33479
12316971501353788406.png
  • mgkp
    #32118
    Érdemes a Creapure illetve Ultrapure névvel ellátott kreatin-monohidrátot keresni. Ez egy úgynevezett garancia a kreatin-monohidrátra. A Creapure-t Németországban az Alczhem nevezetű cég állítja elő, az Ultrapure-t pedig egy amerikai cég. A lényeg az, hogy ezek a kreatinok a legtisztábbak és legjobb minőségűek. Többszörösen ellenőrzöttek, abból a célból, hogy a lehető legtisztább kreatint állítsák elő, semmi felesleges melléktermék ne kerüljön még véletlenül se bele.

    Pl: Scitec Ultrapure
    Myprotein Creapure

    Utoljára szerkesztette: mgkp, 2014.11.22. 00:19:27
  • veszelka
    #32117
    igen
  • Mor3llo
    #32116
    Srácok, jövő héttől el akarok kezdeni egy 2 hónapos kreatin kúrát. Mivel ez lesz életem első ilyen kúrája, az lenne a kérdésem, hogy ti melyik terméket ajánljátok, melyik jött már be nektek? Vagy igazából teljesen mind1, a kreatin-monohidrát mindenhol kreatin-monohidrát?! :D
  • Tyler1
    #32115
    Náluk jóval fejlettebb az idegrendszeri kapcsolat, jobban betudják vonni az adott izmot a munkába, mint ahogy kívülről látszik. Az extrém terhelés során az izmok drasztikusabb feszülésnek vannak kitéve, a sejtszerkezet ugyanúgy sérül. A többit elvégzik a szteroidok. Bár az anatómiához már nem sok közöm van, így csak tippelek.

    De igazából ha olyan értelmetlen módszer lenne, akkor nem kéne hogy akárki jegyezze ezeket az embereket a termen kívül, de pl. Bohos, Bereczki világbajnokok is, ha jól tudom.
  • DarkHorSe
    #32114


    :DDD
  • DarkHorSe
    #32113
    Ezert jo nezni ahogy edz pl Johnnie Jackson, meg Branch Warren :D Mondjuk azert ok sem olyan agyatlan idiotak mint ahogy szerintem az emberek gondoljak roluk. Persze nemis atomfizikusok, de azert latszik az edzesben is a mentalitas kozti kulonbseg a tobbi testepitohoz kepest.

  • oliwwer
    #32112
    Az egész érvelésed az általunk képviselt kezdő szint és a profik közti szakadékra épül. Magyarázd már el nekem, hogy hogyan változik meg az ember biológiai működése, ahogy a testépítő halad a profi szint felé. Egyre kisebb izomösszehúzódásra van szüksége? Ezt nehezemre esik elhinni.

    Van értelme ilyen tartományú edzésnek, ahogy írtad, igen, de csak akkor, ha az izmokat a nagy súlyhoz akarjuk szoktatni. Egy profi testépítő meg szarik a súlyokra, elvileg, mert nem azért küzd.
  • The Protector
    #32111
    Koszonom.Mar regota edzek de semmit nem szedek csak probalok rendesen enni.Nekem az a lenyeg h izmosodjak amennyire csak lehet de nagy darab sem akarok lenni.
  • xxxpaulxxx
    #32110
    Azért túlzásokba sem szabad esni... nekem, amikor néha lecsúszik 5++ turmix egy nap, akkor eléggé bedurcul rá a gyomrom.

