33479
12316971501353788406.png
  • Különc
    #18672
    Általában az ember azért (is) jár konditerembe, mert éppen hogy nem fogadja el magát.
  • Roger6
    #18671
    Frayer bazmeg, már megint kezded??? Fogadd el magad? Persze, fogadja el magát az ember, de tegyen az egészségéért, és azért, hogy kinézzen valahogy. Fogadd el magad... Ezzel a gyengék és lusták takaróznak, akiknek kényelmesebb otthon chips-et zabálni, mint elmenni mozogni kicsit. És ha te valaha is foglalkoztál volna a testépítéssel, tudnád, hogy rengeteg önbizalmat ad az embernek. Az, hogy te egy EMO-s beállítottságú, meghalni vágyó, esténként a kispárnájába dugva fejét és síró fiúcska vagy, az a saját szegénységi bizonyítványodat igazolja. Szerintem te ne adj ebben a topicban tanácsot, és mintha tegnap azt írtad volna, hogy végre elhúzod innen a beled. Most meg is teheted, viszonhallásra!

    matyi0323
    Írtad, hogy nincs lé terembe járáshoz, illetve nem akarsz izomember lenni. Fekvőtámasz otthoni edzésre (kezdésnek) jó, és a felülés is, viszont a futást én hanyagolnám, ha "nagyobb" akarsz lenni. Otthon pl. lehet kiválóan bicepszezni is --> felmosóvödör, bele pedig víz, amennyivel jónak látod, és hajrá. Egy felmosóvödör csodákra képes, el lehet pár gyakorlatot végezni vele.
    Viszont ha kicsit nagyobb kezeket akarsz, akkor kell enned is. Persze nem úgy, mint egy testépítő, de gyanítom, hogy az étkezésedet is kicsit meg kéne reformálnod. Tegyél az étrendedbe sok fehérjét (legjobb a csirkemell), illetve szénhidrátot (rizs). Ha rendesen végzed a gyakorlatokat, és rendesen kajálsz is (mármint eleget eszel), akkor nagyon hamar meg fog látszódni rajtad az edzés.
  • Tyler1
    #18670
    ez a "fogadd el magad" dolog egy faszság. én is elfogadhatom magam, egy lusta görénynek, aki az ágyban csipszet zabál és sört iszik, és baszik az életre.
    igen is mozogjon vmit, sportoljon, és ne álljon hikomat girnyókból a társadalom.
  • Frayer
    #18669
    persze hogy segít...de szerintem a legfontosabb hogy előbb próbáld meg elfogadni magad. Nagyon sok szúnyogkaratés fiú van, fiatalok és nincs velük semmi baj. Semmivel sem vagy most kevesebb, vagy leszel több ha elkezdesz edzeni. Ez csak az én véleményem.
    persze van aki az inteligenciát is izomerőben méri
  • matyi0323
    #18668
    Nem "izomember" szeretnék lenni, csakhogy mégis azért a karom/lábam ne olyan legyen, mint egy tizenéves kislányé például...


    Egyenlőre most az a célom, hogy valamennyire "szunyogkarjaimon:D:D ", észrevegyek valami változást..

    Csakhogy amit az előbbi hsz-ben leírtam, az segít-e valamennyire, vagy felesleges?
  • Roger6
    #18667
    Nem teljesen tiszta, hogy mit akarsz elérni. Határozz meg egy célt, és utána válassz utat, hogyan tudsz eljutni oda (vagy mi segítünk neked, ha tudjuk, mit is akarsz valójában).
  • matyi0323
    #18666
    Hali. Előre bocs az off-ért, igaz nem teljesen az.. dena..:D

    Tehát azt kérdezném, hogy: szerintetek az használna valamit, látszana-e, ha itthon minden nap megcsinálnék x fekvőtámaszt, x felülést, futnék x km-t?

    Vagy ez hülyeség, nem segítene semmit?? ( direkt kérdezem ezt, nem pedig a gyúrást, különböző PÉNZÜGYI dolgok miatt... remélem értitek mire gondolok.. :/ )

    Egyébként egy teljesen vékony, magas testalkatú emberke vagyok. :)



