33479
12316971501353788406.png
  • jazzy
    #20262
    Hogy lehet csirkemellel szarul fehérjét bevinni? A szád mellé rakod, vagy intravénásan adod be?
  • Viktorr
    #20261
    Sziasztok!

    8 hónapja edzek.Ezen a szinten melyik a jobb edzés mód: a piramis módszer vagy 4*8 ismétlés ugyanazon súllyal?
  • Solt
    #20260
    Jó a hal is, de kevesebb a fehérje benne, ezt vedd számításba...

    ( logó ultra gáz!! :D )
  • Super Saiyan
    #20259
    Értem, köszi a válaszokat. Én abban a helyzetben vagyok, h apám szokott horgászni, szóval én elég friss halat tudok enni amennyit akarok. Ez is jó, vagy csak csirkemell?
  • oliwwer
    #20258
    Pont most fejeztem be a kajám: Főtt fűszeres krumpli, sózott főtt tojással. Próbáld ki. Felteszed a vizet forrni, mikor már forr beledobsz 4 tojást, 7 percig benthagyod, megpucolod, megsózod és kész. 4 tojás 24 gramm fehérje. Plusz még finom is.
  • Vaxi
    #20257
    Én azon szoktam még derülni, amikor edző válaszolban kérdezik, hogy 6 napig nem tudnak rendesen enni és jajj mi lesz :D
    Más:
    Szerdán voltam mellezni, tegnap meg [ fél év után újra ] úszni.
    Hajnal 4kor arra ébredtem, hogy összeszarom magam úgy fáj a csöcsi, tehát mellezés után nem megyek többet úszni :DDD
    Egyébként volt már valakinek ilyen? [ ki is hagytam a mai edzést ]
  • Tyler1
    #20256
    simán lehet enni. mindent ami fehérjét tartalmaz.
    ez az only csirkemell dolog egy gyökér szokás, mindenki ezt nyomja, mintha másban nem lenne fehérje. lehet csirkemellel is szarul fehérjét bevinni, meg lehet tojással normálisan, szóval nem baj ha mást is eszel nem csak csirkemellet.
  • Super Saiyan
    #20255
    Tudom ez hülyeség lesz: van értelme tojást enni? Úgy értem van benne elég fehérje sülve? (Tudom h nagy baromság, de hát kezdő vagyok, a leégés vele jár :D)
  • Vaxi
    #20254
    Nyersen csak akkor egyed, ha már szalmonellás vagy. :)
    Szal eszedbe ne jusson nyersen enni
  • Super Saiyan
    #20253
    Sziasztok! Buta kérdés, megpróbálom értelmesen leírni. :D Sült tojást enni (rántotta, tükör, stb.) némi fehérjebevitel céljából? Vagy ha kicsapódik a fehérje, akkor kevésbé "hatásos"? Köszi
  • plck
    #20252
    köszönöm.nekedis (:
  • oliwwer
    #20251
    Jóétvágyat. Én épp most ültem neki a kukoricásrizsemnek meg a csirkecombnak, plusz van mellé egy kis szelet sültsertéshusi.
  • plck
    #20250
    végre nem csirkemell a mai menü hanem halacska
  • MEdievil
    #20249
    Esetleg (youtube)
  • tigeroo
    #20248
    0:27nél egy pillanatra azt hittem hogy rámarkol a cicijére
  • Freeeee
    #20247
    Ez az igazi felhuzás. Arnold
  • Lőrmester
    #20246
    köszönöm, olyan félig fel tudom magam húzni. sajnos a testemhez képest gyenge a karom, állig ugy nem megy.
  • MaRee
    #20245
    Akkor meg csinálj hátra gyakorlatokat amiket leírtam, ugyan az a mozgás csak itt nem magadat húzod a rúd felé hanem a rudat magad felé a súllyal, de ugyan azok az izmok dolgoznak nagyjából, majd ha megerősödik a hátad fel fogod magad bírni húzni.

