33479
12316971501353788406.png
  • slime001
    #18969
    Minek foglalkoztok ezekkel a fogyatékosokkal? Nem válaszol nekik senki, nem reagáltok és megunják ennyi.
  • Roger6
    #18968
    Áhh! És ismét egy műkedvelő.

    Nem értem az embereket. Nem szeretem a diszkó zenét --> nem megyek diszkóba. Nem szereted a testépítést --> nem jössz testépítő topicba.
  • Keroz1n
    #18967
    Gecirondak..>S
  • slime001
    #18966
    Az sem lehetetlen, hogy ginekomasztiád van. Ha szerencséd van és nincsen akkor egy sima diétával le fog menni a melledről is a felesleg. Jó lenne tudni hány kg vagy, ahhoz ki lehetne számolni, hogy mennyi ch-t és fehérjét kéne bevinned diéta alatt, már ha komolyan gondolod ezt az egészet. Sima edzéssel az nem fog eltűnni onnan csak ha lement rólad minden zsír.
  • Vaxi
    #18965
    csak mellből nem fogsz fogyni, helyi zsírégetés sajnos nem létezik
  • sapkafej
    #18964
    á, srácok! ti csak azért oltjátok yugo-t, mert irigyek vagytok rá hogy neki ennyi ereje és kitartása van minden nap edzeni, ez a srác egy igazi harcos!
  • Különc
    #18963
    "mi erre a leghatékonyabb gyakorlat?"

    A diéta nevű gyakorlat
  • WOLF3x6
    #18962
    Szevasztok!
    Kérdésem a következő: Mellből hogyan lehet fogyni? Nem vagyok túlsúlyos, de nem is mondhatom magam vékonynak, szóval van rajtam felesleg, és ez leginkább a mellemen zavaró. Tehát a formájával/méretével nem vagyok megelégedve, mi erre a leghatékonyabb gyakorlat?
    Köszönöm a válaszokat!
  • dragon11
    #18961
    lol
  • yugoslave
    #18960
    a hízáson már túl vagyok, olvass kicsit vissza
    és akkor azt is látni fogod, hogy nem én kezdtem a beszólogatást...
  • Roger6
    #18959
    Ha egy beszólással kezdesz, ne is várj építő jellegű kritikát. Ahogy látom, mások sem fognak adni neked. Fontos az első benyomás. Ha úgy jön ide valaki, hogy srácok, eddig ezt meg ezt csináltam, látom magamon a fejlődést, de kéne pár tanács, akkor nagyon szívesen segít neki bárki. De amikor valaki idejön, elmondja az edzéstervét, amire azt mondom, olvasson a témában, erre beszól, az ne várjon semmit. De szerintem mutasd meg a teremben az edzésterved egy edzőnek, hátha kibírja röhögés nélkül (csak el ne felejts neki is beszólni utána, merazafontos-e).
  • SeanJRRussel
    #18958
    Hihetetlenül szánalmas vagy....5kg-t felszedni majd azt szinten tartani???Az a baj h sokan nem értik ezt a sporot nincsenek tisztában alapvető dolgokkal.Nem tudom minek oltod itt a népet,mikor semmit nem tettél le az asztalra testépítés terén.Csak nyafogtok,nem csináltok semmit,bőven találok iylen magadfajta idiótákat a terembe,lejönnek,ők a fasza gyerekek és feszítenek h most ők lejárnak a terembe és miylen kemények.Persze csak leugattok ha az ember segítene...Hatalmas tudásod van ha az általad ismert gyakorlatokat összeraktad,húú gratulálok hozzá csak fingod sincs melyik gyakorlat mire mi előtt vagy után jó vagy érdemes csinálni az optimális fejlődés érdekében.Megsúgom szart nem fogsz hízni ha nincs normális téplálkozásod,de ne menjünk bele me kétlem h flfogod meg a gyökerek amúgy se főznek magukra és nincs erejük a megfelelő étkezéshez...egy nagyképű nyomorék buzi vagy,kezet foghatnál emoboyal meg még néhány okossal aki ide betévedt.Ennyit rólad.
  • jazzy
    #18957
    Látom sok beszólást ismersz és ezt be is fejezheted most, nem a gumiban vagy és ez különcre is vonatkozik, ne viselkedj fogyatékosként, tudom, hogy gumis vagy, itt nem az a divat.

