33479
12316971501353788406.png
  • jazzy
    #19296
    Wall of text, TESSÉK ELOLVASNI!!

    Nos a helyzet úgy néz ki, hogy nem akarom, hogy a bannernél is nagyobb legyen a piros szöveg.

    Aki azt állítja, hogy elolvasta az alapismereteket, amiket azért linkeltünk ki, hogy ti, kérdezők okosabbak legyetek és ne papucsban menjetek le edzeni, és utána ilyet kérdez, hogy szerintetek testépítő legyek, vagy atléta, vagy vadakat terelő juhász az hazudik.

    HOGY lehet ekkora baromságot kérdezni? Nem vagyok az anyád, nem vagyok az apád, de még csak te sem vagyok, hogy megmondjam hogy nézz ki. Ezt neked kell eldöntened. Ha ezt sem tudod eldönteni, menj legózni. Ez most igen gúnyos mondat volt jól látod, ha ezt sértőnek érezted javaslom a következő sort:

    AZ EDZÉS NEM KISLÁNYOKNAK VALÓ! Ha megsértődsz a kritikán, menj legózni. A kritika azért van, hogy te tudd, mikor kérdeztél baromságot és máskor ezt ne tedd meg. Kérdezhetsz természetesen, azért vagyunk itt, hogy segítsünk (már aki, aki folyton szemétkedik, mert van sajnos ilyen, azzal pedig nem kell foglalkozni, tudod, nem írsz neki és ennyi).

    Edzéstervben szivesen segítünk neked, alap dolgokban, milyen gyakorlatot javaslunk és nem.

    AZ EDZÉSTERVEDET AZONBAN NEKED KELL ÖSSZEÁLLÍTANOD. Hogy miért? Azért, mert erre épül egy szakma, amit FIZETNEK. Akármilyen hihetetlen mi itt nem azért vagyunk, hogy ingyen elvégezzük ezt a munkát. Adok számlaszámot, amint érkezik rá pénz grammra időpontra étkezésre szériára ismétlésre lebontva összeállítok neked olyan étrendet és edzéstervet amitől nőni / fogyni fogsz.

    Nem leszel 1 hét alatt Ronnie Coleman, sőt, soha nem leszel olyan. Nyugodj meg, te, aki úgy jössz be ide, hogy nem akarok akkora lenni, nem leszel. Ez nem úgy megy. Nagyanyám sem akart akkora lenni és nem lett, hidd el, sose láttam még olyan embert, aki vadul ordított, hogy nem akarok ekkora lenni, de mégis az lett.

    El sem tudjátok képzelni mekkora munka van ebben. Azt sem tudjátok elhinni egyes emberek fejében itt a fórumon ( KINÉZETTŐL FÜGGETLENÜL!!!! ) mennyi tudás van, amiknek utánaolvastak hosszú órákon napokon heteken hónapokon ÉVEKEN keresztül. Gondoltatok már arra, hogy valaki tudhat nagyon sokat attól a testépítésről, hogy önmaga csak hobbiszinten csinálja? Még nem? Ha nincs 60as karja nem fogadod meg a tanácsát? Ne tedd. Én leszarom.

    Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha az elejéről a végére ugrottál és már voltál leugatva a topicban hülye kérdésed miatt, akkor AZONNAL HÚZZÁL VISSZA AZ ELEJÉRE ÉS OLVASD VÉGIG VAGY NE POSTOLJ IDE TÖBBET.

    Köszönöm.
  • jazzy
    #19295
    Amúgy beletörne az ujjatok ha néha ütnétek egy kurva entert, hogy ne kelljen bogarásznom hogy melyik sor jön a fél oldalnyi monológotokból? Még nem értem a végére az olvasásnak lesz még komment.
  • jazzy
    #19294
    Én vagyok cuddy?:DDDD
  • Tyler1
    #19293
    nem kell feladni mert egyre inkább alreg és flame gyanús ez az egész. szépen mindeki aludjon egyet, remélhetőleg a férgese kipusztul, aki meg komolyan gondolja továbbra is, annak házifeladat a bannerban lévő órisái piros link.
  • uiztu
    #19292
    Tényleg, ha nem tudsz segíteni, akkor menj el!!
  • csuszi
    #19290
    ez így nem mehet tovább.
    srácok, ideje feladni a harcot és beismerni hogy van titkos szerzetes brad pitt top secret edzésmódszer. de a kurva életbe, azért titkos, mert senkinek se mondhatjuk el. úgyhogy én tartom a szám. aki kiállja a próbát, annak elmondjuk. másnak nem. próbák elrejtve a piros bannerban.
  • Különc
    #19289
    Kellene a banner alá 1-2 sztereotípia romboló felsorolás is, össze kellene gyűjteni, mert ezzel is a pöcsöm kivan, gondolok arra hogy:

