33479
12316971501353788406.png
  • Különc
    #18809
    Arnold nagyon magasnak számított mikor versenyzett, pedig (most nem nézek utána) olyan 185 körül volt, nem tudok 2m vagy a körüli, ismert, elismert profi testépítőt.
  • MaRee
    #18808
    Nekem sajnos egyátalán nem jön be a kreatin, pedig próbáltam már vagy 3 fajtát :( Szerintem egy crea-bombbal jobban jársz, ha esetleg a monohidrát nem "működne" nálad, abban még van vagy 4 féle.
  • oliwwer
    #18807
    Csuszi, srácok, monohidrátot mennyire preferáljátok? Eléggé stagnálok mostanában, gondoltam megdobom magam egy kis plusszal, hátha átlendít ezen a szaron.
  • FlyHigh
    #18806
    Vannak 2 méter körüli testépítők is akik indulnak nagy versenyeken? Esetleg kép?
  • Vaxi
    #18805

    gondolom erre
  • FlyHigh
    #18804
    Ez a kép tuti meg van piszkálva, amúgy biztos ilyen eres. Nem érezem át, hogy ez miért szép, de ti tudjátok. Valami filmje lesz, tuti gyúrmáz mind a gép.
  • plck
    #18803
    aaaaaaaaaaaaaaah:D
  • Különc
    #18802
    Ez igen
  • Freeeee
    #18801
    Nagyon durva:)
  • Tyler1
    #18800
    ezt a kart gecc
  • Különc
    #18799








    ...nekem ma, szóval félek
  • Roger6
    #18798
    Persze, az a legerősebb testrészem! Bár a guggolást a térdem nem favorizálja, de a lábtolást nagyon szeretem, oda szoktam pakolni kilókat rendesen! Az a legdurvább napom, csütörtök.
  • Különc
    #18797
    Meg lehetne lesni majd a számomra oly kedves lábakat is a következő képen?
  • plck
    #18796
  • Roger6
    #18795
    Hát ja, a mell fejlődik nálam a legnehezebben, pedig arra edzettem idén a legtöbbet. Csüggedni nem fogok, nem az a fajta vagyok, aki ilyen könnyen feladja. Túl sok a munkám benne, és túl sokat el akarok még érni ahhoz, hogy feladjam.

    No. Összeállítottam egy 3 hónapos tervet, durván mellre priorizálva, szem előtt tartva az arányosságot. 3 hónap múlva jön egy újabb kép, remélem a fejlődés is látszani fog rajta.
  • csuszi
    #18794
    ahogy nézem ez az a típusú mell, amit durván tömegelni kell, mert vékony a "magassága". de ne csüggedj, nekem semmilyen nem volt:) most két cubák van a helyén, durván darabja 3kg:) oda kell figyelni, hogy minden oldal kapja: fekve, ferde, kis tárogatás. fokozatosan jöhet több tárogatás az évek alatt, eleinte nem muszáj. aztán jöhet a többi sallang, kereszthúzás, tolódzkodás - módjával, egy bizonyos mellizom felett szart sem ér, hamarabb fárad a kar. többi mese, poénkodásra való. persze a tárogatás lehet gépi, kézi, fekve, ferdén, nyújtott karú peck deck, hajlított karú peck deck. fekvőtámasz kislány mellnek való, bemelegítésnek jó, esetleg edzés végén előfárasztásnak, nyújtásnak két pad között.

    és nem kell a fórumnak nyalisnak lenni, mindenáron csak pozitívat, abból nem él meg, nem arra vár senki hogy leszopják, jobban jár ha azt mondod neki ami a baja. persze a jó mellett. jó az erezettsége, az alkata, a karja, arányai nem vészesek és nem behízott. és nem kell jobbnak lenni ahhoz hogy véleményt mondj, szeme a most kezdőnek is van, és a dagadt lúzernek is. az étteremben is mondhatod hogy ez szar nem ízlik, pedig kevered a fakanalat a villával, nem kell mesterszakácsnak lenned.
  • csuszi
    #18793
    mindig az arányok helyreállítása, szinten tartása az elsődleges cél szvsz. aztán a növekedés. teszem azt nekem a mell az elsődleges, de ha a lábam lenne elmaradt, akkor guggolás lenne hétfőn, és az élvezné a prioritást, a brutal rambo edzést.
  • Roger6
    #18792
    Köszi mindenkinek, most ez sikerült így nyárra. Talán jövőre jobb formám lesz, csakis a főnökömön múlik, mennyi csirkét tudok zabálni (meg hogy mennyire szorítom vissza a durva bulikat.) Csöcsre meg ráállok, mint a picsa! :)

    Jazzy: nyáron biztos lesz kevésbé sötét képem is, de szerintem most jöjjön valaki más a saját képével.
    Dragon: 26 éves vagyok.