    Csodálkozol, hogy leoltanak?

    Összefoglalom neked, ne vedd sértésnek, ezek a nyers tények, nem személyed ellen szól.

    Az edzésterv egy kalap szart nem ér. Logikátlan, butaság, nincs elég pihenőidő, minden nap guggolás? Na ne viccelj már, talán ez a legnagyobb marhaság az egészben.
    Hiába oltasz itt másokat, legalább ötmilliószor jobban és többet tudnak erről a sportról, jobban tennéd ha nem a kis idióta csigaházadban lennél, hanem segítséget kérnél, ez nem a minél nagyobb baromságot csinálok attól leszek jobb arc sport. Csináld, meg akarod nyomorítani a tested? Csináld ha akarod. De ne itt osszad az észt.

    Nem fogsz kapni konstruktív választ ha idióta módon flamelsz és támadsz, tőled idézek "De még mindig nem láttam tőled építő jellegű hsz-t, látom nincs is ötleted, csak ugatsz mint egy kétnapos kis kölyök pincsi ". Ezzel ne érvelj, ha én nyakonbaszlak nem fogok utána kérni tőled ötletet hogy rendezzem be a lakásomat, de utána még le is ugatlak, hogy még konstruktív ötletet nem adtál, nc.

    Örültem, szia.
  • slime001
    #18956
    Szerintem ő savior! NEM TIPP!:D
  • yugoslave
    #18955
    cukik vagytok, hogy elhittétek magatokról...
    hogy tényleg pont két vajköpülő alamizsnájára vagyok rászorulva

  • csuszi
    #18954
    én inkább megyek sc-ézni ala kocka, majd segít neked valaki, ha meg nem, rá se ránts, jó az neked, nem vita tárgya, hatékony meg minden.

    üdv:
    margarin
  • yugoslave
    #18953
    látom te is kemény vagy, mint a napon érlelt teavaj
    Mellesleg: az edzéstervem nem szedtem sehonnan sem, gyakorlatokat ismerek, ezeket egymás mellé raktam. Ennyi.
    De még mindig nem láttam tőled építő jellegű hsz-t, látom nincs is ötleted, csak ugatsz mint egy kétnapos kis kölyök pincsi
  • Roger6
    #18952
    De azért be kellett szólni nem?! #18927, #18932, #18947 Mert azt aztán kurvára kell mindig, hogy mutasd, te vagy a fasza gyerek.

    Node. Elmondod az edzésterved, 5 napos. ok. Aztán LINKELED a body.builder.hu-t, hogy megnézhetjük a gyakorlatokat, ha esetleg nem tudnánk mi hogyan néz ki. Jó fej vagy meg minden, de aki ilyen edzéstervvel áll elém, számomra világos, hogy egy dekát nem olvasott el az ottani edzéstervekből. Ugye? Amikor megemlítem, hogy talán olvasnod kéne még pár oldalt ott, akkor közlöd, hogy maradjak a számítógépnél inkább. Tehát SZERINTED az edzésterved rendben van, és az, hogy ha valaki játszik szabadidejében, az már akkora kocka, hogy jujj... Ehhez külön szeretnék gratulálni, remek logika. És amikor leírják neked, hogy talán olvasni kéne, meg mi a gond az edzéssel, jön a beszólásod. Most meg azt kéred, hogy írjunk edzéstervet? Vagyis szívesen fogadnád? Na elmész ám valahova...