    -Nem használsz papucsot, NEM ha mondom!
    -Protein, fehérje hívd ahogy akarod (bár tudnád mi az) LÉTFONTOSSÁGÚ eleme a szervezetednek, az hogy fosszínű por alakban van, a felszívódást és a fogyasztást segíti. Nem, nem kakaó.
    -Nincsenek lufiemberek. Egy van, az gumiabroncsot árul, de nem testépít. Az izom nem levegőből van. Igen, "kokszosoknak" sem. (bár tudnád mit jelent)
    -Edzéstervet nem írunk neked. ha igen, az a sajátunk, neked NEM fog vagy NEM VALÓSZíNŰ hogy be fog válni. Nem, nem leszel Ryan Reynolds egy edzéstervtől sem. Brad Pitt sem. Szívás.
    -323523523 felüléstől NEM lesz kockás a hasad. MONDOM NEM! Diétától lesz "kockás" a hasad.
    -"Úgy szeretnék kinézni, mint XY a képen, hogyan lehetséges?" NEM fogsz úgy kinézni soha, mert ő több évet, évtizedet beleölt, türelmes, szorgos munkával hogy olyan legyen ill. a fotozás kedvéért víztelenítve van, fel van töltve szénhidráttal és le van diétázva.
    -Nem, tej NEM jó. NEM jó, fagylaltba, kakaóba, milupába jó, testépítésben nem. Ám tény, h azzal iszod a proteined (lásd feljebb) amivel akarod, mert NEM érdekel minket.
    -Hidd el, a testépítő nem szinonímája a "buta" szónak, tényleg NEM.
    -A testépítőknek nincs elsorvadva, lerohadva, összemenve a heréje, NEM a nem naturáloknak sem. Hiába látod kisebbnek, olyan lábak között mint a versenyzőknek van a Rocco Siffredi fasza is Törperősével ér fel.
    -Edzeni 1 órát kell. Nem, nem 2-őt, 3-at, egyet. Na jó, talán 1 óra 5 perc és 45 másodpercet, de 1 másodperccel túlléped, katabolizmus* fog beállni a testedben. (Bár tudnád mi az)
    -Nincs fogyasztószer, pontosabban van, de a Tiszában való ciánt többre tartom azoknál a szaroknál. Szerinted mér van annyi elhízott szar?
    -Az étel mennyiséget SZÁMOLNI kell. Konyhai mérleg ajánlott, de próbálhatod centivel is. Mérés nélkül pofon vagy a szarnak. "Nem számolom mégis "jól" nézek ki." Tény, hogy lehetséges csak nem vezet sehova.
    -NINCS olyan hogy gyúrás. Gyúrni a mami szokott otthon, mikor süti neked a pitét. Vagy talán a Csillag Börtönben, ott talán gyúrnak, mi NEM. Mi edzünk.
    -Lábazz. Házat is úgy építesz, hogy a tetővel kezded? Hogy néznél ki 2 pipaszár lábbal egy normális alakú segg nélkül? Csajoknak nem biztos hogy csak a 10-es csőkarod fog bejönni.
    -NEM, nőni nem fogsz instant, NEM az edzéstől nősz. Ha 1 hónapig edzel és LÁTSZATra nem történt semmi az előfordulhat, ez nem Forma1.
    Nőni alvás közben fogsz, akkor a legmagasabb a növekedési hormon szinted, ezért fontos a pihenés.

    Egyelőre ennyi jutott eszembe, kérlek titeket hogy segítsétek a munkámat, és egészítsétek/javítsátok ki és ha lehet valamilyen formában kerüljön ki. Ennél többet tényleg nemtok tenni.

