33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #18630
    Nekem úgy tűnik, csuszi is próbálta elmagyarázni, hogy én hogyan gondoltam, és Jazzy is azon a véleményen van, hogy ha kettőnk közül kéne választani a lol megtisztelő címéért, te vinnéd el. De persze csak velem nem értesz szót. Nem akarok másokkal takarózni véletlenül sem, csak hogy kicsit tisztábban láss, ezért említettem meg őket. Csak azt nem értem, hogy miért írtad nekem, hogy nagyon buta vagyok. Mert nem szeretem az édes ízt? Vagy mi?!

    És tudtam, hogy nem lesz annyi vér a pucádban...
  • dragon11
    #18629
    takarodj már innen..
  • jazzy
    #18628
    Akkor a többi hszt valószínűleg nem olvastad.
  • sapkafej
    #18627
    á, flame, zsír! nagyon élvezem ám az olvasását

    már csak Jamirofannak kéne visszatérnie, aki heti 2x elkezd gyúrni 1 hónapos szünetekkel, ill. mindig ugyanazoknak a faszságoknak a megkérdezésével, könnyeb utak keresésével! :D
  • Különc
    #18626
    Szépen megvoltunk addig míg nem írtál nekem újra a HSZ-edben, békén hagytalak, de a véleményem fenntartom és nem kérek bocsánatot... Nem sírtam a modi topikban még mindig, ám érdekes csak veled nem tudok értelmes szót váltani itt.

    Legyen tiéd az utolsó szó.
  • Roger6
    #18625
    "A legnagyobb lol itt az TE vagy kedves barátom." - nézd. Már leírtam, de leírom újra, hátha most felfogod. Nem az édes dolgot, azt remélem már sikerült feldolgoznod a fejedben a hétvégén, volt elég időd rá.

    Idejössz, sértegetsz, beszólsz, aztán még te rohansz a modi topicba sírni, és még a modik is rád szólnak. Aztán megint beszólsz, immáron már többen szólnak (modi is megmondta, hogy kicsit gondolkozz a saját hozzászólásaidon - töröltetni meg azért akartad, mert ha valaki elolvassa, látja milyen ember vagy - ugye látod, hogy semmilyen jelzőt nem írtam, mint pl. nyomornc, ahogy te rám), és még mindig én vagyok (szerinted) a lol. Értem én, hogy az ember küzd, meg a maga igazát akarja bizonyítani, de legyen benned annyi büszkeség, hogy bocsánatot merj kérni, ne legyél gyáva féreg. Ennyit írtam. Erre megint jött a beszólás. Nincs miről beszélnünk.
    Egy bocsánatkéréssel el lehetne intézned az egészet, és nem lenne itt semmi gond. Én meg tudnám tenni fordított helyzetben, a kérdés az, neked van-e elég a gatyádban hozzá... Gyanítom nincs.
  • jazzy
    #18624
    Kedved barátom, a lol nem ő, hanem te. Ha pedig törölni kell, keress engem, majd én eldöntöm. Ha pedig valakit figyelmeztetésben kell részesíteni, írni fogok moderátor topicba, ne aggódj.
  • csuszi
    #18623
    "különc, ha betérsz kvázi újként egy topicba, illik nem balhézni és csinálni a feszkót akár igazad van, akár nem - a sértegetés meg pláne mellőzendő. amúgy roger az ízére írta ha jól tippelem az édes szart, és nem a minőségére, úgyhogy akár magnum, akár premium fehérje, attól az íze édes, és ő jobban szereti a fűszerest. comprende?"
  • Különc
    #18622
    Nem vagyok bácsi, nem árulkodtam csak szóltam hogy töröljék, mert értelmetlen.

    A legnagyobb lol itt az TE vagy kedves barátom.
  • Roger6
    #18621
  • csuszi
    #18620
    jaja tényleg a spam, elkérte a mail címem, hogy ha akarom bebizonyítja hogy szénné spammelteti. mondom arra befizetek, hotmail elég jól szűr. azóta is spammentes. :)
    most látom milyen hosszú hsz.t írtam, ha ez elszállt volna, biztos megmarom magam:)
  • csuszi
    #18619
    áááá régi:) be voltam hízva, és azóta ez már 150 lenne, karcsúbban:)
    de a vége a lényeg, sokkal jobb a mellnek egy előfárasztós sorozat, mint egy balfaszkodás 130-al 140-el. leszakad a csöcsöm hétfői melledzés:
    bem. bem. bem. bem. bem. (nagy súly átka, mire felérek este van:)) 130x6
    110x amennyi megy
    tárogatás fekve 30xamennyi megy rögtön utána pihenő nélkül 90xbe amennyi megy
    tárogatás fekve 30xamennyi megy rögtön utána pihenő nélkül 90xbe amennyi megy
    tárogatás fekve 30x8 rögtön utána pihenő nélkül 90xbe amennyi megy
    kereszthúzás 45xamennyi megy, vetkőző sorozat rögtön 35xamennyi megy, rögtön futás fekvenyomópad 80xamennyi megy (ez így már triszett)
    kereszthúzás 45xamennyi megy, vetkőző sorozat rögtön 35xamennyi megy, rögtön futás fekvenyomópad 80xamennyi megy (ez így már triszett)