    Ahonnan ezt a szép edzéstervedet szedted, ott találsz milliószor értelmesebbeket is, csak olvasd is el őket.
  • yugoslave
    #18951
    Ácsi! Egy pillanatig sem állítottam, hogy értek hozzá! Valaki megkérdezte, hogy titkos e az edzéstervem, ill megkért, hogy írjam le, megtettem. Ti unatkoztok. Én leírtam, nem azért mert vita tárgyává akartam tenni. 5 kg-ot akarok az eddigi 4en felül felszedni, eddig 82 kg vagyok és 188 cm. Nincsenek annyira hosszútávú terveim, mint pl csuszi értelmezte, max szinten tartás a későbbiekben.
    Egyébként:
    szívesen fogadnám ha leírnátok az általatok javasolt edzéstervet, a minél hamarabbi 5kg felszedéséhez, ill az utána kezdődő szinten tartáshoz
    Köszi!
  • Roger6
    #18950
    Minden hónapban van valami idióta, aki betéved ide????!!! És mindent jobban tud mindenkinél. Itt Magyarországon a focihoz, és testépítéshez mindenki ért, és mindenki jobban tud mindent a másiknál, aki esetlegesen műveli azt a sportot. Még az is, aki egy deka vasat nem emelt fel életében, még az is megmondja, hogy mit hogyan kellene csinálnom. Hihetetlen.

    És akkor még nekik áll feljebb, meg beszólogatnak...
  • csuszi
    #18949
    jaj egyem a szíved. ha annyi 10ft-osom lenne ahány ilyen balfaszt láttam teremben bénázni - saját konditermem lenne, és röhögök ahogy 1 év múlva ugyanolyan balfaszok vagytok. de fő hogy biztos vagy magadban:) hááát bazdmeg fejlőőődddssszzzzzzz!!!!!!! kurva jó az edzésterved. edzőnek ne mutasd meg, de amúgy jó.


    feszülni az olyanokon mint te? :) edzett vagyok belőletek/általatok.
  • Különc
    #18948
  • yugoslave
    #18947
    érzed látom, ez a lényeg, feszülsz mint a tavaszi lepkefing
  • csuszi
    #18946
    majd biztos győzködöm. szarom le, tőlem ott kúrja el ahol akarja. az ilyen butuskáknak nem esik le az alábbi logikai bukfenc?:
    elkezdesz edzeni, 100m futsz 15 sec alatt. fél év múlva 14 sec. biztos kurva jól csinálom, fejlődök mint az állat.
    - lehet hogy fejlődhettél volna 2 secet is? 3at?
    - lehet hogy ez az edzés csak egy ideig tűrhető?
    - lehet hogy egy kibaszott öngólt rúgsz magadnak? ki nem szarja le:
    NEM VITA TÁRGYA.

