33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #18716
    :DDD
  • Vaxi
    #18715
    Jól van, igazad van :)
    de én sem azt mondtam, hogy okádok az edzéstől, mert nagyon szeretem, és nagyon jó érzés, pontosan úgy, mint bicajozni. :D
  • Frayer
    #18714

    Szép macskád van
  • jazzy
    #18713
    Nem is leszel nyugodj meg.
  • dragon11
    #18712
    direkt csinálod?
  • cargame
    #18708
    Nem tetszik :) Nem akarok ilyen nagy allat lenni :) Nekem eleg ha utom azt a szintet amit elterveztem oszt kesz :)
  • Roger6
    #18707
    Na itt a kivétel, parancsolj. Azért megyek le, mert jól érzem magam ott. Az pedig nem cél.

    Az egész úgy kezdődött, hogy egyik ex-em azt mondta, milyen vékony vagyok. Na mondom teszek ellene. Akkor cél VOLT az, hogy lemenjek, nyomjam a vasat, aztán kaja-kaja-kaja. Amikor szétmentünk a hölggyel, akkor meg rájöttem a sport valódi értékeire. Arra, hogy szinte teljes mértékben megváltoztatta az életemet, és felfogásomat, nem csak ezzel a sporttal kapcsolatban. Szóval csak magam miatt járok. A "célt" (ha már mindenképpen kell egy ilyen) én formálom saját magamban azzal, hogy megnézem a tükröt, és elemzem azt, amit benne látok. Ennél jobban nem tudom megfogalmazni (talán mert ez nem cél, és nem is értem, miért KELL egy cél valakinek, ha lejár a terembe).
  • matyi0323
    #18706
    Kössz a tanácsokat ( és bocs, hogy nem válasz gomb, de többen is írtatok..:D )

    A felmosóvödrös tanácsot megfogadom...xD igaz valamerre szekrényben van 2, 5 illetve 10kg-os súlyzó.. párnapig jó lesz az is. :)
    Kajára meg ilyesmiket eszek, amit valaki írt is, hogy: csirkemell, rizs.. szárnyasok..

    Egyébként ha adódna valami nyári munka ( ami persze ebbe a *****ott országba nem adatik meg, na de ennek nem itt a helye.. ), akkor vennék kondibérletet is, mert azért az csak másabb. :)
  • sapkafej
    #18705
    tényleg van a képen fotosop, de sztem frayer most csak vicceskedni akart
  • plck
    #18704
    3.37-nél olyan jól van összerakva, amikor ordít Coleman
  • plck
    #18703
    Ez is photoshop...
  • Tyler1
    #18702
    vicc vagy komolyan
  • MaRee
    #18701
    Na te már megint hiányoztál ide.
  • Frayer
    #18700
    fotoshop
  • slime001
    #18699
    Lénárd Lajos
  • plck
    #18698
    Ehez mit szólsz?:D
  • cargame
    #18697
    Basszus, hogy a fenebe lehet ilyen mellet fejleszteni ? :P vagy ez lehetetlen ? :D
  • MaRee
    #18696
    :D:D:D:D imageshacket elfogad
  • dragon11
    #18695
    van ez így, ne keseredj el.
  • plck
    #18694
    Most k**vára ideges vagyok ba**meeeeg:@
    Annyit írtam amennyit még életemben nem írtam fórumra képet is töltöttem fel stb..erre elküldöm és a "képfeltöltésről nem lehet képet linkelni":@@@
    Majd veszem egyszer a fáradtságot és leírom még1X.:D
  • Vaxi
    #18693
    "Nincs célom a kinézetemmel kapcsolatban."
    "Nem akarok hatalmas szörny lenni, csak valahogy ki akarok nézni."
    nem kötekedés céljából írom, nehogy félre értsd, de abban azért egyezünk meg, hogy mindenkinek van valami célja azzal, hogy edz :)
  • Tyler1
    #18692
    nyilván neki nem kell aggódnia, h mennyivel emelték a csirkemell árát megint, és a munkától sem szakad meg, csak egyszerű kérdésre egyszerű választ írtam :)
  • Különc
    #18691
    Rakj be olyat is, amin letolsz valami pózt, mert ez a féloldalas állás nem mutat annyi mint kéne
  • MaRee
    #18690
    Ha naturál akkor minden elismerésem, hatalmas munka, kitartás és fegyelem áll egy ilyen fizikum mögött.Nekem is valami hasonló a célom, de nem kergetek illúziókat, soha nem leszek ilyen :) Most is túróstésztát eszek sültszalonnával, indulhat a flém!

