33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #19252
    köszönöm, hogy szóltál, sajnálom, hogy mind a két hozzászólásom, amit csuszihoz intéztem, megzavarta a lelki békédet. én kérek elnézést
  • Vaxi
    #19251
    nem is fognak eltűnni, ha 10 nap alatt -10 kilót ígérsz mozgás nélkül, mindig lesz rá vevő :)
  • Tyler1
    #19250
    hát amíg ilyen szennyekkel lesz tele a média meg a net, h pár hét alatt ilyen test, ilyen géppel olyan has, stb nem is csodálkozom, hogy sokan el is hiszik. elég nagy befolyásoló szerepe van a reklámoknak, meg a marketingnek, nekik a lóvé a lényeg, az emberek meg naívak átlátni az ilyenen.

    inter: vízzel a leghatásosabb. ízesített tea, azonbelül a citromlé de a koffein is, roncsolja a kreatint. meleg vízet ajánlok, de nekem sem oldódott teljesen néha még abban sem. 1 grammhoz 1 dl víz kell kb.
  • izmos13
    #19249
    Vaxi , Különc és társai : nem kell csuszi picsáját nyalni állandóan elég lesz már belőle, kicsit unalmas.
  • SeanJRRussel
    #19248
    Nem kell azt kevergetni...Benyomod a szádba az adagot és leöblíted vízzel,ennyi.Nem kell itt kavargatni kutyulgatni.És így tuti h minden kis apró szemcse benend lesz nem veszik kárba és ennyi.
  • plck
    #19247
    A válasz egyszerű, ők a koxosok:S
  • Roger6
    #19246
    Szerintem meg botmixer + 30 mp, és kész a habos fehérje-ital.
  • MEdievil
    #19245
    Kreatin monohidráttal nincs tapasztalatom de azt ami nehezen oldódik és csomósodik egy egyszerű módszerrel könnyen fel lehet oldani:
    Kell hozzá egy pohár meg egy kanál az hogy teában vagy vízben oldod fel nem nagyon számít szerintem. Nagyon kevés vízzel kezded kevergetni majd kapsz egy ilyen tészta szerű masszát amihez óvatosan adagolod a vizet ha kell akár cseppenként és közben kevergeted egészen míg el nem éred a kívánt eredményt. Leírva bonyolultabb mint megcsinálni.
  • cargame
    #19244
    Igazad lehet de akkor ok mondanak marhasagot, h mit szednek :D
  • Vaxi
    #19243
    hiába van divatos neve a proteinnek, az fehérje.
    sem attól, sem a kreatintól (ami például a marhahúsban is megtalálható) nem puffadsz fel, ez hihetetlen nagy tévhit.
    valószínűleg van olyan szer, amitől 1 hónap alatt meg lehet nőni, de az nem a fehérje. de sajnos akad jópár olyan, akiről beszélsz :D
  • Vaxi
    #19242
    nem tartom életformámnak az edzést, nem is tarthatnám, nem csinálom olyan régóta. mindenesetre nagyon szeretem csinálni, és a bicajozással karöltve ennek volt egyedüli késztető ereje arra, hogy lerakjam a cigit és kicsit egészségesebben éljek.
    sajnos az általad említett díszgyerekek mindenhol megtalálhatók :|
  • cargame
    #19241
    Itt mostanaban az a szokas , h lejon a 16-19 kozotti gyerek valami protein vagy kreatin vegyitekkel. 1 honap alatt hihetetlenul felpuffad vagy tudja a fene, h mi de 1 - 2 honap alatt hihetetlenul megno a gyerek. Oszt tobbet nem is jon az edzoterem kozelebe, de a piszakfagyerekbol lett egy nagydarab pali. :D ez nagyon erdekes. En meg tobb mint 1 eve huzom az edzest es nem nezek ki ugy mint aki hipp hopp 2 honap alatt megemberesedett...
  • inter94
    #19240
    Hi!
    vki tudna tanácsot adni h hogyan oldjam el rendesen a kreatin monohidrátot?mert vízben nem akar el oldódni :S...olvastam h meleg vízben vagy esetleg teával is lehet próbálkozni....és most a teát fogom kipróbálni...és még 1 kérdés?hány dcl teában oldjam el?
  • Roger6
    #19239
    Ezért kell elmondani az ide bolyongó, tévhitben élő embereknek, hogy kétszer is gondolják meg, bele akarnak-e kezdeni, mert sok csalódásban lehet részük, ha nem megfelelően csinálnak bizonyos dolgokat.

