33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #18768
    kis érdekesség a rizsről


    (nyílván annyira hiteles mint a mobiltelefon-agydaganat kutatás)
  • Különc
    #18767
    Őőő... hát, fogyassz csirkemellet (esetleg felső combot de azt csak naponta 1x) halat, tojásfehérjét, tonhal konzervet (törzs) vagy bármilyen más halat, nem olajosat. Szénhidrátnak rizs, barna rizs, basmati rizs, zabpehely, puffasztott rizs.
    Egyél naponta 5-6x kimért adagot (nem tudom a testtömeged meg úgy elég sok mindent nem tudunk rólad xD ), igyál rengeteg vizet, ajánlott egy vitamin csomag (Pl. Multi-X)
    Kb ezt tudtam kiötleni, nem érdemes más diétáját másolni, mert úgyis minden ember máshogy reagál rá, neked kell kitapasztalni.
    Nem is biztos hogy neked kell méricskélni, egy kis változtatás, egészségesebb étrend már megindítHATja a zsírégetést.
    Ha ez mind megvan akkor gondolkozhatsz egy zsírégető formulában, de ahhoz aerob mozgást (egyenletes, 110es pulzus körüli séta, elipszis tréner, biciklizés) kell végezni, hogy normális eredményt érhess el és ne kidobott pénz legyen.
  • iko
    #18766
    gynecomastia diéta után is megmarad.
  • iko
    #18765
    sajna nem ilyen egyszerű, testépítőknél is látszik néha ha nem plasztikázzák. Nem feltűnő, de mivel nem zsír, hanem a mirigyállomány növekedett meg, ezért diétával sem tűnik teljesen el.

    Itt egy cikk: http://www.eszcsm.hu/gynecomastia
  • tigeroo
    #18764
    ej...

    köszönöm. végülis valami ilyesmire számítottam a pihenőidővel kapcsolatban!

    na és akkor ajánljatok vmi diétát :D
    az a baj hogy tényleg sokat eszem, meg gyors az anyagcserém is. de meglátjuk meddig bírom
  • Tyler1
    #18763
    ja annyira nem lényeg, csak érdekelt mennyiért dobálnak ilyen műtéteket :)
    amúgy most nézem h az előzőben a "letudtam" az igazából "letudtad" lett volna, késő volt már.
  • FlyHigh
    #18762
    Kancsöcs szerintem simán lemegy ha diétázol és alátolod az izmot. Nem lehet az csúcsos, ha hasonló méretű izmot építesz alá mint a fenti képen az emberkének van. Persze ehhez idő kell, de nem is lenne buli ha le lehetne zavarni az egészet 1 év alatt. Amúgy szerintem ilyen apróságokért nem érdemes sebészhez rohanni, ezeken lehet segíteni, ha meg nem akkor ez van, senki sem tökéletes, szarabb lenne ha az orrod lenne ferde pl.
  • Különc
    #18761
    2003-ban volt, asszem protekcióval 300 ezer volt (13 évesen nem annyira érdekelt, ha pontos kell, megkérdem)
  • Tyler1
    #18760
    akk azt letudtam volna dolgozni simán is nem? amúgy mennyibe került a plasztika?
  • Különc
    #18759
    Nekem is volt, de plasztikáztattam, elvileg nem a hormonzavar volt, szimplán az elhízástól.
  • iko
    #18758
    Amúgy a "kancsöcs" lehet gyno is, ami keletkezhet pubertáskori hormonzavartól vagy szteroidoktól. Nekem az előbbi miatt van egy kicsi, és diéta segít rajta de csúcsos marad sajnos.
  • iko
    #18757
    Diétával minden megoldódik. Komolyan, kemény diétával látványosabb eredményt lehet elérni mint kemény edzéssel. Hosszútávon persze kemény edzés nélkül, nincs értelme, de volt már hogy ki kellett hagynom az edzéseket, de a diétát betartottam, és így is izmosabbnak tűntem látszatra.
  • Különc
    #18756
    Én is egyszer edzem 1 izomcsoportot egy héten, kezdőként is úgy csináltam, igaz nem szokták ajánlani az elején, nem tudom milyen edzésmúltad van. "Kancsöcs", mindenféle csöcs és zsír diétától fog lemenni, nincs rá semmiféle edzésmódszer vagy gyakorlat.
    Ha egy izomcsoportot normálisan megedzel egy nap, akkor igen, kell az 1 hét pihenő.
    Nincs olyan, hogy mellizom alsó része, egy izom van amit izolálsz a munkavégzéssel és akkor (jó esetben) az egész dolgozik. Nem érdemes negatív nyomással szórakozni. (Az izmod úgyse "látja", hogy hogyan mozgatod) Tolódzkodj, nyomj fekve mint eddig, tárogass és nyújts.
  • tigeroo
    #18755
    mennyi pihenőidő kell 1-1 izomcsoport megmozgatása után?

