33479
12316971501353788406.png
  • Különc
    #18929
    Srácok, igaz ez nem új keletű, de most hogy kevesebb rajtam a zsír, nagyon feltűnően nagyobb a jobb hátrészem mint a bal. Azt tudni kell, hogy van egy szép S kanyar a gerincemben, nem tudom hogy ez mennyire befolyásolhatja ezt?
    A probléma igazából csak első dupla bicepsz pózban látszik, de mell-hasnál már nem annyira, lehet hogy csak szimplán nem tudok pózolni. Szerintetek lehet korrigálni ha több 1 kezes evezést, fűrészelést csinálok vagy gyógytorna? Mármint az asszimetriát.
  • csuszi
    #18928
    kapsz 3 percet, és ez hidd el jó fej tőlem, lévén hogy:
    1. nem te vagy az első de nem is a századik, aki baszik olvasni
    2. szánj te is időt az edzésedre, ha már a te edzésed.

    - 1nap edzed a testrészt, 1 nap szünet, megint edzed, 4 nap szünet.
    logikus
    - 4x8. értem én, és akkor az első sorozatban nem fáradsz el? megy a 8, de ha kövre is megy a 8, sőt 4-re is, akkor mi a faszom történt az első 3nál? csak akkor lenne igazad, ha a súlyt változtatnád egész edzés alatt, azt viszont le merem fogadni, hogy statikus. de még ha változtatnád a szériák között a súlyt, akkor is: minden nap ugyanannyira vagy erős? és minden testrészed ugyanazt az impulzust igényli? és mindegy hogy tárogatsz vagy fekvenyomsz vagy bicepszezel?
    - minden nap guggolsz és hasazol? a lábad nem igényli a regenerálódást? és a hasad? túledzettség?
    - 2 hetente változtatod? mi ez lóverseny?
    - 3 tetsrész 1 napra? mennyi ideig edzed? 3 órán át?
    - hetente mi a fasznak 2szer egy testrész?
    - csuklya???? alkart nem akarsz külön? meg nyakat?
    - vádli?
    letelt a 3perc.
  • yugoslave
    #18927
    "TDU, Counter Strike-Source nick: Grabowszki"
    szerintem maradj a gépnél inkább :D
  • Roger6
    #18926
    Te atya ég... Huhh. Olvass inkább kicsit utána szerintem, ez így nagyon nem jó.
  • yugoslave
    #18925
    ill http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=983474819&no=18921
    valamilyen szinten ez is lábazás
  • Különc
    #18924
    #18920 Maradok ennél
  • yugoslave
    #18923
    a lábam sokkal erősebb a felsőtestemnél egyenlőre
    de mint írtam minden nap guggolok
  • Különc
    #18922
    Az még hagyján hogy (nekem) ez túl sok, 1 napra is a 3 izomcsoport főleg, de hogy 2 naponta edzed meg ugyanazokat az izmokat szerintem felesleges.
    4*8-al sem értek egyet, főleg minden szériára.
    Ráadásul a lábad a szél hordja majd össze?
  • yugoslave
    #18921
    ja és emellett minden nap egy 30-40 percet cangázok, azzal járok melóba és terembe is
    kb ennyi
  • csuszi
    #18920
    na ezzel aztán lesz dolga akinek van ingerenciája javítani.
  • yugoslave
    #18919
    hétvégén általában
    vasárnap mindig, mert akkor nincs nyitva a terem
  • yugoslave
    #18918
    sokan azt vallják, hogy érdemes a kart egy nap edzeni, nekem nem vállt be, de szerintem edzés terén nem lehet általánosítani, minden szervezet más és más
  • yugoslave
    #18917
    nem titok szívesen leírom
    1. nap: váll, hát, tricepsz
    2. nap: mell, csuklya, bicepsz
    3. nap: váll, hát, tricepsz
    4. nap: mell, csuklya, bicepsz
    5. nap: minden izomcsoportra csinálok egy-egy gyakorlatot

    Minden nap hasazok és guggolok(4*8)
    a 4*8 nagy általánosságban az összes szériára igaz.
    A gyakorlatokat 2 hetente megváltoztatom, tehát ezt most nem részletezem, de szerintem itt nagyjából felvilágosíthatod magad, ha nem ismersz elég gyakorlatot>
    http://body.builder.hu/edzesek_index.htm4

  • SeanJRRussel
    #18916
    Végre már egy magyar.
  • Vaxi
    #18915
    Az igeen!
  • jazzy
    #18914
    Nem tudom olvastatok-e róla, mindenképpen hatalmas hír és kell róla beszélni, Németh István a Tampa Bay Pro versenyen 202 font alattiak kategóriájában 2. helyezést ért el és ezzel kvalifikálta magát a Mr. Olympiára ami Las Vegasban lesz Szeptember 24-25.

    Sok sikert neki!

    Csak 2009-es képet találtam róla.


    Azért ez nem adatik meg mindenkinek :)
  • Vaxi
    #18913
    és esélyes a bbtv-s link?:DD
  • Vaxi
    #18912
    hú na kíváncsi leszek rá. köszi :)
  • jazzy
    #18911
    Elkéstem na nem baj.