    És az se baj ha nem bírod felhúzni magad, húzogass bele kicsiket amennyiket bírsz :)
  • veszelka
    #20244
    nem is rossz ötlet, kezdésnek jó lesz. thx
  • Palinko
    #20243
    azt szokták tanácsolni hogy ugorj fel odáig ameddig kéne húznod magad és lassan engedd le magad.
  • Lőrmester
    #20242
    ok, a szabályosat, amit kéne, azt így csinálják

    a gond, hogy nem tudom magam egyszer se eddig.
  • MaRee
    #20241
    Ja és ne tévesszen meg hogy ezt bicepsz gyakorlatnak írják, lehet hátból is húzni.
  • MaRee
    #20240
    Azért egy testépítő nem így húzódzkodik, ez crossfit.

    Amúgy nincs rá szerintem külön gyakorlat, ha feltudod húzni magad akár csak 2* (én pl egy ideje már edzek és elég szép a hátam is, mégis csak 4-5* bírom magam max felhúzni) akkor csináld.Egyébként meg nyak mögé meg elé húzás, meg próbálhatod még szűken fogva is ha széles fogással nem megy, csak vigyázz ne segítsen sokat a bicepszed.

    Így gondolom.
  • Lőrmester
    #20239
    szóval
  • SeanJRRussel
    #20237
    + a 3-4 adag Mulupa napközben
  • Roger6
    #20236
    A gyakorlatot fejezd ki bővebben, hogy mit jelent ez a felhúzás pontosan?
  • Panzermeyer
    #20235
    Szópárbaj bosszantó alakokkal :)
  • Lőrmester
    #20234
    Ahhoz, hogy fel tudjam magam húzni, milyen gyakorlatokat kéne csinálnom?
  • Vaxi
    #20233
    off: ez a mondat egy nagyon régi pcguru levrovjában volt, ha valaki megtalálja sikítson :D
  • Vaxi
    #20232
    A kockacukor is hangya és darazsat esznek.
  • Különc
    #20231
    Mi ebből a konklúzió?
  • Vaxi
    #20230
    hát úgy néz ki, és ezt biztosan tudom, mivel nyulam is van :D
  • dragon11
    #20229
    nyúlszar azt mondja :D:DD LOl:D
  • Tyler1
    #20228
    fú én nem szeretem az ilyen zacskós csokibogyókat, mert olyan keserűek mint az állat, neszkviket meg vesz a faszom annyiért, hiába van kakaó íze.
    én csak a klasszikus magos műzliket veszem, meg a zabpelyhet. aldiba vannak ilyen névtelen de keci finom műzlik. múltkor áfonyásat vettem, hát majdnem orgazmusom volt evés közben :D az 1 napig tartott, mert ránéztem és már fájt a szívem, h elmegy a zamata :D
  • Vaxi
    #20227
    nekem volt, hogy olyan szutykokat is dobáltam bele. persze nem a 700 forintos csokápiket, hanem a 120 forintos tecskós nyúlszarból dobáltam bele egy kis maréknyit.
  • Tyler1
    #20226
    hogy lehet azt megunni? a világ legnagyobb találmánya, mert a fasznak sincs kedve reggel szórakozni akármilyen pirítossal, kenyérrel, szalámival, omlettel. amúgy meg 8756 izű van belőle, amit otthon akármivel kilehet egészíteni, szóval előbb unod meg a csajod, mint a müzlit reggelire :)

    mondjuk itt nem a csokapikre és társaira gondolok...
  • Vaxi
    #20225
    Néha én is csinálok zőccséges tésztát, de a rizs az absz. favorit, nem tudom megunni :DDD
  • Roger6
    #20224
    Nekem a rizsből már rohadtul elegem van, két hete csak tésztát nyomok, na az most hihetetlenül ízlik!
  • Freeeee
    #20223
    Én csak hétközben eszem,közvetlen ébredés ( 4.45) után,az első edzés előtt( 6). Szombaton a hosszú futások,bringa vagy triatlon előtt komolyabb szénhidrátot eszem. Vasárnap dőzsölök,dobostorta,csülök pörkölt,jókai bableves:)))
  • Vaxi
    #20222
    nem, csak meglepődtem, én beledöglenék rövid úton valószínűleg :D
    a dextróz is elég gondot okoz :DD