33479
12316971501353788406.png
  • Prince of Máté
    #32078
    Azt megértem, hogy fasza kivan napi 2x edzeni és enni a natúr szart, és ezután még jópofizni is az emberekkel.
    De a stílusán látszott, hogy kicsit ilyen nagyképű. Kornél mért nem volt ilyen? Merthogy ő is ott edz, és versenyre készült ugye.
    Aztán lehet, hogy nem kéne ezekből következtetéseket levonni, de nekem, meg az edzőtársamnak is ez volt a véleményünk róla.
  • Roger6
    #32077
    Jó, hát én mondjuk még nem jártam a Cutler-ben, szóval nem is láttam edzeni, így nem tudom, hogy edzés közben nagyképű-e. Nem lehet, hogy csak rosszul értelmezted a jeleket? Fáradt volt, mogorva, koncentrált, vagy ilyesmi?
  • oliwwer
    #32076
    Érvelés mesterfokon
  • Prince of Máté
    #32075
    Nem tudom, én megérzem, ha valaki csak megjátssza a jófejséget... most konkrét dolgot nem tudok mondani, de pl cutlerben meg egyéb edzőteremben tiszta beképzelten viselkedik. Persze van mire, és felőlem aztán lehet nagyarcú, csak a médiában meg nem ilyennek mutatja magát.
  • Roger6
    #32074
    Tudsz erről pontosabb infót adni? Mármint hogy játssza a jófejt? Tényleg érdekel.
  • adam46
    #32073
    Dettó, nekem is ő a legszimpatikusabb és őt is csak videókon láttam eddig.
  • Prince of Máté
    #32072
    Na ő róla inkább nem nyilatkozok, ő pontosan az, aki játssza a jófejt. (persze ettől még nem elfelejtendő a munkássága, és hogy mennyit tesz a gyúrós társadalomért)
  • Roger6
    #32071
    Nekem Vörös Zoli szimpatikusabb.
  • Prince of Máté
    #32070
    Itt pedig a teljes történet:
  • Prince of Máté
    #32069
    Ő a legszimpatikusabb magyar testépítő.
    Nem műmájer, nem arcoskodik, nem játssza meg a jófejt és közben faszfej.
    Szerintem az sokat mondd, hogy közel 20 év testépítés után ment el élete első versenyére.
    Manapság a buzeráns kategóriában (jóesetben) 1-2 év "edzés" után indulnak.
    Ha tényleg ennyire unszimpatikus, akkor te nem ismered őt eléggé.
    Javaslom, hogy nézd meg az új bbtv elejét.
  • Tyler1
    #32068
    Az nem gyno, szimplán olyan alacsony testzsírnál kidomborodik az emlőmirigy, mivel azt a zsírsejtet nem igen lehet elégetni sehogyan :)

    Ez minden versenyzőnél megfigyelhető
  • adam46
    #32067
    Igen, mondjuk egy Kathi Béla vagy egyéb társa biztos most megmondaná a magáét, hogy mégis bajnok, te mit értél el? :D Na, de hát annyi cuccal, amennyi ebbe az emberbe lehet, az lenne a csoda, ha nem fejlődne semmit. A videón 26:51-nél azért elég rendesen látszik a bal bimbin a gynecomastia. :D
  • Roger6
    #32066
    Nekem abszolút semleges személy, de amúgy igazad van a súlyokkal kapcsolatban. Bár nyilván bizonyos súly felett nem lehet teljesen szabályosan csinálni a gyakorlatot. Branch Warren-t is amikor láttam edzeni szét röhögtem az agyam, hogy hogyan cibálja a rudakat, trárcsákat, semmi köze a szabályossághoz, aztán mégis csak kinéz valahogy (mondjuk nekem pont nem tetszik a formája).
  • adam46
    #32065
    Csak nekem unszimpatikus Bohos? Alapból úgy néz ki, mintha be lenne kokózva 0-24ig. Plusz szerintem a gyakorlatokat sem egészen normálisan csinálja, rá jellemző ez a rángatom a súlyt, mert nem bírok el annyit, amennyit feltettem.
  • Roger6
    #32064
    Bohos Kornél:
    ". A sportolónak 850-900 kilóval végzett lábtolás közben nyílt sípcsonttörése keletkezett mindkét lábában.
    – Öt éve történt, gyakorlat közben apró pattanásokat éreztem a lábamban, de nem gondoltam, hogy ilyen komoly lesz a baj. Gondoltam, nyomok még kettőt, ám hirtelen mindkét lábam oldalra eltörött. "

    Csak érdekességképpen, úgysincs sok értelmes dolog mostanában itt.
  • Roger6
    #32063
  • Tyler1
    #32062
    Hugh Jackman 197 kg felhúzás :)

    Akinél ugye harmadszorra is rákot diagnosztizáltak.
  • DarkHorSe
    #32061
    Ugyan, igazan nincs mit.
  • Roger6
    #32060
    Köszönöm, hogy ismét nem a kérdésemre válaszoltál, remek kommunikáló partner vagy.
  • DarkHorSe
    #32059
    En excelben vezetem, kepes vagyok megjegyezni dolgokat, akar masnapig is amig beirom az adatokat.
  • Roger6
    #32058
    Ennél kicsit értelmesebbre gondoltam, azért értékelem az igyekezeted.

