33479
12316971501353788406.png
  • MaRee
    #20139
    Boldog szülcsinapcsit És ne feledd:

  • csuszi
    #20138
  • SeanJRRussel
    #20137
    HBD brádör,get mács mór véjt den a jér bifór,bí hárdkór end big!!!!
  • Roger6
    #20136
    Boldogat! Hirtelen csak ezt találtam neked.
  • csuszi
    #20135
    jaj srácok nem kellett volna
    HOL AZ AJÁNDÉKOM???

  • Super Saiyan
    #20134
    Valaki jár a Tiszafüredi kondiba?
  • Panzermeyer
    #20133
    Csuszinak megint szülinapja van? Hát jó :)
    HBD Csuszi.
  • Panzermeyer
    #20132
    Hú, ezer hála. Vettem, ami már úgyis kellett. Fehérjét, multit, glutamint. Sokkal-sokkal olcsóbban, mint egyébként. Az Animal Pak már sajnos nem fért bele a keretbe... pedig most nagyon olcsó volt, legalább egyszer kipróbálhattam volna :)
  • dragon11
    #20131
    Én is én is:D
  • jazzy
    #20130
    Énekeljünk valamit csuszinak! heppi börszdéj tu juuu
  • Palinko
    #20129
    szerintem sokáig, de élvezeti faktorból már másnapra jócskán veszit, jól kiszárad.
  • Tyler1
    #20128
    eláll az tovább is de úgy kiszárad mint a picsa.
  • dragon11
    #20127
    Boldog szülinapot csuszi!!
  • oliwwer
    #20126
    Főtt rizs szerintetek meddig áll el hűtőben? 3-4 nap?
  • Jobson
    #20125
    megvan a jó fogyókúra titka:) gyomorrontás, egy hét -4kg :(
    remélem hamar visszajön.
  • Keroz1n
    #20124
    Van benne hús...
  • Tyler1
    #20123
    omgomg
  • Vaxi
    #20122
    Miért nem megfelelő fehérjeforrás a csirkenuggets és társai:
  • Roger6
    #20121
    -45%-os nap, csak ma. Hátha érdekel valakit.
  • dragon11
    #20120
    Grat! Komoly eredmény!
  • Roger6
    #20119
    Akurva! Gratulálok, minden elismerésem!
  • csuszi
    #20118
  • Solt
    #20117
    Le a kalappal!

    ( a felesleges akaraterőt e-mailben várom!! :D )
  • Freeeee
    #20116
    Öreg koromra megőrültem,és elhatároztam hogy teljesítek egy triatlon Ironman versenyt. Közben persze nem szerettem volna giliszta lenni,ezért összekötöttem a testépítéssel. Jövő augusztusban szeretném megcsinálni,és még nagyon sokat kell edzenem,de meglesz. Idén 3 maratont futottam már,hogy bennem legyen a táv:)
  • Vaxi
    #20115
    Minden elismerésem!!
  • iko
    #20114
    Grat! Mi a történet a képek mögött? :)
  • plck
    #20113
    Grat:)
  • Tyler1
    #20112
    nagyon komoly. én kb. 30 kilót kinéznék a 2 kép között :)
  • sapkafej
    #20111
    respect!
  • Freeeee
    #20110
    Az első képen 39 ( 105 kg) a másodikon 41 ( 90kg) vagyok. Soha nincs késő:)
  • Freeeee
    #20109
  • Freeeee
    #20108
  • csuszi
    #20107
    engem pl úgy neveltek(pedig erősen értelmiségi a család), hogy 1-2 bazmeg, faszom nem a világ, sokkal lazábban kell fogni a dolgokat, semmi bajom a stílusával, az igazság az hogy én is ilyen vagyok sry - persze tudni kell disztingválni, de ez nem egy fehér házas fogadás obamánál, hanem egy sporttápik.
  • Tyler1
    #20106
    van a Bunny véglet, meg van pl. a sportika csávós véglet, aki szépen, aranyosan fogalmaz, de több latin szót használ 1 mondatban mint magyart. előbbit legalább megértem.
    minket ezzel nem minősít, csak magát. de ha vki ez alapján megint az izomagy jelzőre asszociál, annak sztem tök mind1, h milyen stílusban irogatnak az oldalon.
  • SeanJRRussel
    #20105
    Nem azzal van a bajom amit mondd mert igaza van,hanem ahogy mondja.Azért mégis csak képvisel egyfelől minket mint bodisokat és másfelől a body.builder.hu-t.Nah már most ha minden második szava bazzeg meg faszom stb.. ezzel minősít minket is és égeti az oldalt is.Mért nem lehet normálisan elmondani a véleményt nem iylen moderálatlan stílusban.Ha meg nem veszi a fáradtságot h normálisan beszéljen akkor ne csinálja...Nekem ennyi a véleményem az egészről.
  • Tyler1
    #20104
    megjegyzem a törvény szép és jó, de elérhetetlen sosem lesz semmilyen illegális szar. drogot is előbb tudok venni mint egy kurva kenyeret. ha a kiskorú parasztokat simán kiszolgáljk mindenhol cigivel meg piával, akk pont leszarják, h mit szed v nem. ha meg véletlenül büntetnék a fogyasztóókat, akk apuci kipengeti az óvadékot, mert 1-2 napnál többet ezért nem adhatnak.
  • Tyler1
    #20103
    nincs igaza? akármilyen színvonalon válaszol, kurvára igaza van! és nem is csodálkozom, h így felbassza magát, mert én is felbaszom magam az ilyeneken, én a szaros kezdő gyökér, nem hogy egy 10x éveket beleölt ember. mert ismerek 15 éves faszt akinek akkora hóhér csöcse van a koksztól, mint egy hormongalambnak és azt hiszi, h ő a vezérhím meg mitudomén, aztán közben az alakja egyenlő egy darab takonyéval.
    tököm kivan nekem is a tinibuzikon, akik semmi alapját nem tudják a sportnak, csak szedik a szart meg szúrkálják a picsájukat, hogy a suliba ne verjék meg őket, meg a diszkóba bukjon rájuk a csinipicsa pink sapkába.
  • SeanJRRussel
    #20102
    Bunny részről...
  • Vaxi
    #20101
    hehe, most látom, hogy BB.Tv szereplő volt Kozaróczy Tibor is :) [ő írta a sportika cikkeket]
  • Vaxi
    #20100
    melyik részről?