    The Protector: a standard "szedés": Reggel zabbal egy adag, edzés után két adag a többi fehérje pedig kajából megy. De ha ilyen kérdésed van, előtte mindenképp olvasgass egy kicsit... legalább egy Sárga kapszulát.
    Utoljára szerkesztette: xxxpaulxxx, 2014.11.21. 09:10:55
  • xxxpaulxxx
    #32109
    Jah, Cedric, Tóth Dani, Kiss Jenő... meg még biztos egy halom másik is.
    A nem natúroknak megvan a lehetőségük választani, hogy "rángatni, vagy nem rángatni":D Mi pedig befogjuk a pofánkat és edzünk "rendesen".:)
  • DarkHorSe
    #32108
    Amennyit akarsz, annyit szedsz belole ez nem tomegnovelo. Mindegy hany kilo vagy.
  • The Protector
    #32107
    Koszonom.A szedese hogyan van?Mennyit kell belole.69 kilo vagyok.
  • adam46
    #32106
    Cedric Mcmillan vallja a kis súlyos, szabályos végrehajtásos elveket. Lassú negatív szakaszokkal és még sem kicsi. Én a rángatásba csak a sérülés veszélyt látom, persze igaz, hogy naturálba hiába rángatnám, nem lenne eredménye. Kell hozzá sok-sok cuccos.
  • Tyler1
    #32105
    Azért van ott az idézőjel, mert képletesen értettem arra, amivel általában egy kezdő megtanulja a szabályos végrehajtást. Az oké, hogy nekünk ez a normális, csak felesleges ezeket az elveket elvárni egy sokkalta tapasztaltabb versenyzőtől. Van értelme az ilyen szintű extrém terhelésnek, még ha a mozgástartomány kicsi is, persze rengeteg olyan feltétel kell hozzá, ami nem átlag, naturál embereknek nincs meg, úgyhogy amiért röhejesnek gondoljátok az egyszerűen azért van, mert nem gondoltok bele, hogy létezik az a szint, ahol már érvényét veszíti a tankönyvi tudás.

    Én konkrétan azóta tudom, mióta egy egykori évfolyamtársam velük készül, és látom a különbséget a "lemegyek, leedzek, kicsit izzadok és királyság", meg a gurtni szétszaggatós, folyamat okádós, épelméjűség határait súroló edzés között. Ettől még nem leszek a híve, sem követni nem akarom.
  • xxxpaulxxx
    #32104
    Ebben tényleg nem volt semmi személyeskedés... csak nem tudsz elvonatkoztatni a szavak konkrét alakjától.
    Arra célzott, hogy te, mint (valszeg) naturál sportoló nem fogod megérteni, hogy ők miért csinálják ezt így, ahogy.
  • adam46
    #32103
    "Hasonlítgathatod ahhoz amit te tanultál a szabályos "30 kilós" fekvenyomásról, csak nem érdemes." Ha ez nem nekem szólt, akkor elnézést. Eléggé utaló kifejezések vannak benne.
  • DarkHorSe
    #32102
    tessek
  • The Protector
    #32101
    Sziasztok.

    Szeretnek tanacsot kerni feherje ugyben.Sosem hasznaltam feheret edzeshez,csak etellel vittem be magamba viszont most szeretnek egyet hasznalni.Tudtok nekem ajanlani jofele feherjet amit itt Londonban is meg tudok venni.A lenyeg nekem h egy kis tomeget szerezzek.A fo gond azzal van h rendesen eszek de iszonyat nagy az energiafelhasznalasom.