    *Mikor a szervezeted KÜLSŐLEG bevitt tápanyag hiányában a gyorsan elérhető energiaforrásokhoz vagyis az izmaidhoz nyúl, kvázi leépíti magát. NEM, nem a zsírra gondoltam.
  • Különc
    #19288
    Igy is hülyeség amit mondasz, pedig elolvastam már 3x.

    Szerk: Mindjárt postolok egy epic postot, amibe belesegíthetnétek ti is, mindjárt jön.
  • uiztu
    #19287
    Olvas már el a végéig. Mindig kivesztek egy-egy mondatot. Persze, hogy nem értelmes így.
    ("És, tudnátok akkor majd írni, egy olyan edzéstervet, amitől nem kell 1 évet edzenem, hanem elég 1 hónap, és ugyanúgy nézek ki, mintha addig csináltam volna?+- nah ez verte ki nálam a biztosítékot.Ne is haragudj de egy idióta vagy...)Igen kérlek szépen, ha elolvastad volna az egészet rájönnél, hogy ezt nem én írtam. És ezt egy poénnak írtam, hogy jaj de jó is lenne.
    Másik:
    "azért azt kétlem, hogy őket is telenyomják évekig vízhajtóval, hogy jobban nézzenek ki. Igaz, hogy napi 3-4 órát biztos, hogy az edzőteremben vannak, de, nekem is van ennyi időm."
    Azt írtátok, hogy olyan ember aki a képeken van, azokat először vízhatóval meg ilyesmivel kisajtolják, hogy izmosabbnak tűnjön. Én, erre csak azt írtam, hogy nem valószínű, hogy azok a testépítők, akiknek tényleg kockahasuk van és egész életüket felrakják a netre, több évet, azoknak, minden egyes nap adnak műsor előtt egy vízhatót, hogy kockásabbnak látsszon a hasa. Amúgy meg, tudom, hogy nem kell 3-4 órát egy nap alatt edzeni. Én csak azt írtam, hogy van 3-4 órám az egészre. Táplálkozás, testépítés, minden egyébre, összességében. Úgyhogy mielőtt megpróbáltok leszólni valaki, inkább olvassátok végig azt amit írtam.
  • Vaxi
    #19286
    egy javaslat, ha megengeded:
    az alapismeretes linkben - ha az alapismereteket és edzéses linkeket elolvastad - olvasd el a sportika-féle írásokat. Hosszúak igaz, néhol száraznak és unalmasnak tűnhet, de rendesen körüljárja a témát, és sokat tanulhatsz belőle.
  • Tyler1
    #19285
    na ezzel vitatkoznék (tapasztalat)
  • oliwwer
    #19284
    Agyadra ment a doktor háuz öreg :D
  • Különc
    #19283
    Matek dolgozat írásakor se lehet súgni annak, akinek fingja sincs az egészről...
  • csuszi
    #19282
    és ne nyaljátok a seggem. lupus ha mondom. kérek vérvizsgálatot, nagy rutint, kenetet, metszetet. egész éjjel itt rohad mindenki köcsög banda...
  • csuszi
    #19281
    én azt mondom JAZZY A HIBÁS és kuss.
    villogjon, legyen nagy, és szagos. meg hangos.
  • Különc
    #19280
    #19232
  • csuszi
    #19279
    egy rendes ember - el nem olvastam, sok a betű, de biztos jó:)
    számon kérhetem rajtad mostantól 20.ra?
    az edzés pedig max 1 órás.
  • Különc
    #19278
    Mondtam már hogy nincs, kik vagyunk mi hogy edzéstervet állítsunk össze neked képekkel? Segged ne töröljem ki?

    Légyszíves gtfo and take your fail with you

    De leírom megint, hátha megy: Azért nem adunk, írunk, linkelünk, küldünk, lopunk, hazudunk neked ilyen edzéstervet mert... dobszoló... NINCS
  • Tyler1
    #19277
    nincs x edzésterv x kinézetre. ez nem úgy megy, h ha hétfőn többet nyomok fekve, akk Brad Pitt leszek, ha meg szerdán akk Stallonne. ezért kéne az alapismereteket elolvasni. ha ez megtörtént volna, akk nem hinnéd azt, h te a kezdő testépítő, napi 3-4 órával 2 hónap alatt formás izmos calvin klein alakot építhetnél magadnak.
    és ha ezt napi 3 ember rendszeresen megkérdezi, mert előbb kérdez, mint ahogy utána olvasna, akk lehet, h pár embernél kiborul a bili. ez nem azért van, mert hülye kokszos 130 kilós tesztoszteronagyú köcsögök vagyunk, hanem egyszerű emberek, akik az arcukat tépik le mikor megint hasonló kérdés jön, mint amire negyed oldallal lejjebb válaszoltak.