    Egyébként kiváncsi lennék a fórumozók fizikumára, úgyhogy aki nem szégyenlős, az nyomjon egy képet :D Kezdem én
    Ilyen vagyok jelenleg nagyjából másfél év elég komolytalan(folyamatos félrezabálások, iszogatások, néha 1-2 hónap kihagyás) edzés után. Nagyjából elégedett vagyok magammal, sajnos olyan képet ami azelőtt készült mielőtt elkezdtem edzeni nem találtam, de akkor voltam kb 55 kiló, most 77 vagyok, tehát szerintem elég szép fejlődés még így is, az ektomorf alkatomhoz képest.
  • Roger6
    #18689
    De, ez full naturál. Nem tudom mennyi idő, nyilván itt azért nagy szerepe van annak, hogy mennyire tartod be a kaját, mennyi zseton van kiegészítőkre (ja, és a hétvégén tartott "csak egy sör lesz" mókák eléggé vissza tudják dobni az embert ilyen téren - de én meg élni is akarok edzés mellett). Most vagyok 80 kg, úgy 90-ig szeretnék felmenni, vagy 95-ig. Tovább semmiképpen. Nem akarok hatalmas szörny lenni, csak valahogy ki akarok nézni.

    Ryan Reynolds-os témához: annyi zsetonért én is kihagytam volna pár hónapig a bulikat, és edzettem volna éjjel-nappal személyi edzővel, stb-stb... Neki minden feltétele megvolt ahhoz, hogy elérje ezt annyi idő alatt, ez azért nagyon kevés embernek adatik meg.
  • Tyler1
    #18688
    év? Ryan Reynoldsnak pár hónap kellett csak
  • MaRee
    #18687
    De ez gondolom nem naturál.
  • dragon11
    #18686
    Ezt az alakot kb hány év edzés eredményezheti?
  • plck
    #18685
    Azt hittem te nagyobb akarsz lenni ne kérdezd hogy miért....
    Én akkor akarok lenni amekkorát emberi testből ki lehet hozni.Soha nem lesz olyan hogy elég nagy vagyok.
    Ui.:Átmentem
  • Roger6
    #18684
    Érdekes. Nekem nincs ilyenfajta motivációm, mégis lejárok töretlenül. Nincs célom a kinézetemmel kapcsolatban. Alakulok minden héten, látom a változást, látom a kézbe fogott súlyokon, az edzés intezitásán, hogy fejlődök. Nincs egy letisztult kép a fejemben, hogy ilyen-meg ilyen legyek. Minden hétvégén megnézem magam a tükörben (én általában nem tükör előtt edzek a teremben), és eldöntöm, hogy a következő héten mi lesz az, amit meg kell nyomnom. A héten pl. váll és tricepsz volt asztalon nálam. Ez még marad is egy-két hétig, mintha le lenne maradva a többihez képest, így ezekre jobban ügyelek edzésen.

    Ha már célnál tartunk, talán ilyen külsőt akarok elérni egyszer. Ez a testépítők számára persze nem izmos, de én nem is akarok hatalmas állat lenni. Ez pont megfelelne nekem.
  • Frayer
    #18683
    =(
  • Roger6
    #18682
    Sry, nem láttam először az "is"-t. Bocs.
  • Roger6
    #18681
    Sok sikert!
  • plck
    #18680
    Most pedig megyek vizsgázni rutinból, szorítsatok:P
  • plck
    #18679
    A kérdőjelet lehagytam :D
  • plck
    #18678
    Én speciel azt szeretném hogy x év múlva találjak egy olyan videót magamról youtubeon hogy "Mr.Olympia 20**"
  • Különc
    #18677
    "(is)"
  • Vaxi
    #18676
    én nem fogadtam el magam, volt egy zavaró rendellenességem ( fiatal korban csak esztétikai hátrányai vannak, később viszont veszélyes is lehet ), bevállaltam a műtétet. mivel mindig sírt a szám, hogy soha nem leszek olyan, mint amit a tükörben látni szeretnék. megkaptam a lehetőséget, és mindent megteszek, hogy elérjem, amit szeretnék.
    persze az emberek nagy része csak nyafog, hogy nincs megelégedve magával, de amikor tenni kell azért valamit, hogy elérje a célt, jönnek a kifogások: fogadd el magad. holott az esetek nagy százalékában csak a lustaság áll az ember, és a kitűzött cél közé.
    nem, én nem fogadom el magam (a kinézetemet) mindaddig, amíg nem azt látom, amit én szeretnék.
  • Vaxi
    #18675
    "Nem "izomember" szeretnék lenni"
    sokunknak nem célja ez, amire te gondolsz :) ( úgy értve, hogy én speciel pite lennék akaraterőben egy olyan kemény edzés/diéta párhoz, mint egy profi, de persze van itt olyan, aki nagyon fegyelmezett )
    Az otthoni edzés nagyon jó, sok izomcsoportot meg tudsz dolgoztatni, és saját testsúlyod elegendő lehet egy darabig.
    Fekvőtámasz, tolódzkodás, lábemelés, guggolás, húzódzkodás stb.
    a futás pedig kardiónak jó :)
    Később, viszont érdemes lehet terembe menni, persze ha lesz rá keret.
  • Roger6
    #18673
    Ezt nem feltétlenül osztom. Én azért járok, mert alakítok magamon, de semmi gondom nem volt magammal, még 68 kilósan sem, pedig akkor olyan voltam, mint a ropi. Szóval nem azért, mert nem bírtam tükörbe nézni pl. magamtól. És fontos az is, hogy azóta egészségesen élek, sok önbizalmat adott, erősebb vagyok - én ezért járok pl.