    az a helyzet hogy 193cm, 88kg vagyok... és a derekamon + a mellizmom alsó részénél van 1 kis zsírpárna. a mellizmom pl. kibaszott nagy és igaz hogy kis feleslegem van, de nagyon kidobja a "kancsöcst" is... és a mellizom alsó részét szeretném megmunkálni (meg naponta csinálok egy bő fél órás zsírégető tornaszerűséget is, tudom hogy máshogy nem megy le...), szal emellett tolóckodom, meg fekvenyomok, meg negatív padon szoktam szabad súlyokat használni, bár utóbbit megfontolom hogy jövőben csinálom-e majd,mert szétmegy attól a testtartástól a derekam.

    szal azért kérdezem hogy pl. mozogni minden nap lehet gondolom, de fekvenyomni már nem.(csak azért kérdezem mert ismerősöm aki terembe jár aztmondta hogy heti 1x kell 1 izomcsoportot megdolgozni)
  • Különc
    #18754
    Ok

    Szerk: Monster a vitamin pakk, az kimaradt
  • SeanJRRussel
    #18753
  • jazzy
    #18752
    Frayer tovább írogatsz ide faszságokat megkérem a többieket, hogy hszben kérjék a kitiltásod és linkelni fogom a hszeket egyesével a moderátor topicba.

    Unalmas vagy, direkt szítod itt a flamet, baromság amiről írsz, félrevezető, ráadásul hazugság. Értsd meg, nem kívánunk itt téged látni, menjél innen, ne provokáld az embereket, ettől nem leszel nagyobb arc.
  • Tyler1
    #18751
    nem értem minek ennyi "hülyeséget" használni, bár ha van lóvé akk nyugodtan. sztem az aminoknál meg teljesítményfokozóknál fontosabb lenne egy normálisabb vitamin pakk, meg a fehérje és cső. a többi meg kaja. ennyi faszom pénzből egy fél tyúktelepet meglehetne venni.
  • SeanJRRussel
    #18750
    Jah és 20g fehérjével nyugodtan lehet számolni a 100g re és 5*200=100g Végülis ennyi pénzé nem rossz 100g természetes protein.
  • SeanJRRussel
    #18749
    Sajna nem állok úgy anyagilag h megengeshessem magamnak a napi fél kila csirkét de találtam darált pulyka alsó combot 535ft az 500g és legalább húst eszek,és a pulyka amúgy se rossz.4*535ft egy hétre egy hónapban meg 8e.sztem elég tűrhető...
  • Vaxi
    #18748
  • slime001
    #18747
    Szerintem nem a zene a lényeg! ;)
  • FlyHigh
    #18746
    Egész fasza muzsika szól, de annyira nem horzsol mint kellene.
  • plck
    #18745
    :D
  • csuszi
    #18744
    csak szopat benneteket ti meg etetitek a faszkalapot.
  • Különc
    #18742
    Na ha már megemlítettem, leírom mit használok:
    -BCAA-Xpress
    -G-Bomb
    -Pro long
    -Anabolic Whey
    -Big Bang
    -Ginseng

    Paul a polipnak köszönhetően meg névnapnak 2 év után újra van miből venni, és mivel szellemileg és testileg is a toppon vagyok (itt jön képbe a placebo hatás) ezért gondoltam, hogy most vagy soha!

