33479
12316971501353788406.png
  • plck
    #20221
    igencukorral miért baj?:DDD
  • Vaxi
    #20220
    nem, én nem eszem minden reggel sajnos, többek között lustaság miatt, vagy későn kelek esetleg, ha megtehetem :D de igyekszem.
    egyébként ugyanaz a helyzet, mint a csirkerizzsel. azt is lehet kombózni :D
    bár azt én annyira imádom, hogy sima főtt csirkén és natúr rizsen is ellennék hetekig :D
  • Tibi7
    #20219
    Ha valahogy ki akarunk nézni, akkor meg kell szenvedni érte:DD
  • hasiii
    #20218
    kösz a segítséget... müzli minden reggel? nem unjátok meg?:S
  • Vaxi
    #20217

    Asszem hétvégén csinálok ilyet :D
  • Freeeee
    #20216
    Reggelim. müzli
  • Tyler1
    #20215
    a stagnálás elkerülhetetlen, ha a test hozzászokik a szokásos tápanyag felvételhez. ez olyan, h elkezded x súllyal az edzést, aztán egy idő után ha megszokja az izom, akk nem fejlődik tovább. ekkor szépen felpakolsz még több súlyt. kajánál is ez van, ha eddig 2 milupát ittál meg ezentúl igyál meg hármat.
    de másfél hónap az még semmi.
  • Tibi7
    #20214
    azt, hogy tömegelek, és másfél hónapja stagnál a súlyom, pedig ennyit még sosem kajáltam (és persze minőségi kaját). Az elmúlt egy évben viszont 5 kilót szedtem fel, nagyrészt izmot, most pedig egy kicsit kétségbe vagyok esve, hogy miért stagnálok...:S
  • Tyler1
    #20213
    mit jelent egyátalán, h nem fejlődsz?
  • Tibi7
    #20212
    Na ez rendben van, de alszom eleget, kajámmal sincs gond, az biztos, egy edzésem általában 1,5 órás, heti 3 alkalommal... ezért érdekes :S nem tudom mit kellene változtanom... :(
  • Vaxi
    #20211
    cukorral?:D
  • plck
    #20210
    én csak simán zabpelyhet tolok cukorral :DDD
  • Tyler1
    #20209
    reggelim 1,5 perces elkészítése:
    tányérba túró, rá gyümölcsjoghurt, rá zabpehely, mellé egy alma v other gyümölcs.

    ez amúgy desszertnek is kurvajó, ajánlom!
  • zotja22
    #20208
    3 darab homlok pattanás és 5-6 hát patttanás fog jelentkezni,hajnali 5 fele!
  • Vaxi
    #20207
    Szia!
    Akkor én a reggeliről írok pár gondolatot. Először is meg kell szokni. Nekem nehezen ment, soha nem reggeliztem, viszont fontos étkezés.
    Amit én reggelizni szoktam:
    Zabpehely - lidlben 159 forint fél kiló -> tökéletes választás
    Földimogyoróval, banánchips-szel, aszalt gyümölccsel, és cerbona mézes műzlivel dobom fel, hogy le bírjam nyelni :D
    Használhatsz hozzá tejet, ha szereted, és azzal akarod enni. (mielőtt kitörne a háború a tejről, ismétlem: ha szereted, és azzal akarod enni)
    Viszont jobb megoldás lehet reggeli vizes proteinturmixszal fogyasztani.
    Egyébként itt is csak a képzelet és a pénztárca szab határt :)
  • MaRee
    #20206
    Igen, létezik túledzettség.
  • MaRee
    #20205
    Nos a fehérjés kérdés szerintem emberfüggő, lehet elsőre hülyeségnek tűnik, de régebben én is eléggé kipattogzottam a fehérje portól, főleg a hátamon.Addig próbálkozz szerintem amíg nem találsz olyat amitől nem pattogzol ki, nálam ez az új 100% whey pro professional.

    A reggeli meg a nap legfontosabb étkezése(edzés utánit leszámítva), ha bírsz reggel enni(én sajnos egyátalán:() akkor mehet valami fasza fehérjedús kaja, meg némi szénhidrát, vagy ha nincs időd akkor egy turmix.
  • hasiii
    #20204
    Sziasztok!