    Szerk: Úgy látom tyler linkjéből, hogy ez a zsírégető állapot amit írtam a gyakorlatban nem vált be, csak mintha valahol olvastam volna róla.
  • plck
    #18910
    Azért neked is köszi (:
  • jazzy
    #18909
    MCT az annyit jelent, hogy medium-chain triglycerides, tehát közepesen hosszú szénláncú triglicerid, ez egyfajta zsírsav.

    Tudomásom szerint könnyen emészthető, gyors energiát ad ha szükséges, illetve növeli az elégetett kalóriák számát diétában mert ennek hatására a test hamarabb eléri a zsírégető állapotot.
  • plck
    #18908
    Köszi.Csak azért érdekel mert kapok egy üveggel ingyen és azért tudjam már miez:D
  • Tyler1
    #18907
    link

    nem a pontos termék, csakhogy mi is az MCT.
  • plck
    #18906
    Srácok valaki nem tudja hogy EZ mit tud?
  • oliwwer
    #18905
    Fasza csuklótámaszos. Nekem is ilyen kéne, mert nagyon ropog a csuklóm fekvenyomáskor. Ezért külön csukló szorítót szoktam feltenni.
  • jazzy
    #18904
    Ilyenem van
  • oliwwer
    #18903
    Én is amellett döntöttem. Köszi
  • Vaxi
    #18902
    linket kérnék a kesztyűdről :)
  • jazzy
    #18901
    Én a dailyt venném.
    5 napos edzést meg marhaságnak tartom egy szint alatt. Nem kell meggyőzni, csinálja aki akarja, már a 4 nap is pont elég. Egyébként sem értem 4 edzésre faszán szét lehet bontani de 5-re? Persze, meg lehet oldani ha az ember akarja, profi szinten..
  • Viktorr
    #18900
    Köszi !
  • MaRee
    #18899
    Tapasztalatom szerint két nagy izmot nem érdemes együtt edzeni, én egy nap egy nagyot egy kicsivel edzek, vagy kicsit kicsivel.
    Pl. 1.nap: Bicepsz-vádli(vagy láb néha, ez kedvtől függ mert sajnos nagyon fáj a derekam lábazás után/közben)
    2.nap: mell- tricepsz ez azért jó együtt mert mellezésnél már eléggé bemelegedik a könyök és a tricepsz, mire elkezded a tricepsz edzést
    3.nap: hát - váll
  • Viktorr
    #18898
    Tudtok tippet adni,hogy mikor mit érdemes edzeni pl lehet e a mellet a háttal egynap edzeni vagy a bicepszet a tricepsszel?Nem fáradok-e el a bicepszezésben és a tricepszre már nem jut energia?
  • Vaxi
    #18897
    100%-os fehérje viszont nincs [mielőtt félreértené] :)
  • Tyler1
    #18896
    fehérje minőségétől és mennyiségétől is függ. egy olcsóbb tömegnövelő, amiben pár % csak a fehérje, nem okoz annyit, mint egy 100%-os.
    bár ez egyén kérdése, van aki érzékenyebb a fehérjékre, van akinek a hormonszintjét baszogatja, van aki meg immunis a pattanásokra.
  • Roger6
    #18895
    Szerintem így nyáron teljesen jó a "kevésbé" minőség is, én tél elején szoktam durvább vitaminokat vásárolni (most itt a mennyiséget és minőséget értem a durvább alatt). Persze ha anyagiak engedik, inkább a minőség fele hajlanék (azért feltételes mód, mert az anyagiak jelenleg szinte semmiből sem engedik meg számomra a minőséget).
  • Különc
    #18894
    Multi
  • oliwwer
    #18893
    Most nem tudom, hogy Daily Vita-Min-t vegyek 3000ft-ért 75 napra, kevésbé minőség, vagy multi pro pack 4600ft-ért 30napra jóminőség. Nem vagyok benne biztos, hogy egy hónap alatt tejsavó mellett félretudok tenni ennyit, a hiánya meg rossz lesz. Szerintetek?
  • oliwwer
    #18892
    Kifekszel a napra és eltűnnek. Higgy nekem, olyan pattanásos arcom volt, hogy eszméletlen. Szedtem roaccutan-t de az sem vitte le, pedig az egyik legdurvább hormontartalmú gyógyszer, nem mellesleg buzi drága. Eljött a nyár, és mind eltűnt. Azóta sincs. Csak sokat kell napon lenni. Télen meg 2 hetente egy 10 perc szolárium. tudom szar a bőrnek, meg minden, de muszáj volt, mert bevált.
  • inter94
    #18891
    hát most pont olyan korban is vagyok,h kjönnek a pattanások:D de nekem az előző proteintől inkább eltüntek,minthhogy még több kijött volna xD
  • Különc
    #18890
    Nálam nem minimum, de szinte kezdőkorom óta heti 5 van, minden testrész 1x + szombat vasárnap kis aerob ha kedv/idő van rá