33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #20059
    igen, ez nagyon szép. de azon volt a hangsúly, h nélküle a magyar testépítés csak parlagon feküdne, mert pár ember látta a nevét egy weboldalon. amúgy meg kurva fogalma nem lenne, h ő mit csinál még a nap többi részében, mikor nem a gép előtt válaszol a hülyéknek.
    de nem ő az egyetlen aki támogatja és segíti ezt a sportágat, és napi 12 órában gürizik érte, csak Bunny az akit szélesebb körben ismernek.
  • Roger6
    #20058
    Jogos, igazad van!
  • jazzy
    #20057
    Nincs igazad. Nem ért hozzá mindenki. MI nem értünk hozzá. Nem vetted még észre, hogy mindig ki vagyunk javítva?? Ez azt jelenti hogy kurvára nem értünk hozzá!
  • Roger6
    #20056
    Nehogy azt hidd! A testépítés egy olyan sportág, amihez mindenki ért, aki még egy darab téglát nem pakolt arrébb soha életében, az is! Nem tudtad? Kérdezd meg a haverjaidat, az enyémek 80%-a megmondja mit csinálok rosszul vazzeg, pedig azt sem tudja, hogy néz ki egy edzőterem. A bafékek...
  • MaRee
    #20055


    Sajnos egyesek mindig kötelességüknek érzik hogy olyan dolgokról okoskodjanak amikről fogalmuk sincs.
  • csuszi
    #20054
    hőkezelt, uht.
  • Roger6
    #20053
    Ööö... Nem járt még le? Lassan egy éve ezt akarod eladni.
  • csuszi
    #20052
    meg pár versenyt lepakolt, plusz szemináriumokkal járja az országot, az amúgy csóró versenyzőknek pénzt szervál évenként, az amatör részt felpezsdítette, edzővideókkal próbál segíteni az olyan balfaszoknak mint mi, edzőválaszol évek óta (ez mind üzlet, reklám, pénz - de semmit nem von le belőle).
    az meg hogy franco vagy arnie hog yjön ide, úgy, hogy attól még hog yszarul néz ki, valamikor jó formája volt, bizonyítja nem segg hozzá. ha én 20 év múlva kövér állat leszek, attól még a körneyző kölyköknek elugathatom mit csinálnak szarul, a tudás nem vész el.
    a negatív nyomás pedig akkor is felesleges ;)
  • akyyy
    #20051
    Nem érdekel valakit most fél éves fitnesz bérlet?
  • Brolly
    #20050
    Deee akkor is nyom negatívba :P
    0:56-nál
  • SeanJRRussel
    #20049
  • Tyler1
    #20048
    húú ez vmi nagy vicc akart most lenni ugye? különösebb bajom nincs a faszival, ért a dolgához meg benne van a builder világban, de a kis szerkesztő, versenyszervezői melójával nem fektetett le semmi hatalmas és monumentális dolgot, ami nélkül a magyar testépítés elmaradott lenne.
  • SeanJRRussel
    #20047
  • MaRee
    #20046
    Bunny viszont nem egy versenyző hanem egy edző, és nélküle a magyar testépítés nem tartana ott ahol ma tart.
  • SeanJRRussel
    #20045
    Azért ne dobálózzunk már nagy testépítőkkel mikor Bunny tized annyit se ér mint egy franco vagy egy arnold vagy akár ki.
  • csuszi
    #20044
    nézd meg régen;)
    ennyi erővel arnie is egy fasz, mert most szarul néz ki, vagy franco. vannak akik egész életükben jól néznek ki, vannak akik időszakosan.
  • csuszi
    #20043
    de láttam és nem emlékszem negatívra.:)
  • SeanJRRussel
    #20042
    Relentless a dvd címe,és igen nyom negatívon benne és sztem nem faszság gyakorlat csak sokan nem tudják rendesen csinálni.Ám Bunny meg bekaphatja me egy fasz.CSak a nagy arca van meg fényezem a Scitec-ek stílus és ennyi.Semmi formája nincs a palinak...
  • Brolly
    #20041
    Coleman-nak nem láttad még a filmjét? Arra a filmre gondolok, mikor ilyen piros ruhában edz, nah abban nyom negatívban, ha jól emlékszem, akkor sima fekvenyomással kezdi, aztán 45 fok, és negatív. Meg talán Dexter Jackson is nyomott a filmjében, de abban nem vagyok biztos.