    mindennek van elméleti része, amit megkell tanulni mielőtt a gyakorlatban alkalmaznád. nem leszel autószerelő anélkül, h tudnád az autó részeit és mechanikáját, nem leszel doktor anélkül, h tudnád az anatómiát, nem leszel testépítő anélkül, h tudnád hogy működik a test és a testépítés.
    ezt kéne megértenetek, és akk mi is máshképp állnánk hozzá :)
  • oliwwer
    #19276
    Annak ellenére hogy irgalmatlan baromságot beszélsz, segítek, de ez mind ott van az alapismeretekben. Első dolgod, borzalmasan megtöltöd a pénztárcádat pénzzel. Veszel egy kondibérletet, lemész a tescóba, bevásárolsz csirkéből, és rizsből. Ha te vagy 70 kg, akkor napi 140gr fehérjét kell bevinned minimum. Ez kb 650gr csirkehús. Szénhidrátból (ezért kell a rizs) pedig beviszed a testtömeged 4-5szörösét, tehát legalább 300gr-ot. Napi 5-6 étkezésre osztod el ezt a kajamennyiséget, és ezt betolod szépen minden nap. Veszel egy tömegnövelőt, amit edzés után vízzel! megiszol. Ha úgyérzed nem lesz meg a megfelelő kaja mennyiség, a nap bármely másik szakaszában ihatod tejjel is, de az edzés ideje körül mindig vízzel idd. Ez nem koksz, ettől nem fújódsz fel, ez koncentrált kaja, olyan mintha megennél egy csirkerizst, csak gyorsabb a felszívódása. A fehérje és szénhidrát adagodat leginkább csirkéből, pulykából, marhából, halból és rizsből, krumpliból vidd be. Veszel egy multi pro pack-ot, meg egy cvitamint. Nem pezsgőtablettásat, mert az egy szar. Nyomod minden nap. Ez szintén nem koksz, ez vitamin.
    Lemész a terembe, első nap mell és kar edzés. Minden nap első gyakorlata egy hasazás. Ne menj 30 fölé, inkább használj súlyt. Mell: fekvenyomsz, szériánként növeled a súlyt, először 10-et, majd 8at, majd 6ot nyomsz. Tárogatsz 3x10. Majd 30, 45°-ban nyomsz rúddal, vagy egykezessel. Levezetésnek tolódzkodhatsz. Jön a kar edzés. Bicepsz franciarúddal 3x10, ülvebicepsz 3x10. Tricepsz kötéllel 3x10, fejmögé engedés 3x10. De terheld le magad mint állat. Pihensz egy napot, majd lábedzés. Ebben nem vagyok jártas, én guggolok, kitörést csinálok, és lábhajlítok. Nekem ez vált be. Pihensz egy napot, a regenerálódás céljából, alszol faszán, eleget. Majd jön a váll hát edzés. Vállra nyomhatsz egy arnold nyomást, 3x10, tárogatsz állva, és döntött törzzsel, ugyancsak 3x10. Ezután hátazol, hát nagy izom, sok gyakorlatot végzel rá. Nyak mögé húzol, fűrészelsz, húzódkodsz, nyakhoz húzol, stb. Teremből hazamész, fél órán belül benyomod a tápot, majd eszel egyet, egy óra mulva. Remélem tiszta minden. Ez csak az én edzéstervem, nekem bevált, egyénfüggő kinek mi fekszik. Teremben úgyis segítenek majd, ha látják hogy baromságot csinálsz. Melegíts be minden gyakorlat előtt, és nyújtsál. Ha nem akarsz izomlázat, meleg vízzel tusolj le edzés után. Nekem bevált. Használj nagy súlyokat, de akkorát, hogy szabályosan el tudd végezni az adott gyakorlatot. Ennyi. egyszerű.
  • csuszi
    #19275
