33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #20179
    Vaxi!

    Jelenésed van a humoros topc-ban. Ő mindent tud, te egy senki vagy vazzeg! Ez kész ez a csávó...
  • Roger6
    #20178
    Reggel van, mindenre nem figyelhetek. És az a durva, hogy azóta sem keltem fel, 11 óra van már, össze-vissza gépelek mindent.
  • Vaxi
    #20177
    Én azért a "fenil analin"-on is meglepődtem.
  • Roger6
    #20176
    Óbameg, tényleg. Sry, még reggel van.
  • Palinko
    #20175
    másolta a humoros aranyosból, csak nem vetted figyelembe az idézőjeleket :)
  • Roger6
    #20174
    abszartám? Esetleg aszpartám-ra gondoltál? Érdekes, ma te vagy a második ezen a fórumon (Sg.hu), aki abszartám-nak mondja... Valami nincs rendben ma...
  • Vaxi
    #20173
    "Én azt is hallottam,hogy annyi tartósítószert eszünk meg,hogyha nem hamvasztanak el,akkor a tested akár évekig is "elhalálozási állapotában" marad fent.Mivel felszivja a szervezet a tartósítószert és elraktározza.
    Ugyanugy,vagyis hasonlóan mint a fenil alanint vagy az "édesítőszer" abszartámot...
    Csak olvassatok utána,hogy milyen kellemes betegségeket okoz az utóbbi kettő....
    Ja és én rágós vagyok..És keresni akartam olyan rágót amiben sem fenil analin sem abszartám nincs..szerintetek találtam...Nagy pék***t"
    És ez nem az edző válaszol, hanem a humoros topic :D
  • sapkafej
    #20172
    direkt nagy betűvel írtam hogy ne tűnjek tényleg parasztnak :)
  • Keroz1n
    #20171
    Ja..még nem hallottam.Csak kÓbászt:D.
  • Tyler1
    #20170
    nem más kategória, mivel mindkettő a tájnyelvjárásban volt használatos. latin nevéből ered egyes nyelvekben a rizsa szó, amit inkább itt a szomszédos nyelvek hoztak be a magyarba.
  • Keroz1n
    #20169
    Rizst vs rizsát vs rizset :O
  • Vaxi
    #20168
    Szerintem mindkettő helyes, illetve ha nem is az, tuti, hogy valamelyik nyelvjárásban rizsának mondják. :)
  • MaRee
    #20167
    Esetleg rizset? :D
  • Keroz1n
    #20166
    Más kategória.
  • Tyler1
    #20165
    melyik a helyes: kalbász v kolbász?
  • Keroz1n
    #20164
    Rizst vagy rizsát?

    Eszel még rizsát?
    Eszel még rizst?

    Melyik a helyes?
  • Vaxi
    #20163
  • Super Saiyan
    #20162
    Igen tudom, azért nem akarom ehónapban elkapkodni. :) Ezt a hónapot még annak áldozom, h tanulmányozgatom az edzés menetét, illetve a táplálékfelvétel idejét és minőségét, aztán elkezdem.
  • Vaxi
    #20161
    + tényleg javaslom a sportikás linkek átolvasását is, fontos megérteni, hogy miért, hogyan, mikor kell kajálni, mikor kell kiegészíteni a kaját.
    Látni fogod, hogy ezek jóformán fontosabbak, mint az edzés. :)
  • sapkafej
    #20160
    te napi hány szem RIZSÁT szedsz?
  • csuszi
    #20159
    nem a porral volt a baj hanem a szedés szóval. csirkét is szedsz? vagy a marhahúst?
  • Vaxi
    #20158
    nem az a gond, hanem az, hogy a "port szedni" kijelentés mögött egy általános tévhit lakozik :)
    szintén a "táplálékkiegészítő/kreatin" mögött, mivel a kreatin is egyfajta kiegészítő. Javaslom mindenképpen az alapismeretek átolvasását, és nézd meg a videókat is az edzés résznél.
    A teremben meg kérj segítséget, segíteni fognak!!
  • Super Saiyan
    #20157
    Köszi, akkor első dolgom megkérdezni mit hogyan kell, illetve kezdőként mennyit csináljak.
  • Tyler1
    #20156
    ezért kell azzal kezdened, h first time, sy help me. és akk szépen megmutatják, h mit hogyan, sőt az első alkalmaknál figyelni fognak rád, és mindent elmagyaráznak, de mondom ehhez te legyél okos és kérj segítséget, ne légy olyan butafasz mint 1-2 újonc, h lejár önfejűen rángatni a vasat semmi tudás nélkül, h a diszkóba kamálják a testyit. na az ilyeneket leszarják, hadd csinálja a saját faszságát.
  • Super Saiyan
    #20155
    Húú, nem azt írtam h táplálékkiegészítő/kreatin meneküljünk, felrobban a Föld!!!négyomg
  • csuszi
    #20154
    azt kérném a szülinapomra, hogy a port szedni eltűnjön örökre a magyar nyelvből. thx
  • Super Saiyan
    #20153
    Persze, de ha mégis vmit nemjól csinálok, és esetleg balesetveszélyes, de lévén mivel én még nem voltam, nem tudom, ezért jó ha párszor rámpillant :D Jövőhónaptól megyek kondiba. Semmilyen port nem akarok még szedni. Most még csak simán pár hónapig, h hozzászokassam az izmaimat előszőr a nagyobb erőkifejtésre. :) Aztán jöhetnek. Tiszafüredre jár vki?
  • Tyler1
    #20152
    hogyne lenne, de azért inkább te kérj segítséget, mint azt várd, h majd vki direkt rád figyeljen :)
  • Super Saiyan
    #20151
    Am konditermekbe szokott vki lenni aki figyeli mit csinálnak az emberek? Csak mert ha lehet nem akarom az első nap eltörni valamimet. :D
  • Vaxi
    #20150
    ajándék
    [javaslom az összetevők megtekintését, utána az ár megtekintését, én elmosolyodtam]
  • Vaxi
    #20149
    szerencsére nem rendszeres, talán 2x-3x volt eddig.
    jah köszi, az jó ötlet, nekem is bejött
  • MaRee
    #20148
    Nekem is volt régen rendszeresen ilyenem, próbálj ráfeszíteni közben, attól elmúlik.
  • Vaxi
    #20147
    Hát könny futott a szemembe, alszok békésen bazdmeg, arra ébredek, hogy kezd feszülni a jobb vádlim, már tudtam, hogy baj van, és csattt. :DDD
    Múltkor már elkezdtem ütni, és üvöltöttem, hogy "Engedd el a kurva anyádat!" :DDDDD
    Azt hiszem beszerzek egy Ca+Mg-t.
  • MaRee
    #20146
    Kapsz 100 szem danabolt :DD
  • csuszi
    #20145
    thx guys. de jövőre mindenkitől kérek valami drága ajándékot.
    vagy irgum burgum:)
  • Roger6
    #20144
    Nem érdekel, hogy fájt, de nőtt tőle? Na?!
  • Freeeee
    #20143
    Boldog Születésnapot!
  • Vaxi
    #20142
    Ma vádligörcsre ébredtem... sajnos akaratlanul, nem a fogyatékos balfasz vádlizását követtem. :DDD
    És ezt ő direkt csinálná bazeg :D
  • plck
    #20141
    Boldog Szülinapot
  • Vaxi
    #20140
    HBD csuszi :)