33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #18889
    Leírnád az öt napos edzéstervedet? Kíváncsi vagyok rá, persze csak ha nem titok.
  • jazzy
    #18888
    heti 5 minimum? Mikor pihensz? szökőévben februárban?
  • yugoslave
    #18887
    Ebből veszünk haverral egy 8800 g-os kivitelt azt hiszem, most második hónapja lassan, hogy esszük és feljött 4kg rám, bár én a kajára is nagyon odafigyelek, ill a heti 5 edzés nálam a minimum. Tudom ajánlani, bár tény, hogy eszméletlenül kipatogott tőle a bőröm, nem csak a fejem, de még az olyan bőrterületek is, ahol egyébként sosincs pattanásom (pl váll, hát) Ez kicsi kellemetlen, ill. nekem az íze nem jön be (csokis) és kicsit szemcsés az állaga (kb mint a rostos üdítő) akármilyen shakerben is mixelem.
    NE hidd hogy ez instant izom, jó kiegészítő, de rendes étkezés és edzés nélkül semmit nem ér...
  • Különc
    #18886
    Hízni lehet a töltött káposztától vagy a magyaros pizzától is, de gondolom nem úgy értetted
  • oliwwer
    #18885
    Ez tökéletes lesz, de edzzél és kajálj mellette rendesen.
  • Vaxi
    #18884
    100% whey prof + CH szvsz tökéletes tömegnövelő, de a nagyon megvétóznak, ha nincs igazam
  • inter94
    #18883
    Hi.
    mi a véleményetek a Jumbo étrendkiegészitőről?hízás a elsőszámu célpont...
    vagy ilyen árkategoriában van jobb is?
    Jumbo
  • Különc
    #18882
    1kg 2500-,
    10kg 25000-,

    Milyen marketing ez?
  • csumkox007
    #18881
    http://www.muscleteam.hu/Muscleteam_webshop_alapanyag.htm