    Eddig füzetbe vezettem milyen edzéshetem van, testsúlyt, gyakorlatokat, használt súlyokat stb. A füzetet kiváltandó gondoltam a lentebb említett dologra, ugyanis a papír alapú cuccot sokszor otthon hagytam, volt hogy elhagytam. Szóval ilyenre gondoltam.
  • DarkHorSe
    #32057
  • Roger6
    #32056
    Valaki használ valami értelmes app-ot telefonra edzéshez?
  • DarkHorSe
    #32055


    ez meg egy kis zabalos motivacio, egesz jo
  • DarkHorSe
    #32054


    csakugy
  • Tyler1
    #32053
    Fogalmam sincs ki ez, de ezek alapján biztos az értelmiségi elithez tartozhat :)
    Én meg azt hittem a múltkori Kathi Béla ügy kapcsán volt a balhé.
  • Roger6
    #32052
    Na ez így egész kemény. Lövés, lapát, balta, tiszta maffia.
  • Stockbauer33 #32051
  • Tyler1
    #32050
    "Lapáttal verhették szét egy testépítő fejét Vácon. Az egyik verekedő hátába egy fejszét állítottak, egy másiknak pedig egy lapáttal verték szét a fejét. Ő állítólag egy ismert testépítő, akit órákon át műtöttek az éjjel."

    Tudja valaki, hogy kiről lehet szó?
  • Stockbauer33 #32049
  • adam46
    #32048
    Sajnos tényleg igény van, vagy csak azt hiszik, szerencsére hamarosan a TV2-ös népbutító sorozatot is elkaszálják, így onnan is repül. Amúgy annyira buta ember, most volt valami rosszulléte és megvádolták, hogy a szteroidok miatt lett rosszul. Amire csak annyit mondott, hogy rengeteg táplálékkiegészítőt fogyasztott, hogy fent tudja tartani hatalmas izomtömegét és ezt nem lehet egyik napról a másikra abba hagyni.

    Szerencsére ebből is arra asszociálnak majd a szülők, hogy a táplálékkiegészítők rosszak és egyenlőek a szteroidokkal.
  • Smithie
    #32047
  • Tyler1
    #32046
    Amit a tv-ben csinál az műsor. Az neki megvan írva, el kell játszania, és minél szélsőségesebb annál jobban felkelti az érdeklődést, lásd Győzike. A valóság meg megint más.

    A lényeg, hogy megosztó személyiség legyen, mert akkor beszélnek róla. Aki meg felkapott, az eladható.
  • DarkHorSe
    #32045
    Ez azert van mert az emberek 90% kibaszott nyomorek.
  • Dizson
    #32044
    Emberileg nem ismerem. Mármint a színfalak mögött nem találkoztam vele, de azért azt el kell ismerni, hogy jó üzleti érzéke van, és nagyon jól eladja és előadja magát. .

    Akárki akármit mond, erre sajnos igény van. Hiába mondják, hogy "jajj de gyökér ez a pali", "adócsaló", "hányadék" mert sajnos így is rengetegen megnézik. És ezért nem hibáztatom, hiszen neki is valamiből meg kell élnie.

    Ez olyan mint a barátok közt. Elvileg az emberek 90% utálja, és elmondja mindennek, de közben pedig este leül megnézni.
    Egyszerűen erre van igény. És nem azt mondom, hogy nem lenne többre, de ha az emberek kevesebbel is beérik akkor ez van.


    Utoljára szerkesztette: Dizson, 2014.10.24. 11:04:31
  • mike77
    #32043
    Hali! Régen néztem be ide. Csak visszatérve a felhúzáshoz. Szó sincs leejtésről csak lerakásról. Azóta csináltam már újra így lerakosgatva, másnap veszett kellemes izomlázam van tőle főleg alsóháti részen meg csuklyában is, úgyhogy fogom még csinálni ezután is. A felhúzás ütemét én úgy ismerem, hogy lefelé gyors felfelé lassú.
  • Prince of Máté
    #32042
    Undorító az ember, hányadék, minden tekintetben. Az edzése meg cutlerben annyiból állt, hogy minden sorozat után nyúlt a telefonért, ennyire lefáradt az ismétlésektől...
  • Tyler1
    #32041
    Ez rendben is van, de mégsem kell, hogy az ő példáját kövesse bármelyik fiatal, csak mert számukra példakép. Ugyanígy nem kötelezte Berki sem az embereket, hogy használjanak cuccot, mert ő megtette.

    Tehát ő sem mutat rosszabb példát bármelyik testépítőnél, mert ha mindenki ilyen egysíkúan tekintene erre a sportra, akkor nem is találna pozitív példát.
  • adam46
    #32040
    Komolyan ennyi maradt ebből a féregből?

    Ez az ember a "testépítés" szégyene. Igaz nem is testépítő volt, hanem valami buzi fizik kategóriába indult, az pedig nyilván való, hogy a buzik kategóriája. Nem hiszem, hogy bárki is példaképként tekint rá. :)
  • Smithie
    #32039
    Persze, használt, de évekig a csúcson volt és neki köszönhető a máig tartó népszerűsége a sportágnak, és egy igazi példakép szerintem. :)