    Új vagyok még itt a fórumon (és a gyúrásban is), úgyhogy lesz majd pár kérdésem, remélem tudtok majd segíteni!

    Akkor kezdem is eggyel: Ha elkezdek fehérjét szedni, akkor mennyire leszek tőle pattanásos? Valamint mit egyek reggelire? Mit ajánlotok?

    Még majd lesz pár kérdésem, de most egyszerre elég ennyi :)
  • Tibi7
    #20203
    Sziasztok. A túl intenzív edzés okozhatja azt, hogy nem fogok fejlődni, vagy visszatart abban??? Gondolok itt arra, hogy lehet-e hogy több sorozatot csinálok mint kellene, vagy túl nagy súlyt használok, és emiatt nem igazán fejlődöm?
  • Vaxi
    #20202
    Na tessék, már nem csak a lufiembereké az olympia.
    szvsz nem túl jó ötlet, olyan, mintha a forma1 verseny keretében trabant versenyeket indítanának. jobb lenne neki egy külön verseny.

    apropó, ma néztem meg a pumping iront, ha valaki nem látta, hát érdemes megnézni :)
  • Vaxi
    #20201
    Nyíradony kupa , cikk a haon-on. :)
  • plck
    #20200
    :D
  • Solt
    #20199
    De már elzsibbadtam!
  • csuszi
    #20198
    ülsz
  • Solt
    #20197
    Azóta sem merek megmozdulni! :D
  • zotja22
    #20196
    az már más kérdés,hogy valóban letölthető volt a fájl :)
  • Vaxi
    #20195
    aztakurva :DDD
  • oliwwer
    #20194
    Bejött valami kisgyerek, reklámmal, Solti leoltotta, majd kapott egy ilyen választ hogy "ülsz". :D
  • Vaxi
    #20193
    engem is érdekelne :)
  • plck
    #20192
    Valaki avasson már be..Mit történt?:D
  • csuszi
    #20191
    :)
    kreténke szegény...
  • Tyler1
    #20190
    még aszongya ülsz xDD aztakurvaeget mik vannak ezen a fórumon...
  • Solt
    #20189
    Jazzy, légy szíves...
  • Solt
    #20187
    Takarodj!

    NE NÉZZÉTEK MEG!
  • Viktorr
    #20185
    Jólvan akkor,jövőhéttől akarom ezt elkezdeni!
    Köszi a tippet!
  • Brolly
    #20184
    Minden gyakorlatnál mehet, az a lényeg, hogy minden egyes ismétlés után emeld a súlyt. Ez a legfontosabb.
    Én úgy szoktam, hogy az alapgyakorlatoknál az elsőt (12-10-8-6) csinálom, az izolációs gyakorlatoknál meg a másodikhoz hasonlót, csak nem szoktam 8 alá menni.
  • Viktorr
    #20183
    Hello

    Mi a véleményetek a piramis módszerről?

    12-10-8-6 vagy 10-8-6-10 módszer a jobb?

    Ez a módszer egész edzés alatt mehet vagy csak pl fekvenyomásnál,vállból nyomásnál stb,tehát ahol kézi súlyzókkal edzek ott is lehet ezt alkalmazni?
  • Vaxi
    #20182
    Ha valakit érdekelne, amiről beszélt.
    Még csak nem is a builderes dolgot vágom be, nehogy én legyek a fasz.
  • Vaxi
    #20181
    én nem értek hozzá, mivel csak annyit tudok elmondani, amit olvastam.
    És legalább abban egyetértünk, hogy őt sem érdekli én mit gondolok, engem sem érdekel a továbbiakban a dolog :)
  • Tyler1
    #20180
    meglepő, én ezt a Spektrumon hallottam. vmi ilyen gyilkosságos cucc volt, amiben találtak egy halottat meglepően jó állapotban, és nem tudták, h van x idő után ennyire "egyben", és ott mondta egy igaszságügyi orvosszakértő, h ez bizony a 21. század mellékhatása.

    a többi részéhez no comment