    ferde bem. bem. bem. bem. peck deck-el ugyanaz mint a fekvénél. 3szor
    vége:)
    másik héten ferdével kezdek, és ott van szett, aztán triszett, magyarul az kapja jobban. a szetteket, triszetteket lehet kombinálni, tolódzkodás, peckdeck, tárogatás, kereszthúzás, két pad között fekvőtámasz.
    figyelem: ez intenzív edzés, csak haladóknak, komoly túledzettség lehet a vége. a súlyokat visszavenni, illetve eleinte csak megkóstolni, 1-2 gyakorlat erejéig. nekem az ilyen trükkök miatt van a mai napig izomlázam minden egyes edzés után 10 év után is. folyamatosan fejlődnie kell az edzésnek az emberrel együtt. szerintem:)

    amúgy érdekes hogy nekiestetek frayernek, én nem akartam - azt hittem egyedül vagyok, de nekem úgy rémlett, hogy csak "én láttam át rajta" annak idején, hogy egy kényszeres hazudozó, nagyotmondó. roger jól megfogalmazta frayer. ez van, oltári baromságokat szoktál mondani, amit az olvasók egy része bekajál:
    - edzőterem nekünk free
    - milliós tömörítő progi, kurva gazdag leszel
    - kajak téma
    - többször azt sugalltad, nagy király gyúrós vagy
    - de máshol is olvastam tőled: nulla munka, és mégis kurvára gazdag vagy, hülyére keresed magad a semmivel
    a rendszerellenes hsz.id se gyengék:) meg stb stb stb
    de engem nem zavar, az életben mindenki ismer ilyen embereket, engem az zavar, hogy van egy idióta réteg, akik bekajálják, és amilyen balfaszok, ennek ismeretében cselekednek a jövőben.
  • dragon11
    #18618
    Nem szeretnék belefolyni a vitába, nem annyira ismerlek, de régen segítettél és akkor is ezt csináltad.

    Szerintem inkább ne írj ide, mert rossz vége lesz.:(
  • Roger6
    #18617
    Vazzeg, most nézem, már 2008 szeptemberében is egy lúzernek tartottalak, majdnem kezdőként. Nem vagyok kárörvendő típus, sem haragtartó vagy offenzív viselkedésű, de ahogy magad szivattad már akkor is, az valami művészi. Mint ahogy most szivatod magad - nincs is ennél szebb. Kis mosolyt csalsz mindig az orcámra Emo kid. És ahogy osztod az észt... Hihetetlen vagy. Öröm végigolvasni a régi hozzászólásaid. Vazzeg. Volt olyan ember a topicban, akinek te nem szóltál be 2008-ban?

    Nade, kamugép. Ami gyorsan eszembe jut, és szerintem kamu:
    1 - spamkirály vagy, az isten a spam-ek között (erre remélem emlékeztek)
    2 - te NAPI 4 milliót tudsz keresni valamilyen üzlettel (igen, ez valószínűleg a legigazabb dolog, amit valaha leírtál)
    3 - kox-os dolgoaid
    4 - kenu - ennyi vagy vazzeg, menj szépen homokórát építeni.

    Bocs, meló közben vagyok, nincs időm visszakeresni, de ezek a dolgok megragadtak bennem. De a végére csak ismételni tudom magam:
    Idézlek: "Ne is hallgassatok rám. Csak be akartam köszönni."
    Idézem magam: "Nem hallgatunk, viszlát!" a VISZLÁT-on nagyon nagy hangsúly van.
  • Frayer
    #18616
    mért vagyok kamugép... ?
    amiket én leírtam, azt már leírta valaki más, én csak átvettem, olvastam...
    Na jó..a kenus dolog saját agyszülemény volt.


    Aszittem tárt karokkal fogadjátok a megkerült bárányt...erre meg le akarjátok vágni.
  • Roger6
    #18615
    Hehh... Miközben szemezgetem Frayer aranyköpései közül, találtam egy érdekességet 2008-ból. Íme.
  • Roger6
    #18614
    Nem kell a "szánjuk meg szegény emo-s kölök Frayer-t" szöveg. Mind ismerünk a régiek közül (akkor még én új voltam persze). Nincs baj azzal, ha valaki abbahagyja a testépítést idő hiányában/egyéb dolgok miatt. Nincs baj azzal, ha valaki 60 kilós, és kiveri a testzsírja a plafont. Ezen nem kell röhögni. Viszont amekkora kamugép vagy, és ahogy próbálsz a hamis igazad mellet melledet döngetve kiállni, az valami szánalmas.

