az állat,de nem úgy,mint amikor kanos az ember a magas tesztoszteron-szinttől,hanem ez is olyan hidegrázáshoz hasonló dolog.
    Egyre gyakrabban van légszomjam,és nagyon szar,hogy nem tudok aludni.Az ilyen felriadások után 1-2 órán ár hányingerem van.
    Szóval minden szar érzés egyszerre,és ez elég ijesztő tud lenni együtt,főleg,hogy 2-3 órákat alszom.”

    „ugyan ilyet nyomtam.az új kupakosat. Kúra után libidó nulla...de olyan szinten nulla,h volt,h alig vártam,h a barátnőm elmenjen,h abbahagyjam.”

    „Én szinte mindig úgy szúrtam.1részt így nem gyulladt a sustanon, másrészt meg nem kellett 2 kib@szott inekciót beadni. Igaz kicsit kellemetlen 3mili olajat combba szurkálni, de ez van.”

    „Az allatoknak keszített injekciok pedig eleg jók az emberek szamára is.”

    „25éves fiatalember vagyok!Azzal a problémával fordulok hozzátok hogy évekkel ezelőtt testedzésem átkaként teljesítmény fokozó szerhez nyúltam!Jobban mondva xxxxxx xxxxxx-ot használtam az az (xxx xxxxxx)!
    3 ampulla injekciót használtam és a 3dik héten észrevettem hogy a heréim összementek és a péniszemnek annyi nem volt merevedésem.Így abbahagytam és semmit sem szedtem mindent az időre bíztam!A merevedésem szépen lassan visszatért de a merevedés fenntartásával problémáim vannak a mai napig!pl eleég annyi hogy ha merevedésem van akkor mire aktus előtt felhúzom az óvszert képes vagyok lelankadni illetve a spontán merevedésem is jóval kevesebb....régen állandóanállt a cerka mostanság ez nem így van!illetve ha van sokszor csak félig illetve ha teljesen netán akkor nagyon hamar meg is szűnik!”

    Most ezek után aki még nekiáll magába szúrkálni tűket, annak annyi esze is van... Földet rá, kész - mehet. Ja, az első bemásolt szöveghez még hozzátartozik, hogy a srác írta, hogy a kaja teljesen rendben van. Hát ha teljesen rendben van, akkor mi a halál jó büdös faszának kell ilyen szar cuccokhoz nyúlni??? Annyira nem értem az embereket... Ha valami versenyző lenne, akkor is elítélném, hogy ilyeneket használ, de megérteném, de úgy, hogy otthon mutogatja magát a tükörben?! Felbasznak az ilyenek rohadtul.

    Na mindegy. Egy dolog, aminek viszont örülhetek: az elmúlt két hét hús nélküli koplalása után végre ismét vissza tudtam szerezni a súlyomat, ismét 80 kg felett vagyok. Ez ugyan elmarad a tervezett nyári 85-től, de a velem történtek ismeretében ezt is szép eredménynek tartom magamtól. Mostantól megint rendesen tudok enni végre, és a kedvem is visszatért az edzésekhez, főleg a lábazáshoz - az most nagyon megy.
  • jazzy
    #18576
    13 hónap után annyira nem véresen fontos erőltetni a ferdepados nyomást, szerintem. Inkább csináld normálisan, koncentrálva a mellizom gyakorlatokat, néha tegyél be mondjuk minden 2. mellezésnél ferdepadot.
  • cargame
    #18575
    13 honapja edzem es nem azt mondom , h nincs mellem sot. Hanem azt szeretnem mostmar h egyre nagyobb teruletu mellem legyen :DD remelem ertheto :P
  • jazzy
    #18574
    Ez attól függ.

    A mellizom egy nagy izom. Igazából nincs olyan, hogy most akkor ferde padon te jó nagy felső mellizmot növesztesz.

    Ha szépen kialakult a mellizom, akkor a pad dőltésével alsó illetve felső részen lehet a mellizmot alakítani.

