33479
12316971501353788406.png
  • MaRee
    #19050
  • Tyler1
    #19049
    na elsőre ilyen sikerült :)
  • oliwwer
    #19048
    mindenképp :)
  • Tyler1
    #19047
    neki álltam egy bannernak, majd mutatom az eredményt :)
  • jazzy
    #19046
    Köszi, remélem így jó lesz, ötleteket várok.

    Ha valaki érez magában erőt és szeretne csinálni bannert örömmel venném! Páran jelezték, hogy a banner régi és cserére szorulna lassan. Hajrá!
  • MaRee
    #19045
    Ezt a hsz-t valahogy ninjázzátok fel a banner alá!
  • center86
    #19044
    lájkolom!
    +1
  • csuszi
    #19043
    én rengeteget multiztam, multizok. cod és sc1. cod-ot elég komoly szinten, van némi közöm tehát a multi platformhoz.
    zseniális. kibaszottul epic.
    teljesen új dolgokat hoztak be az rts műfajba, mind a single mind a multi részbe.
    csak pár dolog (tényleg pár, rengeteg van):
    single:
    fejlődés, pénzt keresel.> zsoldosokat vehetsz fel, rengeteg fajtát, fejlesztések, armory-ban upgrade, laboratory, nincs fő szál, sokfelé mehetsz. mellékszálak. achievmentek, érte jutalmak. kibaszott epic story.
    multit le se írom, rengeteg cucc:)

    de azért reggel toltam az edzést:) nem is kicsit.
  • Vaxi
    #19042
    összeszedtem pár linket ami hasznos lehet - amiről beszéltünk ma jazzy.
    mivel nagyon új vagyok én is, ezért a lista természetesen hiányos lehet, de én ezeket olvastam át sokszor, és azt hiszem ezek elég jó írások.
    ha ki akarod tenni a bannerbe jazz, akkor a tested! után írd be ezt:
    <br /><a href="http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=983474819&no=19040" target="_blank"><b>valami szöveg, hogy olvasdelbazdmeg vagy amit akarsz</b></a>
    ha meg nemkell, akkor töröld a csipába :)
  • Különc
    #19041
  • Vaxi
    #19040
    Alapismeretek (egy régebbi változata)
    Edzésprogram összeállítása
    Étrend
    Táplálékkiegészítők
    Gyakran feltett kérdések
    Edző válaszol
    Edzés, gyakorlatok, izomcsoportok
    -Enciklopédia,avagy mi micsoda.-
    -Olvasnivaló.-
    http://www.sportika.eu/ 12 hét Online Tréning - az írásos anyaghoz tartozó videók a Galériában találhatók
    1. rész: Programépítés és végrehajtás alapjai
    2. rész: Energiaszükséglet
    3. rész: Fehérjebevitel
    4. rész: Zsírbevitel
    5. rész: Szénhidrátbevitel
    6. rész: Tápanyagválasztás és időzítés
    7. rész: Táplálékkiegészítés
    8. rész: Bemelegítés
    9. rész: Nyújtás
    10. rész: Edzéselmélet I.
    11. rész: Edzéselmélet II.
    12. rész: Edzéselmélet III.

    A témához tartozó néhány könyv
  • jazzy
    #19039
    Nem ide tartozik, de egy véleményt írhatnál róla 1 postban kíváncsi lennék rá, de a topicja úgy pörög, hogy csak kapkodom a fejem :D
  • Tyler1
    #19038
    váó ez nagyon jól néz ki, csak a legcsukhatós praktikusabb a konyhában sztem :)
  • UltraZord
    #19037
    kösz neked és centernek :)
  • csuszi
    #19036

    sry, starcraft 2 van éppen műsoron. :)
  • csuszi
    #19035
    sose voltam agresszív, türelmetlen igen. engedtessék meg nekem a sok év idióta, LUSTA!!!!, olvasni nem tudó ember miatt.
  • center86
    #19034
    liszntumídúd! beírod keresőbe hogy tesépítés fórum és egyból kiadja SG-t. Ez egy fórum, persze hogy felteszik a kérdéseket. De szerintem a link akkor is jó megoldás volna.
  • Vaxi
    #19033
    tessék :)
  • Különc
    #19032
    Ott se olvassa el a sok majom, szerinted itt?
  • center86
    #19031
    régen volt róla szó hogy alapismeretek linkjeit be kéne tenni a banner alá. Azt nem lehetne megoldani?
  • Roger6
    #19030
    Bazmeg... 40 új üzenet, de kár volt elolvasnom őket. Lufit a népnek-e!
  • jazzy
    #19029
    Akkor ne a másikat oltogassad, hanem válaszoljál ha ennyire értelmesen kérdezett. A lufiember sértő, ha én bemegyek a ruhatopicba, hogy nem akarok divatbuzi lenni de ajánljatok valamit szerinted mit szólnak? Gondolkodjatok már el egy kicsit.

    Sztereotípiát meg nem kell erősíteni, volt, van és lesz, ha nem tetszik nem edzel, leszarom más mit gondol.
  • Tyler1
    #19028
    thx, képet tudnál linkelni, vagy ilyen noname? :)
  • oliwwer
    #19027
    Vaxi jól mondja. Vegyél egy 2kg-os szőlőcukrot. 990 ft.
  • Vaxi
    #19026
    edzés után gyors felszívódású szénhidrát lenne a megfelelő, így jobb lenne valami szőlőcukor-féle a fehérje mellé.
  • Vaxi
    #19025
    én 10.000 forintért vettem az asszonnyal egy jó kis grillt, nagyon finom cuccokat csináltunk már rajta :)
    corában vettük. egyik fele köves, a másik teflon. alul peddig 8 "kanál" fér el, abba lehet tenni tojást, sajtot, paradicsomot stb.
  • Különc
    #19024
    Neked még van kedved ide írni?
  • Vaxi
    #19023
    ezeket nézd majd át:
    alapismeretek
    sportika 12 hetes edzés. regelj az oldalra, ott a videó anyagot is elérheted :)

    szerk: a címben cserélednő az 1-es szám, a 10-es számnál azt hiszem 10_resz(1).pfd a vége
  • Vaxi
    #19022
    jogos, az én kurva anyámat.
    már el sem várhatom, hogy elolvassa valaki az alapismereteket, ahogyan én is tettem néhány hónapja...
    igazad van, én kérek elnézést, és ettől a pillanattól fogva elhiszem, hogy csuszi egy felfújt kokszos köcsög.
  • poruljartal
    #19021
    Miért, szerintem abszolút normálisan kérdezett a tag