    L Ú Z E R - nyugodtan tetováltathatsz a homlokodra egy kurva nagy "L" betűt. Szerintem ingyen megcsinálják neked. Vagy fizetem én.
  • Frayer
    #18613
    "Értelmetlen. Én sem mondom, hogy 100 kiló szín izom vagyok, azt sem, hogy atomfizikus, mégsem vagyok ettől kevesebb."

    Én sem voltam soha 100 kilo.
    Az igaz, hogy régen edzettem, és az is igaz, hogy soha nem is akartam olyan nagy lenni. Nem hazudtam ebben semmit.
    Azért hagytam abba mert le akartam fogyni.
    Nincs szükségem arra, hogy többet mondjak magamról. Régen lehet, hogy volt ilyen, amíg el nem fogadtam magam olyannak amilyen vagyok.
    Megmondom simán, nem kell hazudnom. 60 kilo körül vagyok, és a testzsír meg kiveri a plafont. És?? Nemizgat. lehet röhögni
  • jazzy
    #18612
    Mit kezdi.. itt volt hónapokig.
  • Vaxi
    #18611
    frayer már itt is kezded?
  • Roger6
    #18610
    Bocs mindenkitől.

    Én az emberek 90%-val megtalálom a közös hangnemet. Frayer papa pont abba a 10%-ba tartozik, aki a hülye idióta faszságaival kivívta azt, hogy oda tartozzon, ahová sorolom. Ignorálom. Ez lesz megint a megoldás, ahogy Különc bácsival tettem, akinek muszáj volt belém kötni mindenáron, aztán panaszkodni a modi topicban (és még őt szólták le a modik - az mekkora volt )

    Végülis, amíg egy Savior klón nincs közöttünk (vagy leszármazott), addig nincs világvége. Remélem nem festettem az ördögöt a falra...

    Na OFF vége, jöhetnek a képek, ki hogyan néz ki így a nyári szezonra, és kinek mik a tervei a jövőre nézve.
  • Roger6
    #18609
    Sry, ez a nigger úgy felbaszta az agyam, hogy már képzelődöm... De tényleg befejeztem. Mentem kajálni inkább, az legalább megnyugtat.
  • Frayer
    #18608
  • jazzy
    #18607
    Miféle modi? Nincs itt semmilyen mod.
  • Roger6
    #18606
    Naszóval. Nem mondtam soha egy szóval, hogy segg vagy. Csak egy lúzer, aki valótlan állításai mögé rejtőzve próbál akaratgyenge (vagy akár tudatlan) embereknek tanácsot adni, hogy felnézzenek rá - kissebbségi komplexus?

    Nem folytatom tovább. Látod, összeszedtem pár okos gondolatodat, és máris jön egy modi, aki fenyeget. Ennyi. Ki leszek vágva SG-ről, mert oltári baromságokat mondasz (a spam-es cuccod is karcol azért elég durván - akit érdekel, keressen rá), én meg összeszedem egy szép nagy csokorba. De rövid leszek még a felkiáltójelem előtt:

    Idézlek: "Ne is hallgassatok rám. Csak be akartam köszönni."
    Idézem magam: "Nem hallgatunk, viszlát!"

    Tisztára felbaszod az agyam még így, egy év után is te kenukirály. És nem ez a durva, még duplázod a hülyeséged is így ennyi után is, és pofátlanul ezt magyarázod az aranyérmeseknek: mostani hsz-ed idézem "a kenusok is tudnának értelmes dolgokat átvenni..de meg se próbálják."

    Téged az életből kéne bannolni...
    Befejeztem, többet nem szólok, ha ez egy felkiáltójelet ért, akkor is le kellett írnom.
  • jazzy
    #18605
    Akinek nem inge..
  • Frayer
    #18604
    Ez nekem jött? Ezt az egészet most nem értem.
    Mire akarsz kilyukadni?
  • Különc
    #18603







  • jazzy
    #18602
    Azon kéne elgondolkodni, hogy attól miért érzi magát az ember másnak, ha hazudik, teljesen valótlan hülyeségeket állít amit mindenki lát, hogy nem igaz, nem csak itt, máshol is.

    Értelmetlen. Én sem mondom, hogy 100 kiló szín izom vagyok, azt sem, hogy atomfizikus, mégsem vagyok ettől kevesebb.