    Köszi.
  • plck
    #18665
    Köszönöm szépen
  • SeanJRRussel
    #18664
    tökmind1 csak egyél rendesen de ha nagyon profi vagy akko hanyagolod a napraforgót.
  • Tyler1
    #18662
    napi 5-6 kaja+sok pihenés+sok fehérje :D tessék jó tanács :DD

    na én meg vmi főzős embert kérdeznék, hogy olajjal hogy kell bánni? pl. sütésnél. oliva vs. sima? csak mert eddig kerültem mindig, de most terjeszkednék kaja téren, h ne mindig a szokásos legyen :)
  • plck
    #18661
    És hagyjátok már békén Flayert:D
  • plck
    #18660
    Most fejeztem be az utóbbi 80 hsz. elolvasását és reménykedtem benne hogy nem végig vitatkoztok.De!Azt hittem olvasok valami jó kis tanácsot vagy valami hasonlót.
    Na Üdv.
  • jazzy
    #18659
    Helyes azt meg is kell.
    Megvagyok combom kivan.
  • Vaxi
    #18658
    a flémkeltésre gondoltam.
    egyébként hogy vagy?:D
    kezd lapulni az oldalam, 20.-án megyek pestre megnézik...
    addig marad a váll kar mell láb :\
  • Frayer
    #18657
    Nem. Nem az.
    Ezaz hogy nem ismersz.
  • Roger6
    #18656
    De tudom vazzeg, emo-s vagy. És már nemtom hányadszor kérlek ma, hagyd abba sajnálkozásos hozzáállást. Nem áll jól neked.
  • Frayer
    #18655
    Hidd el, hogy nem ismersz, nem tudod az okokat, mit miért tettem.
  • Roger6
    #18654
    TE vagy az, aki elcseszte a beteges hazudozásaiddal a magadról bennünk kialakított képed. Senki más nem felelős, és okolható a tetteidért, egyedül magaddal nézhetsz farkasszemet a tükörben, és majd kérdezd meg attól, aki ott áll a tükör másik oldalán: Ezt miért kellett? Mire volt ez jó? Miért hazudozok, menekülök össze-vissza? Magadnak köszönheted, csakis magadnak...
  • Frayer
    #18653

    Bevallom, hogy igaz, az, hogy megjátszottam magam sok dologban. Ez az egész kondizás is arról szólt nekem, hogy elbújjak önmagamtól.
    De amíg csináltam tisztességesen csináltam.
    De elbújni önmagamtól nem sikerült. Úgyhogy bocsi mindenért.
    Az én természetes személyiségem, eléggé alárendelt, és ezt szerettem volna kompenzálni, színjátékkal, azzal, hogy erősebb akartam lenni, fiúsabb, stb

    szar az egész... de már nem vagyok olyan, vagyis nem akarok olyan lenni mint régen... ha akartok, bántsatok.
    Ha meg vállalom önmagamat, most már az sem jó..mindenki cseszeget.
  • csuszi
    #18652
    "amúgy érdekes hogy nekiestetek frayernek, én nem akartam - azt hittem egyedül vagyok, de nekem úgy rémlett, hogy csak "én láttam át rajta" annak idején, hogy egy kényszeres hazudozó, nagyotmondó."
    by csuszi:)
    keress tőlem, ha sikerül, adom a pacsit.
  • Roger6
    #18650
    És az a fényezés, ha tanácsot kérnek valakitől, és tud is rá válaszolni. Ja nem, nálam azt elismerésnek hívják, a fényezés az valami egészen alacsonyabb rendű dolog.

    Köszönjük, hogy benéztél, megy a vonat, zár a kocsma, le ne késd! Jövőre várunk. Kellemes nyaralást!
  • jazzy
    #18649
    Örültünk neked Frayer, most már elmehetsz, szia.
  • SeanJRRussel
    #18648
    Pihenő napom van ma csak láblógatás...
  • Roger6
    #18647
    Ki a halál hallgatott rád? Akkor már rég eltemethettem volna magam vazzeg.

    Miért utállak? Nem utállak. Tudod, a hazug embereket gyűlölöm, nem utálom. Egyszer remélem az élet seggen töröl a hazugságaid miatt egy 80-as csiszolópapírral.

    És még viccelődni is próbálsz. Igazán szánalmas vagy. Egy igazi lúzer.

    Többet nem írok neked, elég a flémből számomra. Ismételten bebizonyítottad emberi (?) mivoltod. Lassan edzés, úgy érzem jól fog menni ma.
  • Frayer
    #18646
    grabowski
    #12105