    Nyilván azért írtad, mert te kevésnek érzed magad, és/vagy a csuszi felpuffadt háta mögüll kuncogva akarod hallgatni a választ ahogy keményed oda mondja majd azt, ahelyett, hogy helyibaszdszájbáskodás helyett félretenné a kis önérzetét és segítene a kezdőnek aki ide tévedt.

    azért én néha nézegetem a topikot, és ez a jellemző sajnos, elképesztő sztereotípiákat erősítetek meg mint pl a gyúrósok buták(+erőszakosak)

    na lehet erre valami okasat írni főleg csuszi légyszi kérlek nyalomaszádat!!!!!
    (a srácnak meg egy normálisat csuszi kérlek!!!)
  • Vaxi
    #19020
    csuszi, szépen kérlek, hogy válaszolj erre a posztra!!!
    könyörgöm neked!!! légy szíves!!
  • center86
    #19019
    bocs a dupla postért.
    akkor leszl szálkás ha diétázol. ahhoz hogy ne egy girnyó legyél hanem legyen formád is a diéta előtt tömegelni kell. Na akkor leszel úgymond "felfújt lufi" Persze abból is van ezer féle, ebbe nem mennék bele.
    Az hogy mennyire bírod az edzést, a kajálástól függ. Mondok egy példát. Reggelente bicajjal járok melóba. 6km nem túl nagy táv. Átlag idő 20 perc és megy simán a dolog. Mára nem volt időm elkészíteni a kajámat, így átmentem a kisboltba mikor már éheztem és pár zsemlét vettem délutánra. Mikor indultam haza 1 km után meg voltam halva a bringán. És ezt a kevés ch-nak tudtam be.



  • Különc
    #19018
    Lufiember után nem olvastam...
  • oliwwer
    #19017
    Huha mit fogsz te itt kapni :D
  • center86
    #19016
    jaja. én reggel is azzal indítok meg edzés után is azt tolom. lidl-ben meg most már interspar-ban is (legalábbis most találtam rá) van olcsó zabpehely. egy két csomagot szoktam ledarálni előre, aztán a turmixnál már csak mérni kell.
  • UltraZord
    #19015
    üdv urak

    pár dologra lennék kiváncsi
    Mitől függ az, hogy valaki ilyen óriási felfújt lufiember lesz, vagy szálkás? Mert én inkább szálkás szeretnék lenni és bár pár hónapja edzek csak teremben, semmi másra nem figyelek oda.. táplálék kiegészítő stb.-re gondolok.
    Veletek van olyan, hogy nincs erőtök edzeni? Nem mondanám, hogy túlzásba viszem, de azért szeretek,másfél 2 órát mindig elbaszkodni a teremben, minden izomcsoportot megmozgatok úgy érzem a felsőtestemen. És ez az erőforma nekem nagyon változó, és már edzés elején eldől, hogy milyen lesz az aznapi formám.
    Hogy tudom ezt befolyásolni? (napi 8 óra alvás, heti 2 nap pihit tartok általában, és nem szeretnék szedni enni-inni semmit hozzá).
    Még valami, hogy mikor soványabb voltam jópár éve, nagyon simán ment a húzódzkodás, most nem. Mivel tudok rá edzeni, ill melyik izmokat kell erőltessem?

    előre is kösz
  • plck
    #19014
    Edzés után fehérjeturmix zabpehellyel jó nem?(Természetesen vízzel)
  • Tyler1
    #19013
    milyen árban vannak ezek a grillek? van egy régi grillezőm ami beszart most, de amúgysem vmi szupergyors, és kiírthatatlan szaga van már évek óta.
  • MaRee
    #19012
    Nos a 2-3km-hez képest tényleg nagyon nagyon viccnek tűnik ez, de én ilyen vagyok, kész.Nem is a tüdőm nem bírja, hanem pl a mellem és a hátam durran be annyira a végére, hogy a zsibbadástól alig bírok haladni.
  • jazzy
    #19011
    Nekem van itthon kontakt-grillem, fogod bepácolod a húst valami fokhagymásba (én úgy szeretem), rárakod lecsukod, pár perc, kurva finom, és nem kell hozzá olaj (csak az a pici ami rajta marad pácolás után).

    Zöldséget szintén pl cukkini rárakod grillezed, isteni, de bármilyen zöldséget paradicsom paprikát is szoktam.

    MaRee: 2 naponta 50-60 méter az valóban nagyon kevés, de a lényeg mindennél az, hogy csináld. Ha csinálod és élvezed lesz az több is. Csak kíváncsi lennék a többiek mikor úsztak utoljára és mennyit bírnának ki ( mondjuk ez függ úszásnemtől is ). Én Régebben vizilabdáztam 4-5 évig, akkor napi 2-3km-eket úsztunk és utána következett még maga a játék, utána abbahagytam és bizony jócskán lecsökkent az a táv amit egyhuzamban le tudtam úszni (pedig edzettem mást).