    És mindenkinek köszi, aki eddig is hozzájárult a tanácsaival, segítségével az edzéseimhez, kajálásomhoz.
  • jazzy
    #18791
    Csak így tovább, gratulálok. Esetleg ha van kevésbé megvilágított képed, mert ugye sok minden kiemelhet és eltakarhat, de így ez nice.
  • dragon11
    #18790
    Nagyon klassz.. írnál egy életkort is, kérlek?


    köszi :P
  • SeanJRRussel
    #18789
    nincs ezzel semmi gond 1,5év látszik,leszez még jobb is én ennél jóval zsírosabb vagyok.hajrá
  • csuszi
    #18788
    áááááá. csöcs sose nagy.
    amúgy a melle kicsi!!! az erezettség jó. a zsír is.
    kepp goin
    ja a csukja is lehetne nagyobb. amúgy szerintem arányok rendben vannak, de azért ez a 2 kellene. több fekve több ferde. csukja is nő tőle nem kell beszarni.
  • Különc
    #18787


    Ilyen testzsírnak már örülnék
  • FlyHigh
    #18786
    Szerintem aránytalanul nagy a mellizma, ehhez sokkal nagyobb vállak illenének.
  • Roger6
    #18785
    Akkor leszek második. Másfél éve edzem teremben, volt kb. 3 hónap kihagyásom (csajok, összetört szívek, piálás volt ez alatt a kihagyott idő alatt). Szóval nem éppen az egészség tükrében éltem az életem, le is ment 4-5 kiló rólam akkoriban (ja, ez decemberben volt). A bulik még mindig közrejátszanak, ez biztos visszaveti a fejlődésemet, talán ezeket vissza kéne fognom kicsit, mindezek mellet a hétköznap maximálisan próbálok figyelni a kajára, az edzésekre, és mindenre, ami segíthet az előrejutásban.
    66-68 kiló voltam kb., jelenleg (mai adat) 80,7 kg-nál járok. Abszolút nem vagyok zsíros, és elég nehezen jönnek rám a kilók, de már pár dekának is tudok örülni, mint a mai nap pl. Persze tudom, hogy ennyit simán ingadozik az ember súlya, de hát a placebo itt is megvan.

    Használt kiegészítők:
    C-Vitamin, 1.000 mg
    Multi Mineral Complex
    Vita Complex

    És akkor a kép. (a beállításért, és a fényképért a csajomnál lehet rinyálni, ő készítette...)
  • dragon11
    #18784
    Valóban érdemes meghallgatni.^^

    Megmondta Ő is, nem kell a legmárkásabbat venni, de nem is a legolcsóbbat vegyék. BB tv-be szokott ajánlani, azok garantáltan dopping mentesek.=)
  • FlyHigh
    #18783
    Oda kell figyelni, nagy árat is lehet akár fizetni az izmosságért. Én az MHN-re álltam rá, jó árban van és minőségi is.
  • Tyler1
    #18782
    a mostanában felröppent "koksz a tápkiegben" hírről beszél Bunny. kurva érdekes dolgokat mond, úgyhogy hallgassa végig mindenki.
    kezdő tápkiegesek és marketingdumát-ebédelők meg főleg!!!!!

    link
  • MaRee
    #18781
    Meg a kóla se az, és cukorbeteg se leszel tőlük! Nem tudtad?
  • voloume
    #18780
    mert a sültkrumpli szented nem rákkeltő?
  • MEdievil
    #18779
    Aerob előtt L-Carnitin ha a kaja teljesen rendben van de amúgy szvsz normális diéta mellé nem nagyon kell semmi.
  • tigeroo
    #18778
    na és mi a véleményetek a zsírégetőkről?

    tudtok olyanokat ajánlani amik kevésbé "veszélyesek", durva mellékhatások nélkül, zsírégető edzés mellé, kiegészítőnek használva.
  • FlyHigh
    #18776
    Mondjuk az enyém nem, nekem inkább gyomrom van a sok zabálástól, de hasam annyira nincs. De az a kancsöcs vagy mi a repedt here nekem nincs, de nem is tartom egy katasztrófának. Csajoknál meg úgysem az izom a legfontosabb, van olyan csaj ismerősöm akinek a legfontosabb a magasság, "legyen kihez nyújtózkodnom".
  • sapkafej
    #18775
    mindenkinek ilyen a hasa
  • tigeroo
    #18774
    hát barátnőm viccelődik vele hogy "kancsöcs" stb...de mindíg hozzáteszi hogy izmos vagyok szóval nem gáz:) a pocak meg őt nem zavarja.

    csak olyan elbaszott alkatom van, hogy pl. a hasam felső része rendesen kockás, de alsó részén van úszógumi. (amúgy fórumozók fényképei között van rólam kép)
  • FlyHigh
    #18773
    De azért egy nem profinál ez abszolút hanyagolható dolog. Én tuti nem plasztikáztatnék magamon semmit, amíg valami tényleg olyan nincs amivel már nem lehet együtt élni normálisan.
  • FlyHigh
    #18772
    Hát nem a melle a legrondább.
  • Tyler1
    #18771
    igen az a vicc az ilyen kísérletekben, hogy nem arról van szó, hogy az alanyokat rizzsel etetik x ideig, hanem a rizsben találtható apámfasza anyagot(ami okozhat cukorbetegséget) tolják beléjük akkora dózisokban, hogy 100 év alatt nem eszik ember annyi rizst amennyiben megtalálható.
    na ez így van a kenyérrel krumplival, kólával, mindennel.
  • dragon11
    #18770
    szánalom:D:D
  • tigeroo
    #18769
    ja, mint pár éve hogy a fehérkenyér, vagy a sültkrumpli meg rákkeltő :D