33479
12316971501353788406.png
  • plck
    #18849
    Erről valami vélemény?Most vettem egy dobozzal Auchan-ba Pesten 3000Ft-ér.Honlapon meg azt írják hogy 5890 :DDD
  • Vaxi
    #18848
    kaphatnának 2-3 ellenőrzést a húsfeldolgozó üzemek is :D
  • SeanJRRussel
    #18847
    Álltalában a minőségért fizetni kell és a Scitec messze nem a legdrágább.Rokon ott dolgozik és nem szarból csinálják a cuccot mellesleg 1 héten 2-3 ellenőrzést kapnak.Abban inkább megbízok mint egy noname köztudatban nem szereplő termékben.Az is igaz,hogy nálunk drágább minden,én már romániából is szereztem Prolab cuccot és pár ezerrel volt cak olcsóbb mint itthon,szóval a minőségért mindenhol árat kérnek.

    Ettől függetlenül lehet hogy jó,csak nincs mellettük se reklám se bizonyított tények.Attól h angol nem biztos hogy jó,hiszen amerikaiban is van szar.A lényeg hogy használjon Gyúrónak hamár megvette.
  • FlyHigh
    #18846
    Mondjuk amit én most eszem 100%os tejsavó fehérjét az 3kg 11e forint és rosszabb esetben is elég 2 hónapra, ha sok húst tudok enni akkor abszolút nem koktélozom. Ez még így kibírható, de azért ha a minőségből nem kell alább adni, akkor persze spórolnék ahol lehet.
  • FlyHigh
    #18845
    Majd írhatnál róla véleményt, kíváncsi vagyok.
  • Gyúrógép
    #18844
    Ja es amit en rendeltem az a legocsobb izesitetlen whey rakok minden adagba egy kiskanal nesquicket oszt annyi . Monohidratbol is a legolcsobbat. Aki meg flancolni akar es izesitett rendel az kb 4 ropival jon ki dragabbra de igy is kb 10.000 ft-al jon ki jobban egy kornel ...
  • Gyúrógép
    #18843
    5 kg whey + 1 kg monohidrat volt 54-55 font szallitassal tokkal vonoval... forintba otpbank.hu szerint: GBP kozep 1 332.95 x 55 = 18312.25 ft
    Csont !! ugyanez a mai napon a bodybuilderen : scitec 100% whey protein + scitec monohidrat = 32280 ft
    Akkor mirol is beszelunk ?
    Aki meg tele van es nem erdekli a love az kuldjon nekem is par millat megadom a bankszamlaszamom szivesen...:DD
  • jazzy
    #18842
    Mennyibe kerül a szállítással mindennel komplett?
  • Tyler1
    #18841
    azért mert nálunk minden geci drága és minden cég óriási haszonkulccsal dolgozik, nem lesz szar ez a termék. nem hallottam erről még, de nem ott kezdődik a minőség, ahol a hülye magyarok óriási árakon adnak mindent.
    másrész meg angol cég, nem kell meglepődni, h itt nem ismerik.
  • Gyúrógép
    #18840
    Haver rendelt mar parszor es teljese jo , nem fingat jol oldodik , olcso.
    Kreatinjuk is teljesen franko . Anglia vezeto tapkieges cege amugy , ha nekik megfelel talan az "igenyes" magyaroknak is jo lesz nem ? A nagyobb nevekkel osszevetve semmi kulonbseg minosegre.Rendeljetek es meglatjatok , de ha nem akartok sporolni nekem tokmindegy...
  • Roger6
    #18839
    "Szokták mondani hogy olcsó húsnak híg a leve" - pont ugyanezt akartam írni. De aztán ki tudja? Lehet beválik neki.
  • SeanJRRussel
    #18838
    Szokták mondani hogy olcsó húsnak híg a leve,én még sehol nem találkoztam ezekkel a myprotein es termékekkel de sztem nem egy élvonal beli vmi lehet.Inkább maradok a beváltaknál.Tapasztalatokat írd majd le.
  • Gyúrógép
    #18837
    Hallottatok errol az oldalrol ? :
    myprotein.co.uk ?
    Most rendeltem 5 kg proteint meg 1kg creatin monohidratot es fizettem 56 fontot kb 16.000 ft. Bodybuilderen ugyanez 32.000 !! ... vicc
  • SeanJRRussel
    #18836
  • Roger6
    #18835
    Bazzeg... Elírtam, sry. Másnap van.
  • dragon11
    #18834
    Ja..
  • SeanJRRussel
    #18833
    Lilu volt vazze Leeloo Dallas multipass
  • Különc
    #18832
  • slime001
    #18831
    És te elkezdtél már edzeni dragonka?
  • dragon11
    #18830
    Fehérje nélkül nincs fejlődés, szénhidrát nélkül nincs energia az edzésre.