    Milyen régóta edzel?
  • cargame
    #18573
    Oke koszi. Amugy ezt mindig csinalom csak gondoltam ,h ezen kivul van meg vmi :)
  • Vaxi
    #18572
    Fekve nyomás ferde padon
    javaslom nézd át az edzés részt is a builderen :)
  • cargame
    #18571
    ez lenne a melleklet :D
    Milyen tipusu gyakorlatot lehetnek csinalni felso mellre, h legyen is mar lathato az eredment. Mert ugy latom, h a felso mellemnel lenne mit behozni. elore is kosz
  • iko
    #18570
    Fú, kb 1 hónapja nem lábaztam, ma csak átmozgatás szinten csináltam, de már most érzem, hogy holnap gond lesz a járással :). Érdekes, hogy egyáltalán nem ment össze a combom ennek ellenére gyengének érzem. Lehet, hogy csak vissza kell szokni, meg görcsöl is rendesen a vádlim, szedni kéne extra magnéziumot. Jah már csak 70 kg vagyok, szálkásodom, de sajna mostanában kimarad a szobabicikli, és aerob edzés nélkül nem igazi a diéta.
  • Tyler1
    #18569
    igen ez mindenesetben igaz, kivéve ha tojáslikörtől hánysz, mert az abban található fehérjemennyiség gátolja a hányás során fellépő katabolizmust :D:D
  • MEdievil
    #18568
    hát a kérdezőnek nem a bicepsze miatt kellene aggódni hanem az agysejtek miatt.. ilyen kevés mennyiségnél az a kevés elpusztult is kritikus lehet
  • Vaxi
    #18567
    "Hello Igaz-e hogy ha berúgsz, és hánysz akkor egy kicsit összemehet a bicepszed."
  • SeanJRRussel
    #18566
  • Roger6
    #18565
    OFF

    Azt teszem, ezentúl ignorálom az ilyen okos embereket. Semmi támadó / bántó szándék nem volt bennem, és így is ez van. Na mindegy.

    ON
  • plck
    #18564
    Értem, köszi, utánanézek:D
  • Tyler1
    #18563
    nekem megvolt pdf-ben, de nem nagyon vetettem bele magam soha :)
    viszont Arnie Útam a csúcsra c. könyvét kiolvastam, és az eléggé viszi.
  • Különc
    #18562
    Szeretnéd tudni, hogy mennyire vagy kigyúrva? TUDD MEG MOST!!! Küldj egy SMSt a 1777re.
  • Vaxi
    #18561
    összenyomhatnád régi képpel, mint az ilyen volt ilyen lett :D

  • Vaxi
    #18560
    na fasza, akkor majd megbeszéljük, hogy hogy 's mint legyen az edzés
  • Különc
    #18559
    AKAROM!
  • SeanJRRussel
    #18558
    Jazzy grat a papíhoz.
    Láttam agyalás megint volt...szard le roger engemis basztattak mindig mikor beszóltam vkinek aztán félre élrtette vagy meg se értette a lényegét.Mi már csak iylen izomagyú bunkó parasztok vagyunk...

    Csuszi sok sikert a diétához,aztán áj wánt tu szí ö pikcsör öbót jor bodi szún.
  • MaRee
    #18557
    Igen, van netről letölthető kalózverzió, amiért nem kell fizetni, nekem az nem eredeti, mint ahogy a letöltött játékok/filmek/zenék sem azok :P
  • plck
    #18556
    Ilyet ne mondj
    Miaz hogy eredetibe, mé van hamisítvány is?:D
  • jazzy
    #18555
    És akkora sztékeket tolhattok majd az arcotokba mint a ház

    vaxi: megyek jaja

    köszi
  • MaRee
    #18554
    Nem hinném, de szerintem felesleges is, nekem megvan eredetiben, nem éri meg.
  • plck
    #18553
    Grat.

    egy kérdés:A testépítés nagy enciklopédiáját le lehet tölteni valahonnan nemtudjátok?:D
  • Roger6
    #18552
    Gratulálok!
  • Vaxi
    #18551
    gratula :)
    szombaton valszeg tudok majd menni. te jössz akkor? :)
  • Különc
    #18550
    Lesz testépítő étterem?
  • jazzy
    #18549
    El kellett mennem itthonról :(

    Amúgy sem árt egy kis vita néha ide nem kislányok járnak.

    Mindenesetre a turmix édes. Mondjuk nekem nincs bajom vele.

    Más: Levizsgáztam, most már hivatalosan is Vendéglátós lettem, megvan a diploma. ohyes.