33479
12316971501353788406.png
  • MaRee
    #19010
    Tehát most az a gondotok hogy kevés, hát sajnos én ennyit bírok, nekem már ez is valami, évek óta csak kocsiba ki és beszállás valamint a reggel lemegyek edzeni volt a napi mozgásom :( :)
  • Különc
    #19009
    Nekem az a poén hogy vagy nem vagy tisztában mennyi 50 méter, vagy elírtad vagy nagyon hamar elfáradsz
  • MaRee
    #19008
    Még mindig nem értem a lényeget
  • Különc
    #19007
    2 naponta 50-60 méter?
  • MaRee
    #19006
    Nem tudom ebben most mi a poén, van egy kb 8 méter hosszú medencénk, abban szoktam oda-vissza úszkálni.
  • SeanJRRussel
    #19005
    1-2 hosszt?
  • MaRee
    #19004
    Én mindenképp jó ötletnek tartom, nekünk is volt régen :) Nem néztem hogy percre pontosan mennyi idő alatt sül meg a csirke, de 10percnél tuti kevesebb.Ha elköltözöm tuti beszerzek egyet megint, imádom a grillezett kajákat

    Úszni szokott amúgy valaki?Én most egy ideje mióta nem edzem(folyamatos éjszakázások meg a meleg miatt) 2 naponta úszok 50-60 métert, nagyon jól átmozgat :)
  • center86
    #19003
    köszi, beszerzek egyet.
    más. használ valaki elektromos grill sütűt? támadás 1.2-ben láttam Vörös Zoliét, ami elég méretes darab volt. És ha tényleg 3-4 perc alatt sül meg benne a csirke akkor pikk-pakk elkészíthetném a 2 napi csirkémet ^^ vélemények, tapasztalatok?
  • jazzy
    #19002
    Használj gurtnit
  • SeanJRRussel
    #19001
    gyenge az alkarod
  • center86
    #19000
    Skacok, olyan gondom van, hogy döntött törzsű evezésnél, vagy pl állig húzásnál a hátam/vállam még bírná a súlyt. De nem bírom tartani a rudat. Nem szoktam szorítani a rudat, a "kampókéz" módszert használom. Az alkarom mocskosul bedurran. Erősíteni kellen aaz alkaromat? mit lehet ilyenkor tenni?
  • plck
    #18999
  • Roger6
    #18998
  • Különc
    #18997
    Szórakozzatok már FRANCIA RÚD, megvan xD
  • Roger6
    #18996
    Ferde rúd???
  • Különc
    #18995
    Ferde rúd, scott pad, köszi az észrevételt
  • SeanJRRussel
    #18994
    scott rúd
  • Különc
    #18993
    Szerintem nem kell hanyagolnod, változatosan és keményen eddzed, kevés pihenővel, ráfeszítéssel, kalapács, 1 kezes, scott rúd, letolás, fordított fogású egykezes triceps csigán, kötél stb.
  • plck
    #18992
    Ezt mondom én is, nem számottevő!!!!!!!!!!!!
  • Jobson
    #18990
    Helló ! Lenne egy kérdésem? Kezdésre bicepszre, tricepszre milyen gyakorlatot ajánlotok? Még nincs 45ös karom, akkor hanyagolhatom a koncentrált bicepszet... Köszi
  • Különc
    #18989
    Nem ezen fog múlni az Olympiára való felkészülésed
  • plck
    #18988
    Hiába gúnyolódsz Bunny is meg mondta a válaszban hogy igen befolyásolja a teljesítményed de nem számot tevő(:
  • Tyler1
    #18987
    discoveryn volt egy műsorban, hogy megvizsgálták azt a legendát, h a focistáknak nem szabad szexelni egy meccs előtt, mert sok energiát emészt fel. a fél csapatot elküldték félidőben kúrni, a másik meg csak pihent. és lásscsodát a frissen farkaltaknak több erejük volt, és jobban koncentráltak a meccsre :D

    de ez amúgy is elég nagy butaság, nincs benne semmi ráció. mint ahogy abban sem, h szaros gatyában 10 kilóval többet nyomsz fekve :)
  • Vaxi
    #18986
    így van, soha többet nem szabad nemi életet élni, a pöcsödhöz még pisáláskor sem szabad hozzányúlni, különben nem tudod felemelni többet a karod!
  • plck
    #18985
    A második nem hülyeség, tényleg van benne valami.
  • Freeeee
    #18984
    Na de milyen áron:))
  • Különc
    #18983
    Ezeket te tetted fel neki?
  • Vaxi
    #18982
    /off
    a milupásat nem találom, de a köhögős eredeije itt van:D
    ez meg egy bónusz
    /on
  • Vaxi
    #18981
    sajnos ezeket idéztem, nem én találtam ki. tehát vannak ilyen okos emberek.
  • tigeroo
    #18980
    :)


    (nagyrészt read only vagyok, de ezen most felröhögtem... jól jött a napom végére, köszönöm)
  • jazzy
    #18979
    Te meg inkább lennél büszke arra, hogy egy honfitársad kijutott a legnagyobb testépítő versenyre ami létezik..

    Nem semmi az amit elért annak függvényében ugye, hogy otthagyta a scitecet, ne részletezzük hogyan és miért, kiment és ott épített karriert, most pedig képviselheti kis hazánkat elsőként.
  • jazzy
    #18978
    Nem véletlen töröltem a hszed. Ne rémiszgesd már szerencsétlent látatlanban, ismeretlenül ilyen marhaságokkal, hogy ilyen meg olyan betegsége "lehet".
  • plck
    #18977
    muhahahhahahhaa
  • Tyler1
    #18976
    mindenhol van ellenállás. ez esetben a girnyóságért és a free fat-ért tüntetnek. az ellenállás vezetője: Mr. "fogadd el hogy hikomat vagy" Frayer!
  • Roger6
    #18975
    De gonosz vagy!
  • Különc
    #18974
    1 túrórudi reggel 1 este, de 6 után már ne egyél
  • Vaxi
    #18973
    köhögéssel lehet hasizmot erősíteni?
    ha megeszek napi két túrórudit, és megiszok este egy kanál milupát, akkor az elég?
  • Vaxi
    #18972
  • Roger6
    #18971
    Fuck Yeah! Akkor azért talált ide ennyi barom...
  • csuszi
    #18970
    top listások vagyunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    :D