33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #20099
    Színvonal megvan...
  • Vaxi
    #20098
    "Hello Bunny. Te mit szólsz a jövőre várható új dopping törvényhez? Szerinted ez komolyan gondolják? Mégis mi lesz a magyar testépítőkkel ha megbüntetik őket mert szteroidot használnak?.. ÚJ DOPPINGTÖRVÉNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nos, remek kis államunk januártól újra törvényileg fogja szabályozni (értsd büntetni) a doppingszerek (és ebbe ugye erősen beletartoznak az anabolikus szteroidok) használatát, és forgalmazását... Ez az internetes forgalmazás, illetve reklámozás januártól történő azonnali beszüntetését, illetve az árak egekbe szökését fogja maga után vonni egyértelműen... Ez nem csak azoknak rossz hír, akik árulják, hanem azoknak is, akik használják."

    válasz:

    http://body.builder.hu/_audiofiles/1286385814.mp3
  • MaRee
    #20097
    http://www.youtube.com/watch?v=UfWTQA6QPk4

    nem kapcsolódik szorosan a témához, de jó kis videó, most találtam :)
  • Tyler1
    #20096
    én meg ilyen ereket akarok, csak a bal csöcsömre. ehhez mennyi selyemsonkát kéne ennem? meg milyen edzésekkel lehet kihozni? köhögés féltüdővel?
  • Vaxi
    #20095
    Én nem szeretnék ilyen lufiember lenni, hanem csak izmos szeretnék lenni. Ez mennyibe kerülne, és hány hét kell hozzá?
  • Vaxi
    #20094
    ha ilyen kereseted lenne, akkor nem te gondolkodnál rajta, hanem vagy fosnál rá, vagy a személyi edződ döntene helyetted. :D
  • SeanJRRussel
    #20093
    Sztem egyáltalán nem sok pénz ahoz képest h mennyit kell sanyargatni magát hozzá meg azért számoljuk már ki h mennyi pénzbe van egy felkészülése még akkor ha van sponsor stb...Meg azért kiadásai neki is vannak.
  • center86
    #20092
    ha ilyen keresetem lenne, nem kéne azon gondolkoznom hogy most akkor megengedhetem-e magamnak a napi 80-100dkg húst, vagy épp csak 50-et. Esetleg hogy MHN sport fehérjét vegyek, vagy scitec-et :D
  • Tyler1
    #20091
    ez lófasz. Ronaldo HETI(!!!) fizetése ennyi. de a jobb focistáknak is ekörül van heti zsebpénze. aztán akk a Forma1-ről ne beszéljünk, mert ott ennek a kétszeresét kapja Alonso.
    Tiger Woods meg ajaj...le sem írom, mert plck szívrohamot kap :)
  • plck
    #20090
    Az úgy kemény
  • jazzy
    #20089
    Hozzátenném még, ha netán valaki lök egy maximális 147-es breaket a vbn akkor azért még 147000 Angol font jár, tehát volt már rá példa, hogy megnyerte, 250000 + max break 147000 = 397000 Angol font ami pontosan 123.070.000 forint :)
  • jazzy
    #20088
    310 az angol font körülbelül jelenleg
  • jazzy
    #20087
    Győztes nyereménye £ 250 000

    Snooker torna pedig van egy jópár egy évben:)
  • plck
    #20086
    kb. fél percig gondolkodtam amúgy azon hogy mi az a "snookeres":$
  • plck
    #20085
    Inkább mondd el:D
  • jazzy
    #20084
    Nézd meg mondjuk 1 jó snookeres mennyit keres
  • plck
    #20083
    39.000.000 Ft-ot kaszált Jay te jó Isten:D
  • jazzy
    #20082
    15. a saját súlycsoportjában, ami elméletileg az utolsó helyet jelenti.
  • csuszi
    #20081
    németh hogy szerepelt az olimpián?
  • SeanJRRussel
    #20080
    Igazából amíg nem állnak mögöttük nagy nevek vagy ismeri el mondjuk egy builder webshop és nem lesz rengeteg forgalmazója addig én tartózkodom.Igaz az áraik télleg nagyon jók de sajna ne hogy a minőség rovására menjen a dolog.
  • Panzermeyer
    #20079
    A fehérjéjük az nem valami frankó. Én azt hittem soha nem leszek allergiás az ízekre, de ez borzalmas, és habzik, mintha valami borotvahab lenne. Alig várom, hogy elfogyjon. Viszont a multivitamin pakkal teljesen elégedett vagyok. Míg a Scitec Multi Projában rengetegszer találkoztam kipukkant zselatinkapszulával, vagy eggyel kevesebb bogyó volt a kis zacskóban, de előfordult az is, hogy lecitinből volt 2 egy másik helyett. A Super Vitamin Pakban ilyen még nem fordult elő. Már régóta használom, nekem nagyon bevált.

    Egyébként nem vagyok Scitec ellenes, használom a bevált táplálék kiegészítőit :)
  • MaRee
    #20078
    Én sem, nem szeretem az ilyen sufni tápkieg cégeket .D
  • Vaxi
    #20077
    Mr. O összefoglaló
  • SeanJRRussel
    #20076
    Nah tuti nem vennék iylen kieget...
  • Tyler1
    #20075
    nem nagyon nyúlták le a Warner Bros logóját :D
  • Vaxi
    #20074
    érdekesség. így remélem már világos lesz ;)
  • Vaxi
    #20073
    Egy magyar csajról. Még láttam a cenzúrázatlan verziót.
  • center86
    #20072
    Edző válaszolban volt, tudja valaki miről és kiről van szó?
    2010-09-24 09:43:11
    Szia Bunny! Mit szólsz ahhoz, hogy (...) hivatalos versenyzője lett? Tényleg van olyan minőség a termék/gyártó hogy Ő az arcát adja ehhez, vagy csak az anyagi érdek miatt tette? És vajon használja is a termékeit, vagy csak \"reklámarc\" kösz, üdv
    columbo
  • Különc
    #20071
    Akkor Czenétől is elkéne venni pár érmet
  • Vaxi
    #20070
    #20065
  • Keroz1n
    #20069
    Az előbb volt szó a drogokról erre tessék xDD
  • MaRee
    #20068
    Nem itt a fórumon értem, hanem pl az ismeretségi körömből van olyan ember aki igen komolyan(konkrétan mindenki tőle veszi a cuccot a városban vagy akár a megyében) foglalkozik szteroidokkal.
  • plck
    #20067
    várom az oltásokat:D
  • plck
    #20066
    Én 20-21 éves koromra tervezem az első kúrát.
  • Vaxi
    #20065
    Egyetértek, bár igazából én pont lefosom, hogy ki mit szed/nyom magába, úgy vagyok ezzel, mint a narkóval. nekem ne kelljen, meg ha lehet ne előttem, de egyébként szarok rá.
    egyébként itt kikre gondoltál?
  • MaRee
    #20064
    Akkor itt páran faszolnak... De persze nem baj egyátalán, az élsportolók felőlem használják de a mindennapi emberek életéből teljesen ki kell szorítani.
  • plck
    #20063
    Helyes...
  • Vaxi
    #20062
    ÚJ doppingtörvény?
  • akyyy
    #20061
    fél éves.
  • csuszi
    #20060
    szerintem jelentős munkája van a testépítésben, alakformálásban, egészséges életmódban!!, drogellenes kampányokban!!! itthon, szerinted nem. végülis ezen vitatkozni nem lehet:)