    Persze nem a csokistejet zsömlével egészítem ki, igaz nem diétázom de csak (és tényleg) csak csirkemellet eszem rizzsel, 250gon vagyok most szénhidráttal, fehérje az 300 (+/-30g)
  • FlyHigh
    #18734
    Az segít a legtöbbet, ha eldönti az ember, hogy mit akar.
  • Különc
    #18732
    Testopump, hátha segít...
  • FlyHigh
    #18731
    Kaját attól még tartsd meg, mondjuk elég lesz kisebb mennyiségben, legalább nem leszel úszógumis.Amúgy én nem vettem észre magamon, hogy lelkileg változnék a gyúrástól, vagy hogy ez határozná meg ki vagyok. Ugyanazt a zenét tolom amit előtte, azt is dolgozom, a barátnőm is ugyanaz, barátaim is, kapcsolataim sem romlottak.
  • Különc
    #18729
    "És a bebuzulásod folyamatát írd le szépen a blikknek, ne ide. Ez testépítő topic."

    Épp ezt akartam leírni, csak másképp
  • Roger6
    #18728
    Különc:

    Természetesen igazad van, bár én a vitaminokat nem sorolnám a tápkiegek közé. De igen, teljes mértékben igazad van, van, amit csak tápkiegből lehet bevinni.

    Frayer:
    "A csirkemell nem áll el ilyen hosszú ideig." nálam nincs az a csirkemell, ami 1 napnál tovább van a hűtőbe. Na jó, fagyasztóba néha belepakolok 5-8 kilót, de az is gyorsan elfogy. És a bebuzulásod folyamatát írd le szépen a blikknek, ne ide. Ez testépítő topic.
  • voloume
    #18726
    egyik haverom mesélte, hogy az ő haverja a barátnőjének a fogamzásgátlójáról lekaparta tűvel a feliratot és eladta mint extasy, de akik megvették mondta nekik, hogy geci sokat kell rá inni ( mármint alkoholt:D ) és a poén, hogy akik megvették, be is vették, hogy igazi exstasyt vettek, csak az nem tűnt fel nekik, hogy csak szimplán részegek
  • Különc
    #18725
    Jó, de azért azt te is belátod, hogy vannak fontos, kajából nehezen vagy egyáltalán nem beszerezhető (legalábbis megfelelő mennyiségben) tápanyagok, amiket csak tápkiegekből lehet (pl vitaminok)

    (Kaja= csirke, rizs, lencse, víz, stb. amit a sportolók esznek)
  • Roger6
    #18723
    Háh, erről pont volt szó pár hónapja, és írtam, hogy nekem meg a csuklóbandázs a placebóm. 2.000 Ft egyszeri kiadása, a többi pénz meg mehet bele a kajába. Szóval van a tápkiegnél olcsóbb placebó is (haverom magnéziummal a kezén 10 kilóval tud többet fekve kinyomni - ez fejben dől el, neki meg az a placebó).
  • Különc
    #18722
    Egyébként szerintem ez a tápkieg. dolog sokkal komplexebb annál, hogy csak kiegészítem vele a napi tápanyagbevitelt.Nekem például tökéletes placeboként is hat. Sokkal jobban megy az edzés szellemileg-erőnlétileg velük és én úgy gondolom, hogy ez nem csak a bennük lévő anyagok és az azok a testben okozott kémiai hatások miatt van, hanem mert egyszerűen tudom, hogy (szinte) mindent megtettem a tökéletesség érdekében.

    Szerintem ezért vett annyit. (Magamból indultam ki)
  • Roger6
    #18721
    Minek vettél ennyi tápkieget? Miért nem csirkemellet vettél mondjuk. Hidd el, hasznosabb lett volna.
  • dragon11
    #18720
    lol
  • Frayer
    #18719
    Amikor vettem, akkor még edzettem is.
    De van még egy csomó minden szar, táplálékkiegészítők..dextroz, malto, ilyenek.
    Van még 3 db 5 kilós vödör, 100% whey protein professional Scitec nutri..
    Csoki, és eperben. Nekem még az íze se tetszik... nemtom hogy tudtam meginni.
  • slime001
    #18718
    20 kiló tejsavó protein? Ha úgy vesszük, hogy most veszek 100% whey professional-t 12 ezer ft-ért, 2,35kg-ot, akkor az egy elég szép összeg. Milyen márkájú és miért vettél ennyit ha nem használod?
  • Frayer
    #18717
    tényleg..most jut eszembe..maradt még vagy 20 kilo proteinem..tejsavó.
    Elég régi már...biztos van egy éves. De le volt zárva..
    nekem már nem kell