    Van nekem is ilyen ismerősöm, Vaxinak is. Sajnos idővel meg kellett szakítani többnyire a kapcsolatot emiatt, mert egyszerűen túl sok, nem lehet bírni idegekkel a folytonos hazugságokat, történeteket.
  • Különc
    #18601
    Szerintem nem feltétlen ők a balhé kezdeményezők és nem koksz vagy sportfüggő hogy ki kezdeményezi a konfliktust. Nagyképű focisták, kisebbségi komplexusos alacsonyabb emberek vagy csak szimplán kikapott az UTE

    Roger6:
  • Frayer
    #18600
    hmmm

    Egy kis nosztalgia..
    Talán igazad van. Egy segg vagyok. Én is írtam elég sok faszságot, elismerem. De amúgy, komolyan, nem akartam én itt bántani senkit, és ahogy tudtam, próbáltam segíteni mindenkit. Legalábbis ez volt a szándékom. Na..mindegy, lehet elbasztam..
    De úgy emléxem, hogy voltak itt békés napok is..és elég soxor meg is jegyeztem, hogy szeretek ide járkálni, mert ebben a tocsikban :) nincs széthúzás, nem megy a flame mint a többibe, és egy elég szép kis közösség alakult ki, amire még büszke is voltam.
    Többségében nem volt jellemző a háborúzás. 2-3 ilyen eset volt tőlem, az egyik az a kenusok edzése..
    Mert amikor megnéztem a válogatott csapat edzéstervét, feltünt, hogy ugyan azokat a dolgokat csinálják, minden féle progresszivitás nélkül. De ugyanez a focistáknál is..nem nagyon jellemzőek azok a adaptív és re-senzitiváló metódusok amikre a testépítők már ezer éve rájöttek.
    Ez lenne az igazi cross fitt, ha a focisták, és a kenusok is tudnának értelmes dolgokat átvenni..de meg se próbálják.
    Ezért volt az egész kirohanásom..de már bánom. =(
    Már nem akarok beleszólni semmibe.
    Ne is hallgassatok rám. Csak be akartam köszönni.
  • Roger6
    #18599
    Best of Frayer, the kox king:

    - #11045 - ez a legkirályabb. (hát pl. ezért is vagyok bunkó, de ez csak egy a sok közül).
    - #11042 - ugyanaz a téma.
    - #11023 - várgyá-várgyá - ekkor már mindenkit elküldtél a halálba, de még volt valaki, akit nem - na ezt most megtetted.
    - #11016 - ezt csak azért, mert te a kibebaszott összes kenusunknál is jobban tudod, mi kell nekik (persze ők aranyakat hoznak, de te aztán tudod)

    Nálam a "kenus válogatottabbat jobban edzeném" szövegnél már egy lúzer voltál. Ja, és bocs, most a kox-díleres hsz-ed nem találtam meg, tudod, a rendes ember kajál, melózik, kajál-kajál-kajál, és elmegy edzeni. Nincs ideje az ilyen idióta emberekre, és a hozzászólásinak keresésére. (de rohadjak meg, megkeresem neked hétvégén, hála SG-nek, az ÖSSZES okosságod logolva van, ne izgulj.)

    Remélem szeretsz azért így is szeretsz EMO kölök.

    Sry mindenkitől, ez most nagyon kijött....
  • SeanJRRussel
    #18598
    Tiszta buzi emóba nyomod.Mi történt veled ember???Már mindenki divatmajom lesz ebbe a kúrva országban vagy mi a fasz????
  • Frayer
    #18597
    amúgy meg mér vagy bunkó?
    Én is elég sokat letettem ezen a topikon, hogy ezt nem érdemlem tőled.
    =(
  • Vaxi
    #18594
    bocsi, de az ilyen emberek a szememben fogyatékosok :D

    szerk: bár ez is egy cél, mindenki azért is csinálja, hogy azt lássa a tükörben, amit szeretne. csakhát valószínűsítem, hogy az ilyen emberek az elsők a balhé kezdeményezésében :(
  • dragon11
    #18593
    Aki hülye, az haljon meg. Én 15leszek Augusztusban és a kajálásom egyáltalán nincs rendben mégis kondizom és annyira nem látni a fejlődést, de kitartó vagyok.. az én célom az erősödés.
  • Frayer
    #18592
    Sziasztok...
    Kicsit visszanéztem, mi van veletek..éltek e még?

    De úgy látom megvagytok, és még mindig megmaradt a topik drogmentesnek, amiért az elején is harcoltunk.
    De a topik logót még mindig nem cseréltétek le újabbra?

    Na..fasza visszapillantani :DDDD
  • Tyler1
    #18591
    mert ezek nem a sportot látják benne, hanem azt, h a strandon nagyobb legyen a kezük, meg a discoban jobban húzzák az M-es pólót. nincs akaraterejük, nem kitartóak, lusták, stb... csak az eredményt akarják nagyon gyorsan.
  • Különc
    #18590
    Azért, mert izmot (és agyat) pénzért sem lehet venni, viszont kokszit igen
  • Vaxi
    #18589
    rendben, akkor a fogyatékos jelzőt visszavonom, de továbbra sem értem, miért szükséges :)