    Másrészt, én örülnék neki, ha lehetne 6 hét alatt Brad Pitt body-t nyomni, mert eltűnne a sok kretén nagyképű faszkalap a teremből, és a normálisabbja maradna ott. Akik ezt egy életformának tartják, akik esetleg azért járnak le, mert egészséges, és nem azért, hogy az utcára is edzőkesztyűben rohangáljanak kifele a teremből mutatva a díszes utcalakóknak, hogy ő bizony most kurvára edzésen volt. Hányingerem van tőlük...
  • SeanJRRussel
    #19238
    Minnyá írunk egyet
  • Különc
    #19237
    Szerintem te ráleltél a manna receptjére, ám írd le mit tapasztaltál 1 kúra után
  • Vaxi
    #19236
    sg tetején volt reklám link
    "
    1 Azonnal megszűnteti az éhséget
    2 Elégeti a kalóriákat
    3 Leállítja a cukrokat
    4 Könnyebbé teszi a táplálékokat
    5 Eltünteti a zsírokat
    6 Megsemmisíti a narancsbőrt
    7 Levezeti és tisztítja a vért
    8 Eltávolítja a vízfelesleget
    9 Kitisztítja a zsírszöveteket
    10 Újra kifeszíti és feszessé teszi a bőr
    "

    azigenbazdmeg még el is mosogat!
    Ééééés a ráadás:
    "
    1 - nem kell semmilyen erőfeszítést tennie
    2 - nem kell fogyókúráznia
    3 - egyetlen szokását sem kell megváltoztatnia
    4 - és minél többet eszik, annál jobban fogy
    "
  • Tyler1
    #19235
    az a baj, h az alapismeretekben nincsen "6 hét alatt Brad Pitt body" rész
  • Vaxi
    #19234
    kiderül de a kérdezel után tegyél már egy vesszőt
  • Roger6
    #19233
    Én meg annyit mondok, hogy ha nem tudsz/akarsz segíteni neki, akkor nem kell ilyen modorban válaszolnod (nem hiába lett törölve a hsz-ed szerintem...), nem hiányzik ebbe a topicba ez a viselkedés. Hülyeség szerinted? Hagyd rá, ne foglalkozz vele. Ennyi.
  • Különc
    #19232
    Ezután ez lesz figyeld meg:

    "Elolvastam az alapismereteket, de nem találtam benne hogy [insert random balfság]"
  • jazzy
    #19231
    így elég nagy lesz?
  • SeanJRRussel
    #19230
    19200-as hozzászólást nézd meg (kicsit lentebb görgetsz itt van ezen a lapon).Nah olyan legyél.Szálkás is,kocka a hasa,hatalmas izmai vannak.15 év után várjuk a képeket.
  • Különc
    #19229
    Ez nem alapismeretek vagy kezdő, nem kezdő kérdés, nem tudja milyen alkata legyen... Eleve milyen kérdés már ez? Ez nem Mátrix, hogy bemész a gardróbba és most felveszem C.Ronaldo testét... ja,nem nekem testépítő kell,megvan: Molnár Péter. JÁJJ de nekem BRUTÁLIS kell, legyen Rühl.
    Biológia, ált. iskola 6. osztály + kis sütnivaló és talpraesettség + olvasáskészség. Kicsit érdekli a téma nem kérdez ilyen ótvar baromságot.

    OFF
  • Vaxi
    #19228
    Én nem leszólni akartam, csak meglepett a kérdés, illetőleg feltettem neki 2 kérdést :)
  • Roger6
    #19227
    #19226, | #19225 - szerintem kicsit túlreagáltátok a dolgot. Nem illik így kezdeni egy sporttal ismerkedővel, ebből jön az, hogy hülye buta gyúrósok... Relax. :)

    Szóval BlueDragon!

    A banner alatt találsz egy "Alapismeretek - Mielőtt kérdezel olvasd el!" piros feliratot, ott elég sok dolgot meg tudsz a testépítésről. Ha valamit nem értenél ezek után sem, nyugodtan írj ide, vagy privátba, megpróbálok/unk segíteni, letisztázni dolgokat. Fontos, hogy az alapismeretek elolvasd, és megértsd. Talán azért reagáltak ilyen hevesen a kérdésedre, mert van pár olyan alap dolog, amit nem akarnak újból, hétről-hétre elmondani.

    Üdv!
  • Vaxi
    #19225
    Az igen. Tehát te most az várod el tőlünk, hogy eldöntsük, hogy te hogyan szeretnél kinézni, és mi legyen a célod?

    "Tehát, nagy izom, de kevés zsír kockahas, és az izmok jól elkülönülten látszódnak."
    Igen, ők a profi testépítők, nézd meg a - jajj nem írom, hogy lufiember, mert komolyan veszed - a csávót a bannerben. Szerinted ő zsíros?

    Javaslom az alapismeretes linkek erőteljes tanulmányozását..
  • BlueDragon88
    #19224
    Hy!!
    Én most kezdenék el testépítéssel foglalkozni. A gond csak az, hogy nem tudom eldönteni, hogy végül milyen alkatot szeretnék. Atletikus, testépítő, brutális testépítő :) Szóval, valaki elmondaná, hogy milyen főbb alkatok vannak a testépítésben? Tudom, kicsit hülye kérdés, de egyáltalán nem tudom, hogy milyen alkatom legyen, mivel én nagy izmokra gondolta, testépítő nagyságú izmokra. De a barátnőm, pedig inkább atletikus, kockahas, kevés zsír, minden izom külön látszódik. Lehet, ezt a kettőt keverni? Tehát, nagy izom, de kevés zsír kockahas, és az izmok jól elkülönülten látszódnak. Szóval, ilyen képeket tudnátok berakni, meg, hogy milyen "főbb" testépítés alkatok vannak, és ahhoz is tudnátok képeket berakni? És ti melyik mellett érveltek? Szerintetek melyik a legideálisabb méret,
  • oliwwer
    #19223
    A deltoid izmot.
  • Vaxi
    #19222
    váll
  • Fülüke
    #19221
    Üdv! Ez a súlyzó emelő mozdulat melyik izmot növeli?

  • Vaxi
    #19220


    szerk: érdemes a kommentekbe is belenézni, megy ott is a szakértés :D
  • plck
    #19219
    Mivel hogy csak addig kisbabák
  • MaRee
    #19218
    De addig nagyon
  • Különc
    #19217
    Azok is csak addig aranyosak míg meg nem nőnek
  • MaRee
    #19216
    ÁÁááááá de aranyos :D:D:D::DD Imádom a kisbabákat! :D
  • plck
    #19215


    XDD
  • MEdievil
    #19214
    Már bocs de nem csak csuszi alanyi joga lekezelőnek lenni :). De ha neked van kedved válaszolni nagyobb lelkesedéssel 245214. alkalommal senki nem tart vissza.
  • Különc
    #19213
    Én segítek azzal ha azt mondom hagyd a fenébe?
  • dragon11
    #19212
    Ez a sport a kitartásról szól..:) 2-3év edzés helyes étrenddel és olyan alakod lesz..:P
    Viszont ha nőni is akarsz, akkor drága is.:)

    de még mindig jobb. El lehet szórni a pénzt partyzással, meg minden hülyeséggel, de lehet csirkét is venni.