    inkább arra adjál magyarázatot, hogy hová tüntetted el a tamagocsikat :D
    Amit savior tett fel kérdést neked még 08 ban
    Tagadod, hogy te tüntetted el őket?
  • SeanJRRussel
    #18645
    Nem is fogom ha csak nem jön olyan komoly dolog ami miatt abba kell hagyni.Én azt mondom,hogy nem kell mindenkinek versenyzőnek lennie és hatalmas 140kg-s állatnak lennie.De ha már lejön és mozog,nem otthon veri a faszát a gép előtt vagy csavarog és züllik a haverokkal már tett egy keveset az egészségéért.Én csupán magamért edzek,azért hogy erős legyek és sose a csajok miatt csinálom ezt bár valamilyen szinten önbizalmat is ad ez a sport.Pláne milyen jó lemenni a terembe egy elbaszott nap után amikor a főnököd,tanárod felbaszott és edzésközben mindent kitudsz adni magadból és a tréning végére megkönnyebbülsz és a gondok is elszálnak.A szezonális és csajozós gyúrósokról nekem is megvan a véleményem...
  • Frayer
    #18644
    Akkor mért hallgattál rám egyáltalán ha akkor is utáltál?
    Egyáltalán miért útálsz most ennyire?
    A sok tesztoszteron elvette az eszedet.
  • Roger6
    #18643
    "Régebben ebben a topikban még rend és béke honolt." - hát te hülye vagy. Ne játszd már a mártírt! Te kötözködtél régebben is mindenkivel. És rohadjak meg, akkor indultam a való életben a legjobban növésnek, amikor eltakarodtál innen, és olyan emberek adtak tanácsot, akik értenek is dologhoz, nem csak beképzelik maguknak.
  • Frayer
    #18642
    nézz rá a topik logóra
  • Frayer
    #18641
    Te régi arc vagy itt...
    Fasza hogy volt kitartásod, és nem hagytad abba.
  • oliwwer
    #18640
    Egy képet tőled is :D
  • SeanJRRussel
    #18639
    Csuszi remélem érik az a kép....

    Igazságszerint nem tudok sok mindent hozzáfűzni a folgokhoz amiket most visszaolvastam de tény h szinte minden hónapra jut egy "freak" aki felpörgeti a topikot és agyilag kicsinál pár embert.Az a baj,nagy álltalánosságba,hogy a hülyét nem lehet semmivel se meggyőzni hagyni kell hogy csinálja a saját hülyeségét.Nálunk terembe is lejön fogpiszkáló gyerek 1. edzése,a gyakorlatok még csak nem is hasonlítottak azokhoz amiket ismerek és ikor odamegyek hogy "Heló,ez milyen gyakorlat?Nem kell egy kis segítség?-Ez van írva ezt kell csinálni!-Ok,CSá!" Mindig minket fognak hülyének nézni mert jobban tudnak mindent és persze ha nem fejlődnek nem nőnek rögtön sírnak és mennek anyagozni,csak az abaj h az alapokkalse vannak tisztában.
    Hálistennek 3 éve hogy edzem és semmi nagyképűség nélkül mondom hogy talán a legnagyobb tekintélyem nekem van a teremben mert igen,én feltudtam mutatni 3 év alatt egy formát,súlyokkal dolgozok és mindig fejlődök.Annyira jól esik mikor a normálisabja oda jön,kikéri a véleményem,esetleg kéri h mutassam be neki a gyakorlatot hogyan kell szabályosan végezni vagy csak régen nem látott és megdicsér hogy apám te megint nőttél.Nem tudom hogy mért nem lehet itt is ezt csinálni ez a pár .... és aki betéved ide lássa már be hogy van tapasztalatunk és tudásunk a sportal kapcsolatban és nem árt ha megfogadja amiket mondunk,ha meg nem akkor ne pattogjon hanem húzzon a rákba innen.

  • MaRee
    #18638
    Nem unod még magad, Frayer?
  • Frayer
    #18637
    Tévedsz, mert amikor vissza olvasol, volt egy olyan korszak, amikor ide bejöttél, és minden jó volt.
    Nem vitatkoztak az emberek.
    És én sem baszogattam senkit, nem voltam fasz geci, meg én is megpróbáltam segíteni. Habár, szart sem értek a body-hoz, az se tudom miaz, életembe nem hallottam róla, de lehet, hogy néha véletlenül adtam jó tanácsot is.
  • csuszi
    #18636
    sose honolt béke. és ez így van jól. minden héten van flame, régen is volt, évekkel ezelőtt is. homlokra nem gyúrok, kurva nagy.
  • Frayer
    #18635
    Régebben ebben a topikban még rend és béke honolt.
    De jobb is hogy eljöttem. Nem vagyok közétek való.

    Gyúrjatok inkább homlokra, aztán majd én lemérem a körméretet, hogy kinek nagyobb a feje.
  • jazzy
    #18634
    Még lusta voltam reagálni mert arra értelmeset kéne írni és annyira izomlázam van, hogy nem tudok gondolkodni
  • Roger6
    #18633
    OFF

    Szerintem EZ a topic a Forever Best Top 10-be belefér.

    ON
  • csuszi
    #18632
    szeretem azt a topicot, mindig zajlik az élet:)
    flame az van, edzésemről meg egy szó se:):)
  • csuszi
    #18631
    lófaszt. savior a király:)