  • Solt
    #20040
    Köszi!
  • Vaxi
    #20039
    Tescoban nézzél szét, hátha van még.
    Van erről a grillről egy bb.tv flash is, itt.
    2500 forint alapból azt hiszem. Aztán leárazták 1600-ra, de akkor nem volt amikor mentem. Aztán még azt is leárazták 1200-ra :D
  • Solt
    #20038
    Hmmm... egy ilyet veszek én is, mert nekem sincs időm konyhatündért játszani... :) Köszi...
  • Vaxi
    #20037
    itt van éppen sütés közben oldalról.
    vaterán találtam róla linket, és én 1200 forintért vettem :DD
  • csuszi
    #20036
    ez engem is érdekelne (mámint a gíp)
  • csuszi
    #20035
    :) így így:)
  • csuszi
    #20034
    tricepsz - ráadásul csuklógyilkos. belső mellre inkább tárogatás.
  • Solt
    #20033
    Nincs egy képed erről a kontakt grill cumoról? :)
  • jazzy
    #20032
    MMm ez jól néz ki :D
  • Vaxi
    #20031
    Fúú erről jut eszembe: életem egyik legjobb vétele volt az 1200 forintos tecskós kontakt grill... 5 perc alatt készen van a kaja, este megfőzöm a rizst, vagy a tésztát, reggel meg indulás előtt kisütöm a csirkét, és megvan a kajám. Múltkor ilyet csináltam, hát kurvafinom lett ;D
  • Brolly
    #20030
    Szűken nem szoktad nyomni?
  • jazzy
    #20029
    Azért read-only mert kisütött magának 30 kiló csirkét és egész nap Starcraft 2zik én tudom
  • Brolly
    #20028
    Ezt nem vitatom :D de szerintem ez nem tartozik azok közé. Mi elég sokat nyomtuk úgy, és az eredményt nem lehet vitatni. Meg ahogy néztem, nem egy testépítő szokott negatívba nyomni, köztük sztárok is. Bár most jól jönne valami másfajta gyakorlat alsó mellre, mert a vállam miatt most egyáltalán nem tudok úgy nyomni :/
  • Vaxi
    #20027
    ezekkel nem fog menni. de ha köhögsz kicsit hozzá, meg görcsölteted a vádlid, és tolod a milupát, akkor ok.
    na várjuk az eredményt
  • csuszi
    #20026
    jól, csak vérszemet kaptam, és most életem csúcsformájába szeretnék kerülni, és remélem menni fog 1 felülés, 1 fekvőtámasz, és lemegy a derékbőségem 140alá. :)
    lesz kép, nem tűntem el, csak mostanában reaD only vagyok:)
  • csuszi
    #20025
    jogos, erre jó:)
  • jazzy
    #20024
    Viszont kurva vicces amikor a teremben 2-3an állnak a pad mellett 1 meg tolja negatívban úgy, hogy a nyakára leereszti aztán a feje fölött majdnem átesik a súly ebbből 8, utána felkel rákvörösen mert az összes vér a fejében van és majd beszarik. Ja és kikelés után még szédeleg kicsit.
  • Vaxi
    #20023
    jóvan :) diéta hogy halad? before after képek?? :DDD
  • csuszi
    #20022
    sry, nem volt agresszív, csak beszélgettem:)
  • Vaxi
    #20021
    nem kell lenyelni, csak megkérdeztem, hogy kinek mi a véleménye róla
  • csuszi
    #20020
    most mit vártok? hogy arnie leírja azt a 20 gyakrolatot amivel dolgozik? az egész könyv 10 oldal se lenne. mert az átlagember baszna arra hogy a kaja résszel lenne 300 oldal, hogy az edzéstechnikákkal másik 200, hogy az egyéb tapasztalatok 200. helyette jó sok gyakorlatot kell látnia, ezt tudták akkor is, ezért még az utolsó 2mm izomra való gyakorlatot is beleírták. majd mutasson valaki valamikor egy videót amiben arnie negatívkodik, vagy bármelyik pro. mert én még nem láttam, max bemutatónak.
    és sorolhatnék még másik 100gyakot.