    Tskg*2gramm fehérje kell az optimális fejlődéshez, amit biztosíthatsz teljesen csirkéből és/vagy táplálékkiegből.

    Tskg*4gramm szénhidrát kell az optimális fejlődéshez, amit biztosíthatsz rizsből.

    Vannak kalória táblázatok, nézz utána.


    Sok szerencsét, de nem gyúrni szoktunk, hanem edzeni. Továbbá ha elkezded, akkor ne hagyd abba.
  • Roger6
    #18829
    Csirkeeeee! :) Lili Dallas - világjegy.
  • SeanJRRussel
    #18828
    Ha tisztán szeretnéd 5-6 év ha nem akarsz szálkás lenni de nem is hályas 3-4 év.20-25kg izmot felszedni nem 2 hónap, én 3 év alatt tudtam 12-t...És ha nem megfelelően edzel illetve a legfontosabb,ha nem eszel rendesen annyit és azt amit kell akkor nagyon messze lesznek azok a kilók.
  • Vaxi
    #18827
    nem, nem kell neked zsír.
  • oliwwer
    #18826
    Itt megtalálsz sokmindent.
  • Davis08
    #18825
    Ez mit jelent?:D
  • Különc
    #18824
  • Davis08
    #18823
    Sziasztok.
    Úgy döntöttem elkezdek a nyáron gyúrni, mert sovány vagyok és nem megy máshogy a hízás, meg szebb az izmos test:)
    heti 3 nap, mindegyik napon 2 óra úgy, hogy minden izomra szeretnék gyúrni elég?
    Valami különleges étkezési szokás kell gyúrás mellé?Vagy táplálék kiegészítő?
    Jelenleg 176 centi vagyok és 55 kiló, szeretnék 75-80 ra feljönni, de nem puszta izommal, mellé egy kis zsír is kéne.Mennyi idő szerintetek mire felszedek ennyi súlyt?:D
  • oliwwer
    #18822
    Ha meg nem viszel be elég szénhidrátot, akkor a szervezet az izomból bont, szóval ugyan ott vagy. Ha nem edzel, nem terheled az izmaid, a test pedig nem tart fent fölösleges izomzatot. Majd visszamegy az hamar, ha elkezded újból.
  • FlyHigh
    #18821
    Megpróbálok minél több fehérjével kevesebb szénhidrátot bevinni, talán így nem fog nőni az úszógumim.
  • MaRee
    #18820
    Hát én a kb 1-2 hónapos kihagyásom után nem tapasztaltam hogy láthatóan kisebb lennék, de hát ez csak én vagyok :)
  • SeanJRRussel
    #18819
    elég annak 2-3 hét is.Nálunk is van iylen,visszajön észrelehet venni h összéb van szakadva.nyomatni kell a fehérjét meg meg enni rendesen.
  • MaRee
    #18818
    Nem.Hónapoknak kell eltelnie, hogy láthatóan kisebb legyél.
  • FlyHigh
    #18817
    Srácok, rendes kaja mellett is a szervezet gyorsan bontja az izmokat ha nem edzem? 1-2 hetet ki kéne hagynom, most nem fér be meló mellé sajna.
  • csuszi
    #18816
    pihenj 1 hetet. többet érsz vele.
  • Tyler1
    #18815
    ha már a méretek
  • jazzy
    #18814
    Csak esetleg ha valaki.. :D


  • Vaxi
    #18813
    nem hiszem, hogy belekötnek az utcán :D
  • plck
    #18812
    Csupán akkor a karja mint a csajok feje:D
  • plck
    #18811
    Hát srácok akkor nézzétek EZT :DDDD;)
  • Panzermeyer
    #18810
    Lou Ferrigno még Arnoldnál is magasabb volt anno.