33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #20019
    negatív nyomás baromság. vagyis nem baromság, hanem felesleges:)
    bőven elég a sima rá. jó csöcs titka: sima, ferde, tárogat. ennyi.

    kereszthúzás, trükközés, tolódzkodás az más lépcső. versenylépcső:)
  • Vaxi
    #20018
    Szerintem te félreértetted, bunnynak nem az arnold nyomással volt baja, hanem ahogy az emberek többsége csinálja. Pl. szolnokon ahol jazzyvel edzettünk, konkrétan egy teremben dolgozó [gondolom én] tanácsadó csajszi csinálta szarul.
    Egyébként nem kell szentírásnak venni sem az arnold-féle könyvet [tekintve, hogy arnold bácsi azért nem úgy edzett, ahogy mi], és azt sem amit bunny mond. =)
  • MaRee
    #20017
    Nekem rémlik, ha jól emlékszem a 2 videó között évek teltek el.Ha egyre gondolunk.
  • jazzy
    #20016
    Nem rémlik
  • Tyler1
    #20015
    azért Bunny is érdekes, mert Arnold nyomást egyik videójában leoltja, h minek húzzák be a mellkasukhoz a hülyék, mert az csak szétbassza a vállat, egy másikban, meg egy vállgyakorlatnál magyarázza el, h ő külön behúzza Arnoldba mert az fasza. lehet a 2 videó köött megvilágosodott, mindenesetre nem készpénz amit tőle olvasol, hallasz, v látsz.
  • MaRee
    #20014
    Nos nem tudom melyik könyvre gondolsz, ha a Testépítés Nagy Enciklopéiája címűre, akkor megnyugtatlak, hogy abban azért vannak nagy baromságok is írva.
  • Brolly
    #20013
    Akkor végülis Arnold is faszságot írt a könyvében... Bunny a fő okostojás.. nah mindegy, akkor mégis mit tud ajánlani alsó mellre?
  • jazzy
    #20012
    Nem rossz de fölösleges, ne csináld, majd csináld 3 év múlva. Legyen hozzá társad ha normálisan akarod csinálni. Kell.
  • MaRee
    #20011
    Bunny azt írta róla edzőválaszolban hogy fasssság. Én még nem próbáltam, annyira nem is vonz.Elszédülnék:)
  • oliwwer
    #20010
    Nekem bejött. Jobban adta mellre. Én rúddal nyomtam és mindig 5kg-mal többel tudtam csinálni, mint egyenes padon. Ha már régóta nyomogatsz egyenes padon, próbázd be. Kell a változatosság.
  • Vaxi
    #20009
    véleménye bocs
  • Vaxi
    #20008
    Negatív padon nyomásról kinek mi a tapasztalata? Érdemes / nem érdemes, rúddal / súlyzóval stb.?
    kösz
  • dragon11
    #20007
    Erre válaszoltunk..
  • Viktorr
    #20006
    Na szóval pl 4*8 ismétlés,ugye van 4 széria és 1-1 széria között mennyit érdemes pihenni?:)
  • SeanJRRussel
    #20005
    Ismétlések között hogy a picsába lehet pihenni????Az folyamatos mozgás....
  • dragon11
    #20004
    Sztem még kezdő, és ismétlés alatt a szériát értette.;)
  • plck
    #20003
    De ő azt kérdezte hogy ismétlések között mennyit pihentek nem sorozatok között
  • dragon11
    #20002
    Minél intenzívebb az edzés, annál hatékonyabb.. de azért ne halj meg szívinfarktusban..
  • SeanJRRussel
    #20001
    Marhára nem mind1 a pihenő idő.Minnél kevesebb annál jobb.
  • Vaxi
    #20000
    pl. lábazásnál azért jobb, ha többet pihensz :)
  • Viktorr
    #19999
    Értem,akkor végülis mindegy,hogy 30 másodpercet vagy 2 percet pihenek,fejlődni ugyanugy fejlődik az ember nem?
  • SeanJRRussel
    #19998
    30mp körül,szeretek pörögni,felhúzásnál/fekvenyomásnál/gugolásnál 1,5-2
  • oliwwer
    #19997
    Ahogy érzed. Nekem pl fekvenyomásnál az jön be, ha kevesebbet pihenek, így jobban beadja, persze kevesebb súllyal is megy. A többi gyakorlatnál pedig érezni szoktam, hogy megy-e már Olyan egy percet kb.
  • Viktorr
    #19996
    Srácok ,edzés közben mennyit szoktatok pihenni 1-1 ismétlés között?
  • jazzy
    #19995
    Megélni senki nem tud belőle.

    Tudod szokták mondani, hogy élni kevés, éhenhalni sok..
  • MaRee
    #19994
    Ez magyarország :( Mindíg is csodáltam azokat akik meg tudnak élni minimálbérből, én nem tudnék.
  • SeanJRRussel
    #19993
    Tévedés.Nem az én keresetem 120 hanem muter minimálbére+gyerektartás+amit odatudok neki adni mivel szórakozó helyen dolgozom 40 et kapok 1 hónapra.És ezzel kifújt az income.
  • Viktorr
    #19992
    Én most oylat csináltam,hogy oldalemelés, előreemelés és a végén a mellről nyomás.
  • Brolly
    #19991
    Nem, ülve nyomd mellről, mert ha 45 fokban nyomod, az felső mellre megy elsősorban, nem pedig vállra. Én mellről nyomással kezdem, oldalemelés döntött törzzsel, oldalaemelés és arnold-nyomással fejezem be ülve. Bár szoktam csuklyázni is a legvégén.
  • Viktorr
    #19990
    kb 45 fokban döntötten mellről?Tehát nem teljesen fekve,mert akkor az mellből megy?
  • Vaxi
    #19989
    A nyak mögül nyomást nem ajánlom, elég váll gyilkos. Mellről nyomj.
  • Viktorr
    #19988
    Hello!

    Váll edzésre melyik a 3 legfontosabb edzés?Nyakmögül nyomás,előre emelés,oldalemelés?
  • Roger6
    #19987
    Örülnék, ha lenne 50 rongyom kajára. 5 és fél éve dolgozom a cégnél, és az elmúlt másfél évben kirúgták a munkatársamat (közel 2-szer annyi meló van), megfeleződött a fizetésem. Na ezt rakjátok össze!
  • Vaxi
    #19986
    Nekem 160-ba kerül egy félév. Költséges dolog ez.
  • Tyler1
    #19985
    minek tanulsz amiért megéri a 135 félévente?
  • Brolly
    #19984
    Gondoltam, hogy vannak kiadásai... csak furcsa, hogy még ilyen kereset mellett is nehezen tudja megoldani az étkezést. Nah de mindegy, nem az én dolgom.
  • MaRee
    #19983
    Nekem havi max 50ből megvan a kaja, 75kg körül vagyok.
  • dragon11
    #19982
    Gondolom vannak kiadásai és spórol az egyetemre..
  • Brolly
    #19981
    Havi 120-ból nem tudod megtrükközni a kaját? Hány kg vagy ? :D
  • Solt
    #19980
    Ezért mondtam, hogy nem turkálok senki zsebébe! Viszont attól, hogy szűkös a keret, még van különbség az élelmiszerek minősége közt! Annyit akartam kihámozni, hogy ne áltasd magad... inkább nézz körül, hogy mi lehet a megoldás...

    Nekem pl teljesen véletlenül derült ki, hogy az egyik ismerősöm felesége halas... azóta jó áron tudok jó minőségű harcsa filét szerezni... normál áron eszembe nem jutna a harcsa...