33479
12316971501353788406.png
  • Freeeee
    #19659
    Ezer bocsánat,én azt hittem a folyékony olajra gondolsz,azért írtam a Kayser áruházat:) Abból én minden reggel egy evőkanállal iszom.
  • Panzermeyer
    #19658
    Az ókori Egyiptomban, illetve a Maja Birodalomban sokáig építettek piramisokat. Nekik bevált.
  • iko
    #19657
    "Volt akinél a több évtizedes 100 alatti vérnyomást az EnergiaSpirál 4 hónapi használat 13o-ra emelte"

    Gondolom miután rájött, hogy 20 ropiért vett fröccsöntött műanyag lapokat :D
  • iko
    #19656
    De jónak hangzik
  • iko
    #19655
    Nem próbáltam még
  • Tyler1
    #19654
    piramisról kinek mi a véleménye? ki alkalmazza, mennyire vált be, stb?
  • Vaxi
    #19653
    Érdekes cikk, szerintem sok embert érint
  • Tibi7
    #19652
    Thax
  • Vaxi
    #19651
    Lenmagolaj
  • Tibi7
    #19650
    Na van már lenolaj, 500 volt egy üveg. Viszont mikor és mennyit érdemes ebből egy nap fogyasztani?
  • Tibi7
    #19649
    Amilyen elkeseredetten kerestem nekem már mindegy hogy honnan csak legyen :D
  • plck
    #19648
  • Vaxi
    #19647
    Hahh, voltam a tescoban, és mit láttam?
    A tesco kontakt grillt, 1600 helyett 1200!!!! forintért :D
    így lett kontakt grillem is
  • A Kaszas
    #19646
    megvan.genesis
  • MaRee
    #19645
    Egyél.
  • Madnv
    #19644
    Hello!

    Már évek óta edzek, de nem nagyon sikerül hízni, inkább csak szálkás vagyok. Erőben persze nagyon sokat fejlődtem, viszont alig lettem pár kilóval nehezebb az évek során. Sajnos nincs pénzem táplálékkiegészítőkre. Tudnátok mondani valami jó házi módszert a tömegnövelésre? :)

    180cm / 63kg - ez elég kevés... :(
  • A Kaszas
    #19643
    nagyon ismerős nekem.miaz eredeti?
  • Vaxi
    #19642
    hát persze, hogy onnan vegyél :D
    a webáruházat csak azért linkeltem, hogy onnan is tudsz venni, ha véletlenül nem találnál.
  • Freeeee
    #19641
    Ez legalább olyan jó,mint az eredeti. Talán még jobb is.
  • A Kaszas
    #19640
    thx
  • poruljartal
    #19639
    http://www.youtube.com/watch?v=p0tsTgBKmhU
  • A Kaszas
    #19638
    végén az előadó szám címét tudod?
  • SeanJRRussel
    #19637
    Azért egy picit más a film témája mint csak dont do this,amúgy pár éves film nekem meg is van és egyszer tuti érdemes megnézni inkább a 2. fele az érdekes.
  • Tyler1
    #19636
    első félórát megnéztem, szokásos "don't do this" maszlagot nyomatják, de ez inkább a jenkiknek való, mert ott virágzik a fociőrület és a szteroidozás a középsuliban, na meg ott tekintenek fel ilyen példaképekre mint Hulk Hogan.
  • Tibi7
    #19635
    Vaxi kössz neked is, de maradok a kerepesin. Tényleg kösz a gyors választ!
  • Freeeee
    #19634
    Kerepesi út 73. kaiser áruház.200 ml. 530.-
  • Különc
    #19633
    Engem nem érint, az hogy ki használ szteroidokat meg nem érdekel, innen fogva a film sem
  • poruljartal
    #19632
  • poruljartal
    #19631
    nézzétek meg nagyon tanúlságos
  • Vaxi
    #19630
    Én szegeden vettem, 200 ml 530 ft.
    Innen rendelni is tudsz. Pontosan ilyet vettem, és nagyon sokáig elég. Még mindig van belőle, pedig nem most vettem már :D
  • Tibi7
    #19629
    Srácok segítsetek! Tegnap bejártam a keleti 4km-es körzetét, a lábam lejártam, de nem találtam sehol sem lenolajat, még bioboltban sem találtam. Tudnátok mondani egy helyet Pesten ahol tuti van? Meg hogy mennyi szokott lenni az ára és milyen kiszerelésben kapható. Köszi!
  • oliwwer
    #19628
    Úgy, hogyha nincs rajta zsír, akkor látszanak a kockák :D
  • sapkafej
    #19627
    hogy jön a hasazáshoz hogy mekkora pocakod van?
  • dragon11
    #19626
    Én azt olvastam 1hét regenerációs idő kell az izomoknak.:)

    Akkor végülis hogy legyen elosztva?:S
  • Különc
    #19625
    LoL lábazz már egy normálisat pls
  • Roger6
    #19624
    A lábtolásnál MINDEN izmod megfeszül! Neszórakozz már! Fogom azt a két vas kart, szorítom mint a picsa, minden izmom összerándul, a nyakamon, karjaimon pumpálnak az erek, a szívem ezerrel ver, és tolom a súlyt! Semmi köze a hashoz? Dehogynem, nagyon is sok.
    A haspréses vádlis példa pedig nagyon rossz, a két gyakorlat közel sem azonos energiakifejtésre, sem izmok mozgatásában. Hasprést tudok úgy, hogy más izom nem feszül meg, de csináld meg lábtolásnál, amikor televágtad pár 20 kilós tárcsával mindkét oldalát. Ha ott nem használsz hasizmot a kitolásnál, akkor soha.
  • jazzy
    #19623
    Azért mert 1 kibaszott durva lábazás után a földön mászni is csak 2 ember segítségével tudsz?

    Nem azért mert "nem a lábaddal csinálod" hanem mert nincs energiád, nem bírod. Lehet nálad nincs így, nálam is volt már ilyen, nem mindig.
  • SeanJRRussel
    #19622
    Lábazás előtt pláne nem hasaznék mivel nem fogsz tudni akkora erőt kifejteni mint alapból és ha pl begörcsöl a hasad gugolás közbe akko az igen kellemetlen.Meg amúgy is hülyeség az edzés előtt hasazás,edzés után kell mikor már végeztél mindennel,ha van rá erőd akko csinálod,ha nincs akko nem.Nem kell ezt túl dramatizálni.Azt se nagyon értem h mért nem bír vki lábazás után hasazni mikor semmi köze a kettőnek egymáshoz de mind1.Me ugyebár hasprést vagy egyéb gyakorlatot se combból vagy vádliból végzünk...

  • Roger6
    #19621
    "Írjál jobbat neki akkor, ez egy alapismeretekből szedett edzésterv. " - ha figyelmesen elolvasod - nem kell hozzá nagy tudás - akkor észreveszed, hogy azt írtam, az edzésterv nem rossz.

    Egy kérdés: elmondanád, milyen egy KOMOLY hasprés?
  • oliwwer
    #19620
    Ha figyelmesen elolvasod - nem kell hozzá nagy tudás, akkor észreveszed majd, hogy lábazás ELŐTT van a hasprés. Nekem elég egy komoly hasprés a hasazáshoz, mivel semmi pocakom nincs. Ne higgyem hogy bunkózni akarsz, de igy fejezed be a mondandód, hogy "én vagyok a csíra..". Írjál jobbat neki akkor, ez egy alapismeretekből szedett edzésterv.