    erre csak ennyit tudok mondani:
    :)
  • Roger6
    #18945
    Képet rólad, és csusziról. Majd a kép beszél.
  • yugoslave
    #18944
    nem kívánok vitatkozni a semmiről
    edzek ahogy jól esik, nőttem is, erősödtem is tőle rendesen, nem fáj semmim, nekem ennyi pont elég. Szerintem eddzen mindenki hatékonyan és ahogy neki jól esik. Én szerintem eleget tettem mindkét pontnak.
    Kérdezte valaki, leírtam, csak ezért mert Jazzy megkért... neki címeztem elsősorban, a legkevésbé sem mozgat meg, hogy te mit gondolsz, szerintem a tények beszélnek helyetted Nem azért írtam, hogy megvitassuk, mert részemről a lejjebb említett tényekből kifolyólag már a legelejétől kezdve sem volt vita tárgya, az hogy mikor hogy, mennyivel és mit csinálok edzés közben.
  • Roger6
    #18943
    Ha képes vagy elolvasni az aláírásom, ajánlom az adatlapomon a hobby részt is, hátha az is eljut az agyadig. És a lényeget emeld majd ki magadnak, ha fel bírod fogni.
  • Vaxi
    #18942
  • Különc
    #18941
    Azt mondd inkább melyik teremben verjelek meg
  • Vaxi
    #18940
    ugye segítség nélkül is felfedezed a különbséget? mellesleg te sem panaszkodhatsz ilyen téren :)
  • csuszi
    #18939
    ha van porom keverek, ha nem akkor jó az így is. direkt eszem, mert finom és egészséges, túl profin kezelitek a dolgot. túrót csak este mert lassan szívódik? kurvára leszarom. este amúgy húst eszem, mert akkor adja;)
    mindjárt lökök fel képet a tegnapi vacsiról.
  • Különc
    #18938
    Szóld le topikban te folyamat műveled, shop builder fan
  • Vaxi
    #18937
    szokjunk már le az ilyen óvodás oltásokról
  • csuszi
    #18936
    felesleges, nem mr o itt senki. amúgy nem egy gyakkal van a baj, de ha csak egy gyak, akkor nem ezt írom le:
    mell csuklya bicepsz
    mert ebből az jön le, hogy azt a csuklyát úgy megdolgozom, hogy csak na.
    de még mindig tartom, felesleges. olyan mintha valakit koncentrált bicepszezni látok 45-ös kar alatt. meg csúcsosítsunk nem? vagy a faszi aki kérdezte a teremben mutogatva egy kibaszott centis izomra a teremben lévő anatómiai képre ezt hogy kell edzeni srácok? nézd erősen, nő magától...
  • Különc
    #18935
    Direkt eszel reggelire kazeint? Nem keversz bele tejsavót?
  • slime001
    #18934
    Egyébként a külön csuklyával mi bajod van? Hátedzésnél egy külön gyakorlatot én is hozzádobok.
  • csuszi
    #18933
    "4*8 pont annyi súllyal amit az utolsó sorban még ki bírok" - hogyne
    "lábazok, kétszer is leírtam :D" ? ki írta hogy nem? én arra utaltam hogy BAZDMEG MINDEN NAP????
    "regenerálódásnak ott van a hétvég pl" biztos elég
    "lóverseny a lovin van" - lefordítom nagytudású: ez a sport években mérhető, nem hetekben. szerintem változtass hetente, vagy naponta. vagy akár minden órában. úgy jobb lesz.
    "kb 2 órán át edzek egy nap, nem 3" - ergo testrészekre jut 45perc. és elárulom, az 1 óra is sok. vagy nem hajtod meg. az ilyen okostniknak szívesen levezényelnék egy röpke 1 órásat, aztán közölném vele, hogy van még 1 órád, bírod, hisz eddig is bírtad.
    "alkart nem, nyakat sem" - pedig ha van külön csuklya, szerintem ne habozz, toljad ezeket is.
    "vádlizni nem szoktam" - nem baj, erre jó a nadrág.
    "olvass vissza, hogy kiderítsd" - persze, le ne szopjalak?

    reggelire túrót ettem zabbal és lenmaggal. 50g fehérje, tizengramm ch tizengramm zsír. ;)



    én ezért értem meg bunny-t miért is idegbeteg állandóan...
  • yugoslave
    #18932
    te keményítőt reggelizel?!
    4*8 pont annyi súllyal amit az utolsó sorban még ki bírok
    ez gondolom nem újdonság neked sem
    lábazok, kétszer is leírtam :D
    regenerálódásnak ott van a hétvég pl, és igen változtatom a súlyokat
    lóverseny a lovin van
    kb 2 órán át edzek egy nap, nem 3
    alkart nem, nyakat sem
    vádlizni nem szoktam
    elég sokat röpizek és futballozom ill ha olvastad minden nap kb 40 percet cangázom
    szerintem az hogy mennyire hatásos EDDIG az edzéstervem, elég ha megnézem mennyit erősödtem és hány kg jött fel rám, hozzátenném, hogy rém igen nehezen jönnek fel a kilók
    olvass vissza, hogy kiderítsd
  • Különc
    #18931
  • csuszi
    #18930
    én meg sc-zek, sc2-zök, codozok, cb szinten, eu ranglista, sc2 platina liga. kocka vagyok oszt? akkor már nem is sportolhatok? hát hülye vagy barátom?