    Valaki használta már? Szerintetk megbízható?
  • SeanJRRussel
    #18880
    Apropó aki olcsóbban akar jó fehérjét,most a biotechben az egyik fehérjéük 9990 2,25 ös zsák és jófajta tejsavó az is.Sajna a nevét elfelejtettem de ma nyomtam be az utolsó adagot és jó a minősége.Készlet erejéig van most ez a rendkívüli akció mert utána vissza megy 15e -re mert vmi új ízeket hoznak be és emiatt...
  • SeanJRRussel
    #18879
    Most hoztak VPX SYNERGIX-et 80% os fehérje,tejsavó.9e volt a 2,25kg....
    Persze külföldről és messze nem egy myprotein
  • Különc
    #18878
    Annyira sem átlátszó, hogy az aláírása is az...
  • Frayer
    #18877
    =)
  • Vaxi
    #18876
    a te mixedet semmi nem veri :DDD
  • sapkafej
    #18875
    kicsit sem átlátszóan
    :D
  • oliwwer
    #18874
    Szerintem meg valamilyen módon kapcsolatban áll a céggel, és reklámozott kicsit.
  • MaRee
    #18873
    Szerintem poénból írta a választ, lévén hogy a kérdés is faszság.
  • OPM
    #18872
    ezen az oldalon már 12x szerepel az a bizonyos márka
  • Roger6
    #18871
    Ööö... Most lehet, hogy én vagyok a hülye, de egy hivatalos levélben nem fura a konditerem szó? Szóval ott nem szokták rövidíteni a dolgokat. Kondicionáló terem.
  • jazzy
    #18870
    Csak nem tett olyan jót az a myprotein, lehet adagonként van benne 10g marketing
  • Roger6
    #18869
    Jujjj...
  • slime001
    #18868
    Ő valami gyakorlatra gondolt:)
  • Gyúrógép
    #18867
    Ebbol egy adagot ...
    Eddzes utanni levezeto...
    vagy egy ilyet :
    myprotein
  • Viktorr
    #18866
    Sziasztok!
    Mit javasoltok edzés végére levezetőnek,amitől lehet szélesedni és minden eddzésnél elvégezhető?
  • Gyúrógép
    #18865
    Ha mar volt akkor bocs...
    Szteroidtartalmu tapkiegek MO-n ...
  • plck
    #18864
    Az durva.Én most ittam meg az első adagot.Ez gecire habzódik, az egész cucc habból állt:D
  • mjanika
    #18863
    Megszokás kérdése. Én amikor kezdtem unni akkor váltottam. Elején finom volt nagyon, aztán két év után már nagyon nem ízlett... Igaz én mindenhez ezt használtam, pl. tömegnöveléskor tejbedarába ezt raktam kakaó helyett, rendes 35 gramm fehérjés tejbedarát szoktam enni. Meg palacsintát is ezzel ettem kakaó helyett.
  • plck
    #18862
    És neked nincs tejpor íze?:D
  • mjanika
    #18861
    Szia! Nem értem mi a probléma? Hiszen mindkettőhöz odaírtad zárójelben, hogy 47 gramm. Tehát 47 grammot kell bevinni, ennyi. Ez egy adag. Az részletkérdés, hogy ez a 47 gramm 2 EVŐKANÁL, vagy 5 ADAGOLÓKANÁL ami benne van a dobozban... A 3 kilós dobozban amit szoktam venni, mindig van adagoló kanál, igaz elég pici, azzal kell asszem 5-ször merni.
  • oliwwer
    #18860
    Ha úgy érzed, hogy nincs meg a 2g/tskg fehérjéből akkor kell.
    Én is szoktam inni ha úgy érzem nem volt meg a napi fehérjebevitelem, még ha nem is edzettem aznap.
  • slime001
    #18859
    Pihenőnapokon ti ugyanúgy isszátok a fehérje turmixot vagy inkább csak edzésnapokon edzés után szoktátok? Szeretnék kicsit spórolni vele mert nem túl olcsó és csak edzésnapokon inni, de pihi napon meg lehet hogy még inkább kéne a fehérje. Ti hogy csináljátok?
  • plck
    #18858
    Neeeem.Szav.idő

    2012(Pont mikor világvége)
  • Gyúrógép
    #18857
    Mar elmondtam a velemenyem par hozzaszolassal ezelott...
    Nem maradt mas hatra mint hogy felmesz ide : myprotein.co.uk ...
    es rendelsz ...
  • Vaxi
    #18856
    Holnap11?
  • jazzy
    #18855
    Szavidő?
  • plck
    #18854
    Doboz!
  • Tyler1
    #18853
    dobozba vetted vagy zacskóba? mert a dobozos kiszerelések és az utántöltők között lehet ekkora ár különbség.
  • plck
    #18852
    És az nem lehetséges hogy átbasztak?Nem Biotech boltba vettem hanem az Auchanba a sport részlegen, mert szerintem tejpor íze van.Bár utoljára kb. 10 éves koromban ettem tejport de engem arra emlékeztet.Meg azért mégiscsak 3000Ft-al olcsóbban vettem.Mi van moooost?:S
  • SeanJRRussel
    #18851
    Ami benne van adagoló kanál.Én sose nézem mi van ráírva,nem mind1?Anyit tolsz amennyi kell.Ha van mérleged akkor leméred h 1 kanálnyi hány gram az alapján számolsz és kész.
  • plck
    #18850
    Halljátok én ezt nem értem:D
    Amit én vettem, azon a címkén az áll hogy, Felhasználási javaslat:2 evőkanál terméket(47g)keverjen el 300 ml vízben.Amit neten nézek azon meg az áll hogy, 5 evőkanál (47 gramm) 100% Iso Whey Protein 300 ml zsírmentes tejbe, vagy vízbe...


    Most nem vágom ezek a háztartásbeli evőkanálra gondolnak, vagy arra az adagoló kanálra ami benne van???
    De akkor se oké mert egyik 2-t másik 5-öt ír -.-'