    áááá én részletekbe nemmegyek, az első "kurvanagy" hülyeségnél abbahagyom az olvasást, és a végére ugrok. ahol általában van még egy ilyen méretű okosság.
    lásd uiztu:
    "azért azt kétlem, hogy őket is telenyomják évekig vízhajtóval, hogy jobban nézzenek ki. Igaz, hogy napi 3-4 órát biztos, hogy az edzőteremben vannak, de, nekem is van ennyi időm."
    2 állítás, 2 baromság.
  • SeanJRRussel
    #19274
    "És, tudnátok akkor majd írni, egy olyan edzéstervet, amitől nem kell 1 évet edzenem, hanem elég 1 hónap, és ugyanúgy nézek ki, mintha addig csináltam volna?+- nah ez verte ki nállam a biztosítíkot.Ne is haragudj de egy idióta vagy...
  • csuszi
    #19273
    aaahhaaaa. én vagyok a fasz. eszembe jutott. legyen színes. villogós, neon cucc. meg legyen hangja is. olvass el faszommmmmmm.
    úgy már menni fog:)
  • csuszi
    #19272
    tehát még mindig nem sikerült megtalálni a szép nagy piros bötűs linket. jazzy plz nagyítsd még, mondjuk +50%. talán elég lesz...
  • uiztu
    #19271
    Ha tényleg annyira bonyolult, akkor miért nem magyarázzátok el? Mondjátok el, hogy akkor hogyan lehet elérni, ilyesmi. De nem egyből azt mondani, hogy haha én nem segítek. Biztos tudnátok segíteni, de inkább csak megpróbáltok nagymenőzni. Szóval, tudom, hogy ez nem így lesz. De, tudnátok összeállítani egy edzésprogramot, amely 5-6 részre van osztva? És, úgy, hogy fokozatosan nehezedik. Például, az első egy olyan edzésterv, amely a nulláról indul. ÉS van egy kép mellette, hogy ezzel az edzéstervvel x idő alatt ennyire lehet megizmosodni. Aztán a következő rész, ami erről a szintről egy következőre léptet, ugyanígy, képekkel, mennyi idő lesz nagyjából. Mondjuk az első szakasz, atletikus testre van kitalálva. A következő, az atletikus testtel kezdődik, és kezdő testépítői izomzatot eredményez. És így tovább. Képekkel, kb. mennyi idő, pro/kontra. Szerintem, ez nem egy ördöngösség. ÉS igazán meglehet csinálni. Úgyhogy nem kéne túldramatizálni. Egyszerűen leírva minden. Esetleg, amit mondtál, hogy ehhez elég nehéz lesz, akkor leírod, hogy hogyan lehet, a legoptimálisabban kinézni, úgy mint a képen. Amúgy meg akik vannak a videókon testépítők, mindennapjaikat mutatják, több hónapon éven keresztül, azért azt kétlem, hogy őket is telenyomják évekig vízhajtóval, hogy jobban nézzenek ki. Igaz, hogy napi 3-4 órát biztos, hogy az edzőteremben vannak, de, nekem is van ennyi időm. A lényeg, az, hogy szeretnék egy ilyesmi edzéstervet. ÉS, ha csak panaszkodni tudsz, akkor ne válaszolj, mert aki segíteni akar, akkor ő sem fog miattad.
  • Tyler1
    #19270
    én ilyen karokat/vállakat akarok, ez hány hét? természetesen túrórudit tolom napi 3x, és no faszverés. írjatok egy edzéstervet is, ami 1-2 hónap alatt felpumpál. köszi!
  • Különc
    #19269
    Nekem is rákéne feküdni,mert ma megkaptam az SC2 topikban h láma vagyok, mert csak single-el toltam