    Elore is koszi a segitseget.
  • Tyler1
    #32100
    1. neked nem sikerült értelmezni, amit írtam (ráadásul nem is neked címezve)
    2. először gondold át, hogy te milyen hangnemben írsz, és talán olyanban kapsz majd választ is.
  • adam46
    #32099
    Bírom ezt a mindenkit lenéző stílusod. Csak lenne valami valóságtartalmas is.
  • Tyler1
    #32098
    Milyen példa? Egy szót nem írtam példákról, vagy hogy követni kellene akárkinek. Ez egyszerű vélemény volt. Hasonlítgathatod ahhoz amit te tanultál a szabályos "30 kilós" fekvenyomásról, csak nem érdemes. Aztán hogy szerinted röhej vagy nem, az max neked mérvadó, attól még megvan az eredménye. Nem naturálban, abban bárki biztos lehet.
  • xxxpaulxxx
    #32097
    Egyébként meg inkább kedvelem Kiss Jenő "robbanékony pozitív, lassú negatív szakasz" elvét... érdekes módon neki nem kell rángatóznia. Az meg megint csak más kérdés, hogy egy Bereczkiből soha az életben nem is lesz Kiss Jenő.
  • xxxpaulxxx
    #32096
    Persze, ez így van... viszont sokszor van az is, hogy "csak a videó kedvéért" edzenek így (nem rájuk értem) és a sok "kondicápa" (:D) meg innen meríti az ihletet.
    Egyébként ok... nekik ez válik be, ez tény... viszont az előbb említett példámban Krisztián igazán rászólhatott volna a kicsit sem profin kinéző haverja/kuncsaftjára, hogy ez nem az a szint...
    No de ez már a "ki, milyen személyi edző" rovat és sajna sok ilyennel szembesül az ember fia, amikor nem igazán érti, hogy az adott edző miért is kapja a fizetését.:)
  • adam46
    #32095
    Ez is ahogy edz, az egy nagy röhej. Annyi cuccal, amennyi ebbe az emberbe van, az lenne a csoda, ha nem fejlődne semmit. Ha neked ez a követendő példa, akkor egészségedre.
  • Tyler1
    #32094
    Persze hogy azt kapsz, mert nem is látod át azt a hatalmas szakadékot, ami közted vagy bármely másik hobbi gyúrós pinalegyezése, és egy ilyen extrém versenyfelkészülés között tátong. Meg kéne érteni, hogy ez se nem kezdő, se nem haladó szint, amit a Sárga kapszulából te kiolvashatsz edzés címszó alatt. De azért vicces mikor így megmondják 70 kilós kondicápák, hogy nulla amit ezek a versenyzők csinálnak (ezt nem rád értem, hanem úgy általánosságban a haterekre) :)
    Majd szóljon valaki Johnnie Jacksonnak is, hogy nagy lófasz amit csinál, talán integetni is fog neki az Olympia színpadáról.


    Utoljára szerkesztette: Tyler1, 2014.11.20. 15:17:22
  • adam46
    #32093
    Sokaknak tényleg ez jelenti a motivációt, meg a példaképet. Olyan súlyokkal edzenek, amit már nem is tudnak szabályosan kontrollálni és ne mondja nekem senki, hogy ennek bármilyen haszna van, mert ezt sose fogom elhinni. Ettől függetlenül emberileg lehet egy korrekt természet.
  • DarkHorSe
    #32092
    Mint ahogy a te valaszod teged minosit :D Ket szoval valaszoltam ra, erre nyomod a fogyatek "buta szar vagy, biztos facebukozo meg teveze" szoveget.

    reszemrol lezarva
  • Riddick21
    #32091
    Betettél egy képet egy mindenki számára elérhető fórumra, úgyhogy nyugodtan véleményt formálhat erről bárki. Aztán az erre adott válaszod már téged is minősít.
  • DarkHorSe
    #32090
    Imadom a neten szemelyeskedo embereket. Majd szolok ha erdekel a velemenyed, addig megtarthatod magadnak.
  • xxxpaulxxx
    #32089
    Én agyfaszt kapok, amikor a Bereczki meg Bohos féle epilepsziás edzésekre csorgatják az emberek a nyálukat, meg írogatják, hogy "micsoda példaképek".
    Múltkor is látom a Krisztiánt, hogy valami haverjá/kuncsaftját motiválja az 500++ kilós lábtolás alatt, üvöltenek mint állat az a kicseszett súly meg épp, hogy egy 20 centis tartományban mozog.
    Ettől függetlenül a Kornél emberileg tényleg szimpatikus így videók alapján.
    Utoljára szerkesztette: xxxpaulxxx, 2014.11.20. 11:41:38
  • Riddick21
    #32088
    Nagyon értelmes válasz, de a valóság az, hogy egy kis buta szar vagy, akinek fogalma nincs, hogy mit linkelt.
    Lehet, hogy nem közösségi oldalakról, meg kereskedelmi tévékből kéne informálódni, nem? :)
  • DarkHorSe
    #32087
    mert megtehetem
  • Riddick21
    #32086
    Miért linkelsz tavalyi, azóta már korrigált értékeket?
  • Prince of Máté
    #32085
    link
  • DarkHorSe
    #32084


    nyehehe
  • Tyler1
    #32083
    Siralmas a helyzet. Remélem sok millió anyuka látta...
  • Roger6
    #32082
    ...
  • Riddick21
    #32081
    :D :D :D
  • oliwwer
    #32080
    http://tv2.hu/musoraink/tenyek/162717_fulladasos_halalt_okozhat_a_vitamin.html
  • Stockbauer33 #32079