    OFF
  • csuszi
    #19268
    már ott is király vagyok (top 10000of the world, össz player 1milla). még senki nem utál, igyekeznem kell. :)

    na asszem ez már biztos kicsapja a biztosítékot pár humortalannál.:) ryan reynolds vajon sc-ézik? amúgy bunny gyúros haverjával már toltam párat, a srác sg-és, nem hiszem hogy jár ide, 46-os a bickója, és sc-ézik mint az állat:) te tudod ki az különc, antgecc.
  • Különc
    #19267
    Buta gyúrós, mennyé SCzni (Remélem ha hozzászólok nem minősül nyalásnak)
  • csuszi
    #19266
    óóóó. nagyon frusztráló a társaságom?:) szeretnél te lenni a kiskakas? akkor szólj jazzy-nek ugyanis ő itt a góré, én csak egy nagypofájú paraszt vagyok, enyhe iróniával, humorral és önelégült tudással.
    hm...tiszta house :). jazzy meg cuddy
    vaxi, sapkafej camreon és chase
    wolf meg foreman
    ki legyen wilson (te nem lehetsz)?

    amúgy nem nyalja senki a seggem...
    várj magam mögé nézek.

    nem, nincs itt senki. :(

    most akkor mi nem is leszünk barátok??
  • csuszi
    #19265


    kezdők figyelem.
    privi nekem ha valaki így akar kinézni, olyan 3-6 hét alatt elérjük, tőled függ.
  • csuszi
    #19264
    értem én, csak nincs igazad:)
    bejön egy arc és ezt kérdezi:
    sziasztok, elolvastam az alapismereteket és annyi kérdésem lenne, hogy bla-bla-bla. a válasz segítésg lesz. pláne ha nem baromságot kérdez.

    VAGY

    bejön az arc, és baszik az info-ra, helyette kell kitalálni mit akar, jöna szokásos 15000szer is baromsággal, pl nem kell tápszer, meg ilyen poros izékkel, meg kox, meg 4 hét alatt ryan reynolds (jó esetben berakja róla a szokásos fürdőnacis képet:)), hát persze hogy nem fogadja atöbbség szívesen.
    és hogy miért nem engedik/engedjük el a fülünk mellett?
    mert amúgy nem tanul rendet
    nem látja hogy nem helyes amit tesz
    megérdemli
    talán legközelebb használja a szemét és a kicsi buksiját.
  • csuszi
    #19263
    jesszum de sok hsz. szokásos?:)
    ezt mire elolvasom mind. nem kellene annyit sc-ézni és nem maradnék így le, de franc gondolta, hogy több hsz. lesz itt mint ott:)
  • Különc
    #19261
    Nézd, megpróbálok akkor írni valamit hogy jó legyen: hiába mutatunk neked képet, olyan nem leszel, a legtöbb képen versenyzők vannak vagy olyan emberek, akiknek ez a munkájuk, modellek és a fénykép/verseny vagy egyéb anyámkínja kedvéért le van hajtva róla a víz, fel van töltve szénhidráttal és nagyon durván le van diétázva. Ez az állapot nem vagy nagyon nehezen tartható fent ergo: Te, én vagy bárki a topikból, akárhonnan NEM fog úgy kinézni.

    Az alkatodat a genetikád, edzésmúltad, edzés minőséged fogja meghatározni, nem pedig az elhatározásod. Edzeni, enni kell (ésszel bár cél kérdése) és kész, többit intézi a szervezeted. Én pl. úgy szeretnék kinézni, mint a Vékony Zoltán a 2004es IFBB EBn. Én is nézegetem a képet, de nem fogok így kinézni.

    "Szóval tudnál/tok mondani olyan edzéstervet, amivel tényleg hihetetlenül gyorsan meglehet izmosodni?" = NINCS ilyen edzésterv, NINCS nem volt és nem is lesz, türelem kell.

    Vékony Zoltán
  • BlueDragon88
    #19260
    Semmi gond. Én is bocs. Aztán, ha találsz még ilyen képeket azt felrakhatnád. Főleg ilyen kategóriába, hogy atletikus kezdő, középhaladó, haladó, mester, brutális (akár photoshoppolt is:) kategóriába belehetne rakni a képeket. Szóval tudnál/tok mondani olyan edzéstervet, amivel tényleg hihetetlenül gyorsan meglehet izmosodni? Nem tudom, hogy meglehet-e úgy csinálni, hogy írjátok, hogy kezdőként, ezt és ezt csináld, ennyi hétig, és, ha mindent jól csinálsz, akkor így nézhetsz ki. És ilyen kategóriákba szedni az edzéstervet. Tudom, kicsit bonyolult. Azt is tudom, hogy lehet, hogy én nem úgy fogok izmosodni, mint a képen, de igazából, ha láthatnák az emberek amikor elkezdik, hogy 10 hét után, akár iylen külsőd is lehet, akkor szerintem, sokkal kevesebben adnák fel, és lehetne egy cél. Aztán, ha eléri azt a külsőt, akkor nem folytatja az edzéstervet, hanem ott annál marad. De, ha még nagyobb izmoakt akar, akkor meg folytatja az edzéstervet. Tehát lehet egy iylen edzéstervet, amiben amennyire gyorsan lehet, és megengedi a test, olyan gyorsan izmosodhatok. És az edzéstervet, fokozatosan leírni, hogy kezdésként ezeket csináld, és, ha minden jól megy, akkor 5-10 hét alatt ekkora lehetsz, és ha neked jó, akkor megállsz, de ha nagyobb izmokra vágysz, akkor tovább folytatod ezt a brutális sebességű edzéstervet:)
  • jazzy
    #19258
    Vagy turmixgépbe belevágod és ugyanaz a hatás :D
  • poruljartal
    #19257
    mellesleg itt jó lenne egy házi bajnokság, vagy akár egy hall of fame, ilyen volt képpel indulnátok egy év lenne a futamidő(bannerban akár jelezni) és ez is lehetne egy jobb fórumért kezdeményezés, meg motivációs dolog

    én is szeretnék képeket látni főleg a nagy hangulat keltőktől
  • Vaxi
    #19256
    Elnézésed kérem, nem állt szándékomban megbántani téged..
    http://virtual.builder.hu/ ezen a linken találsz jópár fotót, talán meg is találhatod benne a "fokozatokat", és ha megnézed, legtöbb helyen le van írva, hogy hány éves, hány éve edz stb.
    http://www.olympiawinners.com/ itt pedig az igazi nagyok képeit láthatod, ezekből is válogathatsz. :)

    szerk: http://body.builder.hu/starprofile.htm4 itt is találsz egy rakat képet
  • BlueDragon88
    #19255
    Nem tudom, hogy mért kell ezt ennyire túlreagálni. Nem kell neked eldönteni, hogy milyen testem legyen. Én csak annyit kérdeztem, hogy szerintetek milyen test a legideálisabb. Én szeretnék testépíteni, de a barátnőm azt mondta, hogy inkább atletikus legyek, kockahas meg ilyesmi. ÉS ezt lehet keverni-e. Hogy testépítő nagyságú izmaim lennének, de mégis, úgy nézzen ki az izmom, mintha atletikus lennék. És, igen valami olyasmit szeretnék, int a képen. De neki nincsen kockahasa. Az, hogy kidülledt a hasa, és látszik pár kocka, az attól még ne kockahas. Én, olyasmit testet szeretnék, amin tényleg kevés a zsír. Tudom, hogy a testépítéshez elengedhetetlen, de valahogy úgy akarom megvalósítani, hogy ne legyen túl sok háj rajtam. Amúgy meg elolvastam az alapismereteket, de azt tényleg sehol sem tárgyalja, hogy ez hogy legyen meg. Meg kérdezni sem lehet tőle. Amúgy meg az is igaz, hogyha lehet akkor én is inkább 1 hónapot keményen végig edzek, minthogy gyengébben edzek és 1 év kell, hogy ugyanúgy nézzek ki. Szóval szeretném megnézni, hogy ti milyen testalkatot javasoltok. És nem ti döntitek el, hogy hogy nézzek ki. Hanem segítség, aki ebben sokkal okosabb nálam, és ő válaszolja meg ésszerűbben, hogy milyen alkatom legyen. Tehát tudnátok berakni pár képet, ilyesmiben, és leírnátok mellé, hogy ti ezt ezért javasoljátok, mert... . Vagy tudnátok berakni képeket, nagyság szerint, hogy milyen "főbb" fokozatok vannak? Kezdő, haladó, mester testépítők, stb. És, tudnátok akkor majd írni, egy olyan edzéstervet, amitől nem kell 1 évet edzenem, hanem elég 1 hónap, és ugyanúgy nézek ki, mintha addig csináltam volna? Tudom, hogy ez nem megy ilyen gyorsan meg ilyesmi, le van írva az alapismeretekben. Hanem, annyira gyors edzést, amivel a határokon belül a lehető leghamarabb felpumpálhatom az izmaim. ÉS nem főleg szteroidokkal. És légyszi segítségetek. Nem akarom, hogy kiröhögjetek. Elolvastam az alapismereteket, De erre nincs válasz.
  • Tyler1
    #19253
    én ilyet